Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Rövid, tömör teszt, de minden benne van. Jó kis táp lehet. Köszönjük a tesztet.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#2) brumesz


brumesz
aktív tag

Jók ezek a tesztek. Talán rá lehet döbbenteni pár embert, hogy 10k alatt se a 550wattos HKC-t és társait vegyék, mert sz@r.

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#3) Snowy_owl válasza brumesz (#2) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Pedig még most is hány ember nem hiszi el hogy nem azt a tápot kell venni amit kisboltba ajánlanak. Aztán mikor a táp kifüstöl akkor nyavalyognak hogy minden más is oda lett. Minden máson lehet spórolni szerintem de tápon sosem szabad.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#4) Chosen


Chosen
addikt

Jó cikk :R A ventiről tudnál egy kicsit többet írni? pl: egy CX400 tól hangosabb de egy SuperB 460-tól halkabb. :)

(#5) didyman


didyman
őstag

Tökibogyó :D
A bél ugyan rokon a Green-nel,d e át van tervezve (lásd elrendezés, a vezérlőé például, meg lekerült a PS223 is az alappanelre, nem külön panelen vigyorog). A PS223 nem vezérlést lát el, hanem power supply supervisor.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#6) 14adam


14adam
addikt

Műtehénre rákötötted? :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

laikus kérdés:

mire jó a +50 w peak teljesítmény, ha 5 sec után úgyis lefekszik?

amúgy jó a táp is, meg a teszt, Dr. Stol :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Peter Kiss válasza Mr.Csizmás (#7) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Például bekapcsoláskor jól jöhet, mert amikor indulnak a merevlemezek, akkor nagyobb áramot igényelnek.

(#9) stol válasza didyman (#5) üzenetére


stol
addikt

Végül is, szerintem a kimeneti fesz figyelése is erősen a vezérlés témakörébe esik.
Sőt, talán a legtöbb azon múlik... Teccik még emlékezni a ZEN-re... :DDD

(#10) stol válasza 14adam (#6) üzenetére


stol
addikt

Persze. Noha képek nincsenek, de alap méréseket elvégeztem.

(#11) stol válasza Mr.Csizmás (#7) üzenetére


stol
addikt

Az 5s már padlón "fűtött" tápnál mért eredmény. Nem tudni, hidegebb béllel mit produkál, ill. minden példány között van különbség.

(#12) BloodyEddie válasza stol (#11) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Rég PH addikt lennék, ha mindenkinek külön hsz-ben válaszolnék :U

(#13) Endreas


Endreas
tag

Jó cikk!

Most a PH-n vannak Delta-k egész jó áron (350W), de ha "elfogy" akkor lehet hogy erre térek át! ;)

Kérdezz.

(#14) stol válasza BloodyEddie (#12) üzenetére


stol
addikt

Ahhoz azért picit többet kell "letenni" az asztalra a postoknál.... ;)

(#15) hfrankee


hfrankee
senior tag

Jól látni egy olyan tápot,amit egy szaki ajánl... :)
Akkor egy kérdést is feltennék.Valószinű,hogy tápot kell majd cserélnem.A fórumokban a Corsair 450VX-et istenítik,ár-érték arányban melyiket ajánlanád inkább.ezt vagy a Corsairt?!
A csendesség szempont,plussz az élettartam.
Kösz

(#16) BloodyEddie válasza stol (#14) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Viszont ha újonc csinálja ugyanezt, azt már rögtön moderátorral fenyegetik. Rangtól függetlenül: szerintem más se szereti ha egyvalakit lehet olvasni több hsz-en keresztül, egy hsz-ben is válaszolhattál volna.

Amúgy jó a cikk.

[ Szerkesztve ]

(#17) stol válasza hfrankee (#15) üzenetére


stol
addikt

Vagy csendes, vagy hosszúéletű. Ötvözés nincs ill. csak kompromisszumokkal.
Hát, árban verhetetlen az FSP, tegyük hozzá. Corsairrel meg ne hasonlítsuk hangban.

(#16) BloodyEddie

Jogos, de az integrált válaszok felett 70%-ban elsiklik az ember...

[ Szerkesztve ]

(#18) Dyno


Dyno
veterán

Milyen baromi jól elvannak látva csatikkal, na lehet a CRG-t egy ilyenre cserélem le.

Bár igaz én még nem találtam sehol boltokban.

