Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Ezúttal is várom a lemezzel kapcsolatos észrevételeiteket! Vitassuk meg, ki hogy látja!

Get Moded!

(#2) Tim82 válasza DM-Fan (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez miért Gamepod? :F

Egyébként a Billborad elgépelés lesz. (Billboard) :)

Érdemben nem tudok hozzászólni, mert nem hallottam még az új G'n'R-t.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3) vallas


vallas
senior tag

Már kétszer meghalgattam a myspacen, és nem rossz album, nem a régi G'N'R, de elég jó album lett, ha lehet majd megvesszük....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4) DM-Fan válasza Tim82 (#2) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sorry, gamepod-ba véletlenül került. Elütést javítottam, köszönöm.

Get Moded!

(#5) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Szia!..
Én most hallgatgatom épp az albumot, és hát így elsőre azért egy kicsit agresszívabb R'n'R-ra számítottam.. :B Régen én is nagy Gn'R-es voltam és ma is csípem a Perfect Crime-ot, Get In The Ringet...főleg a dühösebb számokat..Tudom, hogy változnak az idők és a legkeményebb bandák is idővel "lágyabb" muzsikát játszanak /S.knot,S.O.A.D, Metallica..na jó talán egy C.Corps nem...olyasmit nem hallgatok:)/ de ez azért már túlzás..Sehol egy igazán tempós, pörgős riff, és sok a szinti is :( ...azért úgy veszem észre legalább maradt a Vaoo-pedal..és elég sok a szimfónikus is... :U

(#6) Kriza


Kriza
őstag

Jó volt olvasgatni a Guns történetét - köszönet az írónak - meg is kaptam hozzá a kedvet, hogy hallgassam a zenéjüket, szerintem most ez fog menni hetekig. :B Yesterdays a legnagyobb - szerintem.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#7) azbest


azbest
félisten

Nem is tudtam, hogy ilyen zavaros a zenekar tölténete, köszi a részleteket :)

Külön pozitívum számomra, hogy szabadon meghallgathatóvá tették, meg is hallgatom mindjárt :R

(#8) Eastman válasza azbest (#7) üzenetére


Eastman
őstag

Fix, hogy Slash már hallgatja... :U :DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) LLKobe válasza DM-Fan (#4) üzenetére


LLKobe
veterán

Ejnye barátom gyanús vagy te nekem :D Neked nem az új DM albumról kellett volna leírást csinálnod? :DDD Ezért még pokolra kerülhetsz ;] :C :DD Azonnal gyónj, és hallgasd végig a SOFAD-t :C

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) DM-Fan válasza LLKobe (#9) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hehe! Üdv. rég nem látott cimborám!

Írnám én már bőszen róla a beszámolót, ha már napvilágot látott volna a korong. Akkorra időzítem a DM antológia publikálását.

Viszont jegyeim már vannak a júniusi Puskás Ferenc Stadion-beli koncertre. Első sorban fogok csápolni Dave bácsinak. :D

Gondolom már Te is túl vagy a beszerzésen.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#11) LLKobe válasza DM-Fan (#10) üzenetére


LLKobe
veterán

Üdv:)

Nekem is megvannak a jegyeim (habár nekem nem az első sorba, oda elfogytak mire odaértem....). Fincsi volt 6 jegyért több mint egy killát hagytam ott :D Nembaj, megérte:)
Várom majd az írásod (és az új albumot) :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12) DM-Fan válasza LLKobe (#11) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, ez már csak ilyen, a jó dolgoknak ára van. Nem baj, tuti, hogy minőséget kapunk a pénzünkért. Lényeg, hogy ott legyünk.

Kíváncsi leszek a lemezre, már nagyon várom.

Get Moded!

(#13) LLKobe válasza DM-Fan (#12) üzenetére


LLKobe
veterán

Gondolom már hallottad a két új dal részletet? Hogy tetszenek?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#14) xcbiker válasza DM-Fan (#1) üzenetére


xcbiker
addikt

Én ma vettem meg a madaras teszkóban 2490ft-ért. Szerintem jó, bár már nem a régi, de ne is várjam, hogy az lesz...

a 2006-os koncerten azért ott voltam, és megérte a sok várakozást. Egy életreszóló élmény volt gyerekkori kedvenc énekesem "zenekarom" élőben hallani.
Az utolsó szám (Paradise City) valami fegeteges volt!

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#15) Kroni1


Kroni1
veterán

Nagyon jó a cikk, köszönjük szépen! :C
Az tetszik ahogy az újraéledt bandákkal kapcsolatban vélekedsz, én is így látom, nem szabad szembeállítani őket régi önmagukkal, csak az új anyagra kell koncentrálni.
A Queen ennek ellenére nekem nem jött be, ez az új Guns viszont nálam megüti a mércét, a VHK utáni Vágtázó Csodaszarvas pedig túl és lépett elődjén szerintem!

(#16) Konflikt


Konflikt
addikt

Termeszetesen kisse mas az album, hiszen Axl egyedul a guns tulkepp ma mar, na meg eletelt 15 ev. Ha jolemlekszem a better, madagaskar, meg talan az irs volt 2006 majus vegen a Pap Laciban is. De persze a regi dalok tettek ki a koncert 90%-at. Hihetetlenul utott, meg ugy is hogy tobb orat (talan 3-4-5? nememlkszem pontosan) vartunk, mert all. kesett a gep az olaszoktol...

