Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ez a cucc tetszik nekem :D Melyik országban vetted ilyen olcsón?:D

(#2) HawerKing válasza vwpolopg (#1) üzenetére


HawerKing
őstag

Románia

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#3) HXY válasza vwpolopg (#1) üzenetére


HXY
addikt

Az Eken A70 csak 120 dollár.
És ha jól emlékszem az már 2 magos.

(#4) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Basszus , féluton vagyok egy hasonló cikk megirásával. 6 napja vettem meg én is. Szintén Romániai vagyok . Nemrég adtam el a régi tabletemet (Prestigio multipad ) és gyakorlatilag 6000 ft nak megfelelő román lej-be került nekem.
Nagyon meg vagyok elégedve vele. Használd egészséggel , majd megosztjuk a tapasztalatainkat.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#5) danih


danih
addikt

Bakker, mennyiből rakhatnak össze egy ilyet, ha szállítással, vámmal, stb-vel 120 euró?
Persze látszik, hol spóroltak, de azért akkor is... :)

(#6) Bluerainbow válasza danih (#5) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

2 év garanciát kaptam rá. Ha nekem ez két évig menni fog , megérte azt a pár ezer forintot.

A poénos az , hogy a tok billenytyűzet kombóhoz adtak egy műanyag stylust , ami köztudottan nem igazán izgatja a kapacitiv képernyőt.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7) danih válasza Bluerainbow (#6) üzenetére


danih
addikt

Az beza nem rossz, a két év, naná hogy megérte!

(#8) GabN73 válasza Bluerainbow (#4) üzenetére


GabN73
addikt

Tényleg meg kell hogy látogassalak ;]

(#9) HawerKing válasza Bluerainbow (#6) üzenetére


HawerKing
őstag

ha azt mondanak 120 helyett 200 ért visszaveszik akkor sem adnám vissza. maximálisan megvagyok elégedve vele, legtöbbet youtube videókat nézek s simán viszi full hdt s mint a bemutatóban is hangsulyoztam a 2 darab difuzoral iszonyat szépen s hangosan szól a zene. s kijelzo sem vészes szerintem igazán szép bár néha fura ha sokat használom Super amoledes galaxy s plusom srá nézek erre akkor van különbség.
neked is ez a model van? ja a toll az felesleges :D viszont a billentyuzet nagyon kényelmes :-) raktam bele 32 gigas kartyat s siman elbirja.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#10) Bluerainbow válasza HawerKing (#9) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Persze ugyanez a model. Mondok jobbat , otthoni hálózatról a full hd-s mkv-t is viszi magyar és román felirattal egyaránt.
Szerintem (adatlapod alapján) te is szatmári vagy , gyanitom ugyanonnan vettük.
Ja és ebook olvasással középés fényerőn (wi-fi off) 7 órát birt 88%-os aksi töltéssel

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#11) HawerKing válasza Bluerainbow (#10) üzenetére


HawerKing
őstag

jaja már ment is privi, asszem jól megleltük itt egymást kolléga :D az aksi tényleg jól bírja

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#12) pcnet


pcnet
addikt

Nagyon korrekt kis gép! Gratula hozzá! :) És az első cikkedhez is! Még sok ilyet!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#13) Eged Milan


Eged Milan
csendes tag

Milyen USB stickel vagy mit támogat a tab amit elfogad hogy lehessen vele netezni wifin kívül ?

(#14) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Auchanban 39990 eme tablet, ha ehhez is jár a billentyűzetes tok, szerintem beruházok rá. De azért előtte megvárom a másik kollega beszámolóját is:)

(#15) Eged Milan


Eged Milan
csendes tag

Én is ott láttam és azért kérdezném hogy mivel lehet rajta netezni wifin kívül, milyen tipusu stickeket támogat és azt hol tudnám meg venni? Milyen a szervizháttér és az milyen gyors?

(#16) Bluerainbow válasza vwpolopg (#14) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ha esetleg rám célzol , már nem tervezem a cikk megirását. Kezdő Android és tablet felhasználó vagyok , minden lényeges dolgot ebben a cikkben megtalálsz. Ujjat nem igazán tudnék irni. Persze ha esetleg kérdésed van , szivesen válaszolok ha tudok , de blogbejegyzés nem lesz.

