Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

"Minden eddiginél szebb grafika és jobb mozgások"
Már bocsi, véletlenül egyikőtök sem látta még rendes grafikai részletességen futni a Crysis 3-at?

Üdv: Roland

(#2) ldave válasza CsikiRoli (#1) üzenetére


ldave
félisten

"Minden eddigi GTA5 kiadásnál szebb grafika és jobb mozgások" - így már érthetőbb?

A Slime draws near! Command?

(#3) T.G.B válasza CsikiRoli (#1) üzenetére


T.G.B
tag

szerintem az eddigi gta- hoz viszonyítva mondta ezt

(#4) CsikiRoli válasza ldave (#2) üzenetére


CsikiRoli
tag

Igen, ha a kedves író erre gondolt akkor igen, csak kicsit félreérthető, pont a lényeg hiányzik a mondatból.

Üdv: Roland

(#5) T.G.B


T.G.B
tag

összességében tényleg jó kis game lett, de kár érte hogy csak ilyen sokára érkezett meg pc- re

(#6) zizi7229


zizi7229
tag

milyen szerencse hogy nélam nem az éjszakai fények fogják vissza a teljesítményt, hanem az a rühes fx-6200 amit én állat megvettem 2 éve, most pedig sem kedvem sem pénzem nincs lecserélni......

amugy a játékról annyit hogy nagyon jó lett, azért az bátor kijelentés lenne hogy jobban megy mint a 4, de közel áll hozzá, a történet és a multi is nagyon szuper, bár már nem minden újdonság, volt szerencsém már a játékhoz a régi generáción, viszont ez pc-n az igazi

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#7) Xmodule


Xmodule
őstag

Jó játek. Nekem 10ezret megért PC-re úgy hogy anno x360-ra megvettem megjelenés napján single részt akkor végig is vittem. Most PC-re csak a multi miatt vettem meg viszont kicsit csalodott vagyok. 1 nap alatt végig lehet vinni az összes heistet hard fokozatban (jó persze nem elitre). Csak egy közepesen jó csapat kell hozzá és ennyi. Picit azért többet vártam. Remélem jönnek még hesitek esetleg nehezebbek is. Addig parkoloba van a játék.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#8) LW


LW
őstag

A cikk témája tetszik, nagyon jó játék lett és sokat lehet(ne) írni. Megérdemelt volna a cikk közel maximális grafikai beállításokkal készített képeket.

(#9) Legendd válasza LW (#8) üzenetére


Legendd
senior tag

Igen, plusz kb. 20 ezer forintot :D

(#1) CsikiRoli: javítva, thx.

Alea iacta est!

(#10) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Játszottam mindegyik GTA résszel, de az elsőt és a Vice City-t leszámítva egyikre sem emlékszem kimondottan. Nem voltam sose egy kimondottan GTA fan. De sose voltam rossz véleménnyel a szériáról. Mindig is elismertem, hogy mekkora tartalom található egy-egy részben. A GTA San Andreas is tetszett de azt egy magamnak tett fogadalomnak hála sose fejeztem be (ami összefüggésben van az érettségire való tanulás és a San Andreas-szal való játszással, és ennek mértékével). Aztán jött a negyedik rész ami technikailag igazán vonzott, de a főhős karaktere és az egész sztori nagyon taszított, ezzel a résszel játszottam a legkevesebbet.

