Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Hurrá!

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#2) DigitXT válasza Drótszamár (#1) üzenetére


DigitXT
félisten

Kicsit ironikus lesz, de: +1;]

(#3) aszti75


aszti75
senior tag

Az elso dolgom,ha ujrahuzom a telot,hogy tiltom a google szuksegtelen szarjait.Elsokent a google +-t.

(#4) vlevi


vlevi
nagyúr

Ezt szerintem nagyon sokan várták!
Én is csak azért regisztráltam a plusra, mert annakidején meg akartam köszönni valakinek egy videóanyagot.

És vajon mikortól lehet a plustól megszabadulni?

Mert hiába van droidos telefonom, csak 2 dolgot használok. A gamilt, és persze a macskásvideók miatt a tecsőt. Ja, meg a harmadik, a google drive. Az egy jó dolog. Picasa wolt még korábban, de amióta a flickr-re 1TB képanyagot lehet fellőni, azóta az nálam a favorit, le is szedtem mindent a picasáról. Manapság pedig már meg sem találom a picasát, annyira nagyon hanyagolják a dolgot.

Korábban kiszedték a Photos-t is plusból, már ez is ebbe az irányba mutatott. De az sem lett az igazi, azt is kidobtam a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#5) Tutu7030 válasza aszti75 (#3) üzenetére


Tutu7030
veterán

Engem a google újságos meg a google könyvek alkalmazás jobban zavar.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6) Zotya84 válasza DigitXT (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

Dettó. Csak azért nem csináltam csatornát, mert követelte a +t. Viszont, mindenbe nem vagyok hajlandó belemenni...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#7) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hurrá, remélem akkor a YouTube login olyan lesz, mint régen.

(#8) DigitXT válasza Zotya84 (#6) üzenetére


DigitXT
félisten

Én meg azért csináltam +-t, hogy menedzselhessem a csatornámat,
amit korábban a sima profilommal is tudtam menedzselni. Ja meg az
alkalmazások értékelését is a +-hoz kötötték a Marketen... (Mondjuk
amiatt biztos nem csináltam volna, de ha már lett akkor használtam.)

De az pl. a mai napig nem működik normálisan, hogy YT alól régebbi
privát videót hogyan tudnék mással is megosztani... fel kell mászni a
+-os oldalra - amit amúgy soha nem tennék -, s ott "molyolni". Aztán
vagy sikerül, vagy nem.:D (Visszajelzett az ember, hogy megkapta a
linket, csak közli vele a YT, hogy ez a videó privát: miszticizmus...:DDD)

(#9) Simi37 válasza Tutu7030 (#5) üzenetére


Simi37
őstag

Engem is zavart szóval letiltottam a fenébe. Így az összes vacak foglal kb 1 mega helyet és a menüben sem látszik :K

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#10) mikej95


mikej95
aktív tag

Ez a Google+ csak egy púp az ember hátán. Facebook jó ingyen telefonkönyvnek, nem kell egy extra.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#11) big-J


big-J
őstag

Na ne asszanak fel, átvészeltem? 3 évet kibírtam komment nélkül és tényleg vége?

Google play could save meg ugyanúgy takarodhatna androidról, állandóan g+ profilt kér, van googlem, drive-om, oldd meg... :D

(#12) shiftac


shiftac
aktív tag

A hülye google plusz miatt kellett anno kamufiókot csinálnom és a mai napig irritál az a szögesdrót (FreddyD-t nézők tudják, miről beszélek). Eleve baromság volt egy sikertelen szart ráerőltetni mindenkire.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#13) Normi™


Normi™
őstag

A múltkor gondoltam megszabadulok a google+ fiókomtól miután boldog-boldogtalan jelölgetett és már idegesített,meg is történt,erre buktam a youtube csatornámat is,nem volt őszinte a mosolyom,elég pocok húzás.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#14) saelin válasza mikej95 (#10) üzenetére


saelin
veterán

Egyet kell értenem veled. Nekem is csak kényszerből van google+ fiókom, amit ha életemben egyszer ha használtam. Örülni nem fogok az eltünésének - mert biztos ez lesz a vége -, de nem is fog hiányozni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) LordX


