Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) T.G.B


T.G.B
tag

Hasznos írás :R

szerencsére nekem ez a probléma nem jött fel. :))

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Én azt nem értem mért nincs még róla Gamepod-os cikk!
Nekik hivatalból azzal kellett volna kezdeni a 14.-ét hogy GTA5-öznek egy kicsit, hogy legalább egy első körös bevezető "teszt" / ismertető legyen már róla... =/

(#3) T.G.B válasza Dany007 (#2) üzenetére


T.G.B
tag

szerintem már úton van a teszt :))

Bár lehet hogy nem fognak róla sokat írni mivel már volt 2013- ban róla egy teljes értékelés, de egy olyan jó volna amiben tesztelik hogy ténylegesen megy- e a játék 1080p- ben 60fps-l a 7870/gtx660- l :K

ma terveztem hogy csinálok egy min-mid-high-ultra összehasonlítást :B (r9 290 + i7 2600k- l)

[ Szerkesztve ]

(#4) Dany007 válasza T.G.B (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Igen igen, valami köztes megoldásra gondoltam én is. Főképp a PC-s részeket kivesézni és kevésbé a már ismert játékról...
A 7870-em megvan hozzá egy 270x személyében, viszont a procim az igen kevés...

(#5) T.G.B válasza Dany007 (#4) üzenetére


T.G.B
tag

bőven elég az!

nekem ki maxolva 1080p- ben megy 60fps- l, csak akkor droppol be 50 fps alá mikor nagy a forgalom

online közben viszont más a téma ott egy picit mindig lentebb veszem némelyik beállítást mert ott gyakran előfordul hogy akár 40 fps alá is be megy.

270x- l 1080p- ben mid beállításokkal szerintem bőven meglesz a 60fps fixen.

lehet ma kölcsön kérem majd a haver 250x kártyáját és kipróbálom azzal mit produkál és holnap reggeli órákban megosztom a tapasztalatokat logout- n :)

(#6) Dany007 válasza T.G.B (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Áh, nekem elég lenne a 40fps-is de az akkor maxon ;]
Nem feltétlenül a kártya miatt félek, hanem a proci lesz a szűk keresztmetszet.
És azért az i72600 kicsit komolyabb, mint az én APU-m procija. :D Mondjuk valahol olvastam hogy a leggyatrább i3-mal is elég jól ment 750Ti mellett. Szal van még remény :D

Persze mindenféle tapasztalatot szívesen fogadnánk.

(#7) T.G.B válasza Dany007 (#6) üzenetére


T.G.B
tag

szerintem azzal se lesz probléma, szerencsére ez nem annyira cpu éhes mint a gta IV :D

(#8) P.e.t.ya. válasza T.G.B (#5) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Na ez jó hír. Pont olyan gépem van mint neked, bíztam benne hogy max grafon el fog kúszni a game :K

(#9) T.G.B válasza P.e.t.ya. (#8) üzenetére


T.G.B
tag

hehe :D én is reméltem, de picit izgultam azért mert mikor a gta 4 kijött akkor is meg volt bőven az ajánlott gépigény aztán meg alig ment low grafon :O :DDD

de azt azért hozzá teszem hogy az én kártyám picit húzva van! gpu clock: 1100 mem clock: 1350
bár ahogy nézem neked sapphire- d van, annak jobb a hűtése is mint az enyémnek, tehát azt is simán lehet ugyanilyen órajelekkel járatni :))

(#10) P.e.t.ya. válasza T.G.B (#9) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

A Tri-X hűtés a dobozban pihen. Kraken X40 kompakt víz van rajta. 2óra BF4 után 44fok a GPU, 51fokosak a VRM-ek...és nem alap órajeleken :DDD

(#11) T.G.B válasza P.e.t.ya. (#10) üzenetére


T.G.B
tag

:B

lehet én is beszerválok egy vízhűtést rá, mert ez az asus DCU II nem igazán tartja hűvösen 76 fok maxon terhelve 50%- s venti sebességgel. :((( :D

(#12) P.e.t.ya. válasza T.G.B (#11) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

15ből egész jó rendszert ki lehet fogni. Csönd és hűvösség lesz a honorációja :K
Viszont a VRM-eket gap-pad -al kell a hozzá szerzett bordákhoz illeszteni, csak akkor lesz tökéletes hűtése és hosszú élete a kártyának.

(#13) T.G.B válasza P.e.t.ya. (#12) üzenetére


T.G.B
tag

el is kezdtem nézegetni őket, amúgy te hol vetted? :)

nem kell oda gap- pad :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#14) P.e.t.ya. válasza T.G.B (#13) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Itt lőttem mindkét kompakt vizet aprón. 12k körül volt a procira az Alpenföhn, 20k körül pedig a kraken x40 + a g10-es gpu konzol. (így fest : [link] )

[ Szerkesztve ]

(#15) T.G.B válasza P.e.t.ya. (#14) üzenetére


T.G.B
tag

az nem is rossz annyiért, bár nem tudom hogy beférne- e a házamba(NZXT Source 340) mert ott elég szűkös a hely, főleg hogy már van egy kompakt vízhűtés benne..

de majd kiderül :))