Ilyen GTA-s előélettel az V. rész már bejelentésekor se hozott lázba. Szép, jó, nagyobb, de nem terveztem, hogy játszom majd vele. Aztán megjelent X360-ra de csak 10-15 perc erejéig próbáltam ki. Aztán most mikor közeledett a megjelenés figyeltem a híreket, kommenteket, kezdett egész nagy őrület kialakulni a program körül. Gondoltam, hogy mivel mostanában úgy se volt már jó ideje amit kipróbáltam volna, adok neki 20 perc esélyt :) Mivel a gépem nem hogy öreg, hanem már vén, muszáj volt kipróbálnom először, hogy fut e. Sikerült is kipróbálnom a virágbolti verziót rögtön a megjelenés másnapján. Első sokk akkor jött mikor sikerült teljesen játszhatóra configolnom a játékot. Ez ma már szinte hihetetlen, hogy egy konzol port amire tisztességesen odafigyeltek a készítők. Szinte könny csordul az ember szemébe mikor meglátja azt a sok beállítási lehetőséget. A Rockstar mindig is a legigényesebb játékfejlesztő cégek közé tartozott, de a pc-s portokra nem nagyon figyeltek. Mondták ők, hogy "most tényleg oda fognak rendesen figyelni a portolásra". De egy olyan öreg róka mint én már ilyen dolgokat meg sem hall. Nem hiszek én már a mesékben. Viszont a Rockstar megcsinálta. Igaz, hogy "csak" fix 35-40fps-re sikerült configolni a játékot (high beállítások, de dx 10.1-ben) , de az én szememet ez még nem bántja. Single player játék esetében meg úgy is mindegy. Ez a 60fps csak a mai fiatalok mániája, biztos az evolúciós "fejlődés" során lett ennyire érzékeny mindenki szeme. Persze kellemesebb az a 60 képkocka/ms, de játszhatóságot nem befolyásolja.

Prológus, és config után nekiugrottam a játéknak. Gondoltam is magamba: " na kedves GTA indul az óra, van 20perced, hogy lenyűgözz" :) Ez olyan este 9 óra körül lehetett. Következő mikor ránéztem az órára 01:30-volt. Elképesztő! Ez a játék iszonyatosan levett a lábamról. Annyira komplex, annyira morbid, humoros, tartalmas, szép, őrült! Három napnyi játék után a virágbolti verzió beadta a kulcsot, egy percig sem gondolkodtam, hogy kifizessem érte az én mércémmel mérve elég borsos árat (steam verzió). Aztán újrakezdtem. És ugyan olyan élvezettel játszottam végig három napnyi küldetést, mint ha elsőre csinálnám meg őket. Rögtön kaptam is az alkalmon, és a rablásokat mindig a másik módszerrel oldottam meg, mert ugye van lehetőség a választásra. Engem leginkább az nyűgöz le a játékban, hogy a világ él körülötted. Ilyet legutóbb a WoW esetében éreztem. És bár összehasonlíthatattlanul jobb ebben a WoW, de az multiplayer, ez pedig "csak" egy single player játék, de az élő világ illúziója tökéletes!
Előzetesen leginkább attól tartottam, hogy három karaktert kell/lehet irányítani. Nem tudtam elképzelni, hogy ez is ennyire jól működhet. Még kb. csak a játék felénél járhatok, de elégedett vagyok, mert tudom, hogy rengeteg tartalmat nem fedeztem még fel. Hosszú játékórákra le fog még kötni a játék ami egy ilyen árú terméknél azért fontos. Nem egy 5 órás sztori módot kapjak a pénzemért.
Az online részbe pedig még bele sem kezdtem, majd a sztori után.

5/5 "Régenmindejobót" csak a GTA nem! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Peterson_ válasza Xmodule (#7) üzenetére


Peterson_
addikt

Tízezer?
Hol?

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12) davidsone


davidsone
addikt

lehet itt rendesen portolni csak rendes csapat kell mögé...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#13) Xmodule válasza Peterson_ (#11) üzenetére


Xmodule
őstag

ITT volt/van leárazva és erre még rájött egy x% -os kupon kód is (ez hiba volt amugy a rendszerbe mert csak 1 napig élt kb aztán levették).

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14) Reaper


Reaper
őstag

Jó cikk, pont elég, a grafikát magyarázó videó meg nagyon jó találat, végre "el lett magyarázva" melyik beállítás mit csinál :DDD
Jó hogy említetted a kombinált, controller-bill+egér irányítást, hogy szépen lehet váltogatni, reménykedtem benne, hogy így lesz.
Bár lehet ,menne a mostani konfigomon, de inkább még meg sem vettem, még a virágboltból sem, mert ahogy említetted, ez a játék megérdemli, hogy teljes pompájában csodáljuk :)

(#15) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Na, úgy döntöttem megveszem, van itt valami amire érdemes vásárlásnál figyelni vagy egyetlen 1db verzió van minden plusz további lehetőségek nélkül amit meg lehet venni?
Gondolok itt kiegészítőkre, egyebekre, nem tudom :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#16) HyP3b0y válasza Xmodule (#7) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Akkor inkább előveszem a PS3-at, lefrissítem és végignyomom azon a Heistokat.

