Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

csunyak. es cian szinu nem lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) DaveJr


DaveJr
őstag

Hm....mi lehet az a 3-as gomcsoport az XL-en?

Csak nekem furcsa, hogy ugyanaz a kép (minimális eltéréssel) a képernyőkön, mind a render képen, mind a "valós" fotón?

Most "fizikai" gombokkal jönnek vagy szoftveres lesz?

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#3) Rolandd


Rolandd
újonc

Ütős kis telók lesznek ezek, és még elölről jól is néznek ki, de hátulról nem lettek valami szépek. Reméljük az árazást nem rontsák el, mert akkor megérné beszerezni egyet.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot!

(#4) Воланд válasza DaveJr (#2) üzenetére


Воланд
titán

szoftveres gombok lesznek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

Ez a GUI így elég katyvasz lesz.

(#6) stutga


stutga
tag

Sajnos a kamera szenzormérete a tucsokpocs méretet kozelíti. A xeon vaku sem esélyes. Igy aztan a PureView csak márkanév marad. minden mogottes tartalom nélkul. kár érte,.

A 16K-s kijelzo viszont kell. 3000mAh sosem merulne le 720p-n, de igy menni fog 4 óra alatt is. CSAK IGY TOVÁBB!! :C

(#7) ghost364


ghost364
senior tag

ezek hihetetlenül gagyik bármelyik másik márka csúcsmodelljéhez képest. vajon tud majd egyszerre csörögni és rezegni? ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#8) Polarstar válasza stutga (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csak lassan, mert a bejelentés szerint megközelítik itthon ma a 300ezres álomhatárt.

1000 dollárról cikkeznek a pletykák..

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

én inkább az operációs rendszerre és a hozzá adott szolgáltatásokra leszek kiváncsi

mert ugyebár hiába a csúcs hardver....

(#10) #16820480


#16820480
törölt tag

Jobban örültem volna, ha a kisebbik marad 1080p felbontáson, és amellé kap egy 3000-es akksit. Olcsóbb is lehetne tőle.

(#11) marc.loedi


marc.loedi
csendes tag

Mik ezek a vastag kávák? :F Remélem nem ilyen lesz...

[ Szerkesztve ]

(#12) Plazmacucci válasza stutga (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

mesélj mit tudsz a szenzor méretéről.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) rnyk


rnyk
tag

Szerintem nem feltetlenul rondak inkabb csak kicsit kiabrandito a full muanyag haz. Legalabb a 930-nak van fem kerete.

Ezek inkabb hasonlitanak a 640-re ami kozepkategoria azert felosben jo volna latni nemi femet.

Gondolom a szoft gombok a fekvo tajolasu start menu miatt lesz de ez csak tipp, vagy megtartjak a surface phone-nak.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#14) moleculez válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


moleculez
veterán

Nem mindegy, mobil = szar fotó, akármekkora is a szenzor, az bizony hangyaboka. Hagyd rá...

Elég csúnyácskák így most, láttam,már jobb rendereket.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Воланд válasza rnyk (#13) üzenetére


Воланд
titán

eddig nincs szo fekvo tajolasu start menurol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) stevve válasza stutga (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

A kamera modul mérete a hátlapon nem igazán mérvadó... és 3 LED-es vakut kap, ami bőven elég. A Pureview sosem a kiálló orbitális kamerát jelentette.

Nem volna rossz rögzíteni az fejekben, hogy az akksit nem a kijelző felbontása eszi meg, így az, hogy QHD nem igazán vesz le sokat önmagában az akksiból.

Mindenki:
Az árról sincs hír egyelőre, kár rémisztgetni mindenkit, viszont pár helyen már írisz szkennerről is írtak. Ez mind majd kiderül. Ha ez utóbbi is lesz benne, izgalmas készülék lesz.

Ha csak a specifikáció lenne leírva, mindenki máshogy vélekedne, mert egyébként jók a paraméterei, de nyilván kell a fikázás, ezért a tényeket inkább hagyjuk ki a történetből nagyvonalúan. :U

[ Szerkesztve ]

(#17) Seangaijin válasza Воланд (#15) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Dehogynem. Szavazásra van bocsájtva, hogy legyen-e.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#18) Воланд válasza Seangaijin (#17) üzenetére


Воланд
titán

mert az aztan sokat er. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) DaveJr válasza Seangaijin (#17) üzenetére


DaveJr
őstag

Cortana magyarítására is van szavazás:)

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#20) ghost364 válasza DaveJr (#19) üzenetére


ghost364
senior tag

annál több nem is lesz :N

[ Szerkesztve ]

(#21) Vassili_Zait válasza Seangaijin (#17) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Az értesítési központ majdnem 2 évig volt szavazási toplista élén mire lett belőle valami...

