Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Mi volt az a FirefoxOS-es telefon ami a kutyanak sem kellett pedig szinte az ember utan vagtak a szolgaltatok?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Paul119 válasza banhammer (#1) üzenetére


Paul119
addikt

nem nagyon dobaltak elegge borsos aron adtak/adjak meg most is

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Szerintem kevés lesz a hardver, bármennyire is mondják, hogy elég hozzá. Ha más nem is, a RAM hiányt biztosra veszem.

Nyugodj békében Integra!

(#4) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Már ez hanyadik időpont? És azalatt hányfajta telefont lehetett hallani hogy ilyen meg olyan lesz?

Szerintem már maga a samsung se meri meglépni a bukásai után, nehogy a befektetők odébbálljanak.

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#5) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Facebookra bulifotóra elég az a 3 megapixel.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#6) F34R válasza Tidzsimon (#5) üzenetére


F34R
nagyúr

Maminak Skypolni.

(#7) WinPho


WinPho
senior tag

Egy jóideje rágja a körmét a szakma, erre kidobnak egy ipari hulladékot? :F :W Legalább nem leszünk izgatottak a következő elhalasztott időpontig. :(((

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#8) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez elég vérszegény lett. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) nemlehet


nemlehet
őstag

Az a ram nagyon kevés lesz. Egy dolog, hogy a rendszer takarékos, jól optimalizált, de ettől a honlapok "mérete" nem változik. iPhone is hiába smooth 1 gb rammal, attól még újratöltenek a honlapok ha váltogatsz. itt is ez lesz és igazán nem értem miért ezen kell spórolni, mert ezzel kvázi minden multitask tökön van lőve.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#10) lipsi193


lipsi193
újonc

Samsung tiZen1 :)

(#11) KYZRR


KYZRR
őstag

Miért nem tudják elfejeteni 2015 hajnalán az 512MB RAM-ot?
Már '13-ban is ciki volt, nemhogy most...

You can only die once, make sure it is worth it...

(#12) Kex613826


Kex613826
tag

Ez a Z1 név a Sony mögött jobban mutat :) Szerintem ez is egy halálraítélt oprendszer lesz.

Be positive, nothing is perfect!

(#13) diabolika válasza Kex613826 (#12) üzenetére


diabolika
tag

Ez inkább Z1 compact ;]

Tiszta hülye aki nem normális.

(#14) bélus91


bélus91
tag

15k huf-ot meg is adnék érte max, teljesen megfelelne másod telónak :B

(#15) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Bada te vagy az ? ;]

Egyébként, ha kellőképpen fluid rendszert tudnak lerakni az asztalra és azok az appok is meglesznek, amik kifejezetten must have-k, akkor az alsó kategóriás droidokat megfingathatják. Remélem ez is a cél.

no fate but what we make

(#16) vigyori78


vigyori78
őstag

Eldobható fényképezőgép is van ez most eldobható telefon kategória lesz.

Már meg is van a reklámszöveg:
Tizen operációs rendszer,tizen forintért. Az új Z1 ultracompact. :D

(#17) joey04 válasza WinPho (#7) üzenetére


joey04
titán

hát szerintem olyan nagyon soha nem rágta a körmét a szakma a tizen miatt, azt meg tudtuk, hogy valami alsós készülékkel nyitnak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) csoki98 válasza diabolika (#13) üzenetére


csoki98
tag

pont erre gondoltam én is:DD

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#19) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

"Hamarosan debütál"... Na persze... Már kezdek kétkedni benne, hogy valaha is kiadják...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#20) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm samu, ezt is jól elb.sztatok. :((
Originál Intel teló kéne egy remek Linux rendszerrel, hasonlóan dokkolható mint amit az Ubi elképzelt csak normális GUI-val nem azzal a fos Unity-vel.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#21) voyager4.4 válasza Klaus Duran (#20) üzenetére


voyager4.4
senior tag

"Köszönöm samu, ezt is jól elb.sztatok. :(("

Te már tesztelted a telót ?? :Y Mesélj még ! :C

no fate but what we make

(#22) Klaus Duran válasza voyager4.4 (#21) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Bízóm a samuban. :DDD

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#23) Giovan!


