Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ASdS


ASdS
csendes tag

Azért az asztal polcain kis rendet tehettél volna. :)
Asrock Z77 Extreme 4, nekem is ilyen volt és nálam behalt a hang része... pedig amúgy meg voltam vele elégedve.

(#2) AAAgold


AAAgold
senior tag

oldalt ezt a cikket dobta fel legfelülre a ph, elolvastam, de én nem tudtam, hogy ilyesmik is vannak az oldalon...

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#3) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Azzal az EVGA táppal valami gond volt. Amióta megvan, nekem még egyszer sem kapcsolt be a ventije (vagy csak nem hallottam, pedig a leghangosabb cucc a gépben a laptopvinyóm) Ha jól tudom 300watt felett kapcsol. Nekem annyit meg csak egyszerre stesszelve a procit és videókártyát fogyaszt a gép. Vagy akkor a géped fogyasztásával vannak/voltak komoly gondok.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#4) anderledani


anderledani
őstag

Nem tudom hogy csináltad, hogy 8GB ram nem volt elég a GTA 5-nek.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#5) szabonagyur


szabonagyur
félisten

A cikk alapján többet vártam volna, főleg az előszót olvasva. "Milyen volt az első gépem?" Hát ezt továbbra sem tudni csak annyit, hogy 1 magos AMD, utána ugrottunk kb. oda ahol most vagy, csak annyit írtál le végig, hogy miket cseréltél.

De első cikknek nem rossz, fogadd meg amit írtam aztán jobb lesz ;)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#6) VirsLee


VirsLee
őstag

Ilyenkor egy kicsit kíváncsi lennék arra is, hogy ez a szülő részéről ablakon kidobott pénz volt, vagy egy befektetés, ami majd megtérül. Édesanyám is vásárolt nekem és a bátyámnak lemondások árán számítógépet /XT, 640KB RAM, majd pár év múlva egy 386SX40 színes(!) monitorral, szóval nem ma volt :)/, és úgy gondolom, hogy egy nagyon jó befektetés volt a részéről, mert informatikus lettem. Több ismerősöm is járt ebben a cipőben, azonban nem tudom, hogy manapság is így megy-e ez a dolog. Mire használod még azt a gépet?

(#7) LógaGéza


LógaGéza
addikt

"...és a színei is sokkal fakóbbak mint egy AMD-nek."

Ezt próbáltad már?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#8) takacsbotond válasza VirsLee (#6) üzenetére


takacsbotond
őstag

Személy szerint én is informatikusnak tanulok.
Míg mások szép ruhákra, utazásra, fesztiválokra költenek, én addig a gépre. :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#9) VirsLee válasza takacsbotond (#8) üzenetére


VirsLee
őstag

Azt jól teszed, egyre jobban fizető szakma :)

(#10) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ejj, az a Logitech G502, egy rossz szavam nincs rá. :)

(#11) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nekem az első gép az egy 486 dx volt turbo gombbal. Meg is lódult vele a LOMAX. Aztán volt még pentium 1,2,3 tualatin 1400,4 celeron 1,7 ghz prescott 3.0 ghz c2d ,Amd athlon 64 3000+ q6600, e8400, phenom 2 x4 fx 6300, fx 8320 i5 3470, i5 3570k és most i5 6600k nagyjából, de ennél jóval több processzor fordult meg nálam. Végig követtem a fejlődést és volt minden szinte, fm2 kimaradt meg persze az x99 platform meg az 1366-os 3 csatornás i7-es is.

[ Szerkesztve ]

(#12) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Egyszer nézz meg egy jó monitort, vedd meg, a tv-t meg rakd ahova való.
A tv-k pocsék input lagja, valamint monitorokhoz soha fel nem érő képminősége egyszerűen alkalmatlanná teszi őket ilyetén használatra.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#13) #81556480 válasza PC-rev-RM (#12) üzenetére


#81556480
törölt tag

ez nekem csak ilyen kirakat-gaming. játszani itt rendesen nem igen lehet

(#14) takacsbotond válasza PC-rev-RM (#12) üzenetére


takacsbotond
őstag

Anno megfordult nálam a monitoros topik egyik különösen ajánlott darabja is, a Dell P2314H típusú monitor, és az előző Samsung tv monitoromhoz képest iszonyatos nagy csalódás volt képminőség tekintetében.
Ettől függetlenül már régóta tervben van egy monitor, de amikre tényleg érdemes lenne váltanom azok arany árban vannak, illetve magasabb felbontáshoz a GTX970 is elég karcsú lenne.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#15) NomadND1 válasza takacsbotond (#14) üzenetére


NomadND1
senior tag

Egy jó TV-vel semmi baj nincs. Az a samsung tényleg csak retekklub nézésre való. Ettől függetlenül el lehet szórakozni vele. Ha stratégiázol édes mindegy az input lag (persze van aki erre veri).
Nekem is TV-m van és ezerszer szebb a képe mint egyik másik monitoré. Klónozva a kijáratot szemmel láthatólag nem volt különbség a monitor és TV között.
Szemlátomást 32"-os a TV és a downgrade-t jobban észre fogod venni.