(#22) stevve válasza Vassili_Zait (#21) üzenetére


stevve
nagyúr

És az még hiánypótló is volt. Viszont az elforgatható főképernyő nem nagy divat manapság más gyártóknál sem, szerintem nem lesz belőle semmi.

[ Szerkesztve ]

(#23) Assdak válasza Воланд (#4) üzenetére


Assdak
őstag

Ez már biztos? Istentelen nagy tökönlövés lenne....

Így kép alapján mondjuk ez nekem nem tűnik 5,7" nak.

(#24) Воланд válasza Assdak (#23) üzenetére


Воланд
titán

igen, az.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) Vassili_Zait válasza Assdak (#23) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Majd akkor lesz biztos ha belejentik... a lumia 820 is egy istentelenül ronda műanyagházban volt protoformában... mondjuk a 925-ösről is az első képek láttán mindenki azt mondta, hogy az eddigi legrondább nokia, és mikor kijött, akkor mindenki odáig volt, hogy milyen gyönyörű... :U

(#26) Assdak válasza Воланд (#24) üzenetére


Assdak
őstag

Katasztrófa, amit ezek művelnek... Eddig mindenhonnan olyan hírek jöttek, hogy fizikai gombok, erre most ez a használhatatlan szar szoftveres megoldás. Csak sikerül elérniük, hogy még a legnagyobb fanok is kihátráljanak a WP mögül.

(#27) #51736960


#51736960
törölt tag

nokia logóval és androiddal kéne :D

szerk: max $50-ért...

[ Szerkesztve ]

(#28) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Szerintetek mekkora az esélye annak, hogy ezekből is kihagyják a microSD slotot? ;]

#26 Assdak:
Én már speciel kihátráltam a WP mögül, igaz, nem a virtuális gombok miatt. :D
Egyszerűen katasztrófa, mit művelnek mind szoftveresen, mint hardveresen. :O
Egyelőre még a Surface és az Xbox az, ami tartja a minőségét, de ennyi. minden más megy gagyiba.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#29) Assdak válasza Vassili_Zait (#25) üzenetére


Assdak
őstag

Ezzel az a baj, hogy 1520 óta nem voltak képesek, minden igényt kielégítő csúcskészüléket összerakni...
Nem arról van szó, a mai napig imádom a 1520-at, de azért az ember csak vágyik az újra...

(#30) Vassili_Zait válasza Assdak (#26) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Nekem most egy lumia 920-am van, imádom mert műanyag... és a galaxy alfámnál sokkal jobb kézben tartani, pedig az meg fém... szép, de legalább rossz fogni, és ha leesik akkor ronda lesz...

A szoftveres gombokat meg használtam 735-ösön és teljesen faszán meg vannak oldva... kb 2 perc alatt szoktam meg!

(#31) Vassili_Zait válasza Assdak (#29) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Ha igényes műanyagból lesz, mint pl első generációs moto x hátlapja, vagy akár csak a 1520, akkor nem lesz itt baj... nekem a microsoft logó bántja a szemem, olyan búcsús kétpálcás hatást kelt... :(

(#32) rnyk válasza Воланд (#15) üzenetére


rnyk
tag

Volt egy kerdes twitteren Gabe-tol, hogy akarunk-e :)

Mod: vagyis valaki mastol de Gabe is osztotta

[ Szerkesztve ]

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#33) Crafter32


Crafter32
őstag

Így kép alapján elég bakelit kinézetűek szegények, de ezek még úgyis csak pletykák.

(#34) Assdak válasza Vassili_Zait (#30) üzenetére


Assdak
őstag

920 volt 1520 előtt, jó telefon volt az is, de könyörgöm, már a 1520 is több mint két éves. Van egy 640-em, amin szoftveres gombok vannak. Azon kívül, hogy igénytelen, ráadásul még a normális használatban is akadályoz...
Ezen felül, minek akkora keret alulra, ha nincsenek gombok..

(#35) stevve


stevve
nagyúr

Ha jön a Continuum, akkor megeshet, hogy kipróbálok egy ilyesmit. Érdekel, hogy fordul át PC-be egy mobil. :) Egyébként pedig üzleti felhasználásra pont jó lesz, mert így még a laptopot sem kell mindenhová cipelni és ugyanúgy alkalmazható lesz a céges biztonság könnyedén.

(#36) Vassili_Zait válasza Assdak (#34) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Szerintem egy 930-sem olyan rossz telefon...

