Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tommje


tommje
tag

Én is egy ilyenről álmodozom :D

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#2) Yutani


Yutani
nagyúr

Grat a leíráshoz!

A formához kapcsolódóan: a csuklótámasz formavilága, rajta az emblémával a Lamborgihik designjára emlékezetet, és ezt még jobban erősíti a jobb fölső sarokban lévő Gigabyte felirat feletti piros fények formája, amik egy az egyben a bevillantják a Reventón hátsó lámpáinak fényét. És végülis a csuklótámasz is a Reventón elejére emlékeztet.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#3) ViZion válasza Yutani (#2) üzenetére


ViZion
félisten

Igaz :R
Mondjuk a Giga említést sem tesz róla... pedig nem tudná letagadni a hasonlóságot.
Az autó is szép, már a fene se' kíváncsi a tojás-áramvonalas egyen f¤s designre.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Ez a billentyűzet nekem kell!
Mióta vágyok már normális magyar kiosztású és USB hubos, nem gagyi minőségű billentyűzetre. :Y

Mostani billentyűzetem már 6-nál is több éves, erre fogok most gyűjteni az tuti!

Köszönöm a tesztet! :R

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#5) F34R


F34R
nagyúr

Mit akarsz 14 k-ért nem is rossz :D hasonló áron tényleg nem nagyon vannak jobbak

MS sidewinder x4 , ez és még néhány alternatíva van ami közül választanék

háttérvilágítás egy sznű vagy tudod változtatni ?

(#6) beci501.


beci501.
csendes tag

Sziasztok. Nekem első sorban nem ehhez a billentyűzethez szeretnék hozzászólni :)

szóval segítséget szeretnék kérni!

Ez a bill-em megvan kb 2éve és pár gomb elhasználódott már rajta pl: a numerikus melletti nyilak, néha szorulnak vagy nehézkes benyomni őket. Esetleg van valami módrá hogy megtisztitsam/puhábbá tegyem? kérlek segítsegetk =)

(kivettem vizben lemostam= nemhasznált semmit)

Ez a gigabyte bill én számomre nemtúl megnyerő
pici az enter (engem zavar)
2, a logitechem jobban tetszik =)

[ Szerkesztve ]

(#7) D.Orion válasza beci501. (#6) üzenetére


D.Orion
veterán

A cikk írója leírta, hogy nagy méretű az Enter gomb. Igaz abban hibázott, hogy az angol kiosztásúról rakott be képeket, nem is mértem miért. Szóval a magyaron nagy méretű az Enter!

Tessék itt a magyar kiosztásról egy KÉP.

(#8) beci501. válasza D.Orion (#7) üzenetére


beci501.
csendes tag

Köszönöm a felvilágosítást! :)

előző kommentemhez nemrakta be a képet nemtudom miért!

Szóval egy logitech mx-5500 revolutionról lenne szó! :)

(#9) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Hát ennél egy kicsit drágábban már ott van a G110, akkor már inkább azt venném. Nem mintha a mostani Logitech 250 vagy micsodánál kellene valaha is jobb. Makrózni meg a legbutább szoftverek is tudnak.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#10) ViZion válasza D.Orion (#7) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, igazad van. :B
Időhiányban szenvedek, 2 hete megvan, és még játék alatt rendes (több órás) tesztre nem is volt időm... ezért a képeket nem én fotóztam, hanem a giga oldalról és gugliból lettek ide beszúrva. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) Grenczi


Grenczi
csendes tag

Nekem is ilyen billentyűzetem van , és a cikkben leirtakkal teljes mértékben egyetértek.
Makrókat én se használom , és a hangerőszabályzó tényleg "fura".Logitech K300 ról váltottam , azzal játszani felejtős volt ehhez képest. COD-hoz szerintem ideális , gombok nem csusznak.Este meg nagyon jól jön a világítás mondjuk nagyjából vakon gépelek , de akkor is jól jön.És ez legalább magyar kiosztású , ellentétben a Revoltec Lightboard-al.Nekem volt olyan is , hát az ellenségemnek se kivánok olyat :D Kényelmetlen volt a gépelés , és szerintem még hangos is a billentyűk lenyomása.Énse bántam meg hogy megvettem , postával együtt volt 14,5 volt.

