Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #08052480


#08052480
törölt tag

Hat ize ... egy Kamiya jatekhoz kepest ez a harcrendszer elegge gyengusnak nez ki. Bayonetta szintet ettol aligha kell varni. Az a panceldizajn meg valami citromdijat megerdemelne.

(#2) Raysen623 válasza #08052480 (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Ne irigykedj, mert jó lesz ez :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) VooĐoo


VooĐoo
tag

Csak most esett le, hogy játék alatt Prodigy megy. <3

PSN: Neon--Skyline

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítettem a hírt, beletettem a 8 perces IGN gameplay-t is.

Live-Die-Respawn

(#5) #08052480 válasza Raysen623 (#2) üzenetére


#08052480
törölt tag

Oh, irigykedtem en eleget mikor bejelentettek, hogy Platinum-exkluziv jon boxra, de latva ezt a gemplejt valahogy hirtelen elmult - sajnos, keves szinvonalas jatek van mufajon belul. Ez a belassitott, idetlen csapkodas amit raadasul diszkreten korbeleng a "japan gagyi"-erzes (ez mondjuk Platinum vedjegy, altalaban meg is bocsatom ha a jatekmenet odacsap) nekem feler egy pofancsapassal a Bayonetta utan. Raadasul harc kozben futhat vagy 20 fps-el.

[ Szerkesztve ]

(#6) VooĐoo válasza #08052480 (#5) üzenetére


VooĐoo
tag

Mondod ezt úgy, hogy láttál 8 percet egy pre-alpha gameplay-ből. :)

PSN: Neon--Skyline

(#7) Raysen623 válasza #08052480 (#5) üzenetére


Raysen623
addikt

Hát ez baromira nem 20fps volt hanem jóval több. Egyébként meg valóban csak pre-alpha footage volt.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) #08052480 válasza VooĐoo (#6) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mi masrol velemenyezzem?
Nyilvan lehet ebbol meg valami vilagbuntetes, de ez (es, hogy ezt megfelelonek lattak a prezentaciora) nem ad nekem semmi okot a bizakodasra.

(#9) satz18


satz18
őstag

Hát én ledöbbentem ezen a videón. Azt hittem, hogy a gépemmel valami baj van, aztán a youtube kommentek megnyugtattak, és ez a játék tényleg ilyen trágya módon fut. Azért, hogy egy játék ne érje el a 20 fps-t se konzolon....

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) gabor7th


gabor7th
addikt

Ez lenne az egyik legjobban várt játék...? Akkor milyen a többi?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#11) bepken


bepken
veterán

bár a Prodigy nagyszerű zenéket csinál, valahogy nincs összhangban a játék dinamikájával. ez így, ebben a formában elég öngól volt szerintem (már a játék szempontjából)
tényleg jó volt az elképzelés, szeretem is az ilyen "kontrasztos" dolgokat, de egy ilyen zenéhez ennél sokkal pörgősebb csatajelenetet tudnék elképzelni.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#12) Z10N válasza bepken (#11) üzenetére


Z10N
veterán

Detto. Ezenikvul az uj LP is eleg kozepes lett.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.