Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Olyan rossz lenne ez a rendszer? Valaki hasznalta mar?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Dilikutya válasza HawerKing (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem emiatt tűnik el. A Nokia X-et még a Nokia kezdte el csinálni, csak időközben befejeződött a mobilos részleg felvásárlása, és a Microsoft érthető módon elkaszálja.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) M5Norbi válasza Dilikutya (#2) üzenetére


M5Norbi
őstag

Azért kár kíváncsi lettem volna hova jutnak vele.

Épphogy elkezdték már vége is. Még most jöhettek volna az első próbálkozás után az igazán jó vasak.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#4) vimes


vimes
senior tag

Azért az dicséretes, h nem sz@rják le teljesen a platformot

@M5Norbi: Mondjuk nekem hányingerem volt a felülettől, azon is dolgozni kellett volna még, hogy vonzó alternatíva legyen.

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#5) Blyan válasza M5Norbi (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Sosem lettek volna igazán jó vasak...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) M5Norbi válasza vimes (#4) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen ez igaz BÁR ugye az hogy nekünk nem tetszik nem jelenti azt hogy másnak sem.

Van akinek a TW a hányinger van akinek a WP vagy épp a Sony UI-ja.
Ízlés kérdése.

Blyan: Gondolod? Azért ha egy 4,5 colos HD kijelzős valamit aládobnak jó lett volna az.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#7) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Aki ilyet vett soha tobbet nemfog nokiat mert a microf$s megint atverte oket.fel eves a project es mar kukaztak.gratulalok

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#8) Blyan válasza M5Norbi (#6) üzenetére


Blyan
félisten

Ha 4.5"-os HD kijelzőben gondolkoznak, akkor kiadták volna. De helyette 4,5"-os WVGA volt tudomásom szerint.
Az X sorozat kifejezetten alsókategórás androidról szólt és szólt volna.
Talán a 3. generációs X sorozat jövőre már HD lett volna. Na az aztán biztos bortítja az eladási mutatókat.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) blade zte válasza Blyan (#8) üzenetére


blade zte
őstag

ZTE Blade óta nem sikerült az alsókategnak qHD-nál feljebb jutnia. Ők is beérnék az utóbbival.

Oppo find 7 astro black

(#10) NGA válasza Csillag01 (#7) üzenetére


NGA
addikt

Olvastad a cikket? Pont azt írták, hogy érkezik rá frissítés. A kollégám Sony Xperia U-jára 1 érkezett az elején és annyi. Akkor őt átverte a Sony?

(#11) halkow


halkow
őstag

Kíváncsi vagyok mi lesz 5 év múlva talán végre lesz igazi androidos Nokia?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) Csillag01 válasza NGA (#10) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Alapbol atverik az embert.bementem a mm-ba telefont venni es a bejaratnal feltunt hogy tele volt nokia x reklamokkal mar a bejarat is.az elado minden aron ramakarta tukmalni es allitotta hogy ez andoidos.szerencsere nem azt vettem.utana neztem itthon, 1 kiherelt android fut rajta se play store,se gmail tamogatas.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#14) Blyan válasza Csillag01 (#12) üzenetére


Blyan
félisten

Ez volt az átverés? Hogy azt mondta Androidos, Te meg nem találtál Google szolgáltatást?
Annak a szteretípiának lettél áldozata, miszerint az Android = Google szolgáltatások. Erről ki tehet?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) Воланд válasza Csillag01 (#12) üzenetére


Воланд
titán

"se gmail tamogatas."