Ps: Az antennákat érdemes lenne távolabb helyezni a géptől.

[ Szerkesztve ]

(#16) Sn00k válasza VirsLee (#6) üzenetére


Sn00k
veterán

Nalunk szinten ez volt a felallas csak en 486/dx2vel kezdtem meg egy daewoo crt 15 colos monitorral, ami akkoriban nagyon nagy szam volt. Meg most is emlexem, milyen boldog voltam, mikor a warcraftot elinditottam:) . Igen en is informatikus lettem es van egy nagyon jol prosperalo vallalkozasom, ami lehet most nem lenne, ha n3m ugy tortennek a dolgok, ahogy...

A cikkhez is hozza szolva. Eleg jo kis utos gep lett ez. Amugy nincs kozel az a 32 es tv.? Nem bantja a szemed? A tanknyos zsepiket valoban elvehetted volna es a kepek szebbek lennenek nelkuluk:)
Grat a vashoz es ne csak jatekra hasznald, ha munka teren is ilyen vonalon akarsz majd elhelyeszkedni

3njoy the Lif3

(#17) kolopele válasza takacsbotond (#14) üzenetére


kolopele
nagyúr

Gratulálok a gépedhez, de azért irigykedni nem fogok rád :) Mondjuk az én első gépem egy C64 volt, utána egy Amiga 500, majd 1200, szinte az összes létező konzol, majd jött a GTX960, 980, 980TI, na és a jelenlegi, aminél jobbat jelenleg nem tudnék összeállítani (mások mondjuk biztosan, de ez már ízlés dolga).

(#18) VirsLee válasza Sn00k (#16) üzenetére


VirsLee
őstag

Nekem hosszú út vezetett odáig :)
XT-640KB RAM-360KB floppy, Hercules fekete-fehér monitor
286-1MB RAM-360KB floppy, 40MB HDD
386SX40-4MB RAM, 320MB HDD, 14" SVGA monitor
486DX2-66, 16MB RAM
No, persze még utána is rengeteg dolog megfordult nálam, volt ami csak kíváncsiságból :)

(#19) takacsbotond válasza NomadND1 (#15) üzenetére


takacsbotond
őstag

Az UE32D6100SW egy elég jól sikerült darab. Mikor eladtam a Dell monitort az ezer éves Panasonic plazma tv-met cseréltem el rá.
Kis kalibrálás után gyönyörű lesz a képe, arról nem is beszélve, hogy már most 200%-osan túlteljesítette az LCD tv-k átlag élettartalmát. :K
Mi a probléma az antennákkal? A router egy ASUS RT-AC68U, viszont elég messze van a géptől, és elég sokat helyezgettem mire megtaláltam a legmegfelelőbb helyet.
Sn00k: A fényerőt könnyen lehet szabályozni, és nem vibrál a képe mint a régi katódsugárcsöves tv-knek, szóval semmivel nem rosszabb mint egy sima lcd monitor. :))
Valóban, azokat csak később vettem észre, és akkor már nem volt lehetőségem másik képeket készíteni. :(
kolopele: Ütős konfigod van! :D Bár nekem a halkság is legalább olyan fontos volt mint a teljesítmény.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#20) kolopele válasza takacsbotond (#19) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem hangos, simán vállalható. Én is érzékeny vagyok a zajokra. Néha rákötöm a tv - re is, az már kész mozi :D

(#21) afterwhite09


afterwhite09
tag

Én a helyedben legalább egy doboz sűrített levegőt rááldoznék a gépház belsejére és kifújnám, hogy ne legyen ilyen retkes, de amúgy szép kis konfig [:

People had more, than they needed...

(#22) Kisgépkezelő válasza takacsbotond (#8) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Pedig jó dolog ám utazni, fesztiválozni, egyik sem olcsó mulatság, de azért egy jó koncertet nem cserélnék el még 8 giga ramra. Ha az ember ügyesen osztja el a pénzét, (vagy annyi van, hogy meg se kottyan) akkor jut erre is, arra is. :)

(#23) kabelmania27 válasza takacsbotond (#8) üzenetére


kabelmania27
félisten

Szuper a gép, tanulmányaidhoz sok sikert!
darky@: 486dx ismerős, 512kbyetos trident videókártyával aztán cserélve lett 2Mb-os s3triora.