Amúgy mi a szakmai véleményed róla?Tudom biztos nem egy atombiztos PNF, de úgy még is csak?Első generációs GLN-t csak csak meg eszi vagy nem igazán?Tartósság nálam az első szempont.
Halk csak másodlagos a legtöbb idle-ben ugyis halk, loadon meg ne izgat ha hangosabb, ugyis játszom tehát nem azt figyelem.
még egy 300-as PNR is kellemesen halk tud lenni idle-ben, igaz amint terhelés kap, elég rendesen erősödik a hangja egy 200W körül kajáló konfig alatt(athlon 240@3,5ghz,3hdd, 4670 1gb ddr3)

(#19) stol válasza Dyno (#18) üzenetére


stol
addikt

Nálunk van, csak nincs kint még webárúházban. :K

(#20) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez TÁP is, meg teszt is! :R

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) wetomi


wetomi
aktív tag

És egy lapos, fekvő házba is jobb, nem kell félni, hogy megfullad a 12-es venti.

(#22) szablya


szablya
tag

Elmentve könyvjelzők közé, ez lesz a következő táp.

Már lassan 2,5 éve egy NoName 400 W-os van, házzal együtt 2000 ft ( :Y ) volt anno, lead 380 W-t, csendes, és még semmi baja. Úgylátszik mákom van ;] Azért már kicsit izgulok mellette, meddig bírja...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#23) lezso6 válasza szablya (#22) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A 9600GT-vel mellette én nagyon félnék. :Y

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#24) szablya válasza lezso6 (#23) üzenetére


szablya
tag

A proci is megeszi most a 100 w-t ;] A VGA kevesebbet, mert ugye ez a celeron nem tudja kihajtani. De nem félek, 3 év alatt semmi bajon nem volt vele, amíg a kondenzátorok nem évülnek el, megbírna ez egy sli-t is :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#25) Dyno válasza szablya (#24) üzenetére


Dyno
veterán

megbírna ez egy sli-t is

Ezt valamiféle szakmai tapasztalattal tudod alátámasztani, meg azt is hogy 380W-t lead???

Mert általábana nonémek amikre 400w van rá írva már 180w terhelésnél elég keményen fesz. ingadozások vannak...

(#26) szablya válasza Dyno (#25) üzenetére


szablya
tag

Igazából nem :DD
Erre az van írva, hogy a két 12v-os ágon: 14A/13A - 168W/156W, és ez alatt egy sorral MAX 385W, alatta meg kisebb betűvel, hogy MAX TOTAL WATTAGE 400W!
Van egy mások ocó, "550W"-s tápom, arra 230W-os értékek vannak feltüntetve, abból következtetem, hogy ez jobb :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#27) didyman válasza BloodyEddie (#12) üzenetére


didyman
őstag

Azért 3 egymás utáni hozzászólás miatt teljesen felesleges akadékoskodni, ha nem napi rendszerességgel csinálja, ráadásul a cikk szerzőjeként minden kérdés többnyire neki intéződik. Remélem, azért látod a különbséget a 1, "segítsetek, mi baja a.." 2. "na, senki?" 3"ja még az jutott eszembe, hogy.." jellegű flood és az egymástól független,szakmaibb válaszok között. Magam is szoktam néha ilyet, mégpedig azért, mert pláne, ha sok oldalas elmaradás van, akkor a válaszok előzményét megtalálni sem egyszerű, így a fejlécben ott a link,és nem nekem kell belebogarászni egy hozzászólásba a linkeket, hiszen a válasz gombnak ez a kényelme, lényege, a magam részéről meg magasan teszek rá, hogy mennyi hozzászólásom van és mi a titulusom (függetlenül a jelenlegi nagybetűstől, de ez most itt más tészta). Megmondom őszintén, ez részedről is pont értelmetlen hozzászólásgyártás, ha már nagyon kukacoskodni akarunk valamiben.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#28) 14adam


14adam
addikt

Stol: Fsp apn szériáról mi a véleményed(kondik,csatlakozók...)? ha tudnál arról egy kis rövid összefoglalót írni akkor azért szerintem nagyon hálásak lennének az itteniek(és persze énis :) ),vagy egy pnf kontra apn tesztet megnéznék,csak külföldi oldalt se találtam ahol tesztelték volna.