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) Graphics válasza blade zte (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Blade se qHD volt :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) M5Norbi válasza Blyan (#8) üzenetére


M5Norbi
őstag

Erre gondoltam én is. Hogy jövőre ha jön egy HD kijelzős akkor az már egész jó lett volna és akár népszerű is.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#19) Blyan válasza M5Norbi (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, hogy jövőre. Az más. :D Sőt 10 év múlva lehet már fullhd is lehetett volna!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20) Tomcat válasza #32839680 (#15) üzenetére


Tomcat
őstag

Sokan bízunk abban hogy miután letelik a még hátralévő 1,5 éves Microsoft (el-)tiltás akkor 2016-tól a Nokia új Androidos és (talán) MeeGos készülékekkel lepi el a piacot lefedve a legtöbb piaci rést és követve az aktuális trendeket és elvárásokat egy korszerű mobiltelefonhoz képest. 5 év viszont szerintem is nagyon hosszú idő ebben az iparágban. Szinte bármilyen trend megfordulhat. Cégek, termékek, fogalmak tűnhetnek el és jön helyette valami új amiért az emberek többsége odavan akorábbi helyett.

Tomcat

(#21) callmeakos válasza HawerKing (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Én 5 percet nyomogattam a "hülyeazértnemvagyok" áruházban. Elég is volt. Az ott látott sebesség már 2-3 éve érkező alsó kategóriás Andoidos telefontól is vicc lett volna, hát még itt.

All→M8

(#22) NGA válasza Csillag01 (#12) üzenetére


NGA
addikt

Múltkor én is hasonlóan jártam. Egy áruházban az egyik ajtóra ki volt írva, hogy nők. Bementem, de csak a budi volt. Jól átvertek.

(#23) bitblueduck válasza Blyan (#14) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Android = Google
ez átlagfelhasználó számára pont így van, még ha egy kocka tud is különbséget tenni. Tehát androidos telefonra https://play.google.com/store-ról szeretném tudni feltenni az angry birds-t. Szóval átverés.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#24) Dilikutya válasza bitblueduck (#23) üzenetére


Dilikutya
félisten

Átlagfelhasználó nem is tudja, hogy a Google fejleszti az alapokat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) skylinelaca válasza bitblueduck (#23) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Hülyén is hangzana az a reklám ,hogy "android alapokra építkező készülék" :D , ettől függetlenül tény ,hogy az átlagfelhasználó akire rá lehet tukmálni egy akármilyen telefont (ebből van a legtöbb) annak az Android=Google -> Play Áruház -> sok kacat. Az eladók hozzáállása és tudása kétséges néha. Egyik kollégámnak azt mondta az eladó a T-ben mikor visszavitte a csancsungját, hogy azért nem működik rendesen (fagyás, újraindul, akad) mert nem használ vírusírtót és tisztító/gyorsítóprogramokat.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#26) Graphics válasza skylinelaca (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Persze klínmásztert a parasztnak... úgy belassul tőle.. nem tudom ,de egy rakat fos pl az....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Pali1119 válasza bitblueduck (#23) üzenetére


Pali1119
tag

"Szóval átverés."

Nem, csak ez ivódott be a köztudatba. Mint ahogy az is, hogy a bmw-sek kopasz állatok, az iphonosok meg csak menőzésre veszik a mobilt.

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#28) bitblueduck válasza Pali1119 (#27) üzenetére


bitblueduck
senior tag

én akkor is csalódott lennék ha otthon kiderül, hogy nem tudom store-ból feltenni az angry birds-t. úgy érezném átvertek.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#29) Dilikutya válasza bitblueduck (#28) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nézz utána vásárlás előtt, hogy mit veszel!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) Ali G.


Ali G.
senior tag

bolond nokia, bezzeg ha androidra váltott volna azonnal a symbian bukás után akkor most a samsung és a többi gyártó meg lenne szorongatva rendesen :D

(#31) Graphics válasza Ali G. (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajna ez nem garantált...

Az akkori Symbianos részleget kukázni kellett volna, vagy átképezni, új munkaerőt keresni... Aztán ezek pluszköltségek.

