Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FPéter


FPéter
aktív tag

Hát ennyi:)

(#2) norbiphu válasza FPéter (#1) üzenetére


norbiphu
senior tag

miért? :U

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3) Crystalheart válasza FPéter (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Még szerencse, hogy épp online voltam, míg el tudtam olvasni, meg egyáltalán észre tudtam venni. Nagy szerencse. :D

(#4) FPéter válasza Crystalheart (#3) üzenetére


FPéter
aktív tag

Olyan gyorsan törölték, hogy majdnem én is átsiklottam a saját bejegyzésem fölött:D

(#5) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

édes Istenem, miért, ó, miért büntetsz minket? akinek nem inge, ne vegye magára.

(#6) Algieba válasza FPéter (#4) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

"majd elkezdtem fojtogatni a biológia spirálfüzetemből kiszaggatott fém részekkel"

Ennyit megmentettem belőle. :) Mert ettől kapott el erős vihogás. :DDD Annyira abszurd! :R

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) FPéter válasza Algieba (#6) üzenetére


FPéter
aktív tag

:)
Megvan a szöveg, szóljon, ha valakinek kell. Privátban vagy e-mailben gondolom elküldhetem.

(#8) KrAt


KrAt
veterán

Sajna igazam volt.. :( Itt no name miatt kettészakadt a PH!, úgy érzem.. :( Már semmi se a régi.. :O

(#9) Racecam válasza KrAt (#8) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most erre majdnem mondtam valamit, de inkább megtartom magamnak. Javaslom olvasd el, ha még nem tetted, ezt a hozzászólásomat és akkor talán megérted. De ettől függetlenül, hogy válaszoljak egy a másik topicban is leírt dologra: Ennek semmi köze "no name"-hez. Senkit nem engedek fikázni, Téged sem, ha véletlenül arra kerülne a sor. Ezt vagy megértitek, vagy nem, de ez akkor is így lesz.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10) FPéter válasza Racecam (#9) üzenetére


FPéter
aktív tag

Racecam, nem szeretnék vitatkozni, vagy megkérdőjelezni a moderátori képességeidet, de a törölt bejegyzés nem fikázott senkit. Ahogy a többi, az oldalamon megtalálható átirat sem. Ha így tűnt volna, sajnálom, leülök magamtól.

Azért örülök, hogy mindenki másnak tetszett!

[ Szerkesztve ]

(#11) Racecam válasza FPéter (#10) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lehet, hogy maga az írás nem fikázott, de a cím és a topicban megjelent bejegyzések (nem idézném, Te is láthattad), egyértelműen átmentek "no name" fikázásba. Ez így, amíg egyesek valami Istentől elrendelt küldetésüknek érzik, hogy "no name"-et megregulázzák, vagy egyáltalán foglalkozzanak vele, nem fog menni. :(

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12) Vandit. válasza FPéter (#7) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem kéne. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem sem no name valódi személye ugrott be az átirattól, inkább egy félszeg srác terminátorosított egy napja. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14) KrAt válasza Racecam (#9) üzenetére


KrAt
veterán

Mondd nyugodtan..

Hidd el, teljesen végigkövettem az eseményeket. És érdekességképp: létezik a kadettklub oldal, rajta egy egyszerű fórum. Szerencsém van ott egy moderátori ranghoz.
Nemrégiben feljött egy gyerek, és azt állította, hogy a kocsija 7 mp alatt gyorsul 100-ra (egy 1.3-as 60 lovas autóról beszélünk) és mondta a nagyobbnál nagyobb hülyeségeket. De el se tudod képzelni, egy olyan társaságnak mondta a faszságait, aki 1 csavarról megmondja, milyen alkatrészbe való.. És mondta, és mondta és mondta. Én az elején ki akartam rakni, többieknél rákérdeztem, de mondták, hogy nem, adjunk esélyt neki. Oké, ti vagytok a nagyobbak. Azóta kinn volt találkozón is, mondanom sem kell, élőben még szerencsétlenebb, mint a fórumon. És tolta a faszságait, és tolta és tolta. Ennek eredményeképp a fórum fele folyamatosan elküldi a picsába, lepereg róla, a másik fele nem vesz tudomást. Ennek folyományaként 1-2 "őstag" elhagyta az oldalt, többiek alig járnak fel, mert a hsz-ek fele róla szól.

