Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Már várom , már nincs olyan mesze a hivatalos Magyar megjelenés.
Itt van rengeteg unbox meg hand on video .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) jozso1989


jozso1989
őstag

Kár, hogy akadni fog meg lagolni. Ha valamihez ért a Samu, akkor az a marketing, kurva jók a kis videók! :)

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#3) AS válasza jozso1989 (#2) üzenetére


AS
félisten

G3 nál nem fog jobban , söt ahogy nézem videókat annyira sem. Mert nem spóroltak a rammal.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) jozso1989 válasza AS (#3) üzenetére


jozso1989
őstag

A RAM-nak semmi köze ehhez. A G3 500 giga RAM-mal is ugyanúgy akadozna, meg lagolna.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#5) AS válasza jozso1989 (#4) üzenetére


AS
félisten

Lehet, igaz a poén az hogy ebben egy Ex 5420 van ami mérési teszteken hajszállal kevesebb pontot kap mint a S800
Azért írják hogy ez QHD-ra lett tervezve a Ex 5420 Akkor szegény lg egy S801 el mért laggol? Nem kell neki S805 az már csak marketing .
Sok videot megnéztem elég szépen fut QHD n tablet. De majd ha fogom akkor tudom igazából megmondani hogy milyen mert videók sosem adják vissza azt amit élőben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) babkukta válasza AS (#5) üzenetére


babkukta
senior tag

Ja... a nagy Exynos világhódító útra indul. Szvsz az LG eddig is jobban optimalizált, mint a Samsung, mégis laggol a G3. Majd meglátjuk, mit virít ez. Egyébként a 8.4 tényleg tetszetős darab, pont jó méretben, tudásban, bár én "csak" FHD-nak is örültem volna.
Ez a hátlap sztori meg sztem előfordulhat ennél a terméknél. Ezt nem gyárilag rakták rá hibásan, hanem a tulajoknál deformálódott el, gondolom nem csak úgy. Hosszabb idejű használat után valszeg hajlamos rá, h melegedjen, még hosszabb idejű játszásnál meg rántott húst csinálok rajta. Az MA úgyse tudja úgy letesztelni a melegedést játék közben, mint egy "gamer", tehát én arra nem alapoznék majd.

Üdvözlettel, Tibi

(#7) AS válasza babkukta (#6) üzenetére


AS
félisten

Hát igen ez is kiderül majd élőben hogy előfordul ez a hiba. De nem hiszem , ami még jó ebben tabletben hogy könyü és elég jó kamera van benne. Vagyis inkább írhatnám azt hogy végre normális kamera van egy tabletban...
1080p 30 fps

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Csapoati válasza jozso1989 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Josnak vagy mediumnak tetszik lenni? :) Szerintem ti is unjatok mar, amikor egy uj HTC bejelentesenel azzal kezdodik a topik, hogy valaki beboffenti, hogy "HTC, ugyhogy marha draga lesz"... Ez az akadosdi is pont ilyen (es meg sorolhatnam a tobbi markara jellemzo sztereotipiakat).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) jozso1989 válasza Csapoati (#8) üzenetére


jozso1989
őstag

de ha egyszer igazak ezek a sztereotípiák :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#10) Ali G. válasza Csapoati (#8) üzenetére


Ali G.
senior tag

az a baj, hogy igazak, az LG is megjárta, gondolod a samsung jobban fogja optimizálni ? :D

(#11) AS válasza Ali G. (#10) üzenetére


AS
félisten

Jobban ,főleg mert saját CPU-t használnak. meg látom a videókon is.
+Tabletnél még az sem zavaró ha néha van röcenés de egy telonál igen mert azt többet használjuk.
Amugy is QHD ide való nem telefonba..

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Ali G. válasza AS (#11) üzenetére


Ali G.
senior tag

linkelj már videót akkor nekem is, lássam milyen csodát végeztek :D Ebben egyet értek, tabletbe való a QHD meg a tepsi képernyő is, csak szeretik mégis összeolvasztani a teló és a tablet képernyőméreteket :D

[ Szerkesztve ]

(#13) AS válasza Ali G. (#12) üzenetére


AS
félisten

Majd ha meglesz nekem csinálok videót (Nekem is az lesz mérv adó ha kezembe van)
Itt van egy Frisitett szoftveres videó

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Csapoati válasza Ali G. (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd kiderul. Vagy a lottoszamokat is talalgatod elotte napokig? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Ali G. válasza AS (#13) üzenetére


Ali G.
senior tag

elmegy a cucc, beraktam full HD felbontásra, de látok valami kidudorodást a hátlapján a led villanó mellett :D

(#16) dsr


dsr
senior tag

Szerintem elég szépre sikeredett :)

