Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shade45


Shade45
senior tag

V8 után nem sok értelmét látom...

(#2) Richie86


Richie86
senior tag

Jól hangzik. Jók ezek a Honor készülékek.

(#3) #65577472 válasza Shade45 (#1) üzenetére


#65577472
törölt tag

Phablet után kiadni egy telefont elég értelmes lépés.

(#4) Graphics válasza Shade45 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elsiklottál akkor a különböző méretű kijelzős részen szerintem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Az egyértelműen látszik, hogy ez a széria sikersztori a Honor 6 óta és folyamatos a fejlődés és a többi márkával ellentétben amellett, hogy a motorháztatő alatt minden rendben vanb legalább arra is ügyelnek, hogy minden évben legyen legalább valami új a formatervben is. Kíváncsian várom majd a tesztet róla, az ár gondolom viszont itt is emelkedni fog, de az ár/érték arány még így is benne van a reális mezőben. Így tovább!

(#6) n2066


n2066
tag

Végre egy optimális méretű korrekt készülék, benevezek egyre, ha megjelenik. A Honor v8 csak Kínában kapható, utánaolvastam, azaz online is lehet rendelni Kínából. Vártam a honor 7 utódját.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#7) lappy válasza .Szaki. (#5) üzenetére


lappy
őstag

Én ezt nem így látom teljes egészében. Fejlődés az mutatkozik, de a honor 6 megjelenése óta nincs dual sim+ mem.kártya együtt pedig szerintem sok embernek jó lenne ilyen új "vas" mellett. De mivel nem egyformák az igényeink ezért ez csak az én véleményem.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#8) kovacsati91


kovacsati91
csendes újonc

Nem hiszem el szerintem ezt direkt csinálják.... Az ilyen kaliberű telefonokat nem szabadna kiadni 3000-res akksival. Minimum 3200 kéne vagy a "merészebbek" 3400 stb.. nem hiszem hogy ez annyit dobna a vastagságon hogy emiatt nem vennék meg. 3000res akksi pont arra jó hogy izgulsz egész nap ha kicsit többet böngészel ha meg esetleg egy headset csatlakoztatva van pláne. GPS-t meg ha használnád egy kis navigálásra elfelejtheted hogy kibírja a napot. Ez miért jó? miért nem lesz tökös az egyik nagy gyártó és rak egy 5" körüli telefonba is legalább 3200-as akksit??

(#9) Graphics válasza lappy (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ott van rögtön a Honor 5X, annál külön van minden. Igaz méretileg nagyobb kategória.

Majd csak megoldják itt is

@kovacsati91: 3000 meg a 3200 között szerinted akkora különbség lesz? :U

3000-essel el leszel egész nap. Bocs, de bármelyik telefont le lehet meríteni egy nap alatt. Aki nagyobb aksist akar vegyen olyat.

A jelenlegi Kirin procikkal és 3000-es aksival meglesz az egy nap, izgalom nélkül. Ez nem Playstation.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Hedgehog9780


Hedgehog9780
tag

Engem érdekelne. A Honor 4X-et meglehet, hogy lecserélem erre. Az 5,2" sztem optimálisabb mint az 5".
Bízom benne, hogy lesz 64GB-os változat is, és akkor nem fogok aggódni az 1 SIM + SD vagy 2 SIM + NO SD ügyön.

(#11) ADAM1337 válasza Hedgehog9780 (#10) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Emiatt van nekem is jelenleg honor 6-om, 32gb-s variáns.(2sim+sd-t is tud)
Az a gond, biztos úgy lesz megoldva a sim mint az összes új telefonon, és infra se lesz benne.

(#12) Graphics válasza Hedgehog9780 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

5,2-es méret tényleg a legideálisabb / persze ez egyénfüggő , de én nekem is ez jött be legjobban /

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) .Szaki. válasza lappy (#7) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nekem 4X van, az dual SIM-es és külön megy bele az SD kártya, tehát három foglalattal rendelkezik, de erre valóban azért nem gondoltam, mert én egy SIM kártyával használom a telefont. Ezt valóban nem értem én sem, nem tudom az új típusok közül az 5X pl tudja-e ezt a funkciót, vagy már ott is ezzel a "vagy 2 SIM, vagy SD kártya" módszerrel operálnak, esetleg nézd meg azt. Hely mindenesetre szerintem a legtöbb telefonban azért lenne három foglalatnak, nálam maga az SD kártya ami nagy piros pont, mivel az meg egyre több telefonból tűnik el. Hacsak nem elég nagy a belső memória.