Elgondolkoztam, ha az elején beáldozzuk a gyereket, és veszítünk 1 embert, akkor ma béke van. De nem, most páran itthagyták a fórumot, páran nem járnak fel, és csak ömlik a hülyeség. 1 embert megóvtunk, tönkretettük 10 másik szórakozását..

Itt no name-nél határozottan ezt érzem. Bármit csináltok, nem tudjátok megakadályozni. Hány bant szórtatok ki? Hány embernek teszitek tönkre a szórakozását? És ezzel hány ember nyer valamit? Akárhogy számolom, 1 embernek jó (no name) és sokkal sokkal többnek rossz. Ti nektek folyamatosan dolgoznotok kell, mert úgy is lesz, aki elmondja a véleményét a gyerekről, amit ti töröltök, bannoltok. Sose lesz vége, de gondolom ezt ti is beláttátok. Miért nem adjátok föl, és miért nem kéritek meg no name-et, hogy ne publikáljon, ezáltal béke lenne? Mert nehogy azt mondd, hogy az itteniek nem tettek meg mindent miatta, hogy jó útra tereljék, és mi lett? Semmi, ugyanolyan szar maradt minden..

Megéri nektek 1 ember 10-20-30-al szemben?

És ismersz: se veled, se a moderátorokkal (többüket személyesen is jól ismerem) nincs, és nem is lesz, sőt, nem is volt gondom, csupán a helyzetet látom hibásnak, és az intézkedéseket. Nyilván megbeszéltétek ezt közösen, mi legyen, ez lett a vége, de ez a ban, törlés sorozat SZERINTEM nem vezetett eredményre. Akkor revideálni kéne a dolgokat, hogy mi is a jó megoldás..

[ Szerkesztve ]

(#15) FPéter válasza Racecam (#11) üzenetére


FPéter
aktív tag

Nem tudtam, hogy belenyúltam valamibe. De ha a hozzászólásokkal van baj, topicot szoktatok zárni, nem személyes bejegyzést törölni.

De mindegy, nem akarok vitatkozni. Azt azért megjegyzem, én pártatlanul is furcsának érzem ezt az egészet a történések tükrében. Sosem hittem volna, hogy akármilyen bejegyzésemet, vagy akár hozzászólásomat törölni fogják a Logoutról, vagy más PH! oldalról.

Pont azért, mert bíztam abban, hogy az itteni józan moderátorok sohasem látnak bele a mondanivalómba olyan szándékot, ami valójában nincs.

[ Szerkesztve ]

(#16) Crystalheart válasza Racecam (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem inkább az jött el, hogy milyen tanácsokat adtak "no name"-nek, hogy "rendezze le a gyereket", meg "lépjen", meg hasonló bátorítások. Höhö. Hö. Igazi kis karakterfejlődésnek lehettünk itt olvasótanúi, amint a félszeg kis fickóból Flippy-szerű, dühöngő félskizofrén állat lett a sok hasznos tanács nyomán. :D

(#17) ne_nezze válasza KrAt (#14) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

Elgondolkoztam, ha az elején beáldozzuk a gyereket, és veszítünk 1 embert, akkor ma béke van.

ha most itt utat engednek a "no name" fikázóknak, akkor a jövőben mire lehet itt számítani szerinted? az ellenségek egymást fogják lehúzni logoutos írások formájában a nagyközönség előtt, a népnek meg meglesz a cirkusz? na nemár!