Engem annyira felcseszett a folyamatos határidő csúsztatás, hogy addig feltoltam PS3 online a karimat 100+ba, majd meguntam. Egyedül a Heistokat nem próbáltam még, csak ezért nem fogok PC-s verziót aranyárban venni.

Úgyhogy én anno nyáron csak ezért frissítettem gépet, hogy majd a PS4/XBONE-nal együtt kapjuk a játékot, majd addig tolták hogy meg se veszem.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#17) Peterson_ válasza Xmodule (#13) üzenetére


Peterson_
addikt

Köszi:R
Én steamen néztem, de hát annyiért horror.

Nem is az, hogy nem éri meg, de jobb helye is van most a lóvénak.
Talán majd szülinapomra meglepem magam:C
Aztán majd Arkham Knight és a Battlefront, aztán megint elleszek öt évig:DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) .LnB válasza JoceeHunt (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tartalmilag nincs különbség. Van a Social Club-os verzió, a Steam-es verzió, és a lemezes. Ki mit preferál, ha fel szeretnéd tenni a polcra emlékbe akkor a lemezes a legjobb választás. Ha nincs optikai meghajtó a gépedben (mint nekem se). Akkor marad a másik kettő. Steam verzió mellett szól, hogy ugye a háttérben mindig autómatikusan updatel így mindig naprakész, gyors a letöltés (65gb kell neki kb.), de azt hiszem ez a legdrágább. Social Club-os szerverekkel rengeteg gond volt az első napokban, de gondolom mostanra megoldódott (nem tudom biztosan). Létezik pre-order kulcs, ahhoz jár plusz kezdőpénz, de szerintem olyan kulcsot már nem nagyon találni, és drágábbak is mint az alap. szvsz meg sem éri azt a plusz pár ezrest.

(#17) Peterson_ Én g2a.com-ról vettem steam-es kulcsot, valamivel olcsóbb de így is 16fölé jött ki. Ott van olcsóbb Social Club-os kulcs is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) JoceeHunt válasza .LnB (#18) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Mire készüljek árban a Steamen?
Melóhelyen vagyok nem tudok belépni megnézni, de már nagyon csigáz.
Akkor a SocialClub 13.000 körül nem ad DVD-t, dobozt ha jól értem.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#20) .LnB válasza JoceeHunt (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ITT is meg tudod nézni/venni. Én itt vettem. Nekem 17.000 alatt kijött.
Steam-en 59,99€.

g2a.com-on olcsóbb, csak alul a listából kell választani, ne azt nézd amit jobbra fent ír (az most jelenleg 18146Ft)

(Lehet máshol van még olcsóbban! Nem tudom, én nem keresgéltem mindenhol. g2a-ról szoktam vásárolni arról tudom, hogy megbízható. De ez nem zárja ki, hogy máshol ne lenne olcsóbban)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) ToXeN válasza .LnB (#20) üzenetére


ToXeN
tag

Na ne vicceljünk, dobozosan 12999 HUF Budapest Duna Pláza Media Markt (legolcsóbb dobozos amit találtam). Nem tudom többi Media Marktban mennyi. És ne higgyetek a webshopnak, ha bemész akkor 12999. Minek a steam?

[ Szerkesztve ]

"The days are long but the years are short"

(#22) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Azt mondja meg nekem valaki, hogy a kamion pótkocsiját hogy lehet leakasztani? (tudom, kézifékes forduló... na de elegánsan?)
Az autószállító trélerről hogy lehet leszedni a kocsikat? Mert az egyikbe sikerült beleülni, de nem tudtam lejutni a pótkocsiról.
ÉS még egy: a motorcsónak szállítóról hogy jön le a csónak?
Plusz egy: a vonatokat nem lehet ellopni? Meg se állnak, csak a villamos. De az se lopható sajnos.
Azt tudom, hogy a vontatókkal a bal ctrl és bal shifttel lehet állítani a "darut". De például ha ráakasztok egy autót, akkor nem mindig engedi el.

