Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pohár


pohár
félisten

Ez jó volt így éjszaka :K Lám vannak még rendes emberek, és sünik is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2) Thunderzolee

:)

Ez t×k jó volt!
Az állatok, a sofőr.. :R :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) agent_k válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


agent_k
őstag

Micsoda írás! Nagyon jó. Még beszélgettél is az állatokkal, tényleg nagyon kellemes írás! :K

(#4) 7


7
addikt

:D
Köszönöm.

(#5) ham_


ham_
tag

Ez nagyon tetszett :)

(#6) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Kedves történet, nekem tetszett.

(#7) anulu


anulu
félisten

ez az iras feldobta a napom, koszonet erte :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Foxconn


Foxconn
csendes tag

Nagyon hangulatos írás, jó volt olvasni!

Köszi!

(#9) Prof01


Prof01
veterán

Jó írás, grat! :R

Amúgy ez Pöfékelt akart lenni? :) "Pöfékett, szuszogott, akár egy gőzmozdony..."

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10) 7


7
addikt

Örülök, hogy tetszett. :K

Igen, pöfékelt, javítottam :P

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hangulatos írás, öröm volt olvasni. :K

A süni szerintem megfordult már jó emberek között. Csakis így történhetett, hogy engedte simogatni a pofiját.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Kertvárosban éjszaka vigyázva kell lépkedni, temérdek állat kolbászol az utcán: sün, varangy, sikló, pocok, nyest/menyét. Amit utálok, az a sok giliszta eső után, ami kimászik napozni a járdára.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#13) balintka


balintka
addikt

Nagyon tetszett a sztori! :R

(#14) domi007


domi007
őstag

Szép történet, jól megírva. :R
DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#15) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Jó az írás.
Nekem rendszeresen kell nyáron sündisznót menteni nehogy a kutyáim bántsák.
Nagyon jópofa kis állat :)

Romani ite domum.

(#16) 7 válasza TheVeryGuest (#12) üzenetére


7
addikt

A csigákat kihagytad.

A dolog érdekessége egyébként, hogy Újpest nem nevezhető éppen kertvárosnak, a sünt mégis ott találtam, a vasút mellett. :)

Egyébként a történet sünnel kapcsolatos része talán még érthetőbbé válik, ha hozzávesszük, hogy mióta először láttam sünt, azóta tartom azt az elhatározásomat, hogy én bizony egyszer szeretnék tartani legalább egyet házikedvencként. Lehetőség volna is rá, hiszen az afrikai sünök nem védettek, csak jelenleg még nem úgy alakultak a dolgaim. :)

(#17) ijjájom


ijjájom
csendes tag

ez nekem is tetszett, jópofa volt! Köszi

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#18) #51736960 válasza Vakegérke (#11) üzenetére


#51736960
törölt tag

vagy veszett volt ;)

(#19) Vakegérke válasza #51736960 (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ejnye, de gonosz vagyol... ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Jadro


Jadro
veterán

Apró örömök az életben. Ki kell élvezni mind. :)
A buszos meg jófej volt. Amikor délutános vagyok nekem is bejátszik ez a csatlakozásos dolog. Vagy elérem vagy nem. Mondjuk csak 20 perc gyaloglás múlik rajta, ami nyáron még jól is esik.Azt utálom amikor beállunk a busz mögé és nem vár meg a tapló sofőr. Van olyan is aki viszont látja hogy beállt a busz és megvárja hogy van-e átszálló. Mindig van. Lehet ehhez is csak egy kis IQ kell(ene).

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#21) dokar


dokar
addikt

taxi nem jutott eszedbe?

extra - SEXRay

(#22) Prof01 válasza dokar (#21) üzenetére


Prof01
veterán

Gondolom az drágább lett volna. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23) edipqe


edipqe
senior tag

ha nem vesz fel a buszos akkor lehet h még sok mindenben lehetett volna részed.

jó írás. :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#24) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Jó írás.
Mellesleg én is szeretek Monopoly-zni.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#25) 7 válasza dokar (#21) üzenetére


7
addikt

Nem ér annyit. Kibékültem én a sétával is, ráadásul arrafele nem is igazán szoktak járni taxik.

(#26) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Nagyon aranyos történet. Jetivel nem találkoztál véletlenül?

(#27) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Öröm volt olvasni :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) FID


FID
őstag

Nembántam+ h elolvastam jopofa volt grat. :R

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#29) 7 válasza dekoninck (#26) üzenetére


7
addikt

Egyszer sikerült meglátnom a tükörképen egy pocsolyában. :P

(#30) FID


FID
őstag

Én még régen káposztás megyeren lakam, és nekem meg a farkaserdőbe sikerült este kiszurni a szatirt!!!! Gyorsan tekertünk is tovább lehettünk vagy 12évesek. +jo h montenbike volt nálunk mert futott utánunk. de leráztuk . (ez igaz! mamár csak elmosolygok rajta)
De viszont kápmegyernél nagyon sok götét fogtunk, érdekes egy állat de visza is raktuk a viztározóba.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#31) Pero


Pero
senior tag

a cikket olvasva azon gondolkoztam, milyen jó lenne ha egyszer nekem is ilyen szerencsém lenne, ezek után este elmentem sörözni, majd hajnalban útnak indultunk egy barátommal hazafelé, szintén kellemes kis sétának néztünk elébe. majd egy pár száz méter után nem hittem a szememnek amikor megállt mellettünk egy garázsba tartó busz és majdnem hazáig hozott.
már csak ezért is megérte elolvasni ezt a kellemes kis írást.:)

(#32) infectedmann


infectedmann
őstag

Ritkán szoktam hasonló írásokat olvasni, de ez most nagyon bejött.

(#33) DuplaZso


DuplaZso
aktív tag

Én is nagyon szeretem az állatokat, de igazán a sofőr jólelkűsége az, ami tetszett az írásban. Kevés ilyen emberrel találkozni manapság ebben a görény, másokat csak eszköznek/ugródeszkának tekintők világában.

(#34) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Jó ilyet is olvasni, több ilyen ember kellene :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.