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#18) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

ne bassz fel, h törölték??? áá bazdmeg, ez már égő :U :(

when the sun shines, we'll shine together

(#19) Crystalheart válasza KrAt (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem a legegyszerűbb volna bojkottálni az egészet, nem? Passzív ellenállás, a kiegyezéskor is ez jött be, pedig ott aztán igazán feszült ellentét lapult. :)

(#20) KrAt válasza ne_nezze (#17) üzenetére


KrAt
veterán

Hát tudod elég rég óta itt vagyok, nem is keveset, és eddig sose volt példa ilyenre, amit mondasz. Miért gondolod, hogy ezek után lenne?

(#21) Szten Márs válasza KrAt (#14) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Az a borzasztó nagy különbség, hogy ott a szakmai topicokba "szemetelt" ez, akiről beszélsz, azokba a topicokba, amibe amúgy is jár a nép és olvasná, de gyakorta ezekkel az idióta hsz-ekkel kell találkoznia, meg a belőlük kiinduló khmm... eszmecserékkel... a helyzetet nem ismerem személyesen, de gondolom így van, ugye nem tévedek?

Namost itt "no name" barátunk nem szemetel össze egyetlen topicot sem, hanem írja a személyes kis blogjait, mint jópáran. Erre páran elkezdik komentekkel elhalmozni a blogbejegyzéseit és csodák-csodája, ettől szépen a lista tetejére kerül, egyre több ember láthatja és egyre többen kommentelik... de ezt mi, pontosabban ti csináljátok, ti csináltátok. Ti tettétek a figyelem középpontjába a gyereket, azzal, hogy folyamatosan vele foglalkoztok. Borzasztó nagy különbség. Ha nem foglalkoznátok vele, nemhogy elsüllyednének a topicjai, még csak nem is keletkeznének a bjegyzéseihez topicok. Ilyen borzasztó egyszerű.

Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy akik egyfolytában hangoztatják, hogy így kegyetlen, úgy pocsék és amúgy könnyfakasztóan borzasztó, amiket ír, azok miért olvassák el folyton az írásait és miért kommentálgatják és tartják őt a toplistán? Ez valamiféle új perverzió? Nem értem én ezt...viszont lényeg a lényeg: nagyon más a két szitu. Ott meg az említett forumon még mindig nem késő cselekedned, ha úgy érzed.

Ettől függetlenül az írás engem is érdekelt volna, ill érdekel is, de az más téma :)

(#22) KrAt válasza Szten Márs (#21) üzenetére


KrAt
veterán

Ha az én kezemben lenne a megoldás, nemes egyszerűséggel nem engedném kommentelni no name bejegyzéseit. Írhatna, és mégse lenne belőle probléma.

Esetleg ajánlanám neki a logoszférát, az pont tökéletes lenne erre az esetre..

(#23) Racecam válasza KrAt (#14) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ott is az volt a baj, hogy foglalkoztak vele. Bár ha szakmai fórumról volt szó, az más helyzet. Mert aki ott szándékosan tolja a hülyeséget és ezzel kvázi folyamatosan flame-et kelt, bizony el kell tanácsolni, ha nem megy magától, el kell távolítani a közösség érdekében. Ha a személy akiről itt beszélünk nálunk is a szakmai fórumban ontaná szándékosan a hülyeségeit, már régen történt volna vele valami.
De ő a saját blogjában ír, amit ugye jobb estben, kimondom, ki nem sz... le? Nem olvasom és kész. Ez teljesen más tészta. Ha nekem eszembe jutna blogolni és a macskám nemi életéről írnék lentről felfelé, jobbról balra és még így is fordítva, kit érdekel az. Legfeljebb aki arra jár megállapítja, hogy ez egy seggfej és továbbáll. Nyilván még egyszer már nem is kattint ide. Ezt próbálom magyarázni már hónapok óta és ha csak a fele ember is megfogadja, már nincs ekkora "hype" az illető körül.De nem, mintha valamiféle drog lenne, alig várják az új blogbejegyzést, hogy mehessenek fikázni. :U Ezt nem tudom megérteni.
Itt mindenki szabadon vezethet blogot, amíg meg nem sérti az alapelveket. És senki sem érdemli meg, hogy gúnyolódjanak rajta, kifigurázzák, bántsák ezért. Nem is fogom ezt megengedni.

