Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Péntek délután 3 körül nem volt tömeg. Én ettem egy hambit, kicsi krumpli, kicsi sali dísznek. Nem volt rossz

(#2) DEJVID


DEJVID
őstag

Hol éltél eddig, hogy egy hamburgerért ennyire sokallsz 1500-200 forintot?

(#3) kmisi99 válasza DEJVID (#2) üzenetére


kmisi99
addikt

:F én hacsak nem abnormális méretű 700ft nál többet nem adnék érte. Annyiért is kapni nagyon finomakat.

(#4) Simi87


Simi87
senior tag

Te a millenális-os hamburger day-n, vagy alternatív univerzumban voltál? Mi vasárnap kettő körül voltunk kint, és egy hamburgerre sem vártunk többet 10 percnél sorbanállással együtt. Pedig 4-en voltunk, plussz kutya, és ha jól számolom 7 helyen hambiztunk, plussz kézműves sör, kürtöskalács, limonádé. Szerintem ezekért a hambikért nem volt sok az 1-2 rongy, ha a pronyó meki a csipxar bigmac-ért elkér egy ezrest. Pont engem oltanak itt állandóan a logout-on, hogy nekem semmi sem jó, és milyen szochiophata vagyok, hát ez a rendezvény tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#5) DEJVID válasza kmisi99 (#3) üzenetére


DEJVID
őstag

Hol? :D

(#6) Simi87 válasza DEJVID (#5) üzenetére


Simi87
senior tag

Tudod. A falu végi kiskocsmában ugyan azt adják, mint az ilyen rendezvényeken, csak itt megy a lehúzás. :D komolyan, mint az oviban.

(#7) kmisi99 válasza DEJVID (#5) üzenetére


kmisi99
addikt

Én még 1k+ al nem taálkoztam max olyan helyen ahol a hely miatt drága, pl Debrecen royal gyrosban 6-700 a nagy hamburger ugyan már nem de pár hónapja rengeteg féle volt és nagyon jók voltak.

(#8) DEJVID válasza kmisi99 (#7) üzenetére


DEJVID
őstag

Gyrososnál hamburger? Nem vitatkozom.

(#9) Kakaduku válasza Simi87 (#4) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Gondolom el is olvastad amit írtam... Áramszünet volt és azért kellett annyit várni. No offense, de szövegértés 1-es! Ülj le! ;]

(#10) kmisi99 válasza DEJVID (#8) üzenetére


kmisi99
addikt

Én ott még gyrost nem láttam elsősorban hamburgerek vannak, :D Egy akármilyen csúcs fullos szuper minőségi szuper ilyen olyanért 1000ft ot kifizetnék de az biztos hogy e fölött már inkább a helyszínt fizeted meg nem a kaját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.