Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Ez a kétmillió óra önmagában jól hangzik, de nem csodálkoznék, ha úgy jött volna össze, hogy egy rakat ember kipróbálta az S7 mellé adott sisakot, aztán 30-60 perc után berakta a fiókba.

Az ötlet nekem tetszik, de a jelenlegi megvalósítás elég gagyi. A saját kijelzős variánsban (csak legyen idővel elég magas a felbontása) sokkal több fantáziát látok.

[ Szerkesztve ]

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy idővel a VR láz is le fog ülni ugyan úgy ahogy leült a 3D-s bolondéria is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) guriga1234 válasza twollah1976 (#2) üzenetére


guriga1234
addikt

"3D-s bolondéria" - ja, hogy neked nincs 3D-s tévéd. De attól az még jó, elhiheted, nem kell a megmondóemberek hülyeségét szajkózni.

(#4) lenox válasza guriga1234 (#3) üzenetére


lenox
veterán

Nekem van, es szerintem bukott a 3d, nem is kicsit. Az vicces, ha ezt valaki nem vette eszre...

(#5) guriga1234 válasza lenox (#4) üzenetére


guriga1234
addikt

Mi a vicces ebben? És egyáltalán hogyan bukott?
Nekem van egy csomó 3D-s filmem, de attól nem fognak nekem kevésbé tetszeni, hogy egyesek köpködnek rá.

(#6) lenox válasza guriga1234 (#5) üzenetére


lenox
veterán

Ezek szerint nagyobb a baj, mint gondoltam. Nezz korul, minimalis business van a 3d-ben, kb. nem kell senkinek kategoria. Ertem, hogy par lelkes usernek tetszik, ezek szerint neked is, ez sajna nem tart el egy iparagat.

(#7) guriga1234 válasza lenox (#6) üzenetére


guriga1234
addikt

Ennek ellenére jelennek meg 3D-s filmek, bármekkora még nagyobb bajnak is gondolod.

(#8) twollah1976 válasza guriga1234 (#3) üzenetére


twollah1976
őstag

Szemuvegs vagyok es zavar a szemuvegen a plusz szemuveg es neha nem is nagyon lattam a 3D-t.

Amugy nem kopkodes, hanem teny, hogy az otthoni 3D halott vagy legalabb is halkodlik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) Z_A_P válasza lenox (#6) üzenetére


Z_A_P
addikt

En TV-m is tud 3D-t, mar 2 eves, de meg a szemuveget sem bontottam ki a zsacskobol...
VR-t viszont probaltam (Oculus), na az brutalis .

[ Szerkesztve ]

OK

(#10) guriga1234 válasza Z_A_P (#9) üzenetére


guriga1234
addikt

Tudom, hogy nost divat fikázni a 3D-t (meg általában mindent), de akkor miért vettél 3D-s tévét, ha még ki sem próbáltad? Te sem tartozhatsz a tudatos vásárlók közé... :W
VR-t már én is próbáltam, na az ma még nagyon gyerek cipőben jár.

[ Szerkesztve ]

(#11) boeing válasza Z_A_P (#9) üzenetére


boeing
senior tag

Oculus én is próbáltam,és szerintem ha olcsóbb lesz akkor az lesz a jövö terméke ebben a kategoriában.

(#12) Z_A_P válasza guriga1234 (#10) üzenetére


Z_A_P
addikt

Te sem tartozhatsz a tudatos vásárlók közé...
:D :D
Bocs, kinevetlek. Heteken at gyujtottem az anyagot, olvastam, nezelodtem, jartam utana.
Igy vettem meg vegul az utolso szerias Panasonic plazmat. Tudatosan. Sajnos nem volt belole 3D nelkuli.

nost divat fikázni a 3D-t
En nem fikaztam, elmondtam hogy engem mennyire hidegen hagy. Persze elotte probaltam jopar helyen, TV, IMAX.

VR-t már én is próbáltam, na az ma még nagyon gyerek cipőben jár
Akkor bele se merek gondolni milyen lesz kesobb...

[ Szerkesztve ]

OK

(#13) guriga1234 válasza Z_A_P (#12) üzenetére


guriga1234
addikt

Ja, hogy plazma. Nincs több kérdésem... :DD

(#14) Dealer95 válasza guriga1234 (#13) üzenetére


Dealer95
őstag

Semmi gond nincs a plazmával, sőt... főleg a Pana plazmái, még ma is bármely LCD mellé oda lehet tenni.
(Nekem Sony W905 van, sajnos már nem lehetett kapni, mikor aktuális lett volna.)