Na jó, mára Game Over, holnap korán kelés lesz... :)

u.i.: Basszus Szten Márs ugyanezt írta, amíg én mást is csináltam. Hihetetlen, de szinte szóról szóra. :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24) FPéter válasza Racecam (#23) üzenetére


FPéter
aktív tag

"Itt mindenki szabadon vezethet blogot, amíg meg nem sérti az alapelveket. "

Most törölted egy blogbejegyzésemet. :)) Nem a kommenteket, hanem egy személyes bejegyzésemet. Ami nem sértett alapelvet, ahogy a többi sem, hiszen hónapok óta fenn vannak, ugyanabban a stílusban, mint a törölt bejegyzés. Sőt, azok még címlapon is voltak, az egyik 5000 feletti olvasottsággal.

(#25) Szten Márs válasza KrAt (#22) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

De a megoldás azon emberek kezében van, akik kommentelik (és folyamatosan panaszkodnak vagy/és szívnak amiatt, hogy lám, megint a figyelem középpontjában van... jé, vajon miért? :W )
Szóval nagyon egyszerűen meg tudja oldani ezt az (ál)problémát a PH-s olvasó/kommentelő tábor, ha akarja, ha meg nem akarja, akkor tényleg csak van valami ok arra, hogy így tegyen... akár tényleg önsanyargató perverzió, akár bármi más, bár meg kell mondjam, semmi más nem jut az eszembe oknak...

[ Szerkesztve ]

(#26) twollah válasza KrAt (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

Valamirol lemaradtam?

Ketteszakadt a "PH!"?

Miert?

(#27) KrAt válasza Szten Márs (#25) üzenetére


KrAt
veterán

Mindegy is, nekem nincs igazam.. Csak idegesít, hogy ez megy 100 éve, és nincs rá megoldás.

twollah: te aztán úgy hiányoztál ide.. Nekem hozzád már késő van..

[ Szerkesztve ]

(#28) Racecam válasza FPéter (#24) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igazad van.
Rakd vissza és tiltsd le a kommenteket, mert az már az előbb sem jött be. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29) ne_nezze válasza KrAt (#20) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

lehet, hogy régóta itt vagy de akkor tudnod kellene, hogy eddig miért nem volt példa ilyesmire.

véleményem szerint ez néhány ember munkájának köszönhető, akik nem engedik meg annak a 20-30 embernek, hogy kedvük szerint kiosszanak másokat, még akkor sem ha az esetleg megmosolyogtató is. nem vezet semmi jóra.
az a 20-30 ember meg találhatna jobb szórakozást is ennél.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#30) KrAt válasza Racecam (#28) üzenetére


KrAt
veterán

És noname-et nem lehet megkérni erre? Minden probléma 1 csapásra megoldódna.. Az ő érdekében is..

(#31) FPéter válasza Racecam (#28) üzenetére


FPéter
aktív tag

Köszönöm, Racecam.

(#32) tildy válasza KrAt (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

Őt nem lehet megkérni. Neki szabad akarat van adva .
Pedig csak kérni kéne, moderátorra csak hallgat.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) twollah válasza Racecam (#23) üzenetére


twollah
nagyúr

IMHO egyszerubb lenne ravenni a kedves szoszatyar illetot, hogy a tevekenyseget tovabbiakban a LOGOSZFERA-ban folytassa.

Az irasait meg azonnal torolni vagy a hozza tartozo topikot azonnal bezarni.