Ami anetet illeti , egy Romániai fórumon (azóta törölték a topikot) azt olvastam hogy egyeseknek sikerült elinditani stickeket , másoknak nem. Erről az oldaláról semmilyen infóval nem tudok szolgálni , én csak wifi-vel használom.

Alig pár napos , Isten őrizz hogy máris szervizelni kelljen. Az üzletben ahol vettem (Románia-Szatmárnémeti-Real) azt mondták hogy mivel az Overmax cégnek még nincs Romániai kirendeltsége , igy ha gondom van a géppel a 2 év garanciaidő alatt , csak vigyem hozzájuk az üzletbe , majd ők rendezik. Amugy a billentyüzetre csak 6 hónap a garancia.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#17) Eged Milan


Eged Milan
csendes tag

Nem találni róla semmit sem a neten. Ha valaki tud valamit vagy talál valamit akkor ő ossza már meg. Előre is köszönöm. :)

(#18) Eged Milan válasza Bluerainbow (#16) üzenetére


Eged Milan
csendes tag

Wifin kívül mivel netezel rajta? És volt e már szervizben ?

(#19) vwpolopg válasza Bluerainbow (#16) üzenetére


vwpolopg
őstag

Igen, rád gondoltam:) Hát nem tudom... tetszik, de pl. van egy myaudio, igaz az 8"-os, de az már 2 magos, 8 giga belső memóval... Elsőkörben megkérdezem majd egy auchanban, hogy van-e hozzá billentyűzet, mert ha van, az eldönti a csatát :D

(#20) Bluerainbow válasza vwpolopg (#19) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ha nem lett volna a billantyüzetes tok mellé , lehet én se figyeltem volna fel rá. Igy utólag már látom , számomra tök felesleges a billentyüzet. Nagyok a betük a képernyőn és nagyon kényelmesen , gyorsan lehet használni.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#21) Eged Milan


Eged Milan
csendes tag

a MY Audio 7-es tabról csak rosszat írtak a fórumon. Sokan megvették a Te*coból mert most ott 19990Ft. Eddig csak csalódtam a márkában vettem kb 2db mp3-mat és mindegyik tönkre ment.

(#22) vwpolopg válasza Eged Milan (#21) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én a 8"-osra gondoltam, konkrétan a 808DCC-re, arról mik a tapasztalatok? Amúgy a régi myaudio mp3-ak tudom én is, hogy mekkora hulladékok voltak, dolgoztam műszaki áruházban, az a filléres úgyis visszahozzák kategória volt... azóta csak fejlődtek valamennyit... :D

[ Szerkesztve ]

(#23) athos111


athos111
újonc

Két kérdésem lenne:
Lehet-e USB kábelről tölteni?
Van-e valami hivatalos honlap?

(#24) Bluerainbow válasza athos111 (#23) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Igen lehet USB-rol tolteni

Itt a hivatalos shop linkjuk
Ez pedig a support weboldaluk

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#25) Fecogame


Fecogame
veterán

Enyhe elfogultságot érzek ebben a cikkben...

Jó áron, jó tablet, jó vétel. Grat :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26) athos111 válasza Bluerainbow (#24) üzenetére


athos111
újonc

Köszönöm

(#27) doni82 válasza Bluerainbow (#24) üzenetére


doni82
újonc

Üdv.Bocs hogy így rád írok,de engem éredekelne az a tablet,amiről szó van.Megtudom én is rendelni?És mennyibe kerűl szállitással eggyütt?Én Budapest-i vagyok.Remélem tudsz nekem segíteni.Arra is gondóltam,hogy te ha megtudod venni,akkor elkűldeném neked a pénzt érte.Légyszi irj vissza.Kössz.

