Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GabN73


GabN73
addikt

Induljon a mandula!

(#2) kenwood3


kenwood3
őstag

ajjaj mi lesz itt :DDD
Én Boxot mondok :)

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#3) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Box, de kinectel! :D

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#4) GabN73


GabN73
addikt

2:0 az XBOX javára. (eddig)

(#5) nike_


nike_
addikt

ps3

bár az teljesen igaz, hogy a box kontrollere jobb...

[ Szerkesztve ]

(#6) proci985


proci985
MODERÁTOR

sonynál a psnben titkosítatlanul tárolták a felhasználók adatait, a bankkártya netes kódját. az adatbázist kódokkal együtt ellopták.

szóval szerintem box, hacsak nem nagyon olcsón tudod megvenni valakitől, aki említett okok miatt szabadulni akar tőle.

autósra nem tudok válaszolni, max annyit, hogy Race07 és utódai:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) GabN73 válasza proci985 (#6) üzenetére


GabN73
addikt

na igen, ez elég gáz.

GT vs. Forza kérdésre még nem kaptam válaszokat :DDD

4:1 az xbox javára.

[ Szerkesztve ]

(#8) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

doboz.

(#9) nike_ válasza GabN73 (#7) üzenetére


nike_
addikt

hát de most figyelj, neked csak az számít, hogy a PH!-sok mit mondanak? :) vedd azt amelyiknek jobban bejönnek a szolgáltatásai/játékai stb., és kész. aztán ha meg nem tetszik, akkor szerintem 1:1-ben el is lehet cserélni egyiket a másikra...

(#10) GabN73 válasza nike_ (#9) üzenetére


GabN73
addikt

Nem, sőtt. Folyamatosan teszteket nézek, olvasok, nehéz a döntés.

(#11) sz4blya


sz4blya
csendes tag

fejlessz pc-t!

vagy én a helyedben megvárnám a következő konzolgenerációt, pár év még :U

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#12) szőröscica


szőröscica
addikt

Nekem ps3-asom volt a megjelenésétől fogva, de belecsapott a villám. Egyébként szerettem, most meg már nem érdekelnek a játékok, maximum egy kis cod4 multi.

(#13) #97544192


#97544192
törölt tag

Ekszbaksz

(#14) Thome


Thome
addikt

Kekszdoboz javára +1, dettó. Nekem is egy pici lökés hiányzik, hogy megvegyem, 2 év alatt a 3. gépet... :DDD

GT5-t nem próbáltam, mivel PS3-mal sem találkoztam nagyon, de a Forza 3 baromi jó, élvezetes, és -szvsz- boxnál jobb játékcímek vannak, mint PS-nél. Az sem elhanyagolandó, hogy jobban futnak Xboxon a játékok, mint PS3-on. Ez sejtet valamit a jövőre (1-2 év) nézve.

(#15) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Box!
Ár/érték arányban talán jobb,PH-n elég olcsón adják,a napokban még én is elagyaltam rajta,mert van itthon egy kihasználatlan full HD monitor és jobban kijövök vele,mint egy új VGA-val!
(plusz PC-n nem tudok perpill mivel játszani)
Mellesleg te milyen okból akarsz konzolozni?:) PC game helyett?

when the sun shines, we'll shine together

(#16) GabN73 válasza sz4blya (#11) üzenetére


GabN73
addikt

drága + nem látom értelmét. Szinte konzolport játékok jönnek ki olyan gépigénnyel... :U Pár év múlva is olcsóbb lesz venni egy konzolt mint hogy pct fejlesszek. (új alaplap, proci,rosszabb esetben még a hűtőt cserélni kell, a videókártáyról meg nem is beszélve)

8:2 az xbox javára

mexicanraven: itt 2 év múlva se kell cserélni dolgoat hogy full HDban élvezhess 1 játékot. Mivel nem dolgozok olyasmit gépen ami 24 Gb ramot és i7et igényel ezért nem látom értelmét. Majd ha profi videószerkesztő/vágó/tudjaatökömhogymialá kell a vas majd akkor veszek egy pc-t. Addig is netezésre nekem megfelel a kis p4. :K

[ Szerkesztve ]

(#17) albert8 válasza GabN73 (#16) üzenetére


albert8
addikt

ződ BOX :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#18) danih válasza GabN73 (#16) üzenetére


danih
addikt

Milyen játékok mennek fullHD-ben ezeken a konzolokon?