(#34) ne_nezze válasza tildy (#32) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

ennyi erővel a többi embert is meg lehetne kérni, hogy ne írjanak semmi reakciót, nem?
jaa, hogy már szólva lett? többször is? nekik nem kell hallgatniuk egy moderátorra sem?
valami itt nem kerek, nagyon nem...

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#35) twollah válasza KrAt (#27) üzenetére


twollah
nagyúr

"twollah: te aztán úgy hiányoztál ide.. Nekem hozzád már késő van.."

Kelloen hisztis vagyok, de megprobalok kulturaltan valaszolni a kitoresedre.

Konkretan mi a banatos bajod van velem?

Feltettem egy kerdest es az erdemi valasz helyett kaptam valamit ami megjobban kihozza belolem az allatot.

(#36) FPéter


FPéter
aktív tag

Az eredeti bejegyzés Racecam jóvoltából újból felkerülhetett az oldalamra, aki szeretné, elolvashatja ott.
Ezt pedig holnap délelőttig törlöm a flame miatt. Nem akarok kellemetlenséget okozni senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#37) tildy válasza ne_nezze (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezek az emberek segíteni próbáltak. Sokszor sok esetben. Én azt látom, hogy tőlük elvár a mod. gárda megtartóztatást, nonamenek meg szabad kéz van adva, mert ami nincs tilva azt szabad...

Ha valakinek xszer elmondok valamit, x+1-edjére már én is felhúzom magam, node ezért ne csak én legyek már hibás...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) ne_nezze válasza tildy (#37) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

csak azt nem értem, minek húzod fel magad? :F
hagyni kell, hadd menjen a saját feje után és kész, nincs ez az egész herce-hurca. Szten Mársnak tökéletesen igaza van, sikerült itt felsztárolni ezt a srácot, ahelyett, hogy békén hagyták volna. te ennyi idősen nem zavarodtál volna meg ennyi tanácstól? mert ahány ember, annyiféle tippet kapott, aminek az lett a vége, hogy ugyan ennyi féle rúgást kap most azoktól akik 'segítettek neki. mit ne mondjak, jól ki van segítve...

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#39) tildy válasza ne_nezze (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Így gondolod? Majd ha gyereked lesz, azt is hagyd mindig a feje után menni, mégcsak tanácsot se adj neki.
Noname gyerek. Lehet egy ideig pátyolgatni, de van amikor már igenis meg kell neki mondani, hogy oké kérlek, a nyugalom érdekében midnenki jobban járna ha...Ennyi.
Látszik, hogy gond van belőle, de inkább legyen 30 hisztis user, mint egyet kérjünk meg finoman.
Hát fura.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) FPéter válasza tildy (#39) üzenetére


FPéter
aktív tag

Tildy, szerintem 14 évesen te sem voltál ennyire gyerek. No name-nek segítségre van szüksége.

Mármint egyre, de az szakértői legyen.

[ Szerkesztve ]

(#41) ne_nezze válasza tildy (#39) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

miből gondolod, hogy nincs? :)
nem a tanáccsal van a baj, hanem az 1000-féle tanáccsal.
ilyenkor tudok kicsit elképedni, hogy felnőtt emberek képesek megsértődni azon, hogy egy gyerek, aki maga sem tudja még mit akar, képes volt nem RÁ hallgatni. valahol ez is megmosolyogtató.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#42) tildy válasza ne_nezze (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem rá, hanem több felnőtt azonos tanácsára. (Itt most nem az életével kapcsolatban mondom.)

És nem, tényleg nem voltam ennyire gyerek.
Ha mod lennék, én biztos megkérném őt, hogy :
-tiltsa le a kommentelést
-go to logoszféra
-aki segíteni akar, majd ír neki privet, egyébként nyugi lenne.

De nem vagyok mod, sőt szvsz nem is leszek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) Gergő_


Gergő_
őstag

én akkor bénultam le, amikor a következő szót olvastam "hejettem"
ekkor elhatároztam, hogy tényleg nincs értelme hozzászólni, és próbálom magamat én is visszafogni.