Giovan!
addikt

Hát a Samsungot ismerve ez az 512 MB RAM még a TouchWiz-nek se lessz elég ;]
vigyori78: :D

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#24) BazsiBazsi válasza diabolika (#13) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Inkább egy z1 compact neo youth lite.

(#25) Halo


Halo
senior tag

pont most, amikor megroppan?
jön egy újabb buktával? :)
tudom, ezt fejlesztgetik pár éve már :)

de komolyan...
komplett termékpaletta - 3 féle mobil +1 táblagép, mellé olyan oprendszer, ami legalább valamelyik nagy op-on levő programokat tud futtatni mindenféle mókolás nélkül (iOS, Droid), de ha ez meg van, akkor minek lenne az újabb oprendszer...? :)
szóval mellette legalább a strartnál húzónevek az alkalmazásoknál és húzó fejlesztők...

mostanság, amíg nem kezdenek el tömegesen elpártolni a fejlesztők, nem fog labdába rúgni újabb oprendszer a mobilokon...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#26) flash-


flash-
veterán

"Samsung Z1"

azta mocskos micsoda forradalmian új cím!

elképzelem hogy is történhetett:

samsung vezetőség leadta a határidőt a marketing osztálynak hogy 2 hónap múlva találjatok ki valami új nevet..

8 hétig megy a gépen a pasziánsz, a kávézás, a munkahelyről kijárogatás étterembe,aztán vissza a munkahelyre, kávézgatás a csajokkal, egy kis diablo a gépen vagy facebook(kb ez a marketing), aztán eltelik a 8 hét.
ráeszmélnek, hú basszus itt a határidő vége! kellene valami név, hát most már nincs idő, irodával szemben ott az xperia z3 plakátja, beugrik a nagy felfedezés, hőő nekünk még nincs zé sorozatunk... oké legyen z1..
aztán kész is a nagy felfedezés, mehet újra a pasziánsz meg a kávézás meg a facebook..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#27) David3 válasza voyager4.4 (#21) üzenetére


David3
őstag

Akkor nevetni fogsz, de az én kezemben is volt már egy olyan telefon, amin Tizen futott. Igaz, akkor még csak a 2.2 vagy a 2.3 béta volt a rendszer verziószáma.

(#28) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

A Nokia Lumia készülékek többségének elég a kis HW,a mindennapi gördülékeny használathoz.Gondolom ezt akarják Samsungéknál is elérni.A kamera viszont elég gyenguszra sikeredett.
A vételárra kiváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#29) Sealka


Sealka
csendes tag

Átírták nemrég az egész API-t C++ ról C-re, gondolom ez a nagy optimalizálás alapja, a fejlesztők pedig örülhetnek, hogy kezdhetik elölről a munkát. Remélem nem szivatnak már tovább, mert már unom a sok kamu időpontot és a folyamatos változtatást.

(#30) Sealka válasza KYZRR (#11) üzenetére


Sealka
csendes tag

Ilyen kicsi képernyőhöz nem is kell erőmű, de amúgy nem 500 mb és 100$ alatti lesz az ára:
"Z1 which runs Tizen 2.3, 4.0 inch 800 x 480 PLS TFT display, 768MB RAM, 1.2GHz Dual-core processor, 3MP primary camera with a LED flash, VGA Front Facing Camera, 4GB internal storage, microSD card slot, with a 1,500 mAh battery."

[ Szerkesztve ]

(#31) T0rnad0 válasza banhammer (#1) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem ez.

Z Fold 4

(#32) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kíváncsi leszek rá. Mondjuk a robot mellett nem sok esélye van szvsz.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) Z_A_P válasza Sealka (#29) üzenetére


Z_A_P
addikt

Nemcsak c++ --> c a változás, hanem a teljes Osp api-t kukaztak, helyette van egy másik,borzasztó 70-es évekre emlékeztető,(mar-mar objective-C aljaszintu) syntax-al
Te ujrairod a programjaid?

