Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sosem tudtam rajzolni :'(

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

kedvemre vannak a képek.
nem negatív kritika: lehetne egykét rész kidolgozottabb, mert így nem teljes az összhang Látszik,hogy pl a szemükkel sokat vesződsz, meg a hajjal, viszont pl a kulccsontok árnyékolás az elsőképről nekem nagyon hiányzik.Bár lehet nem éreztem rá még erre a stilusra.
Amúgy egyediek, tényleg tetszik! :C

(#3) Hasek válasza Infranyuszi (#2) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Igazad van, azzal valóban nem vesződtem. Nincs mentségem. :D

Köszönöm a véleményedet! :R

Üdv. H

(#4) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hát nem tudom, nekem nem jön be a manga/anime stílus alapból, inkább az amerikai képregények világával tudok azonosulni.
De azt meg kll hagyni, hogy a saját stílusukban jó alkotások! :K

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szerintem 1

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Hasek válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Mármint iskolai 1, vagy mint 1.? :DDD

Psychonaut: Köszönöm a dicséretet! Van ami nem tetszik nekem sem ebben a stílusban. Pl a karakter fél fejét elfoglaló szemek, de van realisztikusabb manga is, ami azért szolidabb. pl:[link]

Na, egy ilyen szintű rajzolási képességgel, mint ami a linkelt képen van, már megelégednék. Tudom, hogy sokat dob a szín, de nem csak az számít. :B

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7) gamerkiller válasza Hasek (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez tényleg jó kérdés..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) Mr.Csizmás válasza Hasek (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1. kép :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) geprombolo


geprombolo
senior tag

Anime cicákat fogsz rajzolni? Mindenféle cicababákat, az se baj, ha van nagy fülük, meg hosszú farkincájuk ;]
Egyébként jó, tetszenek a képek. A mangában az nem tetszik, mint stílusban, hogy gyakran rémesen eltúlozzák az érzelmeket az arcokon, meg a test töbi részén, de ettől még jó. Szeretem a japán művészetet.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10) Hasek válasza geprombolo (#9) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Majd lehet, hogy rajzolok olyat is, de a célom más. :D

"A mangában az nem tetszik, mint stílusban, hogy gyakran rémesen eltúlozzák az érzelmeket az arcokon" - Igen, van amikor tényleg eltúlozzák, de azért vannak jó alkotások. ;)

Köszönöm a véleményedet!

Mindenkinek: Negatív kritika? Abból tudok igazán tanulni, hogy mit kellene másképpen csinálnom. :B

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.