Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Nem akarok beleszólni, de egyrészt ez tilos, mert ugrik a garancia, másrészt elosztót-hosszabbítót szokás e célra használni. Az elosztó praktikus is, mert a TV mellett általában ott van még egy video, DVD, steleg műholdvevő, játék-konzol, házimozi, esetleg ha kábeles a net akkor a modem.. Meg hát milyen az már, h a Tv vezetékét szétszabdaljuk.. :U

Ja és kihagytad, h lehetőleg az azonos színű vezetékeket az azonos színűekkel kell párosítani "csomózáskor". Különben ismét 5-6 lépés jön.. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) eddie17


eddie17
addikt

Igen-igen, egyszerűbb mint hosszabítózni, így megvan a kaland, és a dráma:)

(#3) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

5. Mikor ez megtörtént, dugd be a konnektort, és csodálkozzál, hogy elment az áram.
6. Kapcsold vissza az áramot.
7. az 5-ös, majd a 6-os pont, még 3X

:Y :Y :DD :DD :DD

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

De most ez megtörtént eseten alapszik? :D

(#5) Thunderzolee válasza Crystalheart (#4) üzenetére

Remélem nem.. :U
Bár én is láttam már pl. Playstation kezelőszervének kábelét simán szigszalaggal megtekerték.. mert kontakthibás volt. Nem mintha megjavult volna tőle, de mindenesetre biztos jóleisk egy fél tekercsnyi ragacsos, lila (!) teszkós sz×rt rátekerni..
Én meg mondtam, h a Tescoban néhány polccal arrébb lehet venni 999Ft-ért új joyt, szerintem annyit simán megér. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Crystalheart válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát most őszintén, én az ADSL kábelt már szigszalagoztam, amikor megcsócsálták a kutyák - szétvág, összeteker, beteker. Többször is megesett. Sőt, az 5.1-es hangrendszer center/sub kábelét is, ugyanilyen okból, és működik. :DDD

No de ez a szigeteléssel együtt való csomózás ez üt nagyon. :D Ilyen létezik?

(#7) FPéter válasza Crystalheart (#6) üzenetére


FPéter
aktív tag

Igen, ilyet sajnos már én is láttam. Szigeteléssel együtt, meg minden.

Mélylevegő, hát ez van.

Ja, majd' elfelejtettem: a földelést a fázissal és a nullával ellentétben masnira kötötte. Nem tudom milyen meggondolásból, nem is mertem megkérdezni. Azért ilyen esetekben jobb, ha nem tud minden apró részletet az ember.

[ Szerkesztve ]

(#8) Hasek válasza Crystalheart (#4) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

De bizony, megtörtént eset. :K :D

Üdv. H

(#9) Eastman


Eastman
őstag

Akkor a haverod kb ilyen fizikai alapismeretekkel rendelkezik: [link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) Mawyx válasza FPéter (#7) üzenetére


Mawyx
senior tag

Megnézném én azt a masnihajtogatást, fogóval síma L alakot alig birok kreálni, kézzel meg semmit se, max talán egy 2 méteres drótból :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#11) FPéter válasza Mawyx (#10) üzenetére


FPéter
aktív tag

Ááh, szedj szét egy olyan kábelt amit a gagyibb PC tápokhoz adnak, még be is tudod fonni, annyira vékony a belseje. Na ebből sikerült összehoznia.

(#12) lúzer válasza FPéter (#7) üzenetére


lúzer
veterán

masni?
az az oldható kötés lehet. :Y

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#13) Thunderzolee válasza Eastman (#9) üzenetére

..áááááááááááááááááááááááá... :Y

Ezt a ba×mot!! ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) Eastman válasza lúzer (#12) üzenetére


Eastman
őstag

A csoki meg a sorkapocs, mint tudjuk. :K :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) Hasek válasza Eastman (#9) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hozzávetőlegesen igen, bár ha fele ennyire jól tudná a tollat kezelni, akkor ezt az esetet meg sem említettem volna, de hát történt még egy-két érdekes dolog vele kapcsolatban... Majd azt is leírom hasonlóképpen mint ezt, ha van rá igény. :K

Üdv. H

(#16) Badman 4ever válasza Eastman (#14) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Cellux, pillanatagasztó... :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17) Ice!? válasza Badman 4ever (#16) üzenetére


Ice!?
őstag

Nekem segített már, nem is olyan rég. :D [link]

(#18) Vitus


Vitus
őstag

Látom nem értetek hozzá..... Nem a tv kábelét kell meghosszabbítani!!!! Hanem a konektort ki kell csavarozni a falból és odahúzni a tv-hez! Tuti van egy csomó fölösleg a falban és akkor elér oda. Ehhez nem kell diploma......... :DDD

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#19) gabor85


gabor85
őstag

Aggregátor a nappaliba :DDD

(#20) #19617792 válasza gabor85 (#19) üzenetére


#19617792
törölt tag

Áhh, atomerőművet a kertbe. :DDD

(#21) geprombolo


geprombolo
senior tag

Az asszony azt mondta, hogy örülj, hogy a sógor nem akarta a konnektort is megjavítani. Lett volna ingyen tupír, meg "A Konnektor visszaharap" című dráma egy felvonásban.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Jó reggelt!

Olvassa még valaki ezt a topikot?

...mint az közismert...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.