LordX
veterán

Egyébként azt ugye mindenki tudja, hogy a Google és a Google+ account között annyi a különbség, hogy az utóbbinál egy flag be van billentve az adatbázisukban, hogy megjelenjen a plus.google.com oldalon is? Ugyanazzal a Google accountal fogsz továbbra is jútyúbozni, mint eddig, csak nem lesz odaírva bejelentkezéskor a '+'.

Hogy így nem lesz kereshető a hozzászólás? De: www.google.com. Nem követhető? Eddig is mindent priváttá lehetett állítani (akár default is, hogy ne keljen mindig kézzel molyolni).

(#16) #79335424


#79335424
törölt tag

Kezdetnek nem rossz! Még 10 ilyen hátra arc és újra szerethető lesz az Android.

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Ideje már...

(#18) hjanos1


hjanos1
senior tag

A retirálás a következő hónapokban fokozatosan zajlik le, és először a YouTube-bal kezdenek.

Eddig is láttam már sok értelmetlen "magyarítást" (nem feltétlenül itt), de komolyan, retirálás? :U :C

The Factory Must Grow

(#19) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Én követek ezt-azt ott is, szerintem egyáltalán nem rossz, csak kissé kihalt. A telefonomon is használom, vagyis inkább csak ott, de megsiratni azért nem fogom, nem a szívem csücske.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#20) dajkopali válasza hjanos1 (#18) üzenetére


dajkopali
addikt

[link]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#21) Viper26


Viper26
nagyúr

Remélem megmarad, jópár közösséget ott követek, napi szinten használom.

Mondjuk aki f@szbúkon szocializálódott az el sem tudja képzelni, hogy létezik más - esetleg jobb - megoldás.

Pixel 7 | FR955

(#22) hjanos1 válasza dajkopali (#20) üzenetére


hjanos1
senior tag

Azt tudom, hogy létezik ilyen de valahogy nekem nem áll rá a fülem :D

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#23) ntomka


ntomka
nagyúr

"A másik az, hogy megkezdődött a Google+ haláltusája, és egy-két éven belül egyszerűen bezárják – vagy átminősítik belső használatúvá."

Ez hol vagyon hivatalosan megírva Pali? Vagy megint megy a clickbait a címmel együtt?

ツ Headphones on - World off

(#24) fatal` válasza Viper26 (#21) üzenetére


fatal`
titán

+1

(#25) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

A kényszerű, szükséges lépéseken kívül használja valaki ezt a G+nak nevezett baromságot?
Miért kellettek évek ahhoz, hogy a nagy nagy Google PR belássa, hogy rákényszerítéssel nem lehet közösségi oldalt építeni? Ezt a mai napig nem tudom felfogni...
Ahhoz képest, hogy mekkora energiát fektette bele az évek alatt teljesen használhatatlan, élvezhetetlen az egész úgy ahogy van. Láthatóan a kreatív megbeszéléseken nem a "közösségi" oldal fejlesztése/csinosítása/barátságosabbá tétele volt az elsődleges téma, hanem hogy hogyan lehet még több felhasználóval benépesíteni ezt a szellemvárost. Szerintem itt cseszték el...

(#26) ollie válasza ntomka (#23) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a két utolsó bekezdést elolvasod, akkor nyilvánvaló, hogy ez csak az egy feltevés két lehetőség közül.

***

(#27) Fitzgerald válasza mentoloshypo (#25) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha nem próbálják meg, honnan tudnák, hogy nem lehet? :)

(#28) Narxis


Narxis
nagyúr

Győzött az igazság! :C

Thanos was right.