[ Szerkesztve ]

OK

(#34) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Ez igen, a Samsung alulmúlta önmagát! :DDD

(#35) AS


AS
félisten

90 dollár lesz indáiban ami azért nem rossz.
768 mbt-t lesz benne
Na meg Fm rádio ami nincs pl Note 4 s5 stb modellben sem ;]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) princesama2


princesama2
tag

Remélem ebbe is belefullad a samsung mint a badába :((

(#37) huszar90 válasza princesama2 (#36) üzenetére


huszar90
aktív tag

Pedig a Badát is mennyi hypeolták egy időben még itt is a Mobilarenán is...

(#38) Wapmester


Wapmester
senior tag

már elbuktak ezzel kár is kiadni ilyen telefont, tech-hulladék már van elég :D

(#39) Z_A_P válasza Wapmester (#38) üzenetére


Z_A_P
addikt

Nem ide szanjak, hanem Indiaba, Kinaba(?), stb.

OK

(#40) erahurka


erahurka
félisten

Kiváncsi vagyok mire jutnak vele. Ha túl jól megy majd a Google úgyis szankcionálja a Samsungot és kénytelenek lesznek dobni.

(#41) Giovan! válasza Z_A_P (#39) üzenetére


Giovan!
addikt

Kínában és Indiában is rengeteg 4 magos,1 giga RAM-os telót kapni 100 dolcsiért,akkor mivégre ez a fos? Mert Tizen...ugyanmár

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#42) princesama2 válasza huszar90 (#37) üzenetére


princesama2
tag

Nekem is volt bada teló én szerettem csak aztán jöttek a frissítések és folyamatosan lassult legvégén a samsung meg leszarta inkább dobta...
Ekkor gyűlöltem meg a samsungot (még s5-se vennék xD)

(#43) Emtra


Emtra
tag

Ha tud olyat mutatni amit a riválisok nem tudnak akkor már volt értelme a dolognak... Píssz ápppp

(#44) David3 válasza princesama2 (#36) üzenetére


David3
őstag

Az egy nagyon jól induló kis rendszer volt, sokan szerették (köztük én is), és használtuk is jópáran. Nagyon jó telefonok voltak (külsőleg és belsőleg egyaránt), kár, hogy nem állt mellé jobban oda a Samsung.

(#45) Sealka válasza Z_A_P (#33) üzenetére


Sealka
csendes tag

Én saját engine-t használok, a játék logika LUA szóval csak 1-2 Tizen specifikus dolgot kell átírni az engine-ben (input, ablakozás, audio). Azt tudom, hogy nem csak a nyelv, hanem az egész megváltozott, de azt nem tudom, hogy mennyire kompatibilis a régi verzió az újjal? Nem szívesen írnám át a kódot, ha nem muszály. :U
Egyébként pont azért tetsett eddig a Bada/Tizen, mert szép C++ OOP API volt nem mindenféle NDK-s hekkelés, de úgy látszik mobilon ez a C-s kőkorszak a trend.

(#46) Sealka válasza Emtra (#43) üzenetére


Sealka
csendes tag

Fejlesztő szemszögből: startup platform, kis piac, kevés szereplő/kiadó, könnyebb eladni bármit.
Felhasználó szemszögből: olcsóbb akciós készülékek, gyors alacsonyszintű natív API, egy nagy gyártó sok kicsi helyett, minőség ellenőrzött appok, nincs vírus.

(#47) leslieke válasza David3 (#44) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48) Wapmester válasza Z_A_P (#39) üzenetére


Wapmester
senior tag

igen, de ott is van elég hulladék is meg elég ennél jóval jobb ajánlat :D

(#49) erahurka válasza Sealka (#46) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem inkább a következő lesz felhasználó szempontból: Úgy néz ki mint az Android de kevés az app.

(#50) Sealka válasza erahurka (#49) üzenetére


Sealka
csendes tag

Kevés, de legalább működik és értelmes. Minek ugyanabból a fajta appból 100, aminek a fele se működik? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.