Egyébként nagyon szuper jó lett a játék. Néhány apróság ami nagyon tetszik: kabriók teteje fel/lehajtható, állatok, beintés, kocsik lámpája animált - néhány modellnél, óceán hullámzása - jetski, rendőrmotor, és végre lőnek a tankkal is üldözésnél, óriáskerék és a hullámvasút is működik, kipróbálható... A csatornáknál szinte vártam a terminátort a kamionnal mikor a harleyval száguldoztam.
Még egy küldetést se csináltam de már egy hete játszok :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#23) .LnB válasza ToXeN (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztán a 7db lemezt használjam poháralátétnek? Nincs is annyi poharunk otthon, csak úgy mint DVD olvasó a gépben! Ki használ még olyat? :D ;]

Mondjuk a lemezes verzióban van kulcs amit ha aktiválsz Social Club-on akkor le lehet tölteni nem? Mert akkor jogos, úgy olcsóbb. De nekem azonnal kellett, nem akartam várni, és így is 200+ játékom van steam-en, én inkább azt preferálom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) JoceeHunt válasza .LnB (#23) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Ez engem is érdekelne, hogy a dobozos aktíválható-e Stem-en vagy Social-on.
Nekem az lenne a legfontosabb ha van frissítés automatikusan jelezze, és egy gombnyomással indíthassam a töltését a frissítésnek. Nem komálom a vadászgatást, keresgélést, manuális frissítést.

Akkor csak a Steam ami szóbajöhet? Social-ról nem jókat olvasok ahogy kezdek utánanézegetni.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#25) gabi182


gabi182
tag

Nekem sincs DVD meghajtó a gépemben, mégis dobozosan vettem meg.
Az előtöltött verzió fájljai kikerültek netre, így a megjelenés napjára már mindenki le tudta tölteni, így mikor meghozta a futár a dobozost, a kóddal csak regelnem kellett SC-n és már ment is a játék.

Szerk: Minden frissítést ugyanúgy megkap a dobozos verzió is, mint a többi, mivel az is SC-s.

[ Szerkesztve ]

(#26) zizi7229 válasza .LnB (#23) üzenetére


zizi7229
tag

ugyanugy kapod hozzá a kódot is, nekem sem azért van meg dobozosban, hanem mert olcsóbb mint a steam, és kapsz kézzel foghatót is....13700 volt ingyen kiszállítással előrendelésben, akkor milyen steamről beszélünk, nem ér meg annyit hogy egy helyen legyen, a steam-es is felmegy social klubra

(#22) Victoryus

ps3-on vittem el odáig a story-t, most az online-val tolom de az autómentővel lesz küldi ott megmutatja, vonatot nem lophatsz, a többit nem tudom :D, nem szoktam leakasztani, mert jó vele rallizni

[ Szerkesztve ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#27) student válasza .LnB (#10) üzenetére


student
őstag

remélem 6.rész visszamegy vice city-be. Velem együtt sok embernek volt a kedvence

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28) Dexar007 válasza student (#27) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem pedig jo lenne mar valami uj varos.Mondjuk Rio. :K

Give me your cum,bull!

(#29) .LnB válasza JoceeHunt (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A dobozos kód steam-en nem aktiválható azt biztosra tudom.

(#26) zizi7229 Jaja, olcsóbb nem vitatom, de ő steam-est kérdezett elsősorban ezért arra válaszoltam. Én is azt preferálom plusz sürgősen hozzá akartam jutni egy eredeti példányhoz ezért vettem steam-et. Ami még a steam mellett szól, a lemezessel ellentétben az az, hogy DVD-ról ~2óra a telepítés + a patch-ek. Steam-ről nekem 1h30 - 1h40 perc alatt lejött, és már csak az indításra kellett kattintanom.