(#19) cskamacska


cskamacska
addikt

XBOX 360 garanciával. :K
Kinect bohócság, akkor már inkább egy olcsóbb Wii mellé.

danih: 1024x600 környékén nyomja ki magából a pixeleket a vas, és ez olyan felbontásra nagyítgatja, amilyenre szükséges.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#20) GabN73 válasza danih (#18) üzenetére


GabN73
addikt

érsd: nem kell cserélgetnem évente a dolgokat bennük :K

(#21) danih válasza GabN73 (#20) üzenetére


danih
addikt

Én sem cserélgetek gyakran dolgokat, de nem is ez a lényeg, engem az érdekel, ezeken a konzolokon milyen játékok mennek FullHD-ben? Tudsz mondani párat?

(#22) GabN73 válasza danih (#21) üzenetére


GabN73
addikt

Őszintén szólva, nem tudom, nem vagyok még egyik tulajdonosa se.
Itt olvastam (2008-as cikk, tehát már kicsit öreg) a felbontást. Itt írja hogy mekkora képes "nagyítani hozzá"

9:2 xbox javára... Hjajaj, hamar eldőlni látszik :DDD

kmisi99: Oridzsinál játékokat tervezek venni, live-t meg meg tudom oldani, évente ennyi még belefér :K

[ Szerkesztve ]

(#23) cskamacska válasza danih (#21) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem jobb kérdés az, hogy milyen PC konfigot raksz össze 50k-ból, ami tényleges HD-ban bömbölteti a legújabb címeket? :P
mod:..és fogja még legalább két évig.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#24) kmisi99


kmisi99
addikt

Ha legálisan akarsz venni hozzá játékot akkor mindenképp ps3 mert ingyenes és jobb a netes rendszere(szerintem) Ha meg úgyis másolt játékokat akarsz akkor tökéletes az xbox. És a feltört slimek garanciával egész jó áron kaphatók

(#25) danih válasza GabN73 (#22) üzenetére


danih
addikt

Ja, ok. Akkor én ábrándítalak ki: nem tudsz olyan first-class címet mondani, ami 720p-nél magasabb felbontáson fut. Egyes letölthető, grafikailag nem megerőltető progik tudnak menni natív 1080-ban, a többi csak upscaling, azaz "nagyítás".
A FullHD játék a PC exkluzivitása a következő konzolgenerácó megjelenéséig.

(#23) cskamacska: Én nem így tekintek a dolgokra. PC úgyis van a legtöbbünknél. Nekem is van. Pénzt is keresek vele, jó munkaeszköz. 50-ből olyan vidkarit teszek bele + a ramot is kibővítem, hogy kenterbever bármely konzolt. Kevesebből is. Konzollal még pénzt sem tudok keresni :P

Egyébként +1 a box-ra részemről, még a halva született kinecttel is. (Két barátom is megvette, ment is az ugrálás 2 hétig, azóta semmi)

[ Szerkesztve ]

(#26) mexicanraven válasza GabN73 (#16) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Jah mondasz vmit...
Én is kezdek beleunni ebbe a PC updatebe.
Eddig el is ment meg minden,de amikor az ember meló után egy kis kikapcsolódásra vágyik és megy a cumi sokszor.
Pont ma mondta egy itteni srác,hogy egy izmosabb VGA-hoz már lehet kevés lenne a mostani procim,holott fél éve cseréltem a cuccokat!:D
Egy box 50k a játékokat vagy írom/cserélgetem,ahogy tetszik.
A mostani netre/zenére/filmre még sok is.
Háth én is elgondolkodtam... :C

when the sun shines, we'll shine together

(#27) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Xbox 360 S 250 GB :D Esetleg egy JTAG-es Fat offlájn durvuláshoz :)) Lehet, hogy a PS3 hardveresen erősebb, de a boxon mégis szebbek a játékok, valamint kontrollere is sokkal kényelmesebb, meg van hozzá Razer Onza :D

