Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Igggeen!!! :DD :C
Naruto, meg DBZ után jó, hogy végre elővettek egy komolyabb franchise-t is; több ilyen kéne!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#2) rodrigez


rodrigez
senior tag

Várjuk szeretettel! Mikor múlt héten megláttam a videót csak annyit tudtam mondani, hogy omgomgomgomgomg :D Meg aztán azt, hogy Ghost in the shell: Advanced Warfare! :D

Rohadt jó, hogy Kusanagi az anime-os hangján szólal meg! Az is tetszett, hogy egy nyaktörés esetén egy Laughing Man logóval takarják ki a durva részt! :D

[ Szerkesztve ]

(#3) alevan


alevan
őstag

Viszont jól látom, hogy ez csak egy sima, történet nélküli Co-op MMOFPS.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) ViZion


ViZion
félisten

:R :R :R
Köszönjük. Kedvencem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) saelin válasza alevan (#3) üzenetére


saelin
veterán

Ezen szomorodtam el én is. A GiTS-ben nem csak a világa jó, hanem a complex és fordulatos története is. Picit sajnálom, hogy csak ennyit látnak a címben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) vhw válasza alevan (#3) üzenetére


vhw
addikt

Hát merem remélni, hogy sztori is lesz, nem egy agyatlan hentelde - nem erről szóltak az alap művek sem. :(((

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7) oriic válasza alevan (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenleg annyit tudni róla hogy, képesség alapú FPS. Szerintem only multis cím lesz, bár a végső képsorokat látva talán lehet reménykedni.

Live-Die-Respawn

(#8) .mf


.mf
veterán

Már 1997-ben is volt GitS játék.
Az, hogy pont ebből egy történet nélküli MMO-FPS-"RPG"-akármit készíteni, nagyon DO NOT WANT. Csak a lényegét nem fogják :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) CybonTom


CybonTom
tag

Nagyon remélem, hogy nem az az agyatlan lövölde lesz, mint aminek a bemutató alapján kinéz :W

(#10) oriic válasza .mf (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem írtam sehol hogy eddig nem készült. :D :P

Alapanyagot szeretjük, tudom, te is mondtad már, ezért is lesz ez érdekes...

Live-Die-Respawn

(#11) Tigerclaw válasza alevan (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, sajnos gyanús, hogy különösebb story nélküli lövölde lesz pedig az Anime-ben a story és a nyomozás volt a legfontosabb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) eldiablo


eldiablo
addikt

Mi a f**** ez?! COD+CS+GITS kombó. :( GITS-ből csak a skinek meg a nevek származnak. :(((
Valami FPSRPG-nek jobban örülnék, olyan DeusEX HR+Fallout3/NV félének.

Batou kezével mi történt?! :F

[ Szerkesztve ]

(#13) bepken


bepken
veterán

hát nem tudom.... erről a sorozatról nekem épphogy nem a hentelés jut eszembe... inkább valamilyen elvont mászkálós-detektíves-akció gémet vártam volna a cikket látva.

kár érte... :/

eldiablo! mire gondolsz pontosan?

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14) nubreed válasza saelin (#5) üzenetére


nubreed
veterán

Én is. :( Pedig nagyon szeretek mindent ami GITS. Sajnálom, hogy csak ennyit láttak benne, ennek nem sok értelme van, ennél sokkal többet érdemelne.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Ráadásul valószínűleg F2P modellben jön. AMi szopás.

Alapvetően én is egy karakter/sztoriorientált játéknak örültem volna jobban (mint valami Deus Ex módozat, vagy ilyesmi). Amúgy nyilván ennek nem sok köze lesz a GitS-hez. Egy sima multis lövölde, ami lehet jó vagy rossz, és azzal akarnak neki még extra hírverést szerezni, hogy a karakterek a GitS univerzumból jönnek. Most éppen a Tachikoma helyett is lehetne bármilyen robot a játékban. A class-ok képességei meg a video alapján semmi olyat nem nyújtanak, ami esetleg jellemző lett volna az animés karakterre. Ja, Togusa kezében az egyik prómóciós képen ott a kedvenc pisztolya. Hurrá.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#16) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nekem full Crysis + az új COD duó ugrott be róla. :/

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#17) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Csalódás ilyen formában. :(((

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#18) #57770240


#57770240
törölt tag

Ghost in The Shell játék???????kellkellkellkellkellkellkellkellkellkellkellkell!!!!!!!!!!!!!! Laughing Man, az Őrnagy, Batou, minden van itt! Ideérzem a 1000/10es játék illatát! Emlékszem, 8 évesen láttam TV-ben először a Ghost in The Shell Stand Alone Complexet magyar szinkronnal.Aztán kb. csak azért néztem TV-t :D Fúúú csak jöjjön ki a játéééééééééék :O

[ Szerkesztve ]

(#19) AxBattler válasza #57770240 (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

Érdekes, én a Saber Rider-rel, meg a klasszik Batman animációs sorozattal voltam így... ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#20) vhw válasza #57770240 (#18) üzenetére


vhw
addikt

Pedig ha csak egy GiTS "skines" sztori nélküli online co-op grind-feszt lesz... akkor inkább ki se jöjjön...
Az animét se azért néztem/néztük, mert epizódról-epizódra csak ropogtak a fegyverek...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.