[ Szerkesztve ]

(#14) kovacsati91 válasza Graphics (#9) üzenetére


kovacsati91
csendes újonc

Írtam hogy minimum 3200 de inkább 3400. De már a 3200-al is majdnem plusz 10% üzemidő lenne amire azt lehet mondani hogy igen jól jönne sokszor. Ezzel a minimális növekedèssel szinte semmi nem változna csak az a pici plusz ami hiányzik az üzemidőben illetve a konkurencia közül igen pozitívan kiemelnè. Igen olyan telefont használok már egy ideje aminek jó az üzemideje csak az olyanok mind középkategóriás kínai telefonok. Mièrt nem lehet egy csúcskategóriás 5.2" nem kínai telónál is tisztességes akksit belepakolni? Azèrt írtam 3200-ast mert arra nem lehet azt mondani mèg hogy annyira vastag lenne tőle hogy nem lenne divatos.... èrted?

(#15) .Szaki. válasza kovacsati91 (#14) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nekem a 4X 5,5", 3Ah-s akkumulátorral aktív használat mellett egy napot garantáltan elmegy, de nyugisabb napokon a két nap sem ritka, szóval elviekben szerintem elégnek kéne lennie. :)

(#16) kovacsati91 válasza .Szaki. (#15) üzenetére


kovacsati91
csendes újonc

Nekem is 4x van teljesen elègedett vagyok vele de azt ne feledd hogy csak HD kijelzője van ès gyenge hardvere. Ezèrt bírja olyan jól. FullHD-val meg csúcs procival nagyon rossz lenne ilyen mèretű kijelzővel. Ahhoz hogy ugyan ilyen üzemideje legyen FullHD-val ès erős soc-vel legalább 3400-as akksi kène ebbe is.

[ Szerkesztve ]

(#17) Graphics válasza kovacsati91 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben meg újabb SoC van, alacsonyabb csíkszélességgel :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) kovacsati91 válasza Graphics (#17) üzenetére


kovacsati91
csendes újonc

Elméletben jól hangzik de a valóság az hogy a p9 ugyanilyen paraméterekkel rosszabb üzemidőt produkál mint egy s7 ami pedig rosszabb üzemidőt produkál az èn 4x-emnèl ergo üzemidőben nekem mindenkèpp visszalèpès lenne, pedig szeretnèk már egy jó telót de nem akarok ekkora kompromisszumot kötni.

(#19) Richie86 válasza kovacsati91 (#18) üzenetére


Richie86
senior tag

A Xiaomi Redmi Note 3 Pro-t nézted már?

(#20) kovacsati91 válasza Richie86 (#19) üzenetére


kovacsati91
csendes újonc

Hogy ne legyek annyira off: Tökre vártam ezt a telót nagy reményekkel honor 7 3100 as akksia után remèltem az idei trendnek megfelelően picit emelnek rajta erre nem hogy emelnènek hanem csökkentenek.... Amúgy jó teló a redmi note 3 is csak nekem 5.2 a plafon ès nincs benne b20 illetve szeretnèk a nagy márkák közül választani: Htc Samsung Huawei Lg de senki nem csinálta meg rendes akksival a telóját az s7 is csak az s5 szintjèt èrte el semmi előrelépés... ès nem tudom elhinni hogy ez csak engem idegesít

[ Szerkesztve ]

(#21) Richie86 válasza kovacsati91 (#20) üzenetére


Richie86
senior tag

Ne érts félre tiszteletben tartom a döntésed/ízlésed, de szerintem már a Xiaomi kinőtte magát annyira, hogy besorolható a "nagy gyártók" kategóriába. A B20 az esetleg fájó lehet egyeseknek. Ha nagy a Note 3 Pro, ott van a Redmi 3 Pro. (bár nyilván abban sincs B20 támogatottság).

[ Szerkesztve ]

(#22) Scrydhan válasza kovacsati91 (#20) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Aham,akkor redmi 3/redmi 3 pro. Ja hogy a "nagy" nyugati gyártók,bocsi,arra várhatsz.

