Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Nem értek egyet Legend Úrral! Ez igen szemrevaló.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Nagyon bejön a formája, emlékeztet a régi ZTE V987-emre :) csak az ár... :O

(#3) Blyan


Blyan
félisten

Jó képeket csinál.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) Maxentius


Maxentius
addikt

Kifejezetten tetszenek a RAW-képei. (Örülnék, ha a Samsung is elérhetővé tenné a camera2 API-t Note 4-en...)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon jó ez a telefon, csak az ára nekem magas .

kengyel

(#6) Shyciii


Shyciii
veterán

Továbbra is csúnya lett ez a telefon.

(#7) Graphics válasza A 2. Vesztes (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a fehér sáv inkább fekete a hátlapon :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Cifu válasza kengyel (#5) üzenetére


Cifu
nagyúr

...meg úgy a felhasználók 95%-nak. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kamera jó, árazás idén megint nem. Ezt sem vesszük meg, kivárom a következő Snapdragon/Exynos generációt.

(#10) kengyel válasza Cifu (#8) üzenetére


kengyel
nagyúr

Gondolom más sem találja olcsónak :D

kengyel

(#11) J00hnny


J00hnny
aktív tag

Szep, szep, de nem az igazi....

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#12) Wesder


Wesder
félisten

Nem lett rossz :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Graphics válasza J00hnny (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi baj vele? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nekem kívül-belül tetszik, ha pedig bemegy 200 alá az ára, tényleg jó választás lesz. A kameráért külön beírtam egy piros pontot ceruzával. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) undersance


undersance
tag

"Kényképezés"? :DD

Első látásra nekem kifejezetten nem tetszett, aztán az elmúlt pár hónapban megszoktam a látványt, sőt, most már szépnek tűnik, a méretét leszámítva.
Lehet, hogy a Kirin 950-tel nagyot nyerhetett volna a Huawei, de úgy látszik, egyelőre még nem volt meg az önbizalom hozzá.

(#16) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Inkább a házon belüli csúcs Huawei vagy Honor mobilok. Ez nem ér ennyit és még puritán is az alap droid. :(

(#17) Graphics válasza undersance (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem önbizalom kérdése... A fejlesztők Adrenora gyúrnak.

Más: Itt van mellettem a Huawei G8, ennek is olyan perfekt ujjlenyomat olvasója van, hogy tényleg azt gondolom jelenleg ők rendelkeznek a legjobb megoldással.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

"A fehér kamerasáv a sokaknak tetszik, sokaknak nem, a Nexus 6P-nek mindenesetre karaktert ad"

Vegulis.... Csak az a baj, hogy nem feher es nem ertem mi az "a sokaknak" :DD

Amugy utos, szep, telo lett.

[ Szerkesztve ]

(#19) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Számomra megvan a tökéletes telefon, csak mire összegyűlik a rávaló... :D

(#20) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Hopp, kis színtévesztés, javítottam a fehér kényképező sávot fekete fényképezőre, köszönet! :R

(#21) kcsa


kcsa
veterán

"... sem ébresztette fel a szundító mályvacukrot (ez a 6.0 édességes neve magyarul)."

:O

Kezd botrányos lenni már ez a cukrozás.

(#22) Csapoati válasza Bone123 (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig sem a fehér sem a fekete nem szín. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) bok92


bok92
addikt

Szerintem nagyon csúnya lett. Meg jó- jó, de ahogy a teszt végén is van, nincs benne semmi plusz.

(#24) cuebler


cuebler
senior tag

hiába szép meg jó, ennyit nem ér meg, főleg az egykezes üzemmód megoldatlanságának ismeretében.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#25) atike


atike
nagyúr

Tetszik, és a kamera is végre már nem csak simán vállalható, hanem jó képeket is csinál. A hosszabb záridő állítás kimaradásáért és az OIS mellőzéséért nagy kár...

Jövőre bajban lesznek. A Nexus 7 2016 nem lesz szerencsés név... :DDD

(#26) zombinyul


zombinyul
addikt

Nagyon jo lett, tenyeg tetszik, DE!
Mi az, hogy egy referenciaphabletbe nincs osztott kijelzo? Mi az hogy nincs egy ekkora tepsibe egykezes mod (jo, azt mondjuk pont nem hasznalom G4-nel se, pedig nincs nagy kezem. Viszont 100% hogy van aki hasznalja)? Miert nincs kepstabilizator? Ezek szamomra felfoghatatlan hianyossagok, amit nem szabadott volna kihagyni. Pedig tenyleg franko kis ketyere, igaz, az ara is eleg durva.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#27) Jeanne d'Arc

Számomra gyönyörűszép! Szúrnám! :C :C

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28) CB


CB
senior tag

Az a fekete csík a hátlapon kritikán aluli.
Persze kinek a pap, kinek a paplan.......lehet, hogy kézben tartva, élőben nem annyire szörnyű, mint a képeken.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#29) A guru válasza zombinyul (#26) üzenetére


A guru
addikt

Nem hogy osztott ablak nincs hanem a hosszu tamogatottsagon kivul semmi extra

(#30) Graphics válasza A guru (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát nincs benne, jó kamera, rendes ujjlenyomat olvasó pl.?

Mesélj, mit szeretnél extra gyanánt?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) gerii


gerii
addikt

A kamera képei szerintem nagyok jók lettek, ellenben a 350nit fényerő ebben az ársávban nagyon karcsú.

(#32) batai15


batai15
félisten

Nem rossz de basszus 5.7 . a kisebb nexus meg egy vicc 2gb rammal.

