Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) darkarthur


darkarthur
senior tag

Kell! :C

Tudni már mikortól lesz kapható és milyen árban? :U

Samsung S23 Ultra 5G

(#2) spawn21


spawn21
veterán

Mekkora koppintás, ugyan már

iPhone 13p

(#3) sultansmith


sultansmith
senior tag

jópofa.
Ha jó áron van, akkor mindenki ilyet akar majd.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#4) ricinus13


ricinus13
senior tag

Kicsit tone infinim, de nem szemetszúró hasonlóság. Nekem tetszik, de biztosan nem hordanék ilyet.

(#5) Spindlyman


Spindlyman
tag

A sapkás srác nálunk nem sokáig vagánykodna a hálós oldalzsebbe csúsztatott telefonnal. :N

(#6) TH448 válasza Spindlyman (#5) üzenetére


TH448
csendes tag

Ami a legdurvább, hogy hiába azt hallgatja, egy megállóig észre sem venné, hogy ellopták a bluetooth miatt...

(#7) Csapoati válasza spawn21 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miről másolták?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) kbyte1024 válasza Spindlyman (#5) üzenetére


kbyte1024
addikt

Dehogynem :) kb 1 percig:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) spawn21 válasza Csapoati (#7) üzenetére


spawn21
veterán

Egyetlen egy "hasonló" van. Dehát Mister Samunak kár is mondani.

Nem nem,cnagyon tetszik. Veszek gyorsan 3-at, minden színben.

iPhone 13p

(#10) Csapoati válasza spawn21 (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Koszonom az alazast, teljesen komolyan kerdeztem. De hat konnyebb egybol flegmazni, meg Mr Samuzni gondolom (foleg hogy tovabbra sincs egyetlen Samsung cuccom sem). Na mindegy, az en hibam, hogy nem vagyok naprakeszebb a BT fulesek teren.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) kbyte1024 válasza Csapoati (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

Atis:) azonnal képezd tovább magad;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) spawn21 válasza Csapoati (#10) üzenetére


spawn21
veterán

Az Lg csinalt majdnem ugyan ilyen cuccot, kb fél éve. A JBl-el karonöltve.

iPhone 13p

(#13) Csapoati válasza spawn21 (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Koszonom, megneztem. A formajuk elso blikkre nem valami hasonlo. A Samu a nyak hatso reszen vastag, az LG a ket oldalan. Persze az lehet, hogy utobbi sikere miatt hoztak ki most ezt a Gear Circle-t.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) sefan67


sefan67
aktív tag

Oké hogy nyakba akasztható stílus, de ezek a barmok nem fogják fel hogy mennyire kényelmetlenek ezek a kalapácsfej méretű fülhallgatók? Miért nem csinálják már kisebbre?
- Beleakad a kezem
- Beleakad a ruhám
- Kiesik a fülböl
- Nehéz, és húzza a fülem lefele

Az lg-nek legalább annyi esze volt hogy külön van a füles része és így legalább kellően kicsi.
Nem tudom hogy miért nem tudják HPM-78 méretűre csinálni a gyártók a fülhallgatókat, annál nagyobb már életképtelen, mellesleg totál idiótán is néz ki amikor 5-10 centis füles lóg ki a fejedből . :((

[ Szerkesztve ]

(#15) #24536576 válasza spawn21 (#12) üzenetére


#24536576
törölt tag

HTC meg csinált érintőképernyős telefont, amit előtte a Samsung is. :W

(#16) xmaas


xmaas
őstag

Jol nez ki a dolog csakhat kerdeses milyen hangzast tud biztositani,mennyit tart egy toltes ,mennyire kenyelmes es persze mennyiert fogjak majd "ajandekozni" a gyanutlan vasarloknak :P

(#17) Polllen


Polllen
nagyúr

A koncepció tetszik.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) nikilauda válasza Spindlyman (#5) üzenetére


nikilauda
senior tag

sajnos ez jutott eszembe nekem is.

(#19) bandy778


bandy778
csendes tag

Nekem már meg+ ajánlani tudom mindekinek, a hangja brutál, a kinézet trendi, az ár elfogadható. Jó vétel.

(#20) bandy778


bandy778
csendes tag

Ja igen, az ára 30000 Ft a West End-ben található Samsung márkaboltban.

(#21) laci0530


laci0530
senior tag

Vettem én is egyet, abszolút elégedett vagyok vele, megérte. Kényelmes akár egy óra elteltével is, a hangzása is rendben van. :-)

(#22) Maxximus


Maxximus
őstag

Van aki megunta? Érdekelne ha hibátlan.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#23) Rainfreezer


Rainfreezer
csendes tag

sikerult jutanyos aron beszereznem egyet nekem is. Csak pozitiumokat tudok mondani. gyonyoruen mukodik egyutt a telora kapcsolt gear 2-vel is,
Ellenben, a ps3 hoz ugyan csatlakozik de csak a miki mukodik ami igen csak szomoru mert baromi jol szol a sajat kategoriajaban. Laptoppal es ipadel is szepen megy.
ha valakinek van otlete hogy lehet a Ps3-bol hangot kicsikarni kerem ossza meg velem.

06 harminc hat 6 hét 9 egy 1 kilenc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.