(#29) Brewtus


Brewtus
csendes tag

Kiváló androidos mobilom van, amin úgy burjánzik a Google összes szara, mint valami daganat.. Leirtani nem lehet természetesen.
Pusztuljon csak a g+, öszintén.

(#30) BlackPriest


BlackPriest
őstag

én nyertem. mióta nyomatták a +-t, inkább csak a mailt használtam és töltögettem más videós oldalra, ha épp az kellett. úgy tűnik nem voltam egyedül ezzel.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#31) Fitzgerald válasza Brewtus (#29) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Dehotynem, majd a Cyanogen csinál Google free Androidot, várjál csak. :K
A MIUI is megvan Google nélkül amúgy, meg még egy rakás androidra épülő os is.

(#32) ledgeri válasza big-J (#11) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem is elrepült, de én az elején az adblock, ghostery kombónak köszönhettem, mert valamelyik, vagy a kettő együtt nem engedte, ami felhúzott, majd már "csak azért se"...

Végre lehet, hogy lesz esélyem az azóta felkerült 100.000+-os nézettségű videóm alatt rendbetenni a kommenteket.

(#15) LordX Hát én ezzel nem értenék egyet... mert jó pár dolgot nem tudtam csinálni a fancy + nélkül

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33) .DLL válasza LordX (#15) üzenetére


.DLL
veterán

Ez világos persze, de az a kis flag elég sok szart az emberre zúdított (volna, ha belemegyek)
- - - - - - - - - - - - -
Végre...! Hány videó van már, ami alatt meg akartam már kérdezni, hogy milyen zene megy. :DD

(P.H.)

(#34) Steven


Steven
addikt

nálunk a családba senki nem használ Fb-t már elvből se , nekem bejön a cucc főleg , hogy nem elterjedt és be van állítva hogy csak, nagyon szűk társaságnak (családnak legyek elérhető). Ott használjuk belső használatra és kommüntelünk.

Még 62 éves anyósom is használja... szvl én sajnálnám én szeretem...

youtube meg tudtommal amúgy sem kötelező nálam külön van a kettő...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#35) -=RelakS=- válasza hjanos1 (#18) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

ja, ennél a résznél én is megálltam egy picit, hogy WTF?! :(((

Mint ahogy az applikációt is utálom ;] (régen kitalálták az alkalmazást, az application-re, szerintem teljesen megfelelt volna :D)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#36) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mondjuk akinek volt korábban Yt fiókja, annak nem volt kötelező a G+ fiókoz használni egyik eszközön sem, felkínálta a választást a belépéskor a Yt.
Mindamellett persze értem, hogy miért utálják sokan, ellenben dolgok követésére tényleg jó oldal.

A részemről inkább az FB-t zárják be, mindenkinek jobb lenne nélküle. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#37) energy4ever


energy4ever
addikt

Nem kellene sajnali a penzt, es megkellene venni a Facebookot. A Google+-nak sose lesz ertelme ameddig ott a nagy rivalis fb...

(#38) eami válasza energy4ever (#37) üzenetére


eami
addikt

szerencsére sokan gondolkodnak így és az a pár száz millós szűk réteg aki valóban használja a google plust remekül érzi magát :) szóval nincs itt semmi látni való, lehet visszamenni fácséra :DDD

(#39) energy4ever válasza eami (#38) üzenetére


energy4ever
addikt

Nem vagyok fb parti. Google+ szinten tavol all tolem. En mint kivulallo, ugy irtam le a gondolatomat, hogy szerintem mi van.
Akkorse erdekelne az fb, ha megvenne a google. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) SGC válasza dajkopali (#20) üzenetére


SGC
tag

"Úgy találtuk, hogy Ön AdBlockot vagy egyéb reklámblokkoló szoftvert használ, így nem férhet hozzá a weboldalhoz.