(#28) Bluerainbow válasza doni82 (#27) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

En a minap voltam az uzletben , mar nem volt nekik. Azt mondta a csavo , par nap alatt elfogyott. Amugy akcios volt , az akcio pedig tegnap jart le. Amugy nem szivesen vasarolok masnak , mert garancia miatt az en nevemre cimemre menne a dolog , azt meg nem szeretnem. Amugy ha jol olvastam , par hozzaszolassal feljebb valaki mintha irta volna hogy Magyaroorszagon is kaphato. A weboldalukon mar van magyar kepviselet is. Gondolom ott is terjeszkednek.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#29) Eged Milan


Eged Milan
csendes tag

Melyik Huawei stickeket támogatja a tab ?

(#30) Bluerainbow válasza Eged Milan (#29) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

HuAWEI E261
HuAWEI E160
HuAWEI E1782
HuAWEI E220
HuAWEI E1750
HuAWEI E1756
HuAWEI 1820
HuAWEI E170
HuAWEI E153
HuAWEI E156G
HuAWEI K3520
HuAWEI E172
HuAWEI E176G
HuAWEI E173
HuAWEI E180
HuAWEI K182E
HuAWEI E226
HuAWEI E270
HuAWEI 1152
HuAWEI K3765
ZTE MF673U
ZTE MF110
ZTE MF633
ZTE MF637
ZTE MF190

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#31) Eged Milan válasza Bluerainbow (#30) üzenetére


Eged Milan
csendes tag

Isten vagy Köszönöm!

(#32) Eged Milan


Eged Milan
csendes tag

Az USB Sticktől vagy a benne lévő Sim kártyától függ az internet sebessége?

(#33) dave666


dave666
aktív tag

Nagyon jó árban van a tablet :R
Skype működik rajta akadás mentesen?

Dave666

(#34) Bluerainbow válasza Eged Milan (#32) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Eged Milan - nem tudom en csak wireless nettel hasznalom , sebesseget sosem mertem (majd a jovoben). De a HD youtube videot siman gyorsan betolti , es a bongeszes is eleg jo.

dave666 - skypot feltettem , de elfelejtettem a bejelentekzesi adataimat :W igy kiprobalni nem tudtam. Majd csinalok uj accot es kiprobalom. Elvileg a skype mukodik rajta.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#35) dave666 válasza Bluerainbow (#34) üzenetére


dave666
aktív tag

Köszi, azért várom a megerősítést :R

Dave666

(#36) HawerKing válasza dave666 (#33) üzenetére


HawerKing
őstag

Nincs problema a Skypal en hasznalom.... De valami ok miatt nemtudtam direkt a Playrol letolteni... Letoltottem gepre s felmasoltam memoria kartyara onnan mar engedte telepiteni s jol mukodik.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#37) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Megkésve , de Magyarországon is elérhető (lesz) a tablet.

Ugy látom már volt , de el is fogyott. akárcsak nálunk.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#38) HawerKing válasza Bluerainbow (#37) üzenetére


HawerKing
őstag

Azert kicsit tuloznak a Facebook oldalukon Pl Full HD Felbontas :DDD Lassan elterjesztik, s lessz siker belole ha marad az olcso arazas, foleg ha az OV-TB-09B hez hasonlo jo cuccokat arulnak.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#39) Bluerainbow válasza HawerKing (#38) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Gondolom ugy értik , hogy le tudja játszani a full-hd videokat.
Már van uj gyorsabb szebb jobb modeljük , nemsokára jön hozzánk Romániába , szintén a Real üzleteibe.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#40) dave666 válasza HawerKing (#36) üzenetére


dave666
aktív tag

Köszi, a hasznos tanácsot :R
Remélem tudok 1-et venni.
Elfogyott, még az Auchanban is :K

Dave666

(#41) HawerKing válasza Bluerainbow (#39) üzenetére


HawerKing
őstag

Azta rohadt ez nagyon cucc :C
Jobban belegondolva nemtul sokban kulombozik, a hatlap a milyenken jobban tetszik mert egyszinu az elolapi kerettel s nem felemas, a procija az mar dual cores ahogy latom s +600 miliamper az aksi de ez nemsok pluszz lessz a ket magos procihoz
Voltak jelentkezok a tabletemre akik meg plusz 50 leit is dobtak volna ra csak adjam el. De tudtam, hogy elfogyott az uzletbe s azert nem adtam, de ha ez kaphato lessz itt s nemsokkal dragabban akkor tutira megveszem, s a regit eladom.

