Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

A spinning nagyon jó választás, sok izom mozgását igényli, valóban hatásos fogyáshoz.
Az SPD cipő is nagyon jó döntés, engem a barátnőm beszélt rá pár éve bicózáshoz, merthogy amikor ő spinningre járt, milyen jó volt benne tekerni. Ma már kocsmába is azzal megyek. :D De tényleg... ad némi önbizalmat, hogy van nálam hatásos ütőszerszám. :D
Érdemes saját, nem bérelt cipőt használni és a stoplikat megfelelően pozícionálni, hogy hatékonyabb és kényelmesebb legyen. Merev talprész fontos, a rugalmas nem tartja a lábat megfelelő szögben.

Kitartást kívánok, tudom nem kellemes kilépni a komfortzónából, de elhagyhatatlan egy tartalmasabb élethez. :)

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#2) tope


tope
addikt

A napi 2x7 km biciklizés (munkába be meg vissza) nagyon jót tesz nekem is, ennyivel legalább hozzájárulok az egészségesebb életemhez.

Kitartást neked Zöldike :R és ahogy az edző mondja, csak így tovább !!!

(#3) greenity válasza futo001 (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Van saját cipőm, szombaton vettem, mert előtte edzőcipőben toltam, rohadtul fájt a lábam közben és utána, alig tudtam hazasétálni.

Őszintén szólva persze szenvedek, nagyon közben, de az a szép, hogy utána elégedettség tölt el, hogy igen, egyre jobban megy és ezt is megcsináltam.

Kezdetben nem tudtam felállni és csinálni a gyakorlatokat, csak ültem és tekertem, mert nem ment másként, vettem is egy szilikonos ülésvédőt, hogy ne törje szét a fenekem :)

Most már egészen jól megy, persze nem tudom végigállni az órát, de szép lassan elérek oda, hogy megy, ma kicsit érzem az izmaimat, meglátjuk mi lesz délután... sajnos úgy alakul, hogy nem tudok napokat kihagyni, hogy ha 3x akarok menni hétköznap... a spinning és a jóga egy időben van, és jóga nélkül nem tudnék mozogni, az izületeim beállnának.

A stopli állítással várok még, azt mondta az edző, hogy 2 hetet várjunk, mert még meg kell szoknom, hogy ilyen cipőben tekerek. Ilyen cipőt vettem: [link]

tope köszi :) meglátjuk

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Uhh, nem apróztad el. :Y Ilyen még nekem sincs. :C Felépítésre pontosan ilyen kell amúgy. Mi alapján választottad?
Ez a cipő nagyon megtetszett, nehogy cipőt cseréljek. Én ilyet használok 4 éve:
link

Én minden nap 2x10km-t tekerek melóba, de biztos vagyok benne, ha végig kéne csinálnom egy spinning órát, tolókocsiban vinnének haza. :D

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#5) greenity válasza futo001 (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Úgy választottam, hogy megkérdeztem az egyik edzőt, hogy hol és milyen cipőt vegyek, majd mondta, hogy menjek el a Pavlikba, mondjam hogy ő küldött, aztán majd alakul, alakult is. Tegnap kicsit zsibbadt a lábam, de nem akartam fél óra után leugrani a bringáról, mint eddig :)

Főleg ilyen időben durva, mert nem nagyon van légkondi... tegnap szerintem vagy 5l vizet kiizzadtam, fel is hívtam a páromat, hogy akkor egy nagy pohár házi meggyszörpike rendel, de azonnal :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) futo001 válasza greenity (#5) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Pavlik nagyon király hely, amíg otthon laktam, csak hozzájuk jártam. Igaz én a Siófoki üzletbe.
Ha talprésznél zsibbad a lábad, mindenképpen állíts a cipőn, az 2 hét múlva sem fog javulni. Esetleg túl szorosra húzod?

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#7) greenity válasza futo001 (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

Jó kérdés, nem tudom... majd ma kiderül, hogy mi lesz.

am a boltban még kedvezményt is kaptam, amiatt, hogy ki küldött :D

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) greenity


greenity
aktív tag

Tegnap rosszul állítottam be az elején az ülést... szívok is most miatta, fáj a jobb bokám, remélem péntekre helyrejön. Ma mindenesetre jógán meg lesz nyújtva :D

Brutális volt a tegnap, lehet, hogy csak a 35 fok árnyékban nulla légkondival, és előtte napi edzéssel, de azt hittem meghalok az elején, a végére már egész jól ment megint.

Hazaértem, megittam a vacsira szánt fehérjeporom és konkrétan kidőltem :) 9 után álltam neki megfőzni a mai vacsit :D

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.