Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Inkább fordtva nem? LGA775-ben S478-as processzort ;)
Amúgy meg nem olyan nagy dolog, létezik ilyen adapter van nekem is egy :))
meg is van :)

[ Szerkesztve ]

(#2) gtamate2 válasza bacsis (#1) üzenetére


gtamate2
veterán

Jogos, javítottam.
Menjél már, tényleg van ilyen? :DD

*Sn0w

(#3) bacsis válasza gtamate2 (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

bezony ám :))
PErsze a lefogatás elég gány és házilag kell kitalálnod, sőt már azt is hogy a 775 lefogató fémmel mit csinálj mert azt ugye nem tudod leszorítani mert az átalakító önmagában kitüremkedik az alaplapból, szal vagy leberheled a lapról és a CPU hűtés tolja bele a foglalatba az átalakító+procit, vagy... vagy nincs más megoldás :DDD de legalább van :DDD

(#4) bcbeci


bcbeci
csendes tag

A videohoz: Teljesen kompatibilis! :)

(#5) DR|FTK|NG válasza bacsis (#3) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

És működik? :DDD

(#6) #56573440


#56573440
törölt tag

pff nooboknak, kezdésnek jó lehet. én egy dip socketből szedtem ki a 8080-as intelt mert már a win 10 kicsit mikrolaggolt vele, de alaplapot nem akartam cserélni úgyhogy bekerült egy xeon 5160 és egy celeron n2920 egymá mellé ha nincs meghajtva akkor ne zabáljon annyit. csak én nem vagyok noob ezért nem kellett csavarhúzózni, direkt olyan procikat választottam hogy az összegük kiadja az eredetit, így teljesen kompatibilits :R

(#7) Dr. Oid válasza #56573440 (#6) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#8) kenand


kenand
veterán

Inkább annak van értelme, ha az ember egy régebbi lapba tud beletenni egy újabb CPU-t...
Pl ha egy Core i3/5/7 CPU-t ill xeont lehetne beletenni egy LGA 775-be
Első generációs FCLGA1366 socketes xeonok már nagyon olcsók, de egylőre nem tudok moddingra lehetőséget. LGA1366 lapok meg drágák.

(#9) creation


creation
senior tag

Node az az északi híd se egyszerűen van feltéve rá :DDD Remélem az meg valami "How to upgrade your internal VGA on LGA775 MoBo" jeligével készült :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#10) zarayg


zarayg
aktív tag

jókis retrofit hack :D

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#11) Mokó


Mokó
aktív tag

LOL az a párbeszéd XD :C

(#12) gxyb


gxyb
aktív tag

Zsír! 1155-el működik vagy esetleg reszeljek még a 3470-ből ? :C

(#13) creation válasza gxyb (#12) üzenetére


creation
senior tag

Én FM2+-al teszteltem, nekem volt egy kis "driver" problémám, de végülis miután a 4870-et bereszeltem a PCI foglalatba, minden rendbejött :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#14) eclipse92


eclipse92
tag

Valószínű a srác is csak viccből írta oda hogy ő kipróbálta de nem működik.. :D senki sincs olyan elvetemült hogy kalapáccsal esik neki a számítógépnek :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.