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#42) Bluerainbow válasza HawerKing (#41) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Az ocazii.ro -n mar a megjelenes napjan 700 lejert arultak billentyuzet nelkul.
Talalekony elelmes emberkek.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#43) dave666 válasza Bluerainbow (#37) üzenetére


dave666
aktív tag

Overmax OV-TB-07C 9" még kapható!
Van esetleg valakinek ilyen típus?
Mit lehet, róla tudni?
Sok infót nem találok róla még...

Dave666

(#44) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok , allitolag van frissites a tablethez, legalabbis a magyar facebook oldalon ezt irtak, utanna is neztem a hivatalos oldalon, s van egy Software update. De sajnos nem irja, hogy mit is tartalmaz, szerintem ez nem egy frissites hanem az alap software, s ami meg erdekes van mellekelve hozza egy utasitas pdf ben ahol azt irja , hogy ha csatlakoztatva van a tablet a gephez amiben elvan inditva a frissito program megkell nyomni a hangero es bekapcsolo gombokat egyszerre a tableten :DDD no de az OV-TB-09B n nincs is hangero gomb... Ez kicsit elszomorito, szerintem egyenlore a hivatalos oldalon csak a sima OV-TB-09 (ezen van hangero gomb) hez van support, ( ha annak lehet ezt nevezni :DDD a sima gyari soft)

[link]

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#45) fjanszi123


fjanszi123
csendes tag

Hello!

Abban kérném a segítségetek, hogy érdemes-e 16 ezer ft rádobni az Overmax OV-TB-09-re és Steelcore-t venni, vagy annak a felhasználónak, aki simán csak netezésre, filmnézésre használja felesleges?

Szóval a kérdés, hogy egy átlag felhasználó hol tapasztalja a két tablet közötti különbséget.

Köszi!

Üdv:
Jani

(#46) HawerKing válasza fjanszi123 (#45) üzenetére


HawerKing
őstag

Ezen a tableten is nagyon jól lehet netezni , s ez a tablet egy "jó olcsó tablet" a Steelcore nyilván erősebb s az egy "jó tablet" de plusz 16 ezerel nemtul olcsó. Nekem ennyi pénzt nem érne meg pluszba, s az aksija sem erősebb s ráadásul a két mag hamarabb meritené.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#47) zsica


zsica
újonc

Sziasztok! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy mi a különbség a ov-tb-09, és a 09b között? Vagy egyáltalán nincs különbség? Mert én semmi infot nem találtam róla, de az egyikre ez van írva a másikra meg az...Mert ahogy itt néztem miket írtok a 09b-ről ugyanazt tudja a 09 is. Köszi a segítséget!

(#48) HawerKing válasza zsica (#47) üzenetére


HawerKing
őstag

Levolt mar irva nagyjabol mik a kulombsegek. Pl a sima 09 en nincs hatul kamera s csak egy oldalt van a difuzorja... s talan a ramja is kevesebb

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#49) zsica válasza HawerKing (#48) üzenetére


zsica
újonc

Köszi! Elolvastam a hozzászólásokat is meg a cikket is, úgy látszik elkerülte a figyelmemet, bocsi! És köszi az infot! De azóta lementem a helyszínre megnézni, mert emlékeztem hogy amit én néztem az elől hátul kamerás, és az volt a hátuljára írva hogy 09c :DDDD Beszarok ezeken, nem vágom mért nem tudják normálisan kiírni......De gondolom, az akkor nem rosszabb mint a09b nem? Mert ha legalább ilyen jó akkor beruházok rá :) Köszi a segítséget!

(#50) HawerKing válasza zsica (#49) üzenetére


HawerKing
őstag

Hat ez erdekes 09 C rol meg nemis hallottam :D s arrol se sok info van a neten :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.