(#24) norbert1998


norbert1998
veterán

Szabad kérdezni, hogy a legnagyobb seggszikláddal mik voltak a bajok? Nekem jelenleg is az van, egy éve használtan vettem, egy 2500K pörög benne, 4.2-től 5.1-ig, amilyen kedvem van (ált elég a 4.2), de nem találkoztam még komoly gonddal.

A cikkel kapcsolatban: első cikked, szerintem nincs olyan ember, akinek egyből kiváló cikkjei születnek, majd beletanulsz, csak ne kezeld offenzívan azokat, akik elmondják a hibákat. :K

(#25) szabonagyur válasza Kisgépkezelő (#22) üzenetére


szabonagyur
félisten

+1, meg egy kis napfényt is be lehet engedni a szobába :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Nem teljesen értem. Nem volt a gépház oldala fent ezért lett szikra? Kérlek fejtsd ki nekem részletesen miért lett kampó a táp végül?

(#27) #20655360 válasza takacsbotond (#8) üzenetére


#20655360
törölt tag

:( :U

Csípd ki magad és húzzál csajozni...

[ Szerkesztve ]

(#28) Bjørgersson válasza #20655360 (#27) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te meg mondd már meg, ki mit csináljon.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29) ncc1701 válasza takacsbotond (#8) üzenetére


ncc1701
veterán

Majd felnősz, és rájösz, h kidobott pénz egy szint felett gépre költeni. Gyerek koromban én is abba öltem mindenem, aztán szerencsére felnőttem.

(#30) XtremLor válasza ncc1701 (#29) üzenetére


XtremLor
őstag

Mindenkinek van egy hobbija, ki mire kolt nem kor fuggo....en ugy vagyok vele mindenkinek szive joga eldonteni mennyit rak bele az adott "projektbe".

"Legen...Wait for it...Dary"

(#31) takacsbotond válasza norbert1998 (#24) üzenetére


takacsbotond
őstag

A tuningolásnál valami nem volt ok, nem engedte 4,2Ghz fölé vinni a cpu órajelét, illetve az XMP sem működött valamiért. BIOS frissítést, és több dolgot is próbáltam, de nem jártam sikerrel. Azóta kiderült, hogy nem egyedi probléma a Z77-es Asrock alaplapoknál. Tapasztalataim szerint a nagyobb márkák közül messze az Asrock lapoknak a legnagyobb a meghibásodási aránya.
Kicsit kifejtenéd bővebben, hogy mi az amin szerinted változtatnom kéne a következő írásaimban? :B
Egyébként nem egy 5 perc alatt összecsapott írás, kisebb-nagyobb megszakításokkal kb 2 hónapja kezdtem neki. Próbáltam a legjobbra törekedni.
Mexildos: Feltételezhetően az okozhatta a szikrát, ahogy az alaplap áramellátásáért szükséges ágon lévő 6+2pines csatlakozó hozzáért a procihűtő felfogatásához.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#32) copass válasza takacsbotond (#8) üzenetére


copass
veterán

majd ha a saját keresetedből fogsz fejleszteni, akkor fogsz rájönni hogy mennyire értelmetlen dolog.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#33) norbert1998 válasza takacsbotond (#31) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem konkrétan nem nagyon van bajom vele, talán a végére a pozolos kép nem kellett volna egy ilyen oldalra, nem szokás, illetve azt emlegetni, hogy a szülők fizették a dolgot. Nem kell tudnia senkinek, és kész :)
Nekem is ők pénzelték az első gépem felét (8320,7850,olcsó körítés), de nem reklamoztam, így csak annyit kaptam, hogy borzalmas a körítés :D 8 magos fx meg egy 16 ezres deszka :O
A többi javítható dolgot elmondták a többiek, por, zsepik, fény és hasonlók.

(#34) takacsbotond válasza norbert1998 (#33) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ebben nagyon igazad van! Nem kellett volna belemennem az anyagi háttérbe, az lett volna a célja eredetileg, hogy erősen korlátozott keretből, apránként is össze lehet rakni egy mondhatni "gamer" pc-t. Viszont, ha nem írom bele, sohasem tudtam volna meg a fórumtársaktól, hogy egy gazdag elkényeztetett élettelen kocka vagyok! ;] A képekre pedig legközelebb jobban oda fogok figyelni, csak gyorsan kellett elkészíteni őket.
Egyébként szoktam olvasni az írásaidat, pl az FX 8320 VS i5 2500K összehasonlításod nagyon érdekes volt, szívesen olvasnék még hasonlókat. :B

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#35) norbert1998 válasza takacsbotond (#34) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat akkor meg legyél hálás a fórumnak! :DDD
Most majd talán lesz egy iGP a 2500K-rol,ha elmegy a 280X, vagy esetleg azt egybezarom az utód tesztjével.
]igazából, az a terv, hogy eladom a 280x-et,mert nem játszok mostanában, és a nyarat sem akarom azzal tölteni, és majd egy utód vga-t venni.