(vki rendel velem? ;] Tournament editiont :D )

Valamint No Warez :P Vegyél tőlem GTA-t :D (Episodes from Liberty Ciy, haveromét adom el, ő kért meg nyugi :) )

mp

[ Szerkesztve ]

(#28) GabN73 válasza danih (#25) üzenetére


GabN73
addikt

Ez mind szép és jó, de "50-ből olyan vidkarit teszek bele + a ramot is kibővítem" még hozzá kell rakni többi dolog árát. Ráadásul nem tudom hogy mit dolgozol a gépen, nekem elég a p4, irodai munkára. Volt már nekem is "erős gépem", 2 éve anno cirka 250Ebe volt. 2 év alatt kevesebb mint a felét érte. Játszani már nem játszom pc-n ezért nem látom értelmét hogy bővítsem.

(#29) molnarpeter válasza molnarpeter (#27) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Juteszembe, boxon MSNezni is lehet :DD

mp

(#30) danih válasza GabN73 (#28) üzenetére


danih
addikt

Franc tudja akkor. Én még 100-at sem költöttem a PC-re egy éve, AMD-t vettem, nemrég tettem bele egy 30e-es vidkarit - és már így olyan konfigom van ami széjjelrúgja a jelenlegi generációs konzolokat... Persze, hiszen azokban 4-5 éves technológia van.
Ez van, kinek a pap, kinek a Papcsák.
Én is alig játszom mondjuk.

(#31) GabN73 válasza danih (#30) üzenetére


GabN73
addikt

na látod. Én ezért szeretnék játékra egy konzolt. Lassan pcre is minden konzolport lesz.. :(

(#32) cskamacska válasza danih (#25) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha a munkádhoz kell az erős gép akkor nincs miről beszélni, neked nagyon is megéri. :R Az is tény hogy pont a konzolosodás miatt a hardverek is jobban tartják az értéküket, ugyanakkor az amortizáció még mindig jelentős, és a PC játék árak ezt csak részben tudják ellensúlyozni.

Mondok valamit: 2008 őszén igen jó áron szedtem össze egy akkori közép konfigot(lásd adatoknál), egy akkorra már szinte értéktelenné vált(akkor is kb annyit kaptam volna érte mint most..) Athlon 64 gépbelsőt cseréltem le rá. Azóta eltelt 2,5 évben, addigiakhoz képest példátlan módon(!), úgy el tudtam lavírozgatni, hogy 1280x1024-es felbontásban DX9-ben szinte nem láttam kárát a fejlesztés hiányának. Ellenben ma már megint elérkezett az a pont amikor fejlesztenem kell, az év végéig megjelenő új játékoknál már valszeg mediumra sem feltétlen lesz elég, a gépre megint legalább annyit el kellene költenem, mint 2008-ban(de valszeg többet, plusz egy Win7 is elkélne a DX10/11 miatt) Na most abból a 2008-as árból egy csúcs XBOX változatot tudtam volna venni, s mellé még legalább féltucat-tucat legális használt játékot. Az a box ma is, és várhatóan még kettő év múlva is kiszolgálná (egyre csökkenő) játékéhségemet, a lecserélt A64 gyönyörűen alkalmas volna netezésre, és eszembe sem jutna idén hardverre költeni még ugyanannyit. :U

Ez persze viszonylag sántító csendélet, mert igen kedvelem a stratégiákat amelyek nem igen képviseltetik magukat konzolon, de ha nem volnának ilyen jellegű perverzióim, abszolút jobban megérné nekem is konzolra váltanom. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#33) molnarpeter válasza GabN73 (#31) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

És egy rakat játékot fejlesztenek boxon :K

Izé... 10:3, nem? :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#34) Viktor77 válasza danih (#25) üzenetére


