Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Gagyi mami!

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Most látom, hogy a készülék a BitMarket-en is megtalálható, ha valaki többet szeretne tudni róla, vagy esetleg vásárolna is ilyen készüléket.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ez tipikus nagymama telefon, másra nemigen jó... bár nem tartom valószínűnek, hogy a célcsoport körében olyan nagyon népszerű lenne... Mindenesetre köszi a gyorstesztet:)

[ Szerkesztve ]

(#3) kzoard


kzoard
csendes tag

Én simán vennék egy ilyet. Ha másért nem, a poén kedvéért.
Viccet félretéve, tényleg jó kis készüléknek néz ki... a célközönség számára. Bár, szerintem én is simán tudnék használni egy ilyet. Mármint alig használok bármi mást a mobilomon, mint a hívást, nagy ritkán SMS-t, de ez is már bőven sok. Ami gondot okozna az a mérete és az ára. Hogy van képük ezeknek elkérni 15K-t egy ilyenért??? :Y

(#4) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Tényleg tipikus "nagyi telefon" :D
Bár szerintem az én nagyszüleimnek nem igazán jönne be...:U:))

(#5) apóka


apóka
aktív tag

Aki már szemüveggel sem látja rendesen a mai telefonokat és nem "mobil guru", annak tökéletes választás. Feltéve ha megbízható a működése.....

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#6) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Az új generációs öregeknek jó lesz majd. Én tapasztalatból tudom, hogy a jelenlegi réteg szinte 100%-ban egyáltalán nem fogékony a XXI. század technológiájára.
Apám mondjuk nem őskövület, de már neki is kb. minden héten újra és újra el kell magyaráznom számítógépezés közben, mit hogy. Minden másra fogékony, kivéve a számítástechnikára.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7) .bableWes


.bableWes
őstag

nagy kijelzö? ;]

nagyiknak jo, na meg második telefonnak, ha az elsö lemerül...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hm, időseknek ez nem is rossz.
Nagyanyámnak egy A1018-as Ericsson van, durva akkuval - nagy gombok, nagy számok a kijelzőn :)

@ .bableWes : Lítiumos telefont minek hagyni lemerülni?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) Teszla_ válasza kzoard (#3) üzenetére


Teszla_
senior tag

Szerintem azért 15k, mert rétegtelefon. Ebből nem fognak annyi gyártani, mint bármelyik másikból, mert egyszerűen nem kell annyi embernek. Emiatt muszáj drágábban adni, hogy nyereséges lehessen. Még akkor is, ha az előállítása filléres.

(#10) zazahoho


zazahoho
őstag

keresztapám 87 éves neki ilyen teló kéne,mert egyszerő nagy gomb és lehet vele telefonálni ;]
8 évig egy alcatel telót használt :DDD

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#11) z0d1AK válasza Teszla_ (#9) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, ezeknek ezért ennyi az ára.
Amúgy a ma megjelenő olcsóbb telefonok meg általában azért nem jók az időseknek, mert nagyon kicsire csinálják őket, amivel már nem boldogulnak el.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#12) Teszla_ válasza z0d1AK (#11) üzenetére


Teszla_
senior tag

Igen, sajnos az olcsó szegmens teljesen kilőve az idősek számára. Semsung E1100, Nokia 1662, egyes Vodafone modellek, amik most 5e forint környékén vannak, de egyik se arról híres, hogy könnyen olvasható a lőrésnyi kijelzőjük (talán a 1662 még labdába rúghatna a mostani 5k-s árával dominoban). Szerintem ez 15k-ért jó vétel, egy jó díjcsomaggal kiválthat egy vezetékes telefont is.
Barátnőm nagyapjának gondolkodtunk, hogy venni kéne valami hasonlót, de eddig 25k alatt nem láttunk ehhez foghatót. Egy LG Kp500/502-n gondolkodtunk, mert annak nagy a kijelzője, nagy gombokat is be lehet állítani, de szerintem nem tudná megszokni az érintőkijelzőt. Meg nagy hátrány, hogy napfényben kvázi semmit nem látni a kijelzőből...

(#13) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Teljesen jó arra, amire kitalálták!

(#14) kpal


kpal
veterán

Nagyon gyerek teló ,de az alapot kell tudnia és kész.

[ Szerkesztve ]

(#15) Misi1979


Misi1979
őstag

Motorola F3. Nulla menü, nulla elállítási lehetőség, napfényben is tökéletesen látható kijelző, nagy gombok, hangszóró hangereje brutális.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#16) rx7drift


rx7drift
csendes tag

Pff Ez hányás a köbön...... és 15 k? áhhh :N Én az F3-at is földhöz vágtam 10 perc után,sztem ennek sem lenne különb sorsa :B

Rivörszájd mádöfákör.... ;D

(#17) z0d1AK válasza rx7drift (#16) üzenetére


z0d1AK
veterán

Akkor minden bizonnyal nem neked szánták ezt a telefont.

Bár 40-50 év múlva lehet újra értékelnéd ezt a minőségi megnyilvánulást.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#18) rx7drift válasza z0d1AK (#17) üzenetére


rx7drift
csendes tag

Nem hinném... :N
Sztem 40-50 év múlva már nem is élek :B
Én egyszerűen nem tudom kezelni ezeket a gagyi telefonokat!
Az F3 hiába beszélt még úgy is bonyolult volt.Még egy sms-t sem lehet rajta tisztességesen elolvasni. :W

Mellesleg a 72 éves öreganyámnak is SE W580-a van :DD

Rivörszájd mádöfákör.... ;D

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Gagyi mami!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.