És akkor még ott van az is, ha bukó a felület... szóval nem tudni mi volt a reális döntés

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) Luck Dragon

Mivel megszűnik a platformja, legalább a meglévő felhasználókat nem hagyják cserbe, de van egy érzésem nemsokára ez is eltűnik. és inkább tovább fejlesztik a wp alsóbb kategóriás készülékeiket "gondolok" itt az ötszázas sorozatára. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) macskea válasza Csillag01 (#12) üzenetére


macskea
őstag

Elárulok neked valamit, egyetlenegy kínai droidos telefonon sincsenek rajta a google szolgáltatásai, mert hogy azok Kínában illegálisak. Kivételt képeznek azok a mobilok, amikből létezik national és international kivitel is, na ott a nemzetköziekre már rákerülnek a goole-ös dolgok is, de azokat meg Kínában nem lehet kapni, szóval javarészt oda az árelőny. Viszont erre is van megoldás, mert elérhető egy olyan apk csomag, amikkel utólag is telepíthetőek a goole szolgáltatásai. Szóval lehet jó az a Nokia X, csak tisztában kell lenni a lehetőségekkel. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#34) Swami


Swami
senior tag

Éppen most jön ki az X2. Akkor most hogy is van ez?

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#35) Воланд válasza Swami (#34) üzenetére


Воланд
titán

mi?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36) Swami válasza Воланд (#35) üzenetére


Swami
senior tag

Erre gondoltam. [link]

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#37) Воланд válasza Swami (#36) üzenetére


Воланд
titán

de mi hogy van?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) Swami válasza Воланд (#37) üzenetére


Swami
senior tag

Kijönnek ezek a készülékek, velük együtt az X 2.0-ás verziója, "javítócsomagot" adnak ki az X 1.0-ra s mindezekkel párhuzamosan azt kommunikálják, hogy "az X sorozat helyét a jövőben az egyre olcsóbb Lumia modellek veszik át".
Ha valaki ez utóbbit olvassa, bolond lesz teszem azt egy X2-t vásárolni. Persze lehet, hogy csak én nem értem...

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#39) macskea válasza Swami (#38) üzenetére


macskea
őstag

Szerintem aki ezeket vásárolja, nem tudja, hogy van olyan oldal a neten, ahol erről lehet olvasni! ;)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#40) Ali G. válasza Graphics (#31) üzenetére


Ali G.
senior tag

miért mikor WP-ra váltottak akkor nem kellett kukázni a symbian csapatot? :D csak akarat kérdése volt, a nokia meg nem akarta, a nehezebbik utat választotta, mert hülye :D

(#41) Blyan válasza Ali G. (#40) üzenetére


Blyan
félisten

Azt ugye tudod, hogy amikor WP-re váltottak, akkor az OS-be vajmi keveset - majd semmennyire - nem nyúlhattak bele. Írhattak rá appot, de ennyi.
Ergo kapták a kész OS-t és csácsumi.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42) Ali G. válasza Blyan (#41) üzenetére


Ali G.
senior tag

pont ezért nem értem miért kellett WP mellé állni ,ha buherálni sem lehetett, ez csakis az üzletről szólhatott, elakarta adni magát mindenképp a microsoftnak :D

[ Szerkesztve ]

(#43) Blyan válasza Ali G. (#42) üzenetére


Blyan
félisten

Anno elég jól elmagyarázták, hogy miért nem Android lett a befutó. Pedig először oda kopogtattak be.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44) Ali G. válasza Blyan (#43) üzenetére


Ali G.
senior tag

erről a magyarázatról nem tudok, mert akkor tudnám a választ :D

(#46) Blyan válasza #32839680 (#45) üzenetére


Blyan
félisten

Kb ennyi, a lényeg az volt, hogy a Google-tól nem tudtak kialkudni semmi exkluzivitást.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48) Blyan válasza #32839680 (#47) üzenetére


Blyan
félisten

Nos, gondolok itt olyan dolgokra, hogy a Nokia térképe a G helyett, stb. ÉS igen, a pénz is eléggé fontos tényező.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) Blyan válasza #32839680 (#49) üzenetére


Blyan
félisten

Mondom, helyett. Érted? Szóval nem a Gmaps mellé, hanem a Gmaps helyett. Ezt pl nem nagyon díjazta a Google.
Az, hogy a Here letölthető vagy sem, az nem érdekes, nyilván érdeke a Nokiának is a dolog, sőt tudtommal a Here Maps API formában most is elérhető (lehet alkalmazás formájában is, ezt nem tudom).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.