Vegye figyelembe, hogy az oldalnak szüksége van a reklámbevételekre a fennmaradáshoz, ezért kérjük, engedélyezze a reklámok megjelenítését ezen a domainen."

:K

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#41) ledgeri válasza SGC (#40) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát ez olyan bug, mint a lepkeházban ...

én is csak ennyit láttam. ;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42) Namelesske


Namelesske
addikt

Én nagyon szeretem a Google+-t. A felhasználói bázistól az ami. Egy csomó barátot szereztem, akiket már nem csak egy fórum nick és avatar alapján ismerek. Nagyon jó dolog hozzám hasonló érdeklődésű emberekkel egy közösségben lenni, ahol fejlett social funkciók vannak. A Google agresszív lépéseit mindig elleneztem. Sokszor leszarják a felhasználókat. A Google+ legnagyobb baja a Google. A legnagyobb kárt nem a spammerek meg a fake adware malwerting profilok teszik a G+-ban hanem a Google, hogy ráerőltette mindenkire, és felhígította a hűséges Geek, tech, nerd közösséget. Nem volt elég az aki önként regisztrált, ők belefurakodtak még jobban a userek életébe. Cserébe aki hűséges felhasználó lenne, azokat is szopatják mindenféle ellenszenves húzással, szándékos kirekesztéssel, ha éppen nem Android-ot vagy Chrome-ot használ az ember. #42

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#43) jacint78


jacint78
addikt

Köszönjuk, végre egy értelmes lépés a gugle részéről. :C

type your text here..

(#44) kenwood


kenwood
veterán

en a google + -nak egy elonyet lattam :
sok helyre fb login kell,amit nagyon nem szeretek.
jopar ilyen helyen volt google+ is,igy soha nem hasznalt profilt dobtam be oda,ahova semmit nem akartam.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45) jacint78 válasza kenwood (#44) üzenetére


jacint78
addikt

Hmm, ebbe bele sem gondoltam. :D

type your text here..

(#46) rum-cajsz válasza Viper26 (#21) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Egyetértek. Sokkal normálisabban lehet követni az engem érdeklő dolgokat mint bárhol a vetélytársaknál.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#47) ledgeri válasza Namelesske (#42) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez a problémám nekem is alapból.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#48) #16820480 válasza .DLL (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mint például? Mert azt ugye tudod, hogy tényleg nincs külön G+ és külön Google profilod, az egy és ugyanaz, csak a G+ kcisit szebb felületett ad az adatlapodnak, ennyi. Ezután is ugyanúgy Google login kell majd a YT-hoz, ahogy évek óta kellett. Ja, annyi tényleg változott, hogy már nem lehet "muffdiver69" néven kommentelni YT-on, hanem azt írja oda, hogy Kis Józsika. :D

Amúgy engem jobban zavar az, hogy YT-on folyton erőlteti, hogy szabjam testre a kezdőoldalam, meg csináljak ezt-azt. Inkább szüntetnék meg azt is ahogy van, úgyis veszteséges, de egyre nehézkesebb megnézni egy videót rajta, annyira teleszórják mindenféle felesleges cuccal. A keresőjük is egyre gyengébb találatokat hoz, amióta a profilomnak megfelelően megjegyzi a keresési előzményeket, és megpróbálja kitalálni, hogy mit szeretnék :(

(#49) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nem kár érte. Mondjuk a fészbúkra is ráférne egy ilyen, pontosabban a szinte mindenhol jelen levő "jelentkezz be fészbúkkal" hozzáállásra. Eddig se voltam rá kíváncsi, ezután se leszek. Max gyártanék egy fake accot, de annak mi értelme?

(#50) kpityu2


kpityu2
őstag

Nem vagyok az integráció híve, jobb szeretem ha a különböző dolgaim nincsenek összekapcsolva egy adatbázisba,(Egyébként a cocalista személyi számot is ezért szüntették meg anno, és bontották szét 3-4 kártyára az igazolványt)

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.