Én is szeretem a 3D-t, nézném is, de egyre kevesebb a tartalom sajnos :(
Talán azért bukott, mert az olcsóbb TV-ken nem volt olyan élvezhető, mint egy prémium kategóriáson és emiatt sokan otthagyták.

[ Szerkesztve ]

(#15) guriga1234 válasza Dealer95 (#14) üzenetére


guriga1234
addikt

Oda lehet tenni egy junoszty mellé is. És? Nekem nem plazmám van, de nem is cserélném el a tévémet semmilyen plazmára. De nem kívánok itt most plazmás vitát, ez a topic nem arról szól.

(#16) *Mukeey* válasza guriga1234 (#15) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Te direkt kötekedsz.Értsd meg,ahogy a többiek is elmondták elöttem,hogy a 3D tv-zés otthon halott.Az,hogy neked meg pár embernek tetszik és használják,az egy dolog.Statisztikailag 1% alatt lehet a felhasználók aránya.Anyámék Sam tv-je is tudja,már belepakolja a gyártó a tv-ibe olyan árban lehet a technológia.A szemüvegek a fiókban vannak bontatlanul😎És ez a jelenség még kb. 10 ismerős családnál ugyan igy van a környezetemben.Mielött itt jönnél,hogy persze,mer nem vok képbe,ez a PH fórumban elég viccesen hangzik😂😂😂

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17) Dealer95 válasza guriga1234 (#15) üzenetére


Dealer95
őstag

Attól még lehet jobb egy plazma, hogy nem cserélnéd le rá és neked nem tetszik stb. :)
De a korábbi hozzászólásaid alapján tényleg felesleges lenne veled vitatkozni.
Szép estét :R

(#18) #72042496 válasza *Mukeey* (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Moziban is jellemző, hogy míg pár éve alig tudtunk nem 3D-s filmre jegyet venni, addig mostanra már kevesebb a 3D-s film mint a nem 3D-s.

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Biztosan gyógyítja a szemet is. Hajrá VR-ra fel.

(#32) edward2 válasza twollah1976 (#2) üzenetére


edward2
addikt

Miután rájönnek az emberek a korlátjaira (nekem amúgy van egy olyan érzésem, hogy a VR felfutni se nagyon fog leszámítva pár embercsoportot).

2 millió óra továbbá szerintem nem sok.

(#34) Cannabis7 válasza edward2 (#32) üzenetére


Cannabis7
senior tag

Szerintem sem sok, viszont a hszod másik részével nem értek egyet. Szerintem nagy jövője lesz a vrnak idovel.

(#36) Alien!


Alien!
senior tag

2 millió óra? Nálam volt pár napig egy s7 edge/Gear VR kombó, de kb 1 óráig tartott az izgalom.

Előtte egy Homido + g3 párost is próbálgattam, aminél azért lényegesen jobb cucc lett. Itt már tökéletes a fejkövetés és a képfrissítés illetve nagyon átgondolt a store és a navigálás is. A nagygépes játékosként kb 2 percig se tudott lekötni az egyik legjobbnak mondott EVE gunjack pl, az interaktív mese is csak érdekesség, a youtube 360 fokos videói pedig jelen minőségükben értékelhetetlenek.
Engem nagyon zavart a screen door efffect (pixelesedés), az életlen kép és a mosott színek (mindez az iparág jelenleg legjobb mobilos kijelzőjén). Miután pár éve 1080p-ben játszok többnyire 3Dvision-nel, nekem ez hatalmas vizuális romlás, mert pl elvesznek a részletek. Nem tudom a komoly pc-s cuccokkal mi lesz a helyzet, de félek, hogy az is csalódás lesz.

Kiváncsi vagyok, hogy meddig lesz talpon a technológia, ha az emberek már egy könnyű, műanyag 3D-s szemüveg miatt is nyavalyogtak.

(#41) joey04 válasza twollah1976 (#2) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) willope


willope
tag

A 3D-s vitához annyit hozzá tennék, hogy az Avatar óta nem láttam olyan tartalmat, ami normálisan ki tudta volna használni a 3D lehetöségeit. Így az emberek le is szoktak szépen róla.
A VR viszont a játékiparban hatalmas jövö elé nézhet, nem beszélve arról sem, hogy sokkal élvezhetöbb egy VR szemüveg 3D-je,m int akár egy 55"-os TV-jé.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.