(#44) Racecam válasza FPéter (#36) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne töröld szerintem, tanulságos lehet. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#45) Racecam válasza tildy (#37) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Milyen szabad kéz Tildy? Már megint nem tudod miről beszélsz szerintem... :U
Bántott valakit az illető, anyázott vagy bármilyen formában megsértette az alapelveket? :F
Ellentétben azokkal akik vele személyeskedtek, kéretlenül jó tanácsokat osztogattak?
Kérte az illető ezt? Akkor most végül is miről beszélünk? :F :U

u.i.: Gondold már végig egyszer legalább amikor leírsz valamit, a másik oldalról is a dolgokat. Hová vezetne az, ha 20-30 ember mondaná meg, hogy mit lehet, ki írhat és mit, hogyan írhat a saját blogjában. Te például mit szólnál hozzá, ha néhány hangos user folymatosan cikizne az elütéseid, stílusod, vagy a témaválasztásod miatt. Nem azt mondanád egy idő után, hogy ha nem tetszik, ne olvasd? Kinek mi köze van hozzá, hogy a saját blogodban mit és hogyan írsz? Ha az Index blogjai közül valamelyik nem tetszik (ugye tudjuk, hogy azok is kommentezhetőek, sőt a címlapra is vannak válogatva), írsz nekik, hogy ezt töröljék és a blogolót rugják ki, vagy korlátozzák? Mert 20-30 embert idegesít? Inkább nem olvasod el, nem?

Az a baj, hogy néhány emeberrel együtt elfoglaltok egy álláspontot és ahhoz körömszakadtáig ragaszkodtok. Nem lehet meggyőzni, józan ésszel, nem gondolkodtok el a felhozott érveken. Nem tudtok globálisan gondolkodni. Szerintetek hová vezetne az, ha engednénk a hangos kisebbség nyomásának és egy uset indok nélkül korlátoznánka a mindenki más által gyakorolható jogaiban? Mi lesz a következő? Ha majd más valakinek nem tetszik a stílusa, helyesírása stb. akkor azt is korlátozzuk? Egyáltalán ki mondja meg, hogy kit és miben korlátozzunk? Rendezzünk róla szavazást? Arról nem is beszélve, hogy milyen blog az, ahol megmondják mit és hogyan írhatsz az alapelveken felül?

Érdekes kérdések ezek, nem? Próbáljátok végre megérteni az oldal üzemeltetőinek álláspontját, ami ráadásul szerintem az igazságos és a többség érdekeit szolgáló megoldás. De ha megérteni nem is tudjátok, akkor is fogadjátok el, mert mást úgysem tehettek.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#47) dew28 válasza ,,no name" (#46) üzenetére


dew28
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#49) Crystalheart válasza ,,no name" (#48) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Így, hogy nem mondja el előre, nagyobb poén :DDD

(#50) tildy válasza Racecam (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem mondanám azt, visszavonulnék a logoszférámba, hiszen a blogos rész csak amiatt indult, mehet-e így napi blog, és írhat -e bárki bármiről úgy, hogy pl:
-folyamatosan fenn van az utolsó bloggolók közt a neve, vagy olyan dolgokat ír, amire szinte a kutyafüle se kíváncsi, és csak napi dolgait rakja ki publikba.

Egyébként azért ez jóval másabb, mint a blog.hu.
Szeintem a kommentelés letiltása mindenki!!! érdekeit szolgálná (legalábbis ideiglenesen midnenképp) .Sőt míg te arról az oldalról nézed, hogy korlátozás, én inkább arról, hogy ezzel fejlődne ő is, hiszen nem lenne folyamatos támadásnak kitéve, aminek azért részben oka ő is.

Ti tudjátok.
Az Opera 10 helyesírás-ellenörzőjének hála pedig csökkenni fognak az elütéseim:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.