De erre nem fog oktober előtt sor kerülni.
De köszi az értékelést :R

[ Szerkesztve ]

(#36) Xaels


Xaels
félisten

Ha ennyire a csend a lényeg, jobban is választhattál volna 1-2 komponenst. A H440 remek ház, de vannak hangszigetelésben jobb házak nála. A tápot akkor miért nem egy passzív Seasonic-ra cserélted?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37) simonzé


simonzé
addikt

Ott a pont!
Ráadásul enek a töredékéből kijött volna egy jó bicaj, vagy akármi más. De te tudod...

I don't fit in. I fit out.

(#38) takacsbotond válasza norbert1998 (#35) üzenetére


takacsbotond
őstag

FX 8320 VS i5 2500K igp teszt? Na arra kíváncsi leszek! ;] Bár szerintem az FX fog nyerni! :P
Viccet félretéve várom a tesztet. Érdekes, hogy az eredeti Dell gépben az igp tapasztalatiam szerint erősebb volt mint a HD7470.
Én a GTX970-et a napokban becseréltem egy PS4-re, de nem igazán jött be a konzol, ezért tervben van, hogy eladom, és veszek egy RX480-at, vagy várok a GTX1060-ra. De ha kapok végre munkát akár még az is lehet, hogy egy 1070-et fogok venni, vagy egy használt 980Ti-t.
Xaels: A halkság mellett valamilyen szinten a külső is szempont volt, és a H440 nagyon tetszett nekem. A másik jelöltem a be quiet! Silent Base 800 lett volna, de H440-ből pont találtam egyet jó áron aprón, ezért végül az lett. A passzív táp pedig a ház miatt nem jöhetett szóba, az árról már nem is beszélve.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#39) VirsLee válasza takacsbotond (#34) üzenetére


VirsLee
őstag

"a célja eredetileg, hogy erősen korlátozott keretből, apránként is össze lehet rakni egy mondhatni "gamer" pc-t."

Erősen korlátozott keretből nem vesz az ember 35e forintos tápot, 37e forintos házat és 24e forintos hűtőt, plusz nem cserél alaplapot, házat vagy akár tápot az általad leírt indokok miatt. :)

"egy gazdag elkényeztetett élettelen kocka vagyok!"

Sajnos itt a morális része az, ami már problémás. Nem az a baj, hogy anyukád számítógépet vesz neked. Azzal sincs gond, ha úgy hisztizel egy új GTX970-es kártyáért, mint Cartman a sajtos pufiért, mert akkor legalább tudja anyukád, hogy erre bizony szükség van. A gond akkor van, ha anyukád azt hiszi, hogy erre sok szutyokra azért van szükség, mert azok kellenek a tanulmányaidhoz, ha azt hiszi, hogy attól okosabb lesz a gyereke. Lehet, hogy tényleg azt hiszi, hogy egy Arctic Freezer i32-vel nem lesz elég okos a gyerek, de egy Be Quiet Dark Rock PRO 3-mal már biztos bejutó az egyetemre?

Mostohalányomnak régi (C2D, 4GB RAM) gépe van, amin simán tud netezni, filmet nézni és még a Visual Studio is elfut rajta gond nélkül. Olyan emelt matek és emelt infó érettségit írt, hogy jó eséllyel a BME-n fog tanulni informatikusnak :)

(#40) Kolondrum válasza simonzé (#37) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mi a p! Valaki olyat mondott amit én azért nem merek mert megkövetnek. :D Akarod mondani motor ! :D

(#41) ribizly


ribizly
veterán

Első cikknek remek. Nekem is kicsit furcsa volt olyan dolgokról olvasni ami nem hardware, de ha blog szerű írásokat szernél inkább, akkor az a Te dolgod. Legfeljebb majd kapod a kommenteket. :)
Amúgy egy kicsit meg kell védenem az Asrock Z77 Extreme 4-et, mert nálam már több mint 3 éve szolgál rendületlenül és nem jelentkeztek azok a problémák, amiket leírtál. Amúgy nincs prémium márka. Volt ismerősömnek olyan ASUS GTX9800-a, ami két nap alatt bedobta a törölközőt, szóval nem érdemes 1-1 rosszabb élmény miatt temetni a gyártót, hogy az EVGA-ról már ne is beszéljünk, mert szinte az az egyik legjobb a piacon (véleményem szerint).
Amúgy a végére tényleg korrekt config jött össze.
A pózolós képet pedig felejtsd el!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#42) norbert1998 válasza takacsbotond (#38) üzenetére


norbert1998
veterán

2500K igp vs 280x vs utód, bár gondolom lejött :)

