Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mikor megnéztem tegnap ezt a videót elkapott a hangulat. Bár mindig azt mondtam, hogy ha Forza akkor inkább a fő epizódok mint a Horizont, de azért nagyon "kívánatos" :) Olyan hangulatom támadt tőle mint annó a régi NFS részeket látva. (Underground előtt). Mondjuk az durva, hogy X360-on mennyive csúnyább. De ez nem von le semmit a X1-es verzió érdemeiből.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) plejik válasza .LnB (#1) üzenetére


plejik
addikt

Hát 360-on ...pfff... Az első rész szebb volt. :) Ezn agyon fájó , hogy nem foglalkoztak vele többet, mert azért lehetett volna belőle mit kihozni még bőven..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3) stratova válasza .LnB (#1) üzenetére


stratova
veterán

Az a durva, hogy olyan idős vasból még kihoztak ennyit :) Bár lehet, hogy az első szebb volt, sajnos azzal keveset volt szerencsém játszani. Szerintem is jó hangulata van :) a zenék sem rosszak (bár én az első Most Wantedben megjelenő szimfonikus aláfestést is szerettem üldözésnél).
A dumáló GPS-t azonnal kikapcsolnám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) davidsone


davidsone
addikt

1080p? tudja a xone? vagy ez nem natív?

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#5) bulikavagyok válasza davidsone (#4) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

1080p 30fps

(#6) RECSKA válasza plejik (#2) üzenetére


RECSKA
veterán

Felejtsuk mar el a 360-at...
Ki jatszik 10 eves geppel???
Tessek 1-et venni... ( ne fogjuk mar vissza a fejlodest, csak mert 8 evenkent nem vagyunk kepesek 140-et kiadni.. )

Sry mindenkitol.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#7) Döglött Róka válasza davidsone (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Miért ne tudná?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#8) Bird válasza RECSKA (#6) üzenetére


Bird
addikt

Hát én inkább visszamegyek és folytatom azt a tevékenységet ami a nicked.... ;] Nem vennék 720p nextgen konzolt.... Ami szerintem nem is nextgen az box360-hoz képest. Mert közel sem akkora a különbség mint a PS3 és a PS4 közt....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) RECSKA válasza Bird (#8) üzenetére


RECSKA
veterán

De akkor gondolom nem is sírsz, hogy fos a grafika...

Valamit valamiért. Jó lett az 1 is, de a ps4 erősebb sokkal. Ha kihullik a sok előző gen, és csak a mostanira fognak játékot írni, sokkal jobb lesz. Teljesen más, mit a régi, az erőből számol, abban ez rossz.

Senki nem kényszerít, hogy vegyél, de ha nem veszel, akkor fogadd el olyannak a régi gépre jövő cuccost, amilyen...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#10) Bird válasza RECSKA (#9) üzenetére


Bird
addikt

Ööööö.. Összekeversz valakivel....

"Senki nem kényszerít, hogy vegyél, de ha nem veszel, akkor fogadd el olyannak a régi gépre jövő cuccost, amilyen..."

Hol írtam ilyet bárhol is? :U

#11:Köszönöm a kioktatást Róka de döglött! :R Megyek számolgatni.....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) Döglött Róka válasza Bird (#8) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az gondolom megvan, hogy a 360 csak az utobbi evekben tudta a 720p-t azt is csak az exkluziv cimeknel. Mellesleg fanyalogni a felbontason (ami raadasul teves, mert nincs 720p cim egy next-gen konzolon) rettento nagy butasag, hisz mindemellett eleg nagy fejlodesen mentek keresztul a jatekok bevilagitas es effektek teren, poligonszamrol nem is beszelve:)

Tovabbi kellemes pixelszamolgatast.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) Döglött Róka válasza RECSKA (#9) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"Teljesen más, mit a régi, az erőből számol, abban ez rossz." - A mostani is, lasd PS4.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13) Def26


Def26
félisten

Fizetett hirdetésünk olvashatták. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) plejik válasza RECSKA (#6) üzenetére


plejik
addikt

Jó, hát ha te ennyire tele vagy, akkor beruházhtsz nekem egyre, nyugodtan menj el és vegyél 1-et. :)) :U

És nekem az volt az alapvető problémám, hogy jobban is meg lehtett volna csinálni, lásd első rész....

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#15) davidsone válasza Döglött Róka (#7) üzenetére


davidsone
addikt

"It's a trend we're seeing from PS4 games that achieve a 1080p resolution at 30 or 60 frames per second when their Xbox One counterparts run at 720p or 900p at 30 or 60fps."

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#16) Bird válasza davidsone (#15) üzenetére


Bird
addikt

Teljesen felesleges bármivel is érvelned.... Nem látod, hogy mi a nickje? :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17) davidsone válasza Bird (#16) üzenetére


davidsone
addikt

:C RECSKA úr ;] ja bocsánat az nem is ő RECSKA pro :R

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#18) SzDavid99 válasza plejik (#14) üzenetére


SzDavid99
tag

+1

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#19) RECSKA válasza Bird (#10) üzenetére


RECSKA
veterán

Csak neked ment valaszba, de nem neked szolt. Bocsi :)

Szerk : a box 8 eves. Ha valaki mondjuk 1-2 eve egy alsokategorias telefon araert vett ilyet, majd ri a szaja, hogy nem jon ra jatek, ami jon az meg csunya, az meg is erdemli. Tessek venni pc-t. Abba csak a vga annyi, mint egy xbox1.