(#27) student Szinte biztos a Vice City: [link]
Én is gondolkodtam már rajta, nagyon vagány lesz Miami ezzel (és ennek a feltuningolt) az egine-nel! Remélem lesz benne Dexter (sorozat) utalás! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) Zedz


Zedz
addikt

A cikk jó volt, köszönjük az írást, csak ez kicsit fura: Változtatható grafikai szint, hogy gyengébb gépen is fusson. Szóval igazából ezt a legtöbb PC-s játék tudja. :K

(#10) .LnB: Teljesen egyetértek. Én nagyon ritkán játszok, és általában akkor meg is veszem a címet, de itt valamiért éreztem, hogy ezt elő kell rendelnem .10/10 játék számomra is, annyi apróság, odafigyelés van benne, hogy szerintem minden pénzt megért. És csak remélni tudom, hogy a Rockstar is látja, igenis van igény a megfelelő PC-s játékokra. Legutoljára engem is a WoW tudott ennyire "lázba" hozni. :)

(#18) .LnB: Van a Social Club-os verzió, a Steam-es verzió, és a lemezes. Ki mit preferál, ha fel szeretnéd tenni a polcra emlékbe akkor a lemezes a legjobb választás. Ha nincs optikai meghajtó a gépedben (mint nekem se). Akkor marad a másik kettő.

Én is a dobozost vettem, nekem sincs ODD-m. Igazából ha aktiválod a játékot le lehet tölteni az SC-ről. Tény, hogy az első napokban meg voltak halva a szerverek, és jó nagy szívás árán tudtam csak játszani. :))

(#31) zizi7229 válasza .LnB (#29) üzenetére


zizi7229
tag

még ha letöltöd amit kérek, kiirod dvd-re és feladod futárral akkor is előbb megvan amit akarok mintha én tölteném :DD nekem ez bennvolt vagy ~20 órába

[ Szerkesztve ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#32) Lenry válasza JoceeHunt (#24) üzenetére


Lenry
félisten

a dobozos kötelező jelleggel aktiválandó a Social Clubon, ezután akár onnan is letölthető a játék, viszont Steambe nem tudsz azzal a kulccsal regisztrálni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) .LnB válasza Zedz (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"csak remélni tudom, hogy a Rockstar is látja, igenis van igény a megfelelő PC-s játékokra."

Látja, jelenleg is a 3. legtöbb játékos által játszott játék a steam-en! És ez csak a steam ugye. Ráadásul ott a SC is. Megjelenés napjaiban 2. is volt. Igaz a Dota2-t nem tudta megelőzni, de a CS:GO-t igen ami baromi nagy szám, rég volt ilyenre példa.

(#31) zizi7229 :DDD Az kemény, kitartó voltál. Mondjuk ezért a játékért megéri! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Na ebből Steam lesz, pár ezer forint már nem számít úgyis 1 évben 1x veszek játékot :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#35) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Jól megírt kritika, még ha sok pontjával nem is tudok egyetérteni.

Mindössze csak pár pontba kötnék bele...
"Minden eddigi GTA-nál szebb grafika és jobb mozgások"
Ezt leírni eléggé fura. Elvégre minden több részes játékra igaz, hogy a legújabb rész kidolgozottabb, illetve "szebb", mint az előző.

"Változtatható grafikai szint, hogy gyengébb gépen is fusson"
Ennyi erővel azt lelehetne írni, hogy elindul x86-os gépeken, vagy hogy a játék egy .exe fájlal indítható... de komolyan ez tipikusan alap dolog egy PC játéknál, szóval azért mert egy 60€-s játékban képesek voltak berakni egy menüt nem kéne hasraesni.

"Továbbfejlesztett játékelemek"
Ahogy a grafika és mozgásoknál... újabb iterációknál ez elvárt dolog.