[ Szerkesztve ]

(#12) oxox


oxox
addikt

ha lenyomnak és arccal a billentyűzetre zuhanunk :) :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#13) Chiller


Chiller
őstag

Végre egy értelmes kiosztású magyar (gamer) billentyűzet. Szinte minden tetszik (az külön pluszpont számomra, hogy nincsenek külön színben a gombok, szerintem az fölösleges csicsa, és giccs - akinek nem állnak rá az ujjai alapból a WASD-ra, az nem gamer:P ).
Sajnos vezetékes, és ez nálam kizáró ok, valamint valóban egy kicsi-picit túlárazott, olyan 9-10k lenne a reális. Vagy adjanak hozzá lézeres 6+ gombos egeret, és O.K.

Köszi a tesztet, várok tovább, marad a letört fülű Logitech EX110-em továbbra is :)

(#14) ViZion válasza Chiller (#13) üzenetére


ViZion
félisten

Hát a színes WASD nem feltétlenül csicsa, csak sötétben még praktikusabb lenne mondjuk ha az egész halvány sárgásan világítana.
Én meg azt mondom, aki wireless bill-el játszik az nem gamer :P

Volt vezeték nélkülim, de bill-nél nekem mindegy, mondjuk így van +2 USB is, ami tényleg okos dolog. "Adnak" hozzá egeret, kapcsolódó cikkben a bemutatója... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) F34R válasza ViZion (#14) üzenetére


F34R
nagyúr

jah hogy te pároztattad hogy mindkettő periféria gigabyte legyen

x2 aki wirelless cucokkal játszik az nem gamer ! :P

sztem 14k még nem vészes 9k+ egér az meg még a mesébe sincs :DDD

(#16) Chiller válasza ViZion (#14) üzenetére


Chiller
őstag

Igen, sejtettem hogy ezt megkapom :DDD
Mindegy, még így is skillből nyerek, vezetékessel valszeg túl fölényesen győznék ;)

Úgy értettem, hogy 14k egér+bill, vagy 9-10k csak a bill.

[ Szerkesztve ]

(#17) ViZion válasza Chiller (#16) üzenetére


ViZion
félisten

pfff... "így is skillből nyerek" :o
Én meg mobilnettel játszom, de játék előtt elindítok pár letöltést, és videó konvertálást, mert ezek nélkül bannolnak, mert csalónak hisznek... :DDD

Ezen BF2142 topikban már túl voltunk, azt hiszem ebben is Prison nyert, mert neki PC sem kell a játékhoz, látja a biteket mint Neo... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18) Chiller válasza ViZion (#17) üzenetére


Chiller
őstag

:DDD :DDD

(#19) beci501.


beci501.
csendes tag

Neharagudjatok hogy megint ezt irom! :)

De nagyon szükségem lenne segítségre mert drága volt ez a billentyűzet :U (Logitech MX 5500 revolution)
Szóval: a nyilakat néha nehéz benyomni, mintha szorulna.. meg az elején csöndes volt nyilván a használattol de sokkal hangosabb lett a billentyű lenyomására, de ez nem is annyira nagy gond csak a nyilak zavarnak hogy néha nehezen lehet lenyomni. Erre nincs valami megoldás? kérlek segítsetek! :)

Köszönöm

(#20) ViZion válasza beci501. (#19) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Nem tudom milyen a "mechanikája", ha az a gumis megoldás, akkor lehet, h annak van vége, és cserélni kellene. Lehúzva a gombokat kitakaríthatod, de ált. ez nem segít ha ilyesmi történik.

Esetleg szerviz ezt megoldja -bár Mo-n nincs hivatalosan szerviz, de hátha vhol segítenek.
Mondjuk lehetne levelezni egyet a Logitechel, mert úgy tudom nagyon korrektek, és inkább cserélnek, csak ne csalódj a márkában. Hozzáteszem ez lenne mindenkitől a követendő!

Fórumban keress rá, mert van Logitech garis-hibás topik a tudtommal, ott okosabbak biztosan ebben a dologban.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21) Geller72


Geller72
veterán

A.i. via. Így sem mond semmit??...lehetne mondjuk a jelentése: "mesterséges intelligenciával (készült, ellátott). Szerintem valami hasonlóra gondolhattak a tervezői.Szeretem a gigát, de ez egy túlárazott szar..szerintem.

