Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyozo


nyozo
aktív tag

Kb 2-3 órája néztem végig a 7.-et a mozikban, de a vége az tényleg nagyon jól meg lett csinálva! Igazából az egész film jó és az egész sorozat! Az íráshoz is gratulálok!

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#2) Met


Met
nagyúr

A 2-3 részt egyszer megnéztem de többször nem, ellenben a többi részt legalább 2x láttam már, az elsőt többször is.
A 7. részt még nem láttam, majd ha lesz kölcsönzőben, egyszerűen nem értem miért nem lehet feliratosan is vetíteni.

Charger, az örök kedvenc :R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3) westcoastog


westcoastog
veterán

Első-második részt irdatlan sokszor megnéztem, én szeretem ezt a sorozatot, semmi mély bonyolult sztori, kikapcsol és szórakoztat.

a 7.-rész végén valószínűleg Nindzsák fognak beköltözni a szobámba, és hagymát fognak szeletelni.

(#4) scope2007


scope2007
addikt

az első két rész többször nézős volt nekem, a többi csak egyszer.
a hetediket nem láttam még :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#5) rdt89 válasza nyozo (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen :)

(#2) Met:
Nekem az 5 a kedvencem, azt már 10-szer láttam minimum. :)

(#3) westcoastog:
Én is így vagyok vele, egy nagyon jó szórakozás ez. :)

(#4) scope2007:
Én az 1, 5 résszel vagyok így, a többit 2-3-szor láttam maximum :)

(#6) marositech


marositech
senior tag

Kicsit hihetetlen, hogy lesajnaltad a 3. reszt.
Nekem valahogy ude szinfolt, volt a tobbihez kepest.
Vegre nem 340 km/h volt a cel, hanem a drifteles.
Tobbi reszre tenyleg ra lehet akasztani a Bad Boys 3-4-5-stb reszt.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7) alkatraz3000 válasza marositech (#6) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Mondjuk belerakni egy mustangba egy turbós Nissan motort, na az fajt.

Mas: a hetedik vége nagyon szomorú volt. Illetve a gyerekkorom egy újabb fejezete is lezárult a sorozattal. Az első 7 évesen a moziba lattam, es az utolsót is 21 évesen.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"A filmbeli emlék videója:
Paul Walker emlékére"

Ez a klip nekem nem tetszik. Youtube-on fent van kamerásan a befejező 6-7 perc. Még ilyen gyatra minőségben is megható...

A film a szokásos őrültség, minden jó és rossz tulajdonságával együtt. A befejezést pedig én megkönnyeztem...

Live-Die-Respawn

(#9) scope2007 válasza rdt89 (#5) üzenetére


scope2007
addikt

viszont jó volt látni a nyers adatokat
bevétel, kiadás stb

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10) rdt89 válasza marositech (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem hiányzott Walker a filmből, így nem tudott a képernyő elé szegezni.

(#8) orichalcos:

Tudom, hogy nem a legjobb a megemlékező videó, és amint kijön jó minőségbe a film béli megemlékezés cserélem is lefele rá. Ember legyen a talpán, aki az utolsó jelenetet érzelmek nélkül kibírja.

(#9) scope2007:
A 7-ik rész bevételi adatait módosítottam, mert már 12 milliót hozzákalapozott a bevételekhez. :)

(#11) #56573440


#56573440
törölt tag

megnéztük premieren a moziban az újat, nálam adta az érzést szintén. sokan morogtak utána hogy hát ez nem olyan meg nem az meg miezmár. mondjuk pont azok a cimborák morogtak a feláldozhatóak első részén hogy ez mimár, tehát nem releváns a véleményük ;] pont azt kaptam amire vártam, sok akció, némi röhögés, dögös verdák... persze egészen biztos hogy nem fogom annyiszor visszanézni mint az első részt, de nálam simán belefér még 1-2 kör belőle

(#12) rdt89 válasza #56573440 (#11) üzenetére


rdt89
addikt

Én nem csalódtam a filmben, de számomra az 5 volt eddig a legnagyobb akció orgia. Itt viszont kaptunk pár látványos verekedést, meg városrombolást bőven. :) Biztos, hogy megnézem még párszor. :)

(#13) marositech válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


marositech
senior tag

Az nekem is. :O
De egy a lényeg, jappppán és nem valami ámériká.
(mármint helyszín!!!) :DDD

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#14) scope2007 válasza rdt89 (#10) üzenetére


scope2007
addikt

én valamiért sosem csíptem azt a színészt.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15) gianni85


gianni85
veterán

Szeretem a sorozatot, az utolsó 3 részt moziban láttam. Nálam mindegyik film jó egy második végignézésre is. Persze helyén kezelem a dolgokat, egyre több benne a hatalmas kamu, de megbocsátom. :)
A 7. rész vége tetszett. Kíváncsi vagyok, hogy folytatják-e Brian nélkül.

