Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

FHD kijelző és erősebb chip alá 2300-as akksi,qHD alá meg 3000-es,eztkecsinányie more? :((( Komolyan érthetetlen a koncepció számomra.

XXX

(#2) adabra


adabra
senior tag

Minél kisebb felbontás, annál szélesebb káva :) Ahelyett, hogy inkább a képátlót és a fizikai méretet is csökkentenék.
A Guru GX ígéretesnek tűnik HW szempontból.

[ Szerkesztve ]

(#3) bélus91


bélus91
tag

Ezt ők sem gondolták át rendesen :N

(#4) xmaas


xmaas
őstag

Ez kell gyerekek 5" a nepnek minden aron miert is kene also/kozep kategoriaban kisebb keszulekeket adni ezzel a gyengebb hardverel , minnel nagyobb annal jobban veszik a "parasztok" akik csak annyit tudnak a keszulekrol hogy x colos aztan majd vakaroznak amikor akadozik szegeny keszulek mint a vaddiszno a kepernyomeret miatt

(#5) kicsaba


kicsaba
csendes tag

A ROMA R2 PLUS EDT-nek a tovább fejlesztése elvileg, de már az is 4magos 8GB ROM/1GB RAM-al volt kapható ugyan ezen kijelzőfelbontással..... Erre most kiadnak egy sokkal hulladékabb telefont "fejlesztés" gyanánt...

iPhone 3G----> Nokia 5530---->HTC Desire G7-----> HTC Sensation XL----> HTC One X-----> Huawei Ascend P6-----> Samsung Galaxy S5----> Samsung Galaxy Alpha----> Samsung Galaxy S7----> iPhone X

(#6) benike1999


benike1999
tag

Ilyen ronda dizájnnal megáldott triót még sosem láttam itt lenne az ideje hogy a Gagyibájt egy új dizájnert keressen mert egy kisgyerek szebett álmodik ennél pedig hardveresen a kategóriákban egész jók :(

(#7) kelly416 válasza xmaas (#4) üzenetére


kelly416
veterán

Lehet 16"-os is, ha 480*800 a felbontása, akkor is ugyanannyira nehéz kihajtani, mint ugyanezt 2"-on.

Szerk.:
Természetesen a gondolkodásmenetedet értem, és egyet is értek vele.

[ Szerkesztve ]

(#8) judas13 válasza adabra (#2) üzenetére


judas13
addikt

Pont ezt akartam írni. Így még esetleg szóba jöhetett volna egy 4.5 netalántán egy 4 collos mini kategória a nem péklapát vagy annál nagyobbra vágyók örömére....de így max az első ami egyáltalán szóba jöhet(ne) mint elvi lehetőség a többi a RAM-ok hiánya miatt nálam már eleve nem. ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az első kettő egész jó, kíváncsi leszek a nagy mit tud a S615-el. A középsőben azért elfért volna kicsit több RAM is. :))

B.Cs.

(#10) atosan válasza kicsaba (#5) üzenetére


atosan
addikt

Ezt nem éttem én sem, az első kettő előrelépés az elődökhöz képest, de a Roma jó nagy visszalépés.

Maine coon

(#11) tonerz


tonerz
aktív tag

A középső modell de főleg az alsós (512mb rammal) igen gyengének tűnik.

(#12) 112FarEast


112FarEast
csendes tag

Én nem értem, hogy a Gigabyte miért erőlteti ezt a telefon témát... hagyják a búsba. Nem megy ez nekik.

Xiaomi Redmi 1S

(#13) atosan válasza tonerz (#11) üzenetére


atosan
addikt

Középsőt nem mondanám gyengének, snapi 410, szokásos 1 giga ram, 8 giga tárhely, plusz az aku.

Maine coon

(#14) tonerz válasza atosan (#13) üzenetére


tonerz
aktív tag

A középsőnél elsődlegesen a kijelző méret/felbontást érzem gyengének/vékonynak (5" qhd már nagyon határ eset szvsz) az ár sok mindent eldönt majd, de az eddigi árazásuk nem igazán volt sikeres.

(#15) atosan válasza tonerz (#14) üzenetére


atosan
addikt

Igen, sok múlik majd rajta.

Maine coon

(#16) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Azt viszont nemes egyszerűséggel elfelejtették (ejnye-bejnye!) megemlíteni, hogy a középső modell, a Gigabyte Gsmar MIKA MX telefon LTE képes lesz!

Nyugodtan nézzetek utána a Gigabyte Facebook oldalán megjelent angol nyelvű cikkben ez benne is van!

Szóval, DUAL SIM kártyás és egyben LTE képes telefon nem sok van a piacon!

A készülék 2 micro SIM kártyát kezel majd.

[ Szerkesztve ]

(#17) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Sőt, most néztem utána:
A Guru GX is LTE képes lesz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.