Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Nem is vagyok elégedett a Tabletop 3. season-jával... csomó effekt meg mindne, de valahogy maga játék silányult el. Eddig a leggyengébb évad szerintem.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#2) beni26k


beni26k
csendes tag

- Kérek egy liter kólát.
- Hogy mit?
- Egy literkólát.
- Literkóla.. Van nekünk literkólánk ?

:D:D:D:D

(#3) Zoltn


Zoltn
senior tag

Egyszerűen csodálatos! Imádom!

"Music is your only friend. Until the end!"

(#4) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Zach Braff filmjénél tegyük hozzá hogy nem kizárólagos finanszírozás volt, hanem a "final cut" jogot tudta ezzel megtartani, mert saját maga, és más, profi stúdió/producerek is benne voltak pénzzel a filmben. És ő ezt szépen el is mondta a nulladik másodpercben.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#5) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Azért az vicces, hogy ezzel el tudták érni, hogy a statiszta fizet azért, hogy szerepelhet egy filmben. :)

(#6) Döglött Róka válasza DjFlanker (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

De o hogy jon ide, csak mert a cikkben nem tesznek rola emlitest?:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kung Fury lazán az év rövidfilmje :K

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) sad_Vamp válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


sad_Vamp
őstag

értem, hogy mi volt vele a cél, de azért egy forgatókönyv nem ártott volna szerintem. ;]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#9) 0xmilan


0xmilan
addikt

10:30
System.out.println("Time Hacked succesfully.");
:DDD

(#10) Plazmacucci válasza sad_Vamp (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én meg azt nem értem, hogy ha érted mi volt vele a cél miért nem érted hogy miért olyan amilyen. Pedig még időparadoxon is volt benne :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) 0xmilan válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


0xmilan
addikt

Ugyanabban a másodpercben. Ráadásul egy ilyen hozzászólásnál. :D

[ Szerkesztve ]

(#12) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ideje csinálni egy filmet arról, hogy milyen közösségi finanszírozással filmet csinálni... természetesen közösségi finanszírozással ;]

(#13) #06658560


#06658560
törölt tag

"Akkoriban nem volt probléma, ha a főhős lehetetlen trükkel vágta ki magát szorult helyzetéből és az sem jelentett gondot, ha a sztori nem túl logikus vagy kidolgozott."

Miért, manapság az?

(#14) sad_Vamp válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


sad_Vamp
őstag

de ez már 80as éveknek is trash :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#15) PistiSan


PistiSan
addikt

Vegig neztem, sok hollywoodi film elbujhat mellette.

(#16) #79335424


#79335424
törölt tag

Igaz, hogy nem teljesen közösségi finanszírozásból készült, de sztem említést érdemelne itt a 2012 -es Iron Sky. A nácik űrbázist építettek a Hold túloldalán és onnan készülnek újra leigázni a Földet. Hááát... Fárasztó alkotás.

[ Szerkesztve ]

(#17) Pttypang válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


Pttypang
veterán

Nagyon durva lett

Everybody lies.

(#18) Gford válasza #79335424 (#16) üzenetére


Gford
tag

Sajnos a trailer alapjan sokkal jobbnak tunt az is :/

"You can hide a semi truck in 300 lines of code"

(#19) #79335424 válasza Gford (#18) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem akciófilmként kell nézni. Sztem vannak benne jó megoldások. Az elején az az oldalkocsis BMW -s fogolyszállítás sztem teljesen jól adja vissza a helyzet hangulatát, ugyanakkor nagyon groteszk.

(#20) DjFlanker válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Pedig de:

"Ezt problémát sikerült igen hatékonyan áthidalnia Zach Braffnak, mikor a Kickstarter látogatói elé tárta Wish I was Here című filmötletének projektjét."

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#21) Döglött Róka válasza DjFlanker (#20) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Átsiklottam felette, kösz!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#22) Gford válasza #79335424 (#19) üzenetére


Gford
tag

Persze tudom, tetszett is ettol a film, csak nem azt kaptam amit a trailer alapjan vartam.
Szerintem meg mindig a Star Wreck: In the Pirkinning volt a legjobb film amit keszitettek :D

"You can hide a semi truck in 300 lines of code"

(#23) NoMagix válasza Cathfaern (#12) üzenetére


NoMagix
addikt

igazán izgalmas téma lenne ;]

(#24) #33253120 válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1
A Kung Führer után vajon ki lesz a folytatásban? Kungfucius? :D

(#25) Plazmacucci válasza #33253120 (#24) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tudod, hogy a Führert nem sikerült elpusztítani mivel saját maguk okozták, hogy visszajött az időben. Imádom az idő paradoxonokat! :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26) #33253120 válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem mondtam, hogy ellenség. :)

(#27) #79335424 válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tényleg érdekes téma. Este bedobok pár felest és máris egy huszassal fiatalabbnak érzem magam. Reggel viszont ötvennel öregebbnek. :D

(#28) DarkByte


DarkByte
addikt

A Kung Fury nagyon jó, de ha már feljött, szerintem a Video Game Highschool is zseniális a maga nemében. Az első évad még atom hülyéskedősnek indult, az utolsóban pedig kapkodtam a fejem hogy miket meg mert lépni Freddie Wong. :Y Nézném még 1-2 évadot, pont mire jól működött a kémia a szereplők között lett vége :(

A Lazer Team is jöhetne :D Bár félek tőle hogy valami gyenge vígjáték lesz csupán és többet várok a trailer-ek alapján.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.