(#16) Met válasza gianni85 (#15) üzenetére


Met
nagyúr

egyre több benne a hatalmas kamu, de megbocsátom

Az ilyen filmeket nem is azért kell nézni mert minden realisztikus benne, aki olyat akar nézni az nézzen dokumentum filmeket ;)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#17) gianni85 válasza Met (#16) üzenetére


gianni85
veterán

Ez inkább csak szőrszálhasogatás részemről. Egy csipetnyivel több realizmussal nekem jobban bejönne, ennyi :)

(#18) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Lesz 8. Rész, ma mar megjött a hír! Hatalmas bevételt termelt a nyitó hétvége, így nem volt kérdés!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#19) #56573440 válasza gianni85 (#17) üzenetére


#56573440
törölt tag

én is jobban szeretném ha az nfs széria kicsit szimulátorosabb lenne, ahogy azt is szeretném ha az expandables drámaibb, dehát az alap koncepcióval menne szembe szerintem :D mondjuk értem én a fájdalmad persze ;)

(#20) gianni85 válasza #56573440 (#19) üzenetére


gianni85
veterán

Jó hát annyira nem vészes, a 7 részben igazából csak kétszer mosolyogtam úgy igazán

ööö nincs már spoiler gomb??? akkor inkább nem fejtem ki :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Samus


Samus
addikt

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mindenki (kritikusok és nézők) lehúzza a harmadik részt. Nekem az az egyik kedvencem (ja igen, én a japán autókat szeretem), oké, a főszereplő esetlen, de valahogy nagyon átjött az egész életérzés. A szinkront viszont itt éreztem a leggyengébbnek, sok poén a furcsa fordítás miatt kimaradt.

Speciel az ötödik rész már nem annyira, illetve a hatodikban sem tetszettek a fegyveres akcióhősök figurái. A hetedikhez még nem volt szerencsém, de nagyon kíváncsi vagyok, mit hoztak ki belőle.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#22) Met válasza Samus (#21) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem az egyik nagy bajom a 3. résszel hogy a drift nekem semmi, nem sport, unalmas stb.
A másik hogy Walker és Diesel sincs benne, én az ilyen "sorozatokat" szereplőkhöz kötöm, ha nincs benne aki eredetileg akkor az nem az a sorozat.

A szinkronhoz nem tudok hozzászólni, ezért nem nézek szinkronnal semmit :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#23) marositech válasza Met (#22) üzenetére


marositech
senior tag

Sztem nem is szabad szinkronnal nézni... :DDD ;]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#24) gianni85 válasza Met (#22) üzenetére


gianni85
veterán

Diesel benne van :D
A második részben nincs benne. Egyébként amióta Rock szerepel a sorozatban, ő a kedvenc szereplőm

(#25) shteer


shteer
titán

minden új rész előtt megnézzük a korábbiakat :) sajnos még a 7-ig nme jutottunk el, mindig közbejött valami - jövő 7 szerdára van betervezve most

kis javítás, a 2009-es filmnek a pontos magyar címe:

Fast and Furious (Halálos Iram):

..szerintem jónak tűnik

(#26) Met válasza gianni85 (#24) üzenetére


Met
nagyúr

Persze, fél percig. :D

shteer Én a Transformers filmeket nézem meg egy új rész előtt :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#27) rdt89 válasza shteer (#25) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi szépen, javítottam :D

(#28) marositech


marositech
senior tag

Amúgy csak szinkronfos only van a moziban? Nincs eredeti nyelvbe?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#29) Met válasza marositech (#28) üzenetére


Met
nagyúr

Én nem találtam az elérhető mozik között feliratos verziót, nem is megyek moziba, az előző részt is otthon néztem meg.
Nekem mindegy :W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30) rdt89 válasza marositech (#28) üzenetére


rdt89
addikt

Premier előtti, illetve a premier napján volt feliratos verzió, de utána szépen eltűnt. (debreceni mozi kínálatából nézve mondom)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.