Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Valahogy én nem vagyok elájulva a grafikától. Főleg a poligon szám tűnik nekem alacsonynak. pl az 5. képen a ló segge konkrétan kocka alakú. De lehet nekem van baj a szememmel.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) Valdez válasza satz18 (#1) üzenetére


Valdez
őstag

Igen, kicsit mintha megcsúnyult volna, a színek is furák. Ettől függetlenül nem néz ki rosszul.

(#3) Eversmann válasza satz18 (#1) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Szerintem itt még egész szépen polírozott. De mondjuk ezen a videón elég gyengének néz ki, remélem csak kevés volt alá a gép, és nem így fog mutatni. Link

Life is better with a Titan

(#4) djculture válasza satz18 (#1) üzenetére


djculture
félisten

Csodálkozni nem kell, a konzolokra ami a fő platform most agyon kell butítani mindent... Minden nextgennek mondott játéknál ez megvan és megis lessz..

[ Szerkesztve ]

(#5) do3om válasza djculture (#4) üzenetére


do3om
addikt

Majd megkapod hogy a konzol 10x gyorsabb a ma elérhető felső kategóriás gépektől.
Olyan csoda APU van benne amit asztaliba sosem érnek utol.
Na így már nem kel jönni Abunak megírtam helyette a lényeget tömören. ;] :DDD

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#6) Šolaire


Šolaire
veterán

Remélem nem butítják le és betartják amit igértek.
Nyitott világot kiváncsi vagyok hogy oldják meg . Ha kapunk egy konzol portot akkor nagyot fogok csalódni a srácokban.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#7) GeryFlash válasza djculture (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

És akkor miért randább mint a Ryse :U Tudom, open world de akkor is... Hagyjuk már ezt a next gen konzolok miatt van minden baj filozófiát...

Amúgy egyetértek, ez tényleg csúnyult, így már kicsit röhejes az a gépigény...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) Plazmacucci válasza GeryFlash (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet, hogy ez már real 60 fps :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) satz18 válasza GeryFlash (#7) üzenetére


satz18
őstag

Kétségtelen hogy a Ryse szebb, de boxon az is 900p 30 fps....

Amúgy alapból amikor a fejlesztők mondták hogy mindet kihoznak a next gen erejéből és azért lesz 30 fps 900p mert a játék fantasztikusan fog kinézni, akkor gondolom nem erre számítottunk......

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

Számomra akkor is az év legjobban várt játéka. :)

A képek szépek.Bár nekem ha a második rész grafikájával jönne az is bőven elég lenne.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) Šolaire válasza Televan74 (#10) üzenetére


Šolaire
veterán

Azzal a graffal én is elégedett lennék:) csak legyen jól optimalizált. Májusra már kiírattam a szabit:)

“Praise The Sun” \[T]/

(#12) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Az 5. képen a mező kietlen landscape LOD-ja valami szánalmasan az Oblivion-ra emlékeztet, bár annak még megbocsájtható volt 2006-ban, de majdnem 10 évvel később ejj-ejj... :N

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#13) gianni85


gianni85
veterán

itt van PC videó is

[ Szerkesztve ]

(#15) Ferkósza válasza =WiNTeR= (#12) üzenetére


Ferkósza
tag

Szerintem a hatodik képre gondoltál, nem?... :F

(#16) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, májusig még van idő végigvinni az első kettőt. :K :D

(#17) Montesantos


Montesantos
senior tag

Nagyon várós ha a játékélmény- történet hozza az előző részeket akkor nem lesz gond+ nyílt világ csak hab a tortán :)
Végig néztem a videót nem egyszer aki nem lát különbséget a Witcher 2-höz képest az vegyen szemüveget (esetleg normális monitort) mert igen van köztük különbség...

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#18) Šolaire válasza Montesantos (#17) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem a graf mellékes most is moddolt Kotor2-őt játszok:)
Legyen hangulatos és tartalmas:) akkor nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#19) BomiBoogie válasza Šolaire (#18) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyébként én pár hete kezdtem a Witcher 1-et (Enhanced Edition), nekem az is hangulatos és tetszetős. Lehet, hogy nem egy csúcsgrafika, de a hangulat tényleg többet számít.