(#22) beci501.


beci501.
csendes tag

Köszönöm a válaszod! sokat segített de nem lesz az baj hogy a gari szerintem lejárt 1-2éve?:D

(#23) ViZion válasza Geller72 (#21) üzenetére


ViZion
félisten

OK, hogy AI, de a Via egy másik cég :D ... nem tudom mire gondoltak, a logóból nem ezt veszem ki. Túlárazott valóban, de csak azért mert a parasztvakítós részek nem sikerültek túl jól. Mint bill. egyébként tökéletes.

beci501.: nem tudom. De egy e-mail-t megér szerintem akár a logitechhez, akár egy szervizhez.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24) Prison85


Prison85
senior tag

Grat az íráshoz és a billentyűzethez. Újabb taggal gyarapodott a Gigabyte Ghost gyűjteményed :R Formailag engem is a Lamborghinikre és az F117-es lopakodóra emlékeztet. Mintha a kettőt összegyúrták volna és csináltak belőlük egy asztalszaggatót. :) Sajnálom, hogy a billentyűzet háttérvilágításának színe nem változtatható, mint az több hasonló árú játékos billentyűzetnél láthattuk (Steelseries Merc Stealth, Logi G110).

Érintőgombok: nekem sem jött be a Lycosa-n. Jobban bízok a mechanikus dolgokban, szerintem lényegesen tartósabbak és sokkal inkább a határozott működést célozzák meg, mintsem a parasztvakítást.

A 2 USB port szintén plusz pont, de nem olvastam (vagy elsiklottam felette), hogy lenne-e mikrofonnak/fejhallgatónak bemenet ezek mellett. :U

Ami az árazást illeti: szerintem eltalálták. Ebben az árszegmensben nem találtam jobb alternatívát, pláne ha számba vesszük azt is, hogy Gigabyte-nál nem felejtették el kis hazánkat és végre gémer billentyűzetet is kaphatunk QWERTZ kiosztással.

Köszönjük Gigabyte! Köszönjük Vizion! :C

Egyébként hogy-hogy emellett a klaviatúra mellett döntöttél? :U :)

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#25) ViZion válasza Prison85 (#24) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem tetszik a narancsos fény, az most amúgy is menő :DDD
Jah, na erre a jack aljzatra is igaz, hogy inkább ezt rakták volna bele, mint az érintős cuccot.
Miért lett ez? azt is leírtam. gyk. ez egy átlagos kiosztású cucc, nagy enter, Í gomb, stb. Csak sokkal precízebb. Ha egyik este nem melózom meg is mutatom ;]

Azt nem tudom jó-e, hogy M$ driverrel települ, mert a CD-n csak Ghostengine van, driver nincs... Működni működik... :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26) oxox válasza beci501. (#19) üzenetére


oxox
addikt

ki kell takaritani elso korben.... :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#27) D.Orion válasza ViZion (#25) üzenetére


D.Orion
veterán

Narancs fény nekem is jobban bejön, mint pl. a fehér :(( vagy a kék. :(((

(#28) oregremete03


oregremete03
csendes tag

Ez kib*szott jó. :D
Nagyon tettszik, ilyen nekem is kell, bár megvárom míg kicsit olcsóbb lesz. xD
Vagy ha netán valaki ad már el ilyet vagy tud beszerezni olcsóbban. :C

(#29) GuruZone


GuruZone
őstag

saját kicsomagolós videjóm: KATT

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#30) SenorGrande válasza Geller72 (#21) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Aivia - Advanced, Intuitive, and Versatile Interface Archetype

Nekem egyébként tetszik, de várok, míg lentebb megy az ára. . . :D
Jó cikk. :R

Szerk.:
A címet javítanám, mert a hivatalos neve:
GIGABYTE Aivia K8100 Gaming Keyboard
:DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#31) SenorGrande válasza SenorGrande (#30) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Keyboard, az! Nagy vótam'. . . :W
CTRL+c, CTRL+v, oszt' kész a hülyeség. . . :B

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32) Duree


Duree
veterán

Az írás az nagyon jó gratulálok hozzá,viszont a keyboard már nem tetszik annyira

duree54

(#33) balames


balames
csendes tag

Ez gyorsíró billentyűzet?

(#34) Giot


Giot
addikt

Tetszetős billentyűzet!
A kicsomagolós videóért külön köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#35) Joe.36


Joe.36
addikt

Üdv Mindenkinek!
Tegnap vettem ezt a csodát, szerintem gyönyörűszép nagyon kényelmes, nagyon pontos.
Most a GTA4-el tolom, tökéletes az irányítás, mindenkinek tudom ajánlani, alig várom, hogy kipróbáljam vele a Crysis 2-t.
Végre egy igazán szép és nagyon nagyon minőségi Gamer bill. Sőtétben nagyon jól néz ki.