(#33) Lacee1986 válasza Graphics (#30) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Meg lagg. ;]

(#34) helixP


helixP
nagyúr

Nagyon ütős a kamera, az eddigi legjobb mostanában (mondjuk az idő is Bone oldalatokon volt :) )

(#35) S e t h


S e t h
nagyúr

A kamera képek sokkal jobbak mint a tavalyi nexus esetében, viszont én kicsit túlszaturáltnak érzem őket, igen élénkek a színek, plusz olyan dinamika tartományt mutat, amilyenre talán a szem sem képes.

Az aksi doze ide vagy oda a 810-nek köszönhetően inkább csak átlagos és semmiképpen sem kiemelkedő.

A gyorstöltés és képstabilizátor hiányát ebben a kategóriában nehezen tudom elnézni, viszont ezzel együtt is csábítóbb mint a tavalyi készülék.

Amit viszont tényleg nem értek, miért drágább ennyivel Európában mint a jenkiknél?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36) kolosanyi válasza Graphics (#30) üzenetére


kolosanyi
veterán

Például egy kicsit kevésbé fapados ROM-ot, mint a stock droid. Régen én is szerettem ezt a fajta puritánságot, de manapság már köszi, nem kérem. :D

De S e t h például elmondja még a problémákat, ahogy előtte is páran.

(#37) cuebler válasza batai15 (#32) üzenetére


cuebler
senior tag

miért vicc? elég jól működik.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#38) batai15 válasza cuebler (#37) üzenetére


batai15
félisten

2gb ram meg 16gb ne legyen mar egy nexusban 2016 fele mikor egy g4be sikerult bele tenni es a kezdo ara annak se volt sokkal tobb.

(#39) Phobion


Phobion
őstag

Jelenleg Galaxy S 2-vel rendelkezem, megjelenése napjától megvan. Ti melyik mostani zászlóshajót ajánljátok, avagy várjak inkább a jövő évi zuhatagra? Az S 2 kezd már a nyögdíj korhatár közelébe érni. iOS, Android jöhet egyaránt.
:R

(#40) cuebler - milyen érvek szólnak mellette?

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#40) cuebler válasza batai15 (#38) üzenetére


cuebler
senior tag

ne legyen... azért, mert mások 3gb-tal szállítják vagy van valami konkrétabb ok is? hogy mást ne említsek, iphone 6s... "2gb ram meg 16gb"..

@PhobioNN7: ismerősöm a napokban cserélt egy S2-t hosszas unszolásra S6Edge+-ra.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#41) big-J


big-J
őstag

A nexus 6 ennél jobb telefon. Nagyobb kijelző, oled, nincs túlmelegedés, sokkal kissebb keretek, jobb hangszórók, kerekebb, hordatóbb forma, minőségibb készülékház, (most már) olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#42) batai15 válasza cuebler (#40) üzenetére


batai15
félisten

Szifon mas elven mukodik. Androidnak meg kell a ram ez teny.
Enny penzert meg foleg legyen benne .

[ Szerkesztve ]

(#43) cuebler válasza batai15 (#42) üzenetére


cuebler
senior tag

én csak a sajátomról tudok vitatkozni. új a teló meg minden, de kellemes csalódás. én is tartottam a 2gb-tól, de az én használatomhoz (játék, telefon, zene, böngészés, e-mail meg számtalan más apró küttymütty) eddig nem bizonyult kevésnek (ahogy egyébként a nexus5 2gb-ja sem. más kérdés, hogy egy 2 gb-os telefonért fizettem ki annyit, amennyit)

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#44) atike válasza big-J (#41) üzenetére


atike
nagyúr

Aha. Van benne ujjlenyomat olvasó, 128 gigás változat, 64 bites proci, lézeres autófókusz (jobb kamera), USB-C, alu ház,

Az, hogy kerekebb előny...? :F Minőségibb ház...? :F :F

Itt elemzik picit...

Ha azt nézem, hogy a 6P milyen áron van, és a megjelenése lenyomta a 6 árát akkor szigorúan az árát nézve a többlettel nem tud többet a 6P - tény. De ez bevezető ár, mérséklődik. És az a pár kiemelt apróság azért sok embernek számíthat... :)

De ami tuti, a 6P jobb telefon mint a 6...

(#45) A guru válasza Graphics (#30) üzenetére


A guru
addikt

Szoftverre gondoltam de a jo kamera ujjlenyomat olvaso elmondhato meg par nagyobb gyarto termekere is

[ Szerkesztve ]

(#46) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

~10 GB-ot foglal a rendszer? Ez komoly?

<< Heimdal >>

(#47) ZolkoW


ZolkoW
őstag

20 millás autó mellé nehogy már ne adjanak egy félmillás biciklit!
nem szoknátok le erről? és aki nem biciklizik? és akinek másmilyen kell?
és akinek eleve sokkal jobb van?
ezt a hülyeséget...

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#48) Garada


Garada
őstag

Szerintem egy abszolút korrekt termék! :)

(#49) #24536576


#24536576
törölt tag

Annyira elcsúfítják a telefonokat ezzel a fekete előlap, fehér hátlap kombóval... Elfogy a festék mire az elejére érnek?

(#50) w333


w333
félisten

Srácok a teszt nagyon korrekt volt (szokásos színvonal) köszi :R

Viszont ez a Nexus számomra hatalmas nagy csalódás, főleg úgy hogy a Nexus széria nem erről szólt régen, ez hatalmas fekete pont !

Másfelől pedig szerintem ilyen áron a Moto X Force stock android rendszerrel, kisebb kompaktabb mérettel, komolyabb készülékházzal és törhetetlen kijelzővel biztosan jobb vétel :)

Szívesen látnék róla egy MA tesztet, és szerintem sokan mások is :K

Esetleg a jövőben tervezitek a tesztelését ? :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.