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#17) sakto


sakto
őstag

"Street of Dreams"
Ez a szám emlékeztet talán a legjobban a régi Guns-ra..

(#18) tiv83us


tiv83us
veterán

Nagyon jo az uj lemez, ennyi a hozzafuzni valom :)
Ne akarjatok hasonlitgatni a 80-90'-es evek beli Guns-hoz, mert akkor biztos csalodas lesz.
Mas hangzasvilag, de equally utos. Itt is vannak toltelek szamok, de melyik Guns lemezen nem volt?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19) sakto


sakto
őstag

Én egyre többet halgatom,és annál jobban tetszik. :K

(#20) alien_


alien_
őstag

Nem rossz az anyag, de nem GNR, nagyon hiányoznak Slash szólói... A November Rain végén minden idők egyik legjobb gitárszólóját is neki köszönhetjük.. (Igaz, az utolsó téma eleje mindig a Led Zeppelin - Kashmir -t juttatja eszembe :U )

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#21) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A banda ezek után egy 28 hetes világ körüli turnéba kezdett a Use Your Illusion lemezek apropóján. - 28 hónapost akartál írni.

Köszi az írást, bár elég sok helyen különbözik az álláspontunk. Csak egy példa: a There Was a Time véleményem szerint simán ráfért volna az UYI-ra, nálam a November Rain/Don't Cry/Estranged mellé feliratkozott.

A 2006-os koncert meg nagyon jó volt, megérte 3 órát várni :) Azon a koncerten elhangzott a Better, I.R.S., Chinese Democracy, Better (Street of Dreams - minek kellett átnevezni?), Madagascar.

Ez a lemez szerintem 2008 abszolút legnagyobb dobása. Én spec. örülök, hogy Axl nem akart visszamenni az AFD-s időkbe, mert annak az lett volna az eredménye, mint a Metallica legújabb albumának: izzadtságszagú erőlködés.

(#22) DM-Fan válasza ^Clown (#21) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Köszönöm az észrevételt, elírtam, a hibát javítottam.

Azóta jópárszor meghallgattam az albumot, módosult a véleményem némely - korábban laposnak titulált - számmal kapcsolatban, többek közt az említettel is: tényleg nem rossz.

Nekem is tetszik az album, szerintem jó lett ez.

Get Moded!

(#24) tiv83us


tiv83us
veterán

Metallca-hoz;

2-3 hete voltunk Metallican Ohio-ban, nem voltak rosszak a sracok, meg egy-ket regebbi porgosebb szamot is be mertek vallalni /Ride The Lightning, Battery/, Hetfield es Hammett is a regi, az uj basszus gitarosrol nem tudok nyilatkozni nem ismerem. De Lars Ulrich nagyon ellustult, folyamatosan ugralt ki a dob mogul, magat sztarolta, kozben pedig folyamatosan bakizott, utemeket hagyott ki, lassu volt, gyenge volt.

Amint a Guns is el kezd turnezni az uj albummal, az egyik koncertre ellatogatok az biztos.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25) ^Clown válasza tiv83us (#24) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Élőben még ma is nagyon jók a srácok! Felvételeken nem vettem észre, hogy Ulrich annyira nagyon sztárolta volna magát - legalábbis nem jobban, mint régen... Valahol a Load albumnál van elásva a kutya a Metallica esetében, sajnos. Pedig micsoda zenéket csináltak: ...and Justice for All, Ride the Lightning.... Remekművek!

(#26) DM-Fan válasza tiv83us (#24) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Olvasd el a Logout-os írásom a Metallica új lemeze kapcsán!

Hát, én voltam a régi, fekete album-beli Metallica koncertjén is, meg az S & M korabelién is, Lars mindig is egy önelégült kis méregzsák volt, és közel sem olyan jó dobos ő, mint amilyen szeretne lenni. Egyedi stílusban dobol, de az köztudott, hogy "szeret" bakizni. Stúdióban meg sok, nálánál gyengébb dobos is képes olyat produkálni, mint ő, az annyira nem nagy szám, csak idő, meg vágás kérdése és sikerül összehozni a session-t. :)

Ettől függetlenül, ha jönnek jövőre kishazánkba, akkor ezúttal is az első sorban nyomom.

Get Moded!

(#27) sirzollee


sirzollee
tag

Nem rossz,nem rossz,de a régi Guns az a RÉGI GUNS ...Az a BEST!!!
Amúgy :R az íráshoz,jó kis cikk :D

[ Szerkesztve ]

(#28) frame>24


frame>24
addikt

Eastman-nek köszönhetően idetaláltam, de azt kell mondjam, ez a topik sem roskadozik a hsz-ektől.
Chinese Democracy, Shackler's Revenge, Better, If The World, There Was a Time* , Scraped, I.R.S. <----- ezeket szeretem, és tanulom is őket szorgosan dobon.
És igen, szvsz igazolódik, hogy Slash-en kívül csak az ős-bandatag Rose az igazi "mono-brainstormer" - szerintem ennek köszönhető, hogy a cucc egész hallgatható lett.

*(továbbra is klip-gyanús számomra)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29) ^Clown válasza frame>24 (#28) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát az album promóját nagyon elbaltázták - illetve nem is nagyon lehetett elbaltázni, mert nincs mit elbaltázni: szinte semmi promója nem volt az albumnak. Se egy interjú, se turné, se klipp. Ehhez képest elég jól fogyott/fogy az album szerencsére. Kíváncsi lettem volna az eladásokra úgy, hogyha kellőképpen be lett volna harangozva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.