[ Szerkesztve ]

(#29) Móci


Móci
addikt

Nagyon kellemes táp! Ennyiért valóban best buy.
Egy Enermax Pro82 teszt nem lesz majd? Érdekelne a téma...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#30) 14adam válasza Móci (#29) üzenetére


14adam
addikt

(#31) azbest válasza 14adam (#28) üzenetére


azbest
félisten

épp ez jutott nekem is eszembe, ph is ma írt róluk: [link]

apn aktív (80%+) a pnf meg passzív (~60%) :) olcsó szünetmenteshez pnf, egyébként meg apn tűnik most az egyik legjobb vételnek (persze ez a 450-es is igencsak jól hangzik és jó ára van)

[ Szerkesztve ]

(#32) attiLANte válasza 14adam (#28) üzenetére


attiLANte
tag

Találtam nemrég pár képet (link) egy FSP 400-60APN változatról, amiben szakasztott ilyen belső volt. Igaz dobozos és fekete, de talán a többi paramétere megegyezik a nálunk kapható példányokéval.
Nekem kicsit "soványnak" tűnt - vagy legalábbis szokatlannak (pl. a tekercseken alkalmazott huzalátmérő) -, de ha stol szerint rendben van, akkor lehet, hogy beújítok majd egyet...
400W, 80 Plus bronz fokozat, 7,5k - hol a hiba? ;]

[ Szerkesztve ]

(#33) kernor


kernor
csendes tag

Nem rossz táp.de miért van az feltüntetve a címkéjén hogy: DESIGNED FOR ACER??? :Y

[ Szerkesztve ]

'' nem könnyű mesterség ezt én régen tudom ám,az ingyenélés művészet,nem holmi sz@ros egzakt tudomány''

(#34) Móci válasza 14adam (#30) üzenetére


Móci
addikt

stol-féle tesztre gondoltam...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#35) Solten válasza kernor (#33) üzenetére


Solten
addikt

Na a sasszem... :D

Kellemes a kicsike. Tetszik.

Saor Alba

(#36) capulet75 válasza Solten (#35) üzenetére


capulet75
addikt

Ha esetleg valaki tudja hol lehet ilyet kapni akkor irja meg pls...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#37) 14adam válasza capulet75 (#36) üzenetére


14adam
addikt

Stoléknál is lehet venni pchost.hu,csak nincs feltöltve a webshop-ba

(#38) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

6-7k egy ilyen tápért nem is rossz.

(#39) malwy válasza szablya (#24) üzenetére


malwy
senior tag

A hsz-ed még párszor nyálazd át:)

Kösz a cikket! Fspből nem örökítessz meg videóra valót, mint mondjuk gabából, vagy hkcből?:D

(#40) 14adam válasza malwy (#39) üzenetére


14adam
addikt

Felesleges lenne lekamerázni,mert nincs benne izgalom,hogy vajon mikor durrannik el ;]

(#41) Peter Kiss válasza azbest (#31) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

PFC-nek semmi köze a táp hatásfokához, ne tessék keverni.

(#42) BigG.(nnnnn)


BigG.(nnnnn)
tag

ez mennyiben különbözik egy fsp 350pnf-től?

(#43) stol válasza 14adam (#40) üzenetére


stol
addikt

Avatarnál is hoszabb film lenne de nem oly' izgalmas :DDD

(#44) Solten válasza capulet75 (#36) üzenetére


Solten
addikt

Ezek se lesznek rosszak szvsz (FSP APN): [link]

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#45) 14adam válasza stol (#43) üzenetére


14adam
addikt

Hát jah :D

Solten: már kapni ;)

(#46) Kozma Janos válasza didyman (#5) üzenetére


Kozma Janos
csendes tag

már megint agyaskodsz itt a népnek.....lepucoltad már a békás egérpadot amit lankor kaptál?

(#47) PH-User


PH-User
addikt

Tényleg hasznosak ezek a cikkek. :K :C

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#48) Zolás válasza stol (#43) üzenetére


Zolás
addikt

Sose tudhatod lehet megdöntené a Titanic nézettségét :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#49) Solten válasza 14adam (#45) üzenetére


Solten
addikt

Igaz... :B

Saor Alba

(#50) didyman válasza Kozma Janos (#46) üzenetére


didyman
őstag

Már a kitilt gombon volt a kezem :D Azt az egérpadot szerintem el sem hoztam.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.