A nickemrol le lehet szallni, kulonben fappfapp xD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20) Döglött Róka válasza davidsone (#15) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Most én is írjak marhaságokat angolul, idézőjelekkel körítve?:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#21) davidsone válasza Döglött Róka (#20) üzenetére


davidsone
addikt

folyamatosan azt csinálod (magyarul ;] ), idézőjelek nélkül ;]

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#22) Döglött Róka válasza davidsone (#21) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Legalább könnyebben megérted;]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#23) davidsone válasza Döglött Róka (#22) üzenetére


davidsone
addikt

:F :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#24) rdt89


rdt89
addikt

Xbox360 előnye az új generációval szemben, a rengeteg megjelent játékcím és a tökéletes Forza Motorsport 4, meg a sok WWE játék. Engem a grafika nem zavart sose, még a játékélmény kárpótol mindenért (Prince Of Persia trilógia a mai napig kedvenc, pedig mostani szemel a grafika eléggé elavult). Ha be is ruházok egy új generációra, minimum 2 év múlva, addigra már lesz rá bőven választék.

Legyen hozzászólásom a Horizon 2-höz is, nem véletlen csinálták sokkal jobbra a XO verziót, mert ki venné meg az új konzolt, ha szinte azonos szintre pofozzák ki az X360-as verziót? Az új generációnak is fogynia kell. De én attól függetlenül örülök, hogy megkaptuk X360-ra is, a semminél több. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Döglött Róka válasza rdt89 (#24) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"Legyen hozzászólásom a Horizon 2-höz is, nem véletlen csinálták sokkal jobbra a XO verziót, mert ki venné meg az új konzolt, ha szinte azonos szintre pofozzák ki az X360-as verziót?" - Csak emiatt rosszabb, nem az erosebb vas miatt:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#26) rdt89 válasza Döglött Róka (#25) üzenetére


rdt89
addikt

Természetesen tudom, hogy sokkal erősebb, de kicsit se látszik a generáció váltás, ergó még a régi konzol határait feszegető/éppen meghaladó grafika van az XO-n, erre próbáltam célozni, mikor a butításra utaltam. :)

(#27) Döglött Róka válasza rdt89 (#26) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nezd meg jobban akkor, mert ez a kijelentes egetvero baromsag:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28) rdt89 válasza Döglött Róka (#27) üzenetére


rdt89
addikt

Egyáltalán nem mondanám baromságnak, inkább figyelmetlenségnek a fejlesztők részéről. Biztos, sőt 100%,hogy jobbat is ki tudtak volna hozni ebből a konzolból, ezt csupán a profit orientáltság miatt készítették semmi több okból!

(#29) davidsone válasza Döglött Róka (#27) üzenetére


davidsone
addikt

úgy látom te vagy itt a megmondom arc

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#30) bulikavagyok válasza rdt89 (#28) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"a régi konzol határait éppen meghaladó grafika van az XO-n" :F Ez mondjuk a H2-re pont nem igaz. Nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

(#31) Döglött Róka válasza rdt89 (#28) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Segítek, ezért baromság, amit állítasz:

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#32) rdt89 válasza bulikavagyok (#30) üzenetére


rdt89
addikt

Nem játékon belül értettem, hanem általánosságban.

Döglött Róka:
Látom egyszerűen nem akarod megérteni, hogy ne megy játékról beszélek, hanem általánosságban. A Horizon 2 pedig kritikán aluli, főleg, hogy ennél sokkal szebb játékok is megvetették a lábukat a konzolon, és Forzából is a régiek szebbek voltak sokkal, ez meg egy olyan lökjünk csontot próbálkozás.

(#33) Döglött Róka válasza rdt89 (#32) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az megvan, hogy ez egy open world jatek? Mert latom nincs.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#34) rdt89 válasza Döglött Róka (#33) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, úgy hívták, hogy Forza Motorsport 5! Azért már kicsit messzebb vagyunk a nyitó címek megjelenésétől!

[ Szerkesztve ]

(#35) Döglött Róka válasza rdt89 (#34) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A forza motorsport 5 open world? Fogalmi zavarokban szenvedsz latom:P

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#36) rdt89 válasza Döglött Róka (#35) üzenetére


rdt89
addikt

Nyitó címet olvastam bevallom, de nem is vitatkozok tovább a témában, mert látom nem is akarod felfogni amit mondok, csak kötekedni szeretnél, ami nem probléma. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Döglött Róka válasza rdt89 (#36) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Basszus, a forza 5 egy palyaverseny, egy szimulator, idojaras es napszakok nelkul. Erthetoen tobb eroforras marad a grafikara mint egy open world/sandbox jateknal, ahol sokkalta nagyobb a bejarhato terep mint egy 3-20 kilometers zart aszfaltcsik, dinamikus idojarassal es sokkal tobb palyan tartott autoval. Kompromisszumot kell kotni.

