Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Várom a véleményeket! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Samus


Samus
addikt

Csak az AIMP (3) :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Geri Bátyó válasza Samus (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Na, azt nem ismerem, de látom, hogy orosz. Akár még jó is lehet, de most nem fogom kipróbálni. Minden esetre leszedem.
Írhatnál róla pár szót! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Samus válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


Samus
addikt

Megtették helyettem: [link] :)
Azóta már rég elkészült a hármas verzió, és ugyanolyan jó. Igen, orosz fejlesztés, ez még az elején volt vicces, mikor kézzel kellett angolosítani, mert a fordítás külön volt elérhető. Mára már többnyelvű a telepítő.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Geri Bátyó válasza Samus (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Megnézem (talán holnap) és véleményezem, de szigorúan szubjektíven! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) tboldi


tboldi
nagyúr

Nálam ilyen a Winamp. :)

(#7) DEJVID


DEJVID
őstag

Mit tud a winamp, hogy ennyien használják?

(#8) Geri Bátyó válasza DEJVID (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem tudom, hogy ki miért, de nekem az első pillanattól kézreállt. Nem kellett keresgélni, mi hol van. Pontosan ez volt az, amit most a GOM-ban is megtaláltam.
Te mit használsz?

(#6) tboldi:Ez nem rossz, de már nem fogok visszaváltani. :N

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9) Samus válasza tboldi (#6) üzenetére


Samus
addikt

Egyébként ez milyen skin?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Rimuru


Rimuru
veterán

MOC mindenek felett. :K

Vigyázat, csalok!

(#11) Geri Bátyó válasza Rimuru (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Esélytelen, hogy kipróbáljam! Nem értek a Linuxhoz! :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) Rimuru válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére


Rimuru
veterán

Én sem. :B

Vigyázat, csalok!

(#13) Geri Bátyó válasza Rimuru (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Jó-jó, de én nem is használom! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) tboldi válasza Samus (#9) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#15) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nem rossz a gom, de a billentyűzet multimédiás gombjaival nem tudom irányítani, csak ha aktív, a winampnál meg gta 4 közben is tudok számot léptetni :) Egy próbát megért, de maradok a bevált programnál.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16) Samus válasza Victoryus (#15) üzenetére


Samus
addikt

Arra figyeltél beállításnál, hogy vannak globális és helyi "bill. kombinációk"? Legalábbis AIMP ilyen. Ha csak a helyire állítom be a multimédiás gombokat, akkor csak akkor megy a téma, ha az ablak aktív, de ha globálisra állítom mondjuk a Play/Pause opcióra a szóközt, akkor Wordben írás közben érdekes dolgok fogadnak :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.