A port, vagy PC verzió... nevezzük ahogy akarjuk egy jó iparos munka, ennyi. Kinézetre nem több, mint egy kicsit feltupírozott Max Payne 3, amivel semmi gond, mivel nyílt világ meg minden. 18 hónapnyi plusz munka ehhez aligha kelhetett egy Rockstar méretű studiónak, kivéve ha a gyakornokokkal csináltatták, de persze legalább nem GTA 4-et kaptunk.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#36) XuChi


XuChi
addikt

Nálam addig hanyagolva lesz a játék amíg a járművek irányítása el nem éri a normális szintet. Az autók úgy viselkednek mint a karton dobozok. Semmi fizikája nincs. A levegőben is irányítható autóktól meg egyenesen idegrohamot kaptam. Sz@r az egész. :W

Majd ha modderek raknak bele normális fizikai modellt és törést akkor talán fog érdekelni.

(#37) T.G.B válasza XuChi (#36) üzenetére


T.G.B
tag

hát azért nem olyan sz@r az :U

(#38) gabi182 válasza XuChi (#36) üzenetére


gabi182
tag

Xbox controllerel nagyon jól irányíthatóak az autók. A billentyűzetes irányítás az autókat tekintve egy kicsit tényleg aluldolgozott.

(#39) T.G.B válasza .LnB (#29) üzenetére


T.G.B
tag

1,5h alatt lejött?? :Y

nekem 10h volt a letöltési ideje :DDD

(#40) .LnB válasza XuChi (#36) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes, én a GTA V mellett elég aktívan Assetto Corsa-zok.De engem nem zavar a fizika. Ez ilyen, a valóságtól teljesen elrugaszkodott, de a 4. részt leszámítva szerintem mind ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41) MAXIMIZE válasza XuChi (#36) üzenetére


MAXIMIZE
tag

+1, a IV-ben jobb volt a fizika. :(((

[ Szerkesztve ]

(#42) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Minimum gépigény egész jól be lett lőve, igazán felhasználóbarát. Csak most láttam, hogy mi a minimum.
Egy Xbox/PS4/Gamer Pc különbségi videót azért megnéznék egyszer.

Live poor, die ritch.

(#43) Fang válasza XuChi (#36) üzenetére


Fang
aktív tag

Ha normális fizikára vágysz menj Assetto-zni, vagy várd meg a project cars-t... most komolyan melyik GTA-ban volt ez a leglényegesebb kérdés?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#44) Jeanne d'Arc

En mar vegigvittem, brutál jo game lett!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#45) MAXIMIZE válasza Fang (#43) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Nyilván az 1-2-3. részben nem volt fontos a fizika, mert akkor még nem tudták normálisan megvalósítani, de a IV. részben elég jól eltalálták, ezért elvárná az ember, hogy az 5-ben jobb lesz, vagy legalább ugyan azt a szintet hozza, ettől függetlenül brutál jó a játék, csak nekem személy szerint fontos a fizika, sokat hozzá tesz (tenne) a játékélményhez.

(#46) XuChi válasza MAXIMIZE (#45) üzenetére


XuChi
addikt

:R +1

(#47) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Ebben is olyan a kocsikázás, mint a 4ben?
Értem ez alatt, hogy ott ha bekanyarodtam az autóval, akkor a kamera olyan későn követte le(külső-hátsó nézetről beszélek), hogy az egérrel utána kellett "kanyarítanom" a kamerát, mert egyébként másodpercekig csak oldalról láttam volna a kocsit.
Nem tudom sikerült e érthetően megfogalmaznom :U

[ Szerkesztve ]

(#48) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

hiányolom a handling.cfg fájlt :D Szerintem nem minden járműnek rossz a fizikája, de pl. a kamionoknak borzalmas. Majd valamelyik modder megoldja. Azért a bányadömperek egész jól sikerültek, meg pár terepjáró, és a Ferrari klón. Imádni való kis játék.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#49) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez félig off, de annyiszor eszembe jutott, hogy ez mennyire égő egy fail volt az Ubisoft részéről: [link] Legszívesebben bemennék az Ubisoft székházába és ÍGY kiröhögném őket! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50) T.G.B válasza dudikpal (#47) üzenetére


T.G.B
tag

hát eddig ezt nem érzékeltem, bár én már hozzá szoktam a gta 4 miatt hogy mindig utána húzom az egeret mikor kanyarodok :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.