Nem kotekszem, egyszeruen nem fogod fel a technikai kulonbseget a ket jatek kozott. A horizon 2 eroforrasigenyesebb, ha ezt nem fogadod el, az a valosaggal valo hadakozas, semmi tobb;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38) mlinus válasza Döglött Róka (#11) üzenetére


mlinus
őstag

dead rising 3, metal gear solid: gz, pes 2015, golf club(LOL), battlefield 4, csak így hirtelenjében... mind 720p xbox one-on.

(#39) rdt89 válasza Döglött Róka (#37) üzenetére


rdt89
addikt

Mint alattad is írták, ott vannak a nyílt világú játékok XO-n, és szerintem a Dead Rising 3 is első körben csak XO-ra jelent meg. De te nem érted azt amit írni akartam, hanem dobálod a képeket (gondolom nem saját konzolról van egyik se), és magyarázod az erőforrást, miközben én annyit magyaráztam, hogy x360ra kihozhatták volna igényesebben is, mert sok cím van amit nem a Microsoft pénzel, még is jobban tisztába van a gép korlátaival. GTA5 ugyebár kicsit dúrvább nyitott játék mint a Horizon 2 és azért szebben feszít mint ez a verzió. Szóval nem a gép erejében volt itt a korlát most, hanem abban, hogy sokkal több figyelmet fordítottak az új generációra, ezt meg kiadták alvállalkozásba. Ezt már érthetőbben nem tudom le írni számodra ha ez alapján is azt fogod fel, hogy a másik konzol jóval erősebb, akkor nagyon sajnálom!

(#40) SzDavid99


SzDavid99
tag

Elég csak megnézni az első Forza Horizon-t. Azt a szintet biztos tudták volna hozni, ha akarták volna. De azt már végképp nem tudom megérteni, hogy a kocsik festését és tuningolását miért nem tudták belerakni. :(

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#41) Tomics válasza SzDavid99 (#40) üzenetére


Tomics
addikt

Hogy vedd a nextgen konzolt és felejtsd el a régit.

PH! addikt since 2004

(#42) rdt89 válasza Tomics (#41) üzenetére


rdt89
addikt

Én is így látom teljes mértékben, ezt próbáltam itt felvázolni, de lényegében így van. A Horizon 1 lehetne a kettő, mert azért van annyi különbség köztük. :)

(#43) SzDavid99 válasza Tomics (#41) üzenetére


SzDavid99
tag

Sajnos itt már minden a pénzről szól. De ez már kemény átverés. Inkább ki se adták volna így...

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#44) predakon


predakon
őstag

Valami azt súgja, hogy a x360-as verzió szándékosan lett olyan amilyen... valahogyan csak el kell adni az az xone-t és indokolni is tudni kell a nextgen életérzést. Konkrétan a forza h 1 ennél szebb volt.
Nem örülök neki de üzletileg megértem őket, én is ezt csinálnám aztán lapítanék mint szar a fűben (de mindegy mert venné a nép az xone-t).

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#45) Def26 válasza predakon (#44) üzenetére


Def26
félisten

Jah. Csak ez kockázatos, mert a nép egyelőre ps4 -et vesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor tehát felvan adva a lecke a The Crewnak. Most azon van a sor, kíváncsi vagyok le tudja e csapni a magas labdát. Őszintén, azért kicsit inkább annak drukkolok, mint ennek, de kétség kívül ha lenne boxom kérdés nélkül a gyűjtemény része lenne. Az E3as trailere a mai napig felcsigáz. :)

All→M8

(#47) Dave™ válasza Döglött Róka (#31) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ez pont annyit bizonyít, hogy a One verzió sokkal szebb, mint a 360. Ha mellé tesszük a Horizon 1-et, az is sokkal szebb lesz, mint a 360-as 2. Vagy direkt csinálták ilyenre, vagy ennyire béna volt a másik csapat. Mondjuk ez utóbbi sem elképzelhetetlen. Nyilván szebb lesz a One verzió minden körülmények között, de a 360-as méltatlanul lett olyan amilyen, annál azért jóval többet tud a 360 (lásd az első részt). Annyira meg azért nem irreleváns a dolog, mert jóval több 360-as van forgalomban, mint One és ha már foglalkoznak vele, akkor rendesen kellene, vagy hagyni az egészet a fenébe, mint a Forza 5-tel. Tudom neked ez tetszene, a 360 tulajoknak viszont a másik verzió.

(#48) Döglött Róka válasza rdt89 (#42) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jólvan, legyen így...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#49) MunezXBK válasza callmeakos (#46) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Beta alapján ocsmány.

(#50) Döglött Róka válasza Dave™ (#47) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vagy nagyobb teruletet kell szamolni, mint a horizon 1-ben... De legyen, direkt rondabb.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.