Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Osztom a véleményed! :R

(#2) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

en meg szorzom ;)

some men just wanna watch the world burn...

(#3) grabber


grabber
addikt

Xirtam,j0k3r!: Remélem Parci is ezen a véleményen van ;)

(#4) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nem tudom miért kell ezért sírni?! Aki ezért megy, az menjen is. Kit érdekel?

Rip and tear

(#5) grabber válasza Zolaash (#4) üzenetére


grabber
addikt

Ha megtaláltam volna a sok felesleges hsz között,akkor beírtam volna ide azokat akik el akarnak menni.Csak kíváncsiságból mit tesznek ;]

(#6) lezso6 válasza j0k3r! (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

én deriválom :P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Lauda


Lauda
félisten

Neked is igazad van, ez is egy velemeny, viszont sok mas embernek nem tetszik az uj dizajn, ezt is fogadd el es az ertelmes negativ kritka legalabb olyan fontos, mint a pozitiv. Nyilvan a szarozos, forumitthagyos hsz-ekkel nem szabad foglalkozni. :) Sokat valtozott 1 nap alatt a szinvilag es mennyivel nyugodtabb a hangulat a topikban es sokkal tobb a pozitiv visszajelzes, az userek nagy resze nem veletlen tepte a szajat.

Mondom ezt ugy, hogy gamepod alol forumozok egy ideje es maradok is itt. ;)

(#8) vPhis


vPhis
aktív tag

aki itthagyja a fórumot azt le kell sajnálni ha ilyen ember.
nekem pl nagyon bejön az új design

(#9) joey04


joey04
titán

elmenni a fórumról csak ezért hülyeség. de én is azon a véleményen vagyok, hogy baromi rossz lett az új oldal. nem baj, ez van, a ph-ra ritkábban járok, Arénás vagyok, de mivel ott is hamarosan újítás lesz, már előre félek...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nézd, én is kinyilvánítottam, hogy a fórum színösszeállítása szerintem nem legoptimálisabb, de nem hiszem, hogy sértő lett volna a hozzászólásom. Az értelmes ember nem azért ír kritikát, hogy fikázzon. Mindössze annyiról van szó, hogy a színek lehettek volna jobbak, vagy eddig jobbak voltak. (Ha megnézed, nem az a lényeg, hogy mennyi embernek felel meg az új, hanem hogy sokaknak nem, mert szimplán elfárad tőle a szemük, ez pedig nem flame-szintű dolog.) Én nagyon sokat olvasok monitorról (sőt, egész kisregényeket és rengeteg novellát irodalmi portálokon), tehát tudom, miről beszélek.

Örülök neki, hogy neked tetszik, meg elvagy kis kontraszton, én speciel sosem állítok rajta, mert pl. a monitoromon csak egy bekapcsoló gomb van. Máshoz, pl. a régi Ph-hoz és az általam látogatott weboldalak 98%-ához tökéletes a jelenlegi szint. (És nem játszom.) A te elő-/utóítéleteid legalább annyira megalapozatlanok, mint a fikázás a kapcsolódó topikokban.

(#11) Drenadar


Drenadar
veterán

nekem tetszik.
a forum szinösszeállítása is.
nem vakít. (vajon milyen fényerővel neteznek egyesek???)
a kék tökéletesen látszik, nem olvad bele semmibe se.
már nagyon furcsa, hogy a többi oldal nem olyan.

(#12) grabber


grabber
addikt

Nem mondtam,hogy tetszik.De igaz semmi bajom vele és ez legyen a legnagyobb problémám,mert jelenleg 1000000000 másik van.

(#13) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Olyat meg,hogy valaki inkább átmegy egy másik forumra,mert őfelségének nem tetszik az új külső

Menjenek csak, hulljon a férgese. ;]

(#14) grabber válasza Psychonaut (#13) üzenetére


grabber
addikt

Ide be merem írni.Ha ténlyeg így gondolja,akkor még szívességet is tesz nekünk,ide ugyanis normálisak járnak:)

(#15) deicide


deicide
veterán

Azért kíváncsi lennék egy statisztikára, hogy mennyien böngésznek a Logoutról indulva, merthogy ott még a régi a design. Én személy szerint azóta a Logoutról indulok mindig...

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16) No-kia


No-kia
őstag

én már régóta only logout-ot használok, pedig a harvderek miatt vagok itt inkább, és ez az oldal jön be a legjobban

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17) nyunyu


nyunyu
félisten

Parciek legalabb vettek a faradsagot, aztan levontak a tanulsagot a hoborgos topikbol, es finomitottak a dizajnon.
Azota teljesen jo lett a PH, megvan a kontraszt a kenyelmes olvasashoz, de nem egeti ki annyira a szemet, mint az elso, sokat kritizalt valtozat.

Szoval :R nekik.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Hasonlókat éreztem. Egy pillanat alatt olyat rombolnak az ilyen emberek hogy csak na. Mások iránti és mások munkája iránti tisztelet: 0

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.