Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Egyre jobban várom!

(#2) #56230144


#56230144
törölt tag

Jó kis game lesz ez.

(#3) Peat;)


Peat;)
veterán

Sok survival szerű játék van de mind csak készülőfélben, bugokkal telítve. Ez jó hír hogy készül, szívesen kipróbálnám, sok lehetőség van ebben a játékmódban, ha a zombikért nem is vagyok oda.

(#4) saelin


saelin
veterán

Nekem elég unalmasnak tűnt és amúgy is, már van ilyen játék. DayZ asszem.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) mentoloshypo válasza saelin (#4) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Most ezt úgy írtad mintha a DayZ tojta volna a spanyol viaszt. :C
Meg különben is, ez mivel izgalmasabb?

[ Szerkesztve ]

(#6) Danex


Danex
addikt

DayZ is jó lenne, ha nem lenne tele csalókkal. Gondolkoztam, hogy már elővételbe megveszem, csak néztem néhány videót neten, és fénysebességgel rohanó emberkék, stb... :(

(#7) #56230144 válasza Danex (#6) üzenetére


#56230144
törölt tag

Azokban a jatekokban, ahol ha meghalsz elvesztesz mindent, ott a csalo is tobb lesz.

(#8) hommeros válasza Danex (#6) üzenetére


hommeros
őstag

Akkor ott izgalmas a játék. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#9) saelin válasza mentoloshypo (#5) üzenetére


saelin
veterán

Félre értettél. A DayZ is unalmas és eddig úgy tűnik, hogy az összes zombis mmo is az. A játék 80%-át egy üres világban való szaladgálás teszi ki, néha beléd köt egy-egy zombi, enned és innod kell. A történet 0. A karakterek között semmi kontaktus, nem bújnak egymáshoz ha hideg van, ha megsérül egy társuk akkor fel "heal-elik" és mintha mi sem történt volna szalad tovább (DayZ kivétel). Az ilyen játéknak csak úgy látom értelmét, ha minél realisztikusabb, amik mostanában készülnek a vicc kategóriába esnek. Csak a zombi témán akarnak pénzt keresni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon szeretnék játszani már egy ilyen játékkal. De eddig egyik sem elég jó. Ez sem. Nem fogok erre se költeni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) eami válasza .LnB (#10) üzenetére


eami
addikt

az jó, mert ingyenes lesz :P

(#12) .LnB válasza eami (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Early Access-re gondoltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Shing válasza saelin (#9) üzenetére


Shing
őstag

A DayZ jó játék lesz majd egyszer, csak most még nagyon alfa állapotú. Az a baj, hogy elég lassan jönnek hozzá a frissítések...

(#14) mentoloshypo válasza saelin (#9) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nyilván a Sony is meg akarja lovagolni a zombi áradatot, őszintén szólva nem is lehet hibáztatni őket ezért, én is ezt tenném. Amíg viszik mint a cukrot addig ne csodálkozzunk az X+1edik zombis játékon!
Hogy ennyi év után is miért ilyen kimeríthetetlen a téma az számomra is rejtély tárgyát képezi...

Nekem az eddigi videók tetszenek (mint ahogy a DayZ esetében is) és mivel ingyenes lesz biztosan kipróbálom, aztán meglátjuk! Ha uncsi hosszútávon is akkor uninstall oszt csókolom.
ÁLLÍTÓLAG a mikrotranzakciós rendszer is elfogadható lesz, fegyvereket és egyéb túléléshez szükséges eszközt nem lehet majd vásárolni, kizárólag skineket és egyéb hasonló marhaságokat, ez nekem nagy szimpatikus.

(#15) Redneck válasza mentoloshypo (#14) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is, csak túl sivár a játék világa. Lehetne kicsit összetettebb, nekem is a DayZ jut eszembe róla. Az sem tetszik túlságosan. Jó lenne már egy olyan túlélős zombis játék ahol a hentelés/fizika is jó, néz is ki valahogy és értelmes túlélő rendszert pakolnának bele. A zombik többnyire lassúak lennének de hemzsegnének a pályán hogy ne lehessen csak úgy szaladgálni/utazni.