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#23) Aron1988


Aron1988
tag

Hihetetlen, szinte már követhetetlen a kínai márkák 5.0 colos kínálata. Eredetileg ez a Honor nem a Huawei "fapados" B-brandje, ami célja, hogy 40-50ezres sávban áruljon bika hardvert, miközben a Huawei P8 és társai meg learatják a nagyok helyett a babérokat?? Fejem rá, hogy ez a telefon is hivatalosan drágábban fog nyitni, mint egy LG G4 jelenlegi ára..

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#24) .Szaki. válasza Aron1988 (#23) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én úgy tudom, hogy alapvetően a kereskedési stratégiában különbözik a Huaweitől. Míg előbbi szolgáltatónál is kapható, addig a Honor csak mindennországban egy adott boltban lett volna kapható, ami Mo-n az Extreme Digital. Aztán hogy ez mennyiben változott azt nem tudom. Faoados "B" brandnek semmiképp sem mondanám a Honor termékeit, főleg, hogy az elnevezésen kívül semmiben sem különbözik a Huzaweitől. Még a tőltőfejen is Huawei logó van, az UI is ugyanaz és árban is megegyeznek.

[ Szerkesztve ]

(#25) kovacsati91 válasza Scrydhan (#22) üzenetére


kovacsati91
csendes újonc

A Honor 8 és a redmi 3 pro között van egy kis szakadék SD616, hd kijelző, zárt bootloader, b20 hiánya, nincsenek hivatalosan Európában. Tehát azért mert fém házas és sokat adnak el belőle Kínában nem lehet egy lapon említeni (egyenlőre) még a Honor-al sem.

(#26) ADAM1337 válasza Aron1988 (#23) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tévedés, értékesítési formában különbözik, a "fapados" brand eléggé durva kifejezés.
Sőt a Honor-nak hamarabb volt ujjlenyomat olvasós telefonja, mint a fő márkának.
Számozás alapján szerintem követhető, főbb kategóriák a számok utána a kifejezés.(honor-nál egyszerűbb követni 6-7-8 meg a közép kategóriában a 4 és 5)

(#27) Graphics válasza Aron1988 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, nem a fapados B brandje, valamit elneztel a temaban

Nezz utana picit a dolognak

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Első olvasatra nem tünik rossznak. Az 5,2" nekem pont megfelelne.

(#29) monti0222w válasza Fejvadi (#28) üzenetére


monti0222w
addikt

Mint ahogy nekem is, de nem úgy van hogy Mi 5-re utazol? :D

A Honort nem hiszem hogy fapados jelzővel kellene illetni, mert egyáltalán nem az, sem minőségben sem tudásban, hozzák azt vagy még többet is annak ellenére hogy olcsóbbak.

[ Szerkesztve ]

(#30) alexander12


alexander12
aktív tag

Most akkor a v8 nem lesz kishazánkban?😃

kíváncsi, OP8T

(#31) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

A V8 engem jobban érdekel, jó lenne ha lehetne kapni majd itthon is. De ez is korrekt lesz.

Huawei Mate 9

(#32) Fejvadi válasza monti0222w (#29) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mi5 mindenképpen, de én elég sokat veszek, de csak a Xiaomi-kat tartom meg, de azt se mindet. Mi5, Mi4s, ZUK Z2 mindenképpen kell. Most jön meg az Mi4 a héten, mert azt meg elkunyerálták, de hiányzik. Mi3 a jövőhéten jön, mert azt is elkérték. A MiNote-m meg most akarják vinni, de még nem döntöttem.

(#33) monti0222w válasza Fejvadi (#32) üzenetére


monti0222w
addikt

Z2 vagy Z2 Pro-t, most melyiket, mert a Pro topicjába láttalak inkább feltűnni.
Nem félsz a Mi 5.től, vannak problémák ahogy olvasom a topicot? :)

(#34) Pzoli2 válasza kovacsati91 (#20) üzenetére


Pzoli2
tag

Esetleg ez nemsokára jó lehet [link] ???-es a B20 eszerint van benne .
[link] a cikben azt irják hogy nincs B20 .

