Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Mennnyiiii????!?!!4!négy!? :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) Zimmy88 válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


Zimmy88
tag

Ez az összeg "egy dSLR váz, két objektív, egy vaku és a kisebb tartozékok" mellett már csak aprópénz :)

Legalábbis így gondolkodhattak az árazásnál.

[ Szerkesztve ]

FZR2000 ®

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Hamáért ennyit biztosan nem adnék. :)

(#4) freeapro


freeapro
senior tag

Ez az oldaltöltős hátizsák csak addig vicces amíg véletlenül ki nem pottyan belőle a géped.

(#5) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Ha tud valaki olcsóbb alternatívát egy ilyen zsákra, az érdekelne.

(#6) fi:zi'k válasza freeapro (#4) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem pottyan ki ha nem szerencsétlen az ember.

(#5) Kormi76
Nem pont ilyen, csak hasonló a Lowepro Fastpack sorozata.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7) Horbal


Horbal
őstag

Ennyiért van löwepro slingshot 202 AW (ilyen van nekem is).
Szerintem egy Hama-ért ez kicsit sok, nem néz ki rosszul amúgy.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#8) Beri78


Beri78
őstag

jól néz ki nagyon, de nem igazán felhasználóbarát szerintem :N

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#9) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

"kínnál" ? :U

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#10) P@ly válasza Kormi76 (#5) üzenetére


P@ly
tag

Szia!

Nekem egy ilyen van:
X-Large Multifunctional DSLR Camera Backpack

Csúnya, mint a bűn, de belefér egy notebook meg egy valag dolog, és jóval olcsóbb, mint egy Vanguard. Valahol el kell kezdeni. :)

Update: Repülőn már utazott, szóval kézipoggyász nagyságú. Ha ez fontos szempont. :)

Ha pedig csak pár témáért megyek akkor meg ezt használom:
DSLR SLR Digital Sling Camera Case Shoulder Bag Backpack

Ha gondolod privátban beszélhetünk róla.

[ Szerkesztve ]

(#11) Asycid


Asycid
tag

Élmény lehet ennyi pénzért, hogy egy laza mozdulattal levehetik a komplett zsákot az emberről :D . Nem túl tolvajbiztos. Nekem Lowepro Flipside 400 AW-m van pont ennek megelőzésére. Szerintem biztonságosabb tárolót még nemigen találtak ki fotócucchoz.

(#12) Kormi76 válasza P@ly (#10) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Thx! Ezek tök jók táskák egész jó áron, ezek fényében a hama tényleg gáz. Ez a rekeszes megoldás nem csak fotózás szempontjából praktikus, sajnálom, hogy átlag táskákban nincs ilyen.

Egyébként mi a buktató az ilyen zsákoknál, amit el lehet rontani? Mi indokolja a néha 2x árkülönbséget?

[ Szerkesztve ]

(#13) fi:zi'k válasza Kormi76 (#12) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Anyagminőség pl.
De milyen táskákra gondoltál?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#14) P@ly válasza Kormi76 (#12) üzenetére


P@ly
tag

Ahogy fi:zi'k is írja az anyagminőség. Loweproval meg Vanguarddal összehasonlítva tényleg gyengébb meg nem annyira designos. De nekem nem ér meg annyi felárat. Kirándulni/külföldön voltam velük. Kibírták. :D

De ez az én véleményem. Meg én inkább a plusz felárat beleforgatom objektívekbe. Illetve ha majd meglesz minden egyes obim, szűrőm, stb, akkor majd lecserélem valamit jobbra. :D Addig jó ez.

Ha gondolod megmutathatom, hogy milyen ez a cucc. De azt privátban beszéljük le, mert szétoffoljuk a témát.

Témához is szóljak, szerintem indokolatlanul drága ez a Hama termék. Ennyi pénzért lehet venni Manfrotto, Lowepro és Vanguard táskákat is. Meg ahogy fentebb is írták, az az oldalsó levehető rész... Én rettegnék mikor rántom ki a vázat vagy az objektíveket. Amúgy is rém ügyetlen vagyok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.