(#20) Abu85 válasza satz18 (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Minden fejlesztő azt mondja, hogy minden kihoznak a next-genből, aztán egy kézen meg lehet számolni, hogy hánynak sikerült valamit lerakni az asztalra. Ez még mindig attól függ, hogy mennyi pénzt raknak bele a fejlesztésbe, és a CD Projekt messze nem rendelkezik olyan mély zsebbel, mint mondjuk az EA. Nem kell ezen csodálkozni, vagy bárkit lenézni. Szebb marad a Dragon Age: Inquisition? Igen. Na és hányszor annyi pénzből fejlesztették azt. Ez a lényeg. Sok pénzből nem nehéz alkotni, de ezt sokan mindig elfelejtik.
A CD Projektet inkább az egy súlycsoportban lévő fejlesztőkhöz érdemes hasonlítani. És úgy már elég jó az eredmény, amit kihoztak. De persze nyilván az F1-ben sem köröz másik pályán a Sauber és a Mercedes, szóval össze lehet mindent hasonlítani, csak nem feltétlenül éri meg.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#21) Šolaire válasza BomiBoogie (#19) üzenetére


Šolaire
veterán

Most járok a 4. fejezet végén low graf-on játszok laposon nagyon tetszik. Off: Kotor2-höz nemrég lett kész egy magyarítás mely a kiollózott részek magyarítását is tartalmazza szóval májusig elvagyok:)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#22) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Érdekes, mert ezeket a képeket valamiért nagyon rajzosra vették, holott a videó sokkal élethűbbnek tűnik.

(#23) Abu85 válasza #17954112 (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezt azért látod így, mert egyre több játék használ PBS-t. Ahogy ehhez hozzászoksz mondjuk a Dragon Age: Inquisition, vagy a Ryse: Son of Rome által, úgy érzed műnek azokat a játékokat, amelyek motorját még nem alakították ki jól a PBS-re. Önmagában nem rosszabb ez mint volt, csak időközben megjelent pár olyan játék, amelytől megnőtt a user oldali vizuális igény.
Emellett eddig videókban láttuk a dolgokat, így nem volt lehetőség kielemezni a finom részleteket. A képeknél már más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#24) oriic válasza BomiBoogie (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy párszor. :DDD

Live-Die-Respawn

(#25) BomiBoogie válasza oriic (#24) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az én öreguras tempómban ne gondold, hogy olyan egyszerű. :D

(#26) Montesantos válasza BomiBoogie (#25) üzenetére


Montesantos
senior tag

Most kezdtem a 2-őt újra talán végzek vele májusig :) szintén öregesen

Gabi

(#27) nonsen5e válasza Abu85 (#23) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mi az a PBS? :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#28) Šolaire


Šolaire
veterán

Ha valakit érdekel:Ma este nyolctól a GOG.com Twitch-csatornáján élőben streamelnek 15 perc gameplayt a The Witcher 3: Wild Huntról.

“Praise The Sun” \[T]/

(#29) BomiBoogie válasza Šolaire (#28) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hoppá! Köszi, én belesek. :K
Ahelyett, hogy a Witcher 1-et tolnám... :D

[ Szerkesztve ]

(#30) Akos96 válasza nonsen5e (#27) üzenetére


Akos96
senior tag

Abu betolt egy szakkifejezést, amit nem értesz? Ok az aggodalomra NINCSEN, irány a PH tudástár. Az esetek száz százalékában működő stratégia, nekem mindig bevált (most is). :D

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#31) nonsen5e válasza Akos96 (#30) üzenetére


nonsen5e
addikt

A többségét általában értem, ez pont nem ugrott be, és túl sok minden más is erre rövidül, így a google segítségét is el kellett vetnem. :) :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#32) Šolaire válasza BomiBoogie (#29) üzenetére


Šolaire
veterán

Szivesen :)
Egy kis kiszivárgott gameplay. Akinek ez nem tetszik Hááát :P
[link]
[link]
gianni85:bocs most nézem hogy az egyiket már belinkelted :R
BomiBoogie: Köszi :DD

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#33) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tehát itt a stream, aki esetleg nem találná. :D

