Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pumukli21


pumukli21
csendes tag

Szia,

kameráját meg aksiidejét légszíves :) note 2 -höz képest stb.

Ez alapján elég rossz a kamerája :-(

http://asia.cnet.com/smartphone-camera-shootout-apple-iphone-5s-vs-htc-one-vs-lg-g2-vs-samsung-galaxy-note-3-vs-sony-xperia-z1-62222509.htm#comments

Köszi

Petra

(#2) LordLoss8800


LordLoss8800
csendes tag

Ha mód lenne rá nagyon örülnék egy Note 3 - iPhone 5 összehasonlításnak, illetve ami nagyon érdekel, de sehol nem találtam róla információt, hogy ebben a készülékben is lesz szemkövető szenzor (görgetésnél videó nézésnél)?

A következő kérdésem az üzemidő lenne és, hogy az 5,7 colt lehet e valamiképpen egy kézzel is használni. Az androidon szokásos mikrolaggok létéről vagy nem létéről is írhatnál ha nem okoz gondot.

Persze a legfontosabb, hogy milyen érzés kézbe venni,használni stb.? Illetve az okor óra amit lehet hozzá venni mennyire "létszükséglet" hozzá?

Köszönöm a megtisztelő figyelmet! :)

(#3) Dr. Bubó


Dr. Bubó
tag

Üzemidő érdekelne:
Note 2 Energiatakarékos üzeméhez képest itt hogyan változik ha aktiválom az Energia Takarékos Üzemmódot?
Ha 2. usert felveszek (pl.: Vendég), jól ellehet szeparálnia a személyes adatokat, de úgy hogy lehessen azért netezni böngészni a 2. usernek?

Előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#4) #01696768


#01696768
törölt tag

Minden olyasmi, amit samsungoktól "megszoktunk" :) Akksiidő, összeszerelés és anyag minősége, TouchWiz lagjai (már ha látszanak ilyen korán :D ), illetve a bloatware mennyisége, mennyire áll kézre, érezhető-e a RAm mérete, a szoftveres újítások mennyire használhatóak, ilyesmi. :R Okosórám meg még sosem volt, szóval...

[ Szerkesztve ]

(#5) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

engem érdekelne a led fényereje zseblámpa módban :))
mondjuk milyen egy s2,s3-hoz képest?(csak mert azok brutálisak)

(#6) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Ez lehet hogy extrém lesz de ppsspp emulátorral nem játszanál vmi játékot ? pl god of war vagy lego star wars stb. És még egy ez sztem még extrémebb kérés esetleg nem próbálnál ki rajta egy linuxot ? /linux deploy felrakja magától nem kell sokmindent állítani rajta/

persze tudom hogy ezek extrém kérések :R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#7) ForRedGlory válasza pumukli21 (#1) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lesz kamera teszt, magát a tesztet kb úgy kell elképzelni, ahogy a Note 2 esetében is volt. Egy gondom van, jelenleg csak egy Samsung Galaxy S 3 Mini van, azzal meg felesleges hasonlítgatni. :D

(#2) LordLoss8800: Ezek benne lesznek, bár I5-el nem tudom összehasonlítani, ahhoz kellene egy i5 legalább 1 hétig :)

(#3) Dr. Bubó: lesz :)

(#4) fl0werstar: lesz :))

(#5) vrgkrisztian: lesz :D

(#6) beloadjoker: Linux kilőve :O Ha azt az emulátoros dolgot leírod, hogy kell, azt megcsinálhatom.

[ Szerkesztve ]

(#8) autox3c


autox3c
tag

Szia!
Engem érdekelne, hogy az S pen mennyiben fejlődött a Note 2-höz képest.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#9) ForRedGlory válasza autox3c (#8) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igyekszem :)

(#10) LordLoss8800 válasza ForRedGlory (#7) üzenetére


LordLoss8800
csendes tag

Bocs 1 hétig telefon nélkül nem tudok meglenni :D
Bár iPhone 5-öm van, de ha Budapesten laksz valahogy megoldhatom, hogy fel tudjak menni és akkor tudsz teszteli én is ott leszek és segítek a tesztelésben :D
Egy délutánt erre rá tudnék szánni.

(#11) beloadjoker válasza ForRedGlory (#7) üzenetére


beloadjoker
őstag

Van egy ingyenes progi play storeban ppsspp a neve :) azt le kell tölteni aztán feltenni, játékot meg innen lehet tölteni : http://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_Portable_ISOs/44 ami a legtöbb telón még laggol az a god of war én arról látnék zívesen egy kis demót vagy leírást :)
azt itt találod : http://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_Portable_ISOs/God_of_War_-_Ghost_of_Sparta_%28USA%29/158318

de egy kis lego star wars is jöhetne ha az előbbihez nincs kedved :)

azt meg itt töltheted :
http://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_Portable_ISOs/LEGO_Star_Wars_III_-_The_Clone_Wars_%28Europe%29/158826

Köszi előre is ! :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#12) mezantem


mezantem
újonc

Sikerült már tesztelni a Samsung Galaxy Note 3 -at?
köszi :))

(#13) mezantem


mezantem
újonc

Szia!
Lehetne kérni, hogy a sketchbook-ról is írj majd!? Engem érdekelne, mennyire érzékeny az S-pen, milyen érzés vele rajzolni, tud-e layereket kezelni, valamint, hogy milyen application áll még a sketchbook-on kívül rendelkezésre, ami letölthető.
Köszi!!! :B

(#14) realatysh


realatysh
csendes tag

Helló!

Érdeklődnék, hogy milyen stádiumban van a Note 3 teszt? Illetve kb. mikor és hol várható a megjelenése? Ide vagy a Note 3 fórumba esetleg be fogod linkelni?

Köszi szépen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.