[ Szerkesztve ]

(#43) takacsbotond válasza ribizly (#41) üzenetére


takacsbotond
őstag

Köszönöm! :R
simonzé: Már van egy jó biciklim. Mit kezdjek még eggyel? :P Egyébként rendszeresen szoktam használni is, nagyobb bringatúrákra is szoktam vele menni, legutóbb például a Tour de Zalakaroson vettem részt. A hőség miatt a 127km-est nem mertem bevállalni, ezért idén is "csak" a 60km-esen mentem, de majd jövőre.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#44) asvald


asvald
senior tag

jól összerakott gép ,de pár dolgon tudtam volna még spórolni :R

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#45) tDr1v3r válasza VirsLee (#39) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Motivalasi eronek mondjuk jo lehet...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#46) wolfman válasza Xaels (#36) üzenetére


wolfman
veterán

Ezt én is néztem. Ha a csend a lényeg, akkor egy passzív tápegység és minden meg van oldva. Nekem egy Seasonic 460 platinum van passzívban éssok játék után is hüsi a felülete, nekem ennél soha nem kell rosszabb táp. Ami meg erre a gépre lett költve, bőven kijött volna egy ilyen. Az meg tapasztalataim szerint a legnagyobb baromság, hogy egy (minőségi) passzív tápegység megsül a házban. Igaz hogy ez a Sea tápom platinum hatásfokú, de az ezelőtti FSP ZEN 400W-osom is tökéletesen kényelmesen érezte magát zárt házban. Mondjuk ehhez egy jól kialakított szélcsatorna is kell.

+
Látom itt is repkednek a százasok a tápegység teljesítményeknél. Annyi javaslat, hogy ha egy VGA-s géped van intel proci mellett és nem különösebben akarsz tuningolni, de még talán az is belefér, egy 460W-os tápegység lazán elég mindenre! Nem kell 500-600-700W-os dögöket venni, mert ez is nettó hülyeség.

A ház választás meg relatív, de ha a csend fontos, soha nem választanék üveg oldallaposat, mert az mindent csinál, csak nem izolál.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#47) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

VGA lóg, keríts neki valami kitámasztást. A monitor/tv pedig szerintem túl közel van ha az asztalhoz ülsz.

Kár volt lelőni a poént már az elején...

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#48) @TOM


@TOM
csendes tag

Én is végigjártam a szamárlétrát:
- 286-os cga monitorral 2x44 mb vinyóval(ha jól emlékszem 16 szín, 12 nagylemezről telepített win3.1)
- 486 dx100 (márvitte az mp3-at akadásmentesen :)
- amd k6-2 266 +voodoo 1, voodoo 2
- p3 667 1000 mhz-re húzva voodoo 3, geforce mx400
- p4 3.2 ghz (fűtős p4), x800xt, 8800gt
- i7 2600 560ti, 960, 970
Körülbelül ennyi amire emlékszem.

TDI - Turbós Drága Igényes

(#49) Xaels válasza takacsbotond (#38) üzenetére


Xaels
félisten

A külsőt azért nem értem, mert a hangszigetelt házak között jellemzően ez az egyszerű letisztult forma dominál. Antec, Fractal, Corsair vagy CM vonalon is. Nekem NZXT H2-m volt.

A tápot meg azért nem értem mert eleve nem olcsó tápokat cserélgettél. Ahelyett, hogy súlyos ezreseket dobtál ki az ablakon egyből rá kellett volna menni a passzívra.

Meg ilyen hardverek mellett az árról mint tényezőről beszélni elég fura. Én nem rég raktam össze szinte teljesen használt alkatrészekből (kivéve táp, monitor és ház mert ezekből használtan sem volt jobb a kínálat) játékra gépet és erőteljesen megfogtam minden egyes apró ezrest mert szűk keretbe nem fér bele i7 meg Z77 Sabertooth akármennyire pofátlanul alkudozik az ember.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50) haxiboy


haxiboy
veterán

A szín fakóságra annyit tudnék hozzáfűzni.

Nvidia vezérlőpulton belül ahol a felbontást állítod a kimeneti dinamikatartományt told teljesre. :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.