Egyébként szorítok hogy jó legyen a projekt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16) mentoloshypo válasza Redneck (#15) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Tulajdonképpen van ilyen játék, ez a Dark Souls! ;)

(#17) S1M0N


S1M0N
senior tag

Nekem a DayZ is bejön a videók alapján, viszont számomra már túlságosan is realista akar lenni. Ezzel persze semmi gond nincs alapvetően, de én inkább az "árkádosabb", könnyedebb túlélőjátékot preferálnám, a téma alapvetően tetszik, köszönhetően a Walking Dead-nek.

A Sony játékában pont az tetszik az eddigiek alapján, hogy nem akar a végletekig realista lenni, viszont nem is esik át a ló túloldalára.
Ami viszont nem tetszik, azok a rohanó zombik... Inkább legyen belőlük 2X annyi, de számomra elég lehangoló, ahogy futva üldöznek. Legyen egy lassan cammogó alapsebességük, ha meg vacsorát látnak, akkor felgyorsítanak mondjuk egy élő ember gyors gyaloglási sebességére.

Szóval mind a két megoldás és játék tetszik az eddigiek alapján, a H1Z1-et mindenképpen ki fogom majd próbálni, ha ingyenesen is elérhető lesz, nem lenne rossz ismerősökkel túlélni a zombik között.

Singleplayerben a State of Decay-jel elleszek majd, de megvárom hozzá a magyar feliratot, viszont multiban is jó lenne kipróbálni a túlélősdit.

Összefoglalva a mondandómat, én most a H1Z1-et várom jobban (tudom, a DayZ már elérhető, de valami véglegesebb verziót kivárok), de mind a két játékban rengeteg lehetőség van

[ Szerkesztve ]

(#18) Redneck válasza mentoloshypo (#16) üzenetére


Redneck
veterán

Megnéztem az említett játékot. Szerintem nem arra gondoltál vagy kevered valamivel.

Mod:
Pedig már kezdtem örülni... :W Ebből is lehet még valami jó, de így elsőre nem tűnik színvonalas Sony produktumnak.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#19) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Marhára érdekelne hogy miket lehet majd venni mikrotranzakcióban.
Mármint hogy mondjuk csak skinek és hasonló "értéktelen" dolgok vagy pl a játékban fellelhető legritkább fegyvert és hozzá 1K töltényt vehetek 8euróért, mert az nagyon nem mindegy.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Redneck válasza Sirandrish (#19) üzenetére


Redneck
veterán

Pont erről volt szó. Csak skinek és játékmenetet nem befolyásoló dolgok. Nem vehetsz BFG-t egyből a játék kezdetén, tehát elvileg a pay4win stratégia kizárva :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21) Sirandrish válasza Redneck (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez egy jó hír :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Ren Hoek válasza Redneck (#20) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Igen, de ezt sohasem értettem ez hol éri meg nekik? Komolyan ennyi ember volna aki skineket meg hülyeségeket vásárol, és ebből fenn lehet tartani nyereségesen egy játékot, úgy, hogy erősen kell fejleszteni utólagosan, hogy többen játsszák...? Komolyan nem értem.

(#23) wjbhbdux válasza Ren Hoek (#22) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Sokkal többre tartják a játékosok a karakterükön mások által látható skineket, mint korábban egy drágább játék megvásárlását.

/s

(#24) Danex válasza Ren Hoek (#22) üzenetére


Danex
addikt

Jó példa a League of Legends, nincs olyan játék, ahol ne találkoznál a 10 játékosból 1 olyannal legalább akinek van skin-je.

(#25) mentoloshypo válasza Ren Hoek (#22) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nyilván jóval több vásárolható tárgy lesz, nem csak skin-ek. Egyelőre csak azt jelentették ki, hogy a túléléshez szükséges eszközöket nem vásárolhatsz!
És igen, ha jó a játék és sokan játszanak vele, akkor sok kicsi sokra megy alapon megéri nekik ezzel foglalkozni.
Ki van ez matekozva, hidd el, minden játék előtt készítenek előzetes piackutatást a marketingesek.

Még szerencse, hogy nem minden játék olyan mint a WoT, bár tudomásom szerint itt is csak akkor elkerülhetetlen a vásárlás, ha hárdkór szinten akarod űzni a tankozást. Nem játszottam még vele egyébként, ez a haveri köröm véleménye róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.