Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) paolinho


paolinho
őstag

Ez milyen változást fog előidézni az eredeti szoftverhez képest, illetve azt hol tudom megnézni, hogy a jelenlegi RAM mikori?
Valamint arra van valami tipped, hogy hol tudnám beállítani azt, hogy a TV-n kisebb betűk és ikonok jelenjenek meg, mert jelenleg kicsúszok a teljes képből jobbra.
KÖszi

[ Szerkesztve ]

(#2) dancsuri válasza paolinho (#1) üzenetére


dancsuri
veterán

rootolt lesz a ketyere (teljes hozzáférés) .állíts a felbontáson (nézd át a beállítások menüt rengeteg dolgot át lehet állítani, a betüt is, de telepíthetsz is betükészletet a Marketröl

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#3) paolinho válasza dancsuri (#2) üzenetére


paolinho
őstag

A SuperOneClick-kel már sikerült korábban rootolnom, mert azt gondoltam, hogy ezt minimum meg kell tenni komfortosabb használatért, ami meg a képernyő beállítást illeti, az Opera-val teljesen jól kitöltve a helyet tudok Net-ezni. Szóval, asszem, nem nagyon pisztálom a ROM-ot, mert jelenleg egy 2013.05. havi van fent, aminél nem hiszem, hogy frissebb lenne az itt lelhető.
Mindenesetre köszi a segítséget. :)

(#4) igali


igali
tag

Nekem egy RK3066 UG802-es Android Mini PC-m van, Build number: MK802III_ug802_4.1.1-SDK-v1.00.1015.finless.1.6.
Ha jól sejtem akkor ezek közül amik itt linkelve vannak a leírásban, bármelyiket feltehetem, és gond nélkül menni fog?!
Érdemes az 1.8-at feltenni? Ha igen, akkor mindenképpen kérek szépen segítséget!
A leírás 5)- ös pontjánál sajnos elakadtam.
Windows 7 64bit változatot használok.
Ahogy sejtettem, az Illesztő program telepítésekor a Rikomagic sorhoz nem talált illesztő programot, és ezt kellene manuálisan, kézzel megtenni. Start menü, beírtam futtatás, elindítottam a Futtatás alkalmazást, beírtam a hdwwiz kifejezést, és sajnos ott utána megakadtam, mert nem tudom milyen hardver típusként telepítsen. Ki kellene választanom, de nem tudom melyiket kellene. Ha "Minden eszköz megjelenítése" megyek, majd "Saját lemez" kikeresem a "drivers/x64/win7/rockusb-t, nem történik semmi, nem tudok tovább lépni.
Vagyis már itt megakadok a ROM cserélésnél. :F
Kérlek segítsetek ebben! :U

Valamint egy másik kérdés!
Van egy vezeték nélküli wifis billentyűzetem, egerem (Genius SlimStar i820 2.4GHz Wireless Combo), és szeretném valahogy ezt az Android Mini PC-vel összekapcsolni. Természetesen wifi van (jelszóval védett, de megkaptam a jelszót), de nem tudom hogyan lehet ezeket kapcsolatra bírni. :(

(#5) igali


igali
tag

Légy szíves segítsetek nekem!

Sajnos továbbra sem tudom az 5-ös pontot megcsinálni!
Sehogy sem tudom rávenni a gépet, hogy lássa az eszközt!
Az Eszközkezelőben ott virít az Egyéb eszközök- Ismeretlen eszköz, és hiába próbálom a drivert, valamiért nem működik a dolog!
Légy szíves írjatok le mindent pontosan, hogy ezt hogyan tudom megoldani, és ha kaphatok linket/ linkeket az esetleges egyéb fájlok letöltéseikhez, nagyon szépen megköszönném!

(#6) igali


igali
tag

Nem tudom, hogy ide valaha felfog- e jönni, elolvassa-e, tud-e segíteni, de megosztom tapasztalataimat.
Ahogy feljebb is írtam, van egy RK3066 UG802 MK802 III Android Mini PC-m.
Hosszú- hosszú órákon keresztül kínlódtam az itteni leírás követve (5-ös pontnál akadtam el), majd egy másik ROM-ot másik programmal sikerült feltelepíteni, amit innen szedtem le:
http://www.cnx-software.com/2014/05/23/rk3066-android-4-4-kitkat/

Megörültem, hogy végre van fent újabb, talán jobb rendszer, de sajnos a wifi, adatok letöltése annyira lassú volt, hogy az már katasztrófa. Minden szépen működött, de a letöltés.... (a szobában amúgy nagyon jó, gyors a net, csak a kütyün valamiért nem).
Gondoltam, mivel ez is béta, talán ez az egyik kis hibája, ami felhasználás terén igen csak nagy hiba, ezért inkább újra megpróbálom az itt leírt alapján megoldani, és linkelt 1.7 stabil változatot feltelepíteni. Itt jött az első gond, hogy azt már le sem tudtam tölteni,mivel a tartalom már nem létezik. Hát jó, akkor nézzük újra az 1.8 bétát. Szuper, minden lejött, szépen követem a leírást, (és lám, most már az 5-ös lépés is ment- a másik program valószínű megoldotta a problémámat). Gondoltam, felteszem az 1080-as változatot, de már itt is gondban voltam, mivel 3 Kernel fájl volt (kernel, kernel-v3, kernel v6), így nem tudtam, melyik melyik. Hát jó, akkor inkább nem piszkáltam, csak annyit, hogy a Parameter-nél a parameter2gb választottam, valamint a Recovery hiányolta, így belinkeltem neki a ug802recovkernel fájlt. Megvolt az Erase NAND (IDB), sikeres, majd ezután a Flash ROM. Ekkor kimentem cigizni, és mire visszajöttem, a TV-n számomra mindenféle zagyvaság fogadott, és itt meg is állt a dolog. A hozzászólásomhoz mellékeltem a képet, ami TV-n látható.
Innen már nem tölti be a rendszert, Linux nyelven meg nem értek, hogy hogyan lehetne esetleg működésre bírni, esetleg milyen paranccsal. :F
A számítógéphez hiába csatlakoztatom, semmi nem történik, az RKBatchTool és a ROM Flash Tool sem látja a kütyüt.
Teljesen tétlen vagyok, nem tudom hogyan tudnám helyrehozni, működésre bírni! :W :O

Kérem, aki esetleg tud nekem segíteni, írjon rám a tealista kukac gyímél pont kom emailcímemre! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.