(#16) Penguin95


Penguin95
senior tag

Na még jó, hogy engem nem fenyeget a GTA V kipróbálásának veszélye, másképp nálam még a gépet is felrobbantaná. :D

(#17) oriic válasza Dany007 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz GTA-s teszt, kis türelmet kérünk.. :)

Live-Die-Respawn

(#18) P.e.t.ya. válasza T.G.B (#15) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Beférne. Előre a cpu radiátor, hátra a gpu. :K

orichalcos : Ez az!!! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#19) T.G.B válasza Penguin95 (#16) üzenetére


T.G.B
tag

mondjuk ha nekem is ennyit kellett volna b..kodni hajnali 2- kor hogy induljon, akkor én magam robbantam volna fel :DDD

orichalcos: várjuk már nagyon :R

[ Szerkesztve ]

(#20) Dany007 válasza T.G.B (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Na, ez akkor jól hangzik! :))
Mert ugye, mondtam, ha elfut szépen akkor megveszem... Amúgy az online rész nem igazán érdekel (egyelőre). GTA4-be hamar beleuntam, de az összes többi résszel - összességében - hónapokat játszottam anno és többet elő is vettem újra...

@orichalcos:

Reméltem! :) Már-már gondolkodtam, hogy írok egy privátot, hátha elfelejtettétek a dátumot... de mondom azért annyira nem tragédia :D

(#21) oriic válasza Dany007 (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Premier napon kaptunk csak tesztpéldányt, ezért a késés. De pszt, ez titok. :)

Live-Die-Respawn

(#22) T.G.B válasza Dany007 (#20) üzenetére


T.G.B
tag

pedig nagyon jó az online eddig csak azzal játszottam, ha meg megunom jöhet a single player és utána újra online.

gta IV- ről meg annyit hogy a története jó volt, de san andreas után nagyon kevés "szabadidős" tevékenységet raktak bele, főleg a kocsik tuningolását meg a terület foglalásos részt hiányoltam.

2 nap alatt raktam bele 10 órát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) Dany007 válasza T.G.B (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Áh, nálam max fordítva lehetséges. Első körben a felfedezés a belerázódás.. Meg engem a story érdekel igazán. Mármint maga a "szimuláció". GTA VC-be is elég jól beleéltem magam, ahhoz képest..
Érdekes módon a Maffia 2 jobban megmaradt bennem, mint a GTA4. Kb minden tekintetben.
Szóval első körben felfedezem a várost a lehetőségeket a képességeket stb... és majd esetleg utána gondolnék onlinera.

@orichalcos:

Várós! :R

[ Szerkesztve ]

(#24) szente válasza P.e.t.ya. (#14) üzenetére


szente
addikt

Erről nem akarsz írni egy cikket? Pont délelőtt gondolkodtam rajta, hogy milyen durca lenne kompakt víz a VGA-n.

[ Szerkesztve ]

(#25) P.e.t.ya. válasza szente (#24) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Nem vagyok az az író fajta :D :( Meg időigényes is lenne, mert kéne egy gyári hűtővel teszt és utána a kompakt vízzel. De a lényeg, hogy bitang sok a különbség mind hőfokokban, mind hangban. Illetve sokat számít, hogy hogyan bordázza fel az ember a ramokat és vrm-eket, illetve a kártya elejéhez barkácsolt extra venti...

[ Szerkesztve ]

(#26) glspeter1


glspeter1
őstag

Minden lépés pipa, majd indítás után jelszót kér az új felhasználóhoz.
Nem adtam meg jelszót így csak le entereztem de nem történik semmi. :W

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#27) ncc1701


ncc1701
veterán

Mindíg meglepődöm, mikor valami anti-it tálentum ékezetes usernevet használ. Alapos öngól sokszor. Egyszerűbb másik usert létrehozni. :)

(#28) glspeter1 válasza ncc1701 (#27) üzenetére


glspeter1
őstag

Megszokásból így sikerült beírni, mivel a teljes nevemről van szó.
Érdekes mód még semmivel nem volt gond emiatt. Ja de, ezzel a f*ssal.
Persze erről is az user tehet, nem a topa programozó.

Mint írtam, a másik user létrehozása megtörtént, de a játék indítása után jelszót kér ehhez az új user-hez, ami nincs!

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#29) TheProb válasza glspeter1 (#28) üzenetére


TheProb
veterán

próbáld meg /savecred nélkül

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#30) glspeter1 válasza TheProb (#29) üzenetére


glspeter1
őstag

Ugyan úgy jelszót kér, enter után semmi.
Csak a változatosság kedvéért kevesebb sor van a dos-os ablakban.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#31) TheProb válasza glspeter1 (#30) üzenetére


TheProb
veterán

egyszerű a képlet, adj meg jelszót. Van, hogy a win akkor is jelszót kér amikor nem adtál az adott user-nek.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#32) glspeter1 válasza TheProb (#31) üzenetére


glspeter1
őstag

Már ez is megvolt. Nem lehet írni a dos-os ablakba, így hiába állítok be jelszót, nem tudom beírni. Csak enterezni enged, utána viszont nem történik semmi. Úgy döntöttem, hogy hétvégén újrahúzom a wint és egy ékezet nélküli felhasználót adok meg. Ha úgy sem lesz jó akkor meg kivágom az ablakon. :C

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.