Nagy UP a Gigabyte-nak :C :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#36) Joe.36


Joe.36
addikt

Még egy gondolat, elolvasva a pár hozzá szólást, szerintem a GAMER az mindig vezetékes bill, sosem lesz olcsó... Nem jár hozzá egér... Azt külön veszed meg....

És megkaptunk amire vágytunk MAGYAR KIOSZTÁSÚ GAMER BILL :C

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#37) ViZion válasza SenorGrande (#30) üzenetére


ViZion
félisten

Áhh, köszi a rövidítés megfejtéséért!
Címben és leadben karakter korlát van, mást akartam, ez lett, de lentebb kitértem rá.

balames: Símán jó annak is. F és J kapott dudort a vakon gépeléshez.

GuruZone: Láttam ám, még a vétel előtt! Utólag is köszönet érte. ;)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38) Teszla_


Teszla_
senior tag

Láttam már élőben ezt a billentyűzetet és nekem nagyon bejött. Talán az egyik legszebb, amit eddig láttam. Csak nekem a csuklótámasz már nagyon műanyag. De ha nem lenne Logitech Wave-em, akkor szó nélkül ezt a Gigabyte-ot venném.

(#39) Lord Dragon válasza beci501. (#6) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Ezzel én is így vagyok. Habár nekem még nem volt ilyen Gigabyte billentyűzetem, de nekem túl kevés rajta a külön gomb. Csak 5 db. A G19-en 12 db van, az nagyjából elég azokra amiket használni szoktam. A másodlagos, harmadlagos stb funkciókat meg nem szeretem használni, mert akkor általában először le kell nyomni egy gombot, hogy átváltsak a másodlagos, harmadlagos stb funkcióra és csak utána érem el ami nekem kell. Az úgy már nem egy gombnyomás hanem kettő. Ennyi erővel akár el is indíthatom az adott dolgot a START menüből. Mondjuk én az összes külön gombot programok gyors indítására szoktam mindig használni, és szerintem ilyen használat céljából az a legkirályabb, ha egy gombnyomás mindössze az, amire szükségem van, ezért szeretem a sok külön gombot.
Az se hátrány azért, hogy állítható a színe a G19-nek, szépen testre lehet szabni egyéni ízlés szerint és esetleg a moddolt számítógép színéhez. :-) Nekem a zöld a favoritom. Ettől függetlenül ennyi pénzért azért egész jó kis billentyűzet, bár ha tényleg kezdi megadni magát már 2 év után, akkor nem annyira éri meg a 14K se. Én az előző billentyűzetemet 7 év használat után cseréltem le, és nem azért mert nem működött tökéletesen, hanem azért, mert a WIN7 sajna nem támogatta a külön gombokat rajta, nem volt már driver alá :((( Így vettem meg a Logitech G19-emet. Bár így utólag nem cserélném le, az tuti. Már kb 1,5 éve használom, amióta megjelent, és maximálisan meg vagyok elégedve vele. Semmi kopás vagy használódás nem látszik rajta így 1,5 év után. Aki akar egy igazi jó tartós billentyűt, ami minden extrával fel van szerelve, annak ajánlom a G19-et. Igaz, hogy egy kicsit drágácska, de aki nem akar évente billentyűt cserélni, hanem minimum 5 évre tervezi a billentyűzet vásárlást, annak szerintem idővel megtérül a befektetése és tuti nem fog csalódni! :))

Üdv! L.D.

U.I.: Én sem szeretem a vékony ENTER-t és ha nincs a "helyén" a hosszú "í" úgyhogy én a G19 német változatát vettem meg :)) Azon dekára ugyanott helyezkedik el az összes gomb, mint a magyar kiosztásún, csak nem teljesen ugyanaz van ráírva mindegyikre. De hát az Angolra se ugyanaz van ráírva mint a magyarra úgyhogy.... :DDD

(#40) Trebron09 válasza Lord Dragon (#39) üzenetére


Trebron09
őstag

Nem is rossz ez a Giga bill., igaz vannak "hibái", de melyiknek nincs? :DDD :)

Én egy Logitech G11-et használok, nem lötyög, nem zörög, masszív gombok, gyorsan elérhető makró gombok és a sötétben is jól látom, olasz kiosztású, de nem bántam meg, hogy megvettem. :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#41) rep3at


rep3at
őstag

Tetszett a leírás, örültem hogy ilyen sok személyes véleményt tettél bele.