Viktor77
titán

Az a gáz, hogy sokan csak ezt nézik. Ami nem full HD, az gagyi. Megsúgom, a a PS2-es! GT4 meggyaláz bármilyen mai pc-s autós játékot CRT tv-n. Nem, nem polygonszámban, nem felbontásban, stb-ben. Összhatásilag. Azaz mikor ránézel egy visszajátszásra, nem mondod meg, hogy élő vagy nem, amit látsz. És ez a durva. Ezt nem tudja a PC a mai napig.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35) danih válasza Viktor77 (#34) üzenetére


danih
addikt

Nem erről beszélek, a poszt-toló akart ezekkel fullhd-ben tolni, gondoltam megkímélem egy csalódástól. Az általad említett játékot nem játszottam, most megkukkantottam egy-két videót, és hát ezt összekeverni egy élő képpel - nem tudom, hány dioptria mellett tudnám elképzelni.

(#36) Silent77


Silent77
veterán

+1 Box. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37) GabN73 válasza danih (#35) üzenetére


GabN73
addikt

mármint úgy full hdban hogy "nagyítja". :K

90% hogy XBOX lesz a végén belőle. Forza 3 nyárra jó lesz, utána jön úgy is a 4 :P :D

[ Szerkesztve ]

(#38) danih válasza GabN73 (#37) üzenetére


danih
addikt

akkor meg mi értelme? attól nem lesz jobb vagy szebb a kép... :DDD

(#39) molnarpeter válasza GabN73 (#37) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Majd vegyél fel LIVE-on :D

dabadab: Nem tudsz vmi aktív C64-es topikot? :D Kéne egy kis segítség, nem tudom használni a joysticke(ke)t :B

mp

[ Szerkesztve ]

(#40) GabN73 válasza molnarpeter (#39) üzenetére


GabN73
addikt

az még odébb lesz :B

(#41) dabadab válasza GabN73 (#37) üzenetére


dabadab
titán

"mármint úgy full hdban hogy "nagyítja"."

Úgy a C64-em is tudja, ha full HD tévére vagy monitorra kötöm :)

DRM is theft

(#42) mrlt


mrlt
tag

PS3.
Ha már pont az autosim-ek érdekelnek, a PS3-hoz sokkal jobb kormányok érhetőek el mint Xboxhoz, és a GT5-höz azért megérne egy jobbfajta Logitech-et szerezni.
PS2-m volt GT4-el, rojtosra játszottam a lemezt, kissé elfogult vagyok. :)
Ha a PC nem érdekelne, most PS3 lenne.

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#43) dabadab válasza mrlt (#42) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem ha simek érdekelnék, akkor nem GT / Forza vonalon keresgélne :P

DRM is theft

(#44) dabadab válasza molnarpeter (#39) üzenetére


dabadab
titán

"Kéne egy kis segítség, nem tudom használni a joysticke(ke)t"

Pedig egyszerű: bedug, rángat :DDD
Mi a gond?

DRM is theft

(#45) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

PS3-mal meg nem volt dolgom, de a boxom hangosabb mint a gepem.(regi fajta elite).

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#46) Viktor77 válasza danih (#35) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs a neten normális videó a játékról. Kerestem már elég sokat, és nem értem miért nincs.
Közük nincs ahhoz, amit otthon a gép elött látsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#47) molnarpeter válasza dabadab (#44) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Cartridge be, joy be, de hiába rángat, nem működ :DDD Ha jól rémlik, Super Games, de nem biztos. Inkább PÜ, ez túl OFF :) Holnaputánután kb időm is lesz a dologra :B

mp

[ Szerkesztve ]

(#48) danih válasza Viktor77 (#46) üzenetére


danih
addikt

Hát... oké. Szerintem az idő szépítette meg benned, velem is volt már ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#49) dabadab válasza danih (#48) üzenetére


dabadab
titán

Nem az ido, hanem a CRT TV-k alacsony felbontasa es pixelmaszatolasa (ami nagyreszt szuksegtelenne teszi az aa-t). Tulajdonkeppen arrol van szo, hogy minel vacakabb a megjelenito, annal jobban eltakarja a hibakat.

DRM is theft

(#50) danih válasza dabadab (#49) üzenetére


danih
addikt

Ja, erre a részletre oda sem figyeltem... Igen, az analóg crt ebben sokat tud segíteni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.