Nem értem amúgy a problémád, itt a csúcsmodell, még csak egy retek képet látunk róla... és már kijelented hogy 2 éve nem raktak össze csúcs telefont... Hardver jó lesz benne, az hogy nem fém a háza hanem ugyan olyan forgácsolt polyamid mint az általad az utólsó jónak tartott telefon nem teszi rosszá... itt van némi ellentmondás :U

(#37) Plazmacucci válasza Vassili_Zait (#36) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Amíg a kezünkben nem fogjuk, addig nem raktak össze jobb telefont :N

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38) Cilindrik válasza Воланд (#4) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Szerintem csak simán fentről lefelé: hangerő+, bekapcs, hangerő-, kamera. Ha előlről megnézed sem a másik oldalon sem a tetején nem látszik gomb kitüremkedés.

(#39) Vassili_Zait válasza Plazmacucci (#37) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Pont erre akartam célozni, csak én abból az irányból, hogy addig rosszat sem...

(#40) Plazmacucci válasza Vassili_Zait (#39) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen az is igaz. Szerintem a 1520 magas labda, nehéz lesz megugrani. Ha most lehetne kapni, rohannék megvenni. Sebességben ezek sem lesznek jobbak, ha csak nem szándékosan rontják majd a régi készülékek sebességét á la apple.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#41) Assdak válasza Vassili_Zait (#36) üzenetére


Assdak
őstag

Nem tudom ezt a műanyag házat miért mantrázod nekem? Egy árva szót nem szóltam róla, semmi bajom a műanyag házzal. A szoftveres gombokkal van problémám, ami vicc kategória egy flagship modellen.
Jelen állás szerint több mint két éve nem jöttek ki csúcskészülékkel. Az utolsó minden igényt kielégítő készülékük a 1520 volt ( nyilván a méretei miatt, egy rétegnek még ez sem ). A 930 már nem tudott annyit mint a 1520, egy butított verzió volt, kisebb méretben.

(#42) abelyhun


abelyhun
csendes tag

Elég érhetetlen számomra amit a Microsoft csinál a Lumiákkal. Ha ez igaz, és ilyen külsővel akarják piacra dobni akkor nem tudom mit várnak. Röviden: Ocsmány. Adott volt a 930, sosem mondtam rá, hogy szép telefon...hát ehhez képest... :W :W

Nokia 3410-> Sony Ericsson T290-> Samsung SGH-X530-> Sony Ericsson K660-> Sony Xperia x8-> Sony Xperia L -

(#43) #13110016


#13110016
törölt tag

Nekem komolyan mondom tetszenek. Még a menü is, pedig nagyon nem szeretem a csempéket.

(#44) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Mi a baj a szoftveres gombokkal? Én Androidon még szeretem is, mert testreszabhatóak. A videólejátszók és társaik meg ha rendesen vannak megírva, eltűnik.
Engem ez a nagyon nem prémium dizájn zavar. Ilyet csúcsmodellként csak nem adnak ki...

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#45) Assdak válasza Hiperwolf (#44) üzenetére


Assdak
őstag

Alapból van egy sáv a telefon alján ahol elférnének a fizikai gombok. Ezen felül a szoftveres gombok, plusz helyet foglalnak, nem olyan érzékenyek mint a fizikai gombok, kisebb területen lehet "lenyomni" őket, a fos elhelyezkedésük miatt sokszor rányom az ember a csempére a gomb helyett. E mellett fölöslegesen kell pöckölget össze vissza, mert megnyit az ember egy képet, vagy doksit aztán eltűnik. Ha meg nem tűnik el, akkor foglalja a hasznos helyet a képernyőn, miközben ott lenne a hely a fizikai gomboknak.

(#46) Vassili_Zait válasza Assdak (#45) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Nokiáknak mindig is vastag volt az alsó kerete, elvileg súlyponti okokból... na de pl a 753 és a 920 nagyon hasonlítanak, és a 735-nél anniyval nagyobb a kijelző, amennyivel a fizikai gombok többet foglalnak... szerintem itt is hasonlón lennének,ha lenne belőle fizikai gombos.

(#47) Pearce


Pearce
aktív tag

Az 1520 meg előtte a 800 is polikarbonáttal jött ki. Most az, hogy nem fém, ami lehet, hogy minőséget sugároz meg a felsőkategóriában dukálna, de ha leejtik, akkor könnyebben horpad meg sérül, mint a poli.

Ami viszont csalódás, azok a szoftveres gombok és a 950-esnél a kamera körüli fekete keret. Mint valami bazári hulladék...

(#48) tomboy0013 válasza Vassili_Zait (#46) üzenetére


tomboy0013
veterán

A 930 tökéletes ellenpélda erre.

(#49) Vassili_Zait válasza tomboy0013 (#48) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Jogos! :DDD

(#50) desolator


desolator
senior tag

Korábban mindenhol ezek a képek keringtek:

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.