(#17) jozso1989 válasza AS (#13) üzenetére


jozso1989
őstag

Hát na, az már kijelző! :D Keményen feltuningolta a SAMOLED-et a Samsung, nem semmi.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#18) halkow


halkow
őstag

Grat nekik végre 2 év után ismét van samoledes táblájuk

Alcatel onetouch idol2s the king

(#19) szamóca1977 válasza Ali G. (#15) üzenetére


szamóca1977
csendes tag

Ha beüititek a google-ba a samsung galaxy tab s 8.4 heating up kifejezèst nagyon megfogtok lepõdni...Komoly figyelmeztetès èrkezett a leendô tulajoknak...A tab hàtlapja erősebb igènybe vètel esetèn szinte tűzforrò lesz...ès eldeformàlòdik...jól vette èszre itt is valaki a videon ezt..A Samsung közlemènyt adott ki...engem nem nyugtatott meg...Èn a 10.5-ös LTE verziòt rendeltem meg...abban snapdragon 800 proci van....a 8.4-ben exynos...ha beigazolòdik a dolog teljesen èrtèktelennè vàlik...Nekem mèg 161 ezret kell fizetnem èrte...Vèlemènyetek? ( nem egyedi estről van szò )

(#20) AS válasza szamóca1977 (#19) üzenetére


AS
félisten

Volt pár hibás példány de amik most jönnek azok már nem azok.

AMit te írsz az egy orosz cikk fordítása ami ezt rossz pletykát terjesztette

Itt egy game teszt. mondja csávo nem melegszik nagyon meg is fogja hátulját. Itt

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) rayman2006 válasza szamóca1977 (#19) üzenetére


rayman2006
tag

Én úgy tudom Tab S 10.5 LTE -be is Exynos van nem Snapdragon 800.
Külföldi fórumokon és tesztelők írták és különböző boltok leírásába is Exynos van.
Ettől függetlenül én is megrendeltem 10.5 LTE 161e jó ár érte Exynos elég teljesítménye.
Már várom én is remélem nem tolódik megjelenés.
Ez a hátlap deformálástól szerintem nem kell félni egyedi eset más helyen nem írtak ilyenről sehol.

[ Szerkesztve ]

(#22) Ali G. válasza szamóca1977 (#19) üzenetére


Ali G.
senior tag

igen, a fent linkelt videón észrevettem én is a dudorodást, reménykedj hogy nem lesz ilyen probléma a tieddel :D

(#23) szamóca1977 válasza Ali G. (#22) üzenetére


szamóca1977
csendes tag

A 14 napos elàllàssal èlni fogok. A forgalmazò 15 napon belül köteles a pènzem visszautalni a szàmlàmra. Marad a Samsung tab 3 10.1 3G-s tab. Bàr nem samoledes, de nagyon jò kis gèp...sufni gsm-es, 1 hònapos, 69 pènz volt...nem kerūl eladò sorba.

(#24) AS válasza szamóca1977 (#23) üzenetére


AS
félisten

Igy van uj törvény nagyon jó 14 napig teszteljük ha gond van megy vissza :P (De nem lesz)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) Ali G. válasza szamóca1977 (#23) üzenetére


Ali G.
senior tag

majd jól megizzasztod aztán meglátod mi a szitu, 14 nap alatt lesz rá időd :D

(#26) szamóca1977 válasza Ali G. (#25) üzenetére


szamóca1977
csendes tag

Hidd el, elèg lesz 2 nap hozzà. Ha intenzìven melegszik, az nekem sok màr. Ennyi pènzèrt azèrt legyen màr becsületes hőelvezetès. Tùl nagy elvàràs?

(#27) Ali G. válasza szamóca1977 (#26) üzenetére


Ali G.
senior tag

pontosan, annyi pénzért már ne horpadozzon a melegedés miatt és semmi miatt, meg ne is lehessen már tükörtojást sütni rajta :D

(#28) AS válasza Ali G. (#27) üzenetére


AS
félisten

HTC One 2 ön lehet :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#29) Ali G. válasza AS (#28) üzenetére


Ali G.
senior tag

nem szeretem a HTC-t :D

(#30) csalafinta65 válasza AS (#28) üzenetére


csalafinta65
senior tag

A HTC one 2 tényleg ennyire meleg??? Én tuti visszavittem volna. Milyen idős a teló? Hardver ennyire jó bírja az általad leírt marha nagy melegedést?

(#31) AS válasza csalafinta65 (#30) üzenetére


AS
félisten

Nem nekem van , de az új S801 az bizony melegszik nem csoda hiszen 2.5 ös órajelen pörög ami durva. Elmúlt napokban éreztem is a Sony Z2 nél is (az is s801) One 2 öt meg pár hete fogdostam havernál.
Mondjuk nekem mindegy én nem játszom ilyen fps t telon vagy tableten.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm-Hm.Tisztelettel! S,Galaxy Tab.S. (SM-T705) kiváloan mökszi, A super Amoled piszok jó,igaz gyorsan melegszik.Hangereje,gyenge Wifi kiváló,4G-LTE telefonásra is alkalmas4 Flnyképezésre nem használva,ez érdektelen,filmeket jol játsza le Nos 1 hetes a ketyere./ára?Drága/Vélemények,izlések,pofonok,s Pénztárca-Bank szla bösége-üressége különbözö! :R

föolvaso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.