(#34) Because válasza Šolaire (#32) üzenetére


Because
őstag

itt is az a kockaseggű ló :D

(#35) BomiBoogie válasza Because (#34) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez olyan, mint a Skyrim és a Far Cry keveredve. :D

(#36) gianni85 válasza Šolaire (#32) üzenetére


gianni85
veterán

Semmi gond :DDD

(#37) Šolaire válasza Because (#34) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem az a lényeg itt de úgy látom nagyon tetszik neked a ló hátsó fele :))
Azt meg ne felejtsük el hogy még meg sem jelent a játék.
BomiBoogie:a srácok azt nyilatkozták egyszer hogy olyan nyitott világot akarnak mint a Skyrim sőt le is akarják nyomni :) én szurkolok nekik

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#38) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#33) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem videón sokkal jobban mutat, mint ezeken az élettelen képeken.

(#39) Because válasza BomiBoogie (#35) üzenetére


Because
őstag

annyira nem szeretem a nyitott világot, dragon age-ben is vvígan galoppozok aztán fejük fölött koponyás lények jelennek még és meghaltam mind a 4-en :D

(#37) Revan. : remélem hamarosan megszabadulok az xboxtól és ezt már PC-n vihetem...

[ Szerkesztve ]

(#40) Šolaire válasza Because (#39) üzenetére


Šolaire
veterán

Azt hittem megsértődtél ne haragudj:) én már eladtam a boxot. Májusba építem a pc-t.

“Praise The Sun” \[T]/

(#41) #72042496


#72042496
törölt tag

Hmm... a színek elég harsányak, túl steril ez a grafika. Egy kicsit komorabb, koszosabb világot kérnék és részemről rendben vagyunk. Hogy ez-az szögletes marad, nem érdekel. A hangulatot nem a poligonszám teremti meg.

szerk.: Mozgásban sokkal jobbnak tűnik, de csak másodperceket néztem a videóból. Nem akarom elrontani a meglepetést. :)

[ Szerkesztve ]

(#42) Because válasza Šolaire (#40) üzenetére


Because
őstag

dehogy is :)

(#43) Šolaire válasza #72042496 (#41) üzenetére


Šolaire
veterán

Lehet lesz benne borongósabb hely is na meg éjszaka biztos parásabb lesz a szörnyek miatt :)
Az első részben nagyon tetszik a szürke esős hangulat a kettő ugye teljesen más de nekem az is nagyon bejön.
(#42) Because : OK :R

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#44) bundásss válasza Šolaire (#32) üzenetére


bundásss
tag

hát elég brutál a grafikája.

(#45) Šolaire válasza bundásss (#44) üzenetére


Šolaire
veterán

Remélem nem lesz lebutítva,de a játékélmény sokkal fontosabb nekem egy szerepjátéknál. megjelenéskor minden kiderül :))

“Praise The Sun” \[T]/

(#46) bacsko42 válasza Eversmann (#3) üzenetére


bacsko42
tag

Ha jól tudom ez konzolon futott :DD

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#47) FLATRONW válasza Abu85 (#20) üzenetére


FLATRONW
őstag

A Dragon Age I. nagyon le van maradva megjelenésben ehhez képest, sőt még a Witcher 2-höz viszonyítva is, függetlenül attól hogy fejlettebb a grafikus motor. A karakterek olyanok benne, mintha viaszból lennének, a növényzet pedig szörnyű.
A Ryse Son of Rome alatt levő továbbfejlesztett CryEngine a mindent elmosó DOF-al pedig egyenesen visszalépés a Crysis 3 alatt levőhöz képest. Egyetlen dolgot tudok fejlődésként tekinteni, még pedig azt ahogy a szemek kivannak dolgozva benne.

(#48) myckie2


myckie2
őstag

Na ezt a játékot is szépen kihagyjuk. Majd 4-5 év múlva amikor a GTX 980-at fillérekért megkapom, akkor biztosan kijátszom. :D

(#49) tiv83us válasza oriic (#24) üzenetére


tiv83us
veterán

Hagyja ma, en a Witcher 2-ben mar a tutorialnal megakadtam :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#50) Jeanne d'Arc

Brutál szép szerintem! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.