Forward thinking. كرر

(#42) Bada Bing


Bada Bing
tag

Ugyanazért nem tetszik, amiért a legtöbb ilyen billentyűzet: túl széles. Egyszerűen túl széles ahhoz, hogy egyszerre kényelmesen elérjem a bal oldalon lévő gombokat és az egérnek is maradjon a jobbján hely. Rendre azt szoktam észrevenni, hogy az egeret nekicsapkodom a billentyűzet jobb oldalának, hacsak nem tárom szét természetellenesen nagy szögben a karjaimat.

Senki másnak nem szokott ilyen problémája lenni?

(#43) Bohus


Bohus
aktív tag

Régóta keresek magyar kiosztású, világító billentyűzetet. A revoltec féle "telibe" világító gombok nem jöttek be, a karakter kontúrjában világító billentyűzeteket meg egyrészt aranyárban mérik, másrészt nincs belőlük magyar kiosztású. Az, hogy "GAMER", engem nem fog meg, ha az akkor az, de az igazi világítás, és az, hogy vették a fáradságot a magyar kiosztásra: respect Gigabyte! Ennek fényében a 14K vételár már nem tűnik olyan soknak.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#44) ViZion válasza Bada Bing (#42) üzenetére


ViZion
félisten

szia!
Gondolom ez alkati kérdés. Van ismerősöm aki az asztal lap alól kihúzható bill. tartón nyomja a gombokat -ami közel sem stabil- és az asztalon tolja az egeret... Én erre képtelen lennék.
Nekem kényelmes ez, mert nem valami vékonykák az ujjaim. Egeret is így választottam, asszonynak és a gyereknek kényelmetlen.

Meg kell találni a Neked valót, ez a perifériákra is igaz. Van rengeteg kompakt, esetleg num. billentyűzet nélküli. Vagy ott a M$ Sidewinder x6, aminél a num-rész leveheető, átrakhatod balra is, és máris jobb a helyzet, illetve van egy halom extra gomb a bal kéz mellett játéknál.

Köszönöm mindenkinek az olvasást, a kommentelést. Örülök, hogy sikerült Nektek "tetszősre" írni. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#45) pechman8


pechman8
aktív tag

Nagyon jó írás, köszönjük a bemutatót.

Engem csak az alacsony gombok aggasztanak. Nekem egy öreg samsung multimédiás billim van, és imádom, hogy olyan nagyok és magasak a billentyűi... A melóhelyen slim vagy a mostani trendi alacsony gombok vannak és nekem nagyon nem jön be.

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#46) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Én szeretem a Gigabyte-ot, mert az egyik legjobb szerintem, de az ilyen gamer bill húzásaival le tudja nálam járatni rendesen magát

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#47) dAnky


dAnky
aktív tag

Szerintem valami undorítóan szörnyű külsőt kapott. Ennél elcseszettebb billt még sose láttam:D Nagyon maximum 5-7k amiért eladható lenne egy ilyen:D Mi az a gusztustalanul ormótlan csuklótámasz? Nagyobb mint az asztal amire az ember letenné:D Nem hiszem el h ilyen van:D ez egy rossz vicc:D:D

(#48) dAnky


dAnky
aktív tag

Szerintem valami undorítóan szörnyű külsőt kapott. Ennél elcseszettebb billt még sose láttam:D Nagyon maximum 5-7k amiért eladható lenne egy ilyen:D Mi az a gusztustalanul ormótlan csuklótámasz? Nagyobb mint az asztal amire az ember letenné:D Nem hiszem el h ilyen van:D ez egy rossz vicc:D:D Vegyétek a pirosat vagy a sárgát az a legjobb:D

(#49) ViZion válasza dAnky (#48) üzenetére


ViZion
félisten

Képeken valóban nagynak tűnik, de valójában nem vészes. Korábbi geniusoménál talán a közepén szélesebb 2 cm-el. Persze ez asztalra való, nem a kihúzhatós gagyi billentyűzet tartóra, mert oda valóban nagy. Aki dolgozik és napi sok órát tölt gép előtt annak nem mindegy. 5-7k? '98 óta nem néztél bill. árakat...? :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Köszi ViZion a leírást nagyon jó lett :K most már biztos, hogy veszek egyet. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.