Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Csak Josie az új,Jin és Devil Jin volt az előző részekben is. :)
Amúgy Jin a kedvenc karakterem,úgyhogy örülök neki (hiba is lett volna kihagyni őt),és ebben a ruhában bad ass :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) oriic válasza james001 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Marmint a Tekken 7-ben ujak. :)

Live-Die-Respawn

(#3) slimG


slimG
tag

Lett is volna népharag, ha Jin/Devil Jin kimarad. Igazából nem is értem, h miért 'új' karakter ez a 2 =D

szerk.: megelőztek közben =)

[ Szerkesztve ]

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#4) Zigur


Zigur
senior tag

Az a lényeg, hogy legyen Lili meg Nina, a Mishimák meg úgy majomkodnak felőlem ahogy akarnak ! :)

(#5) james001 válasza Zigur (#4) üzenetére


james001
veterán

Lili biztos lesz,árkád verzióban legalábbis benne van.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Úúúristen.... ez 2015ben? olyan mintha lebegnének a talajon.... tiszta természet ellenes az egész talaj-charakter viszony. Főleg amikor védekezik a charakter és lökődik hátra....senkinek nem tűnt fel?

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#7) AS


AS
félisten

Ez tényleg vicc a uj Mortalhoz képest...
Ez Unreal 4???

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) oriic válasza AS (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg az. :D

Live-Die-Respawn

(#9) Sirandrish válasza james001 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jin egy csírrrraaa..Hwoarang a menőőő :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) gyuribácsi88 válasza Sirandrish (#9) üzenetére

Csíra az összes, csak a UFC ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az UFC bajnokok jönnek a Tekkenbe :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Simi87 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Simi87
senior tag

+1, meg persze Law. ;]

(#13) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Én nem szoktam a grafika miatt vergődni, de ez rohadt ocsmány. Vazze, hát a nem tudom, hány évvel ezelőtti Tekken 5 nézett ki ugyanígy PSP-n, csak természetesen alacsonyabb felbontású textúrákkal. Totálisan ugyanaz az egész, szégyen. Mondjuk a Tekken alapból nem tudott soha megfogni, túl japános, meg jellegtelen volt nekem. A Mortalt viszo t imádom. Megyek is majd a PlayIT versenyre :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.