(#35) holozis_HUN válasza kovacsati91 (#8) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Z2 5.2 inch 3200-as aksi. Z3 3100 és ugyan akkora, csak picivel vékonyabb és talán alul felül kisebb picivel. Emellett még a szoftver is jó. Szóval van! Illetve nézd meg az S7-et is. Vannak bőven telók ilyen aksival! Ha a rendszer jó, akkor szerintem elég. Én leveszem a töltőről 11-kor, kicsit használom, majd olyan 96%-kal leteszem repülőgép módban. Reggeltől 5:50-től délután 5-ig vagy háromig csak mobil neten van, közel max fényerőn, Chrome Messeneger. Ha 3-ra érek haza, akkor olyan 45-60% marad benne. 2-3-4 óra SoT-tal, változó. Ha 5-kor, akkor olyan 40-30%, itt végig max fényerőn megy, illetve melege is van ilyen meleg időben. És változó térerő, és végig mobilnet, keményen Messenger, Chrome. kb 6-7 óra SoT ki tud jönni! Szóval a rendszer a legfontosabb. Ha ez jó, akkor mehet bele akár 3000-es aksi, egy jól optimalizált rendzserrel elérsz ugyan annyit, mint egy kevésbé optimalizált 3300-as aksival!

Persze igazad van, tehetnének bele még aksit. Támogatom is.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#36) Fejvadi válasza monti0222w (#33) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A Pro is tetszett, de a sima Z2 nekem még jobb.
Nem félek az Mi5-től, mert bőven van mivel telefonálnom, ha valami gáz lenne vele. Egyenlőre nem veszem meg, mert a ROM, most még, nekem kuka szinten van. Őszre már minden rendben lesz vele, na majd akkor. Addigra meg talán a Global-ban is benne lesz a Magyar, de ha nem akkor az EU-ba. Amúgy sem rakom már fel a heti fejlesztői verziókat. Kizárólag Stabil Multit használok már csak. Az is frissül 3-4 hetente.

(#37) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Már a hetet is nagyon eltalálták, akkor még milyen lesz a 8 :) Ha megkapja a P9 stílusjegyeit akkor nem lehet rossz az irány :)

Finn the human

(#38) zzola


zzola
félisten

Ennek nem sok értelmét látom. Ott a Huawei P8/9/Lite, ugyanez....

(#39) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Na erre kiváncsi leszek...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#40) RaveForce válasza Aron1988 (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

Eredetileg ez a Honor nem a Huawei "fapados" B-brandje

hát nem. sőt..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#41) EndR válasza kovacsati91 (#18) üzenetére


EndR
tag

Nem minden csak az aksi kapacitása. Hogy mennyit bír, függ a rendszer optimalizáltságától és még kisezer mástól is.
Keress rá erre: BQ M5. Gyakorlatilag stock rendszer van rajta (már 6.0.1-re frissítve), SD615, 2/3GB RAM, 16/32GB tárhely, 2SIM+SD, B20, 3120 mAh-es aksi (röhögve bír 2 simmel is 1 napot), FHD,Eu forgalmazás.
Vagy várj egy kicsit az X5 Plus-ra. Az SD650-el jön és majd ugyanezekkel a specekkel. ;)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#42) atikó


atikó
őstag

A 2k kijelzot azert elvarnam a 8-ban! A v8 nagyon tetszik, de nagy a meretem. Remelem tamogatni fogja a 8 es a v8 a zajszurő funkciot mint a 7!

[ Szerkesztve ]

(#43) janeszgol


janeszgol
félisten

Mostanában nagyon divatos lett az 5.2 colos kijelző. Oké hogy jobb a STB ratio, tehát akkorák, mint az 5 colosok, de miért nem csinálnak kisebb 5 colost? Utoljára a Nexus 5 (137.9 x 69.2 x 8.6 mm ) volt baromi kényemes azok közül, ami a kezemben volt. (Majdnem elérte a 2-3 éves 4.5 colos telefonok méretét.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) Fejvadi válasza zzola (#38) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Csak a Honor az olcsóbb kivitel.

(#45) Hedgehog9780


Hedgehog9780
tag

Mégsem volt bemutató H8 bemutató?

(#46) kovaccs


kovaccs
tag

Van infó valakinek, hogy mikor érkezik?

[ Szerkesztve ]

(#47) ADAM1337 válasza kovaccs (#46) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

jun 20 legalábbis valami lesz.

[ Szerkesztve ]

(#48) Hedgehog9780 válasza ADAM1337 (#47) üzenetére


Hedgehog9780
tag

Ehh. 20-án sem vot semmi???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.