Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Pokémon Red forever! :DDD

(#2) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Egyre érdekesebben néznek ki a Pokémonok generációról generációra. :) Mindenesetre nagyon várom a játékot. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3) szupermacs válasza ViharVadász (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Már a 3. generációban elkezdtek "digimonosodni".

(#4) Phobion válasza szupermacs (#3) üzenetére


Phobion
őstag

ugyanezt gondoltam én is amikor az a számomra ismeretlen pokemon átalakult, mindenesetre tetszik :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#5) R3wind válasza szupermacs (#3) üzenetére


R3wind
csendes tag

Akkor már a Szuper X Y atomvillanás átváltozásokról ne beszéljünk, mint például Mega Charizard vagy mi. :DD

(#6) szupermacs válasza R3wind (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Már csak fuzionálni kellene több pokémont, hogy kevergethesse őket az ember és kész a káosz. Nem is értem, hogy mi ebben a szórakoztató amit az utóbbi 10 évben adnak ki. A Fire Red kiadásig szórakoztató volt, de a 3. generáció már előtte is szörnyű volt. Ahelyett, hogy 4-5 évenként elővennék és feljavítanák, foltozgatnák a játékot. Nem tudom, hogy most mennyibe kerülnek, de egy használt kazit az ember vesz 1-2 ezresért ebayen és a GBC-t is pár rongyért hozzám vágják. Ja, nem 3D és nem szagos és csillogó. :U

(#7) saelin válasza szupermacs (#6) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is a kedvenc pokémon játékaim a gba korszakból vannak, és talán még az nds szériája is tetszik. (A GBC már-már túl retro nekem mai szemmel.)

A legjobb az első gen szvsz. Normális dizájn és nevek, nem ilyen kenyérpirítóra hajazó izék vannak benne... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Mi ennek a koncepciónak az értelme, hogy mindig van külön Red meg Blue, most meg Sun és Moon, ahelyett, hogy 1-ben adnák ki? Vagy csak marketing (sejtem)?!

(Amúgy nekem ez az egész Pokemon korszak kimaradt, szerencsére, akkor már túl voltam a 18-on, amikor bejött' Mo.-ra...)

(#9) Phobion válasza SunMount3r (#8) üzenetére


Phobion
őstag

minden verziónak vannak külön exkluzív pokemonjai

"Ruby: Seedot, Nuzleaf, Shiftry, Mawile, Zangoose, Solrock, Ho-Oh, Palkia, Tornadus, Reshiram, Skrelp, Dragalge.

Sapphire: Lotad, Lombre, Ludicolo, Sableeye, Seviper, Lunatone, Lugia, Dialga, Thundurus, Zekrom."

forrás: [kotaku]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#10) szupermacs válasza SunMount3r (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezzel arra ösztönöztek, hogy szerezz be még egy kézikonzolt, meg kábelt hozzá és a másik verziót is, ha nincs éppen ismerősöd, akivel cserélni tudnál. Szerintem is gusztustalan dolog, de hozzászoktam.
Viszont abban az időben elég komoly pénzbe került a 2 konzol, 2 játék, meg a kábel. Sose láttam értelmét a lehúzáson kívül. Wesder viszont írt egy klassz kis cikket az emukról, állítólag létezik olyan is androidra, amivel lehet 2 játékot összekötni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.