Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] FIFA 16 teszt

Hozzászólások

(#1) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Jó teszt. :K

Viszont ezen szakadtam: "jól működő szerverek".

Ja és ne nagyon játszunk a FUT-al Pc-n, mert játszhatatlan a csalók miatt. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2) anulu


anulu
félisten

az irányítás (konkrétan a passz mechanizmus) egy kalap x@r lett. szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) atike


atike
nagyúr

Lehet én "öregedtem már meg", nem tudom. De míg a régi Fifák lázba hoztak, játszottunk, imádtuk addig ezek az újak már valahogy nem fogtak meg... Pedig anno sem a szimuláció, a realisztikus kinézet vagy épp a fizika volt a lényeg, de mégis lekötött hosszú ideig... :U

(#4) wednesday


wednesday
őstag

Én kipróbálnám szívesen.

Lassabb játékmenetet, több középpályás játékot, több labdajáratást mindig is hiányoltam a FIFA-ból. Nem bánom, ha "többet kell melózni" és gondolkodni egy támadás felépítéséhez. Márcsak az a kérdés, hogy tényleg így van -e.

(#5) Chabe89


Chabe89
addikt

"Japán például kimaradt, holott a legutóbbi VB-t pont ők nyerték meg."

Hát pont, hogy az usákok nyertek idén. Nem is akárhogy. :)

(#6) G4ga válasza atike (#3) üzenetére


G4ga
őstag

Gondoltam, pár nappal ezelött feldobom HTPC-re a 2014-et, mondván milyen móka lesz ágyból Fifázni...
Hát, nem kellet volna.
Az idegbaj kerülgetett 10 perc után ott tartottam, hogy ketté töröm az irányitot.
Az hogy nem futnak a labdáért, hanem egy helyben állnak és várják a sült galambot, egy dolog. ( és igen tudom, már a labda elé kell futni )...
Az hogy a kapus röhögve nézi végig, hogy elgurul mellette a labda...

Egyszerüen szánalmas! Azt mondom az utolsó játszható Fifa a 2011volt!
Ott még élveztem azt, hogy leülök játszani, megnyugodtam, nem pedig még jobban felbasztam magam.

(#7) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Mondjuk azért nem esek hasra a képek láttán.. pl a női szereplők eléggé copy-paste módszerrel lettek odacsinálva az írásban megjelent képen a 3. oldalon..., ugyanúgy gyűrődik a mez stb.... ez gáz!

[ Szerkesztve ]

(#8) Legendd válasza Chabe89 (#5) üzenetére


Legendd
senior tag

Jaj, a múltkorit nyerték, most meg USA visszavágott. Igaz, sorry.

Alea iacta est!

(#9) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Valami borzalom lett. Két értelmes passzt nem lehet megcsinálni a játékban. Arról nem is beszélve, hogy a spori is minden apróságért fúj, és sárgát ad. Imádom a Fifát, de ezt most nagyon elcseszték. Inkább frusztráló lett, mint élvezetes...

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#10) pulyka jocó válasza G4ga (#6) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ez a kapus nézi a labdát és nem csinál semmit engem is felbasz. A 11-be talán még értement de a 12-be is bandzsul...... oké hogy ha elkapja ki kell adni de minek várjam meg míg tölt és utána rúghatom... EA szvsz azért nem változtat mert sokan fifát vesznek mert az FIFA. És minek változtasson. :W
Ennek ellenére 12 vel játszok és nagyon tetszik,főleg az UT. :)

(#11) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Nagyon bánom hogy megvasaroltam a fifa 16-ot előre, látatlanban. A 15-el elkezdodott, a 16 még annal is jatszhatatlanabb lett ,egyaltalan nem szorakoztato. A 14 fenyevekkel jobb volt. Borzalmas lett minden tekintetben. Pes gyonyoruen megelozte iden, önnön hibambol nem veszem meg, majd a Pes 17-et :K

[ Szerkesztve ]

(#12) Assimilator


Assimilator
őstag

Meg mindig nem az EA Games fejleszti a jatekot, de mindegy.
Demo nem volt rossz. Ma jott meg a teljes, szoval vegre ki tudom probalni a "megujult" manager modot.
Egyebkent a noi foci rettenetesen nagy dobas. Egy 80-as no pontosan ugyanugy jatszik, mint egy 80-as ferfi. Eleg erdekes. Az meg, hogy ez kozelebb hozza a noket a jatekhoz, finoman szolva nevetseges.

[ Szerkesztve ]

(#13) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Legendd jol tolja :U

Fifat PS4-en teszteli, PES2016-ot meg PC-n, amikor koztudott, hogy utobbi konzolra van fejlesztve, a PC a kotelezo rossz...

Amugy a FIFA iden jo lett, de annyival nem, mint amennyit a PES javult.

[ Szerkesztve ]

(#14) gianni85 válasza atike (#3) üzenetére


gianni85
veterán

lehet csak besokalltál. Nálam ez a helyzet, 98óta toltam, és 2012-től egyszer csak totál hidegen hagyott. ezt is csak azért olvastam el, mert kíváncsi voltam a fejlesztésekre.

(#15) Gainka


Gainka
őstag

Na majd kiprobálom ezt is aztán majd látjuk.. Köszi a tesztet.

(#21) snecy20 válasza G4ga (#6) üzenetére


snecy20
veterán

Nem-nem, az utolsó játszható a Fifa World Cup 2002 volt!

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#24) Viper26


Viper26
nagyúr

"A FIFA (szoftver) néha még mindig beleszól a játékmenetbe"

??

Pixel 7 | FR955

(#25) anulu válasza Viper26 (#24) üzenetére


anulu
félisten

prózaian: csal :) nem is gyengén.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26) Assimilator válasza Viper26 (#24) üzenetére


Assimilator
őstag

Vannak szituaciok amikor sehogy sem tudsz golt loni, vagy nem tudod elvenni a labdat es golt kapsz. Vagy pl. amikor tamadsz kb. 3 az 1-ben akkor az utolso biztosnak tuno passz, teljesen felremegy, szabalytalansagok stb. Persze ezeket nem a legkonnyebb fokozatokon csinalja. Minel magasabb a szint annal tobb az erdekesseg. :D

(#27) wednesday válasza Assimilator (#26) üzenetére


wednesday
őstag

Igen, ezt NFS-hez hasoníltanám. Nem mindig a tiszta vezetés számít, ha előtted van az ellenfél könnyebben éred utól, ha mögötted nehezebben rázod le.

A Fifánál is néha érzem, hogy a "tereli" háttérből a meccset.

(#28) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Milyen szép is lenne a világ, ha a PES és a FIFA teszteket nem ugyan az a fifa mániás csinálná. A teszt gyakorlatilag egy hozsanna a fifához. Esetleg legközelebb énekeld el az örömódát és küld el a fifa fejlesztőinek. Így nem is csodálom, hogy 90-et kapot nálad, amikor a "gyönyörű" és a "csodálatos" a két leggyakoribb jelző nálad a játékra. Ez nem is lenne probléma, ha irreleváns indokokkal nem húztad volna ne a PES-t meg 70-re.

Egyébként meg gratulálok, még ki sem próbáltam az új fifát, de már sikerült megutáltatnod velem.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#29) total90


total90
veterán

Neuem csak egy teren van gondom a jatekkal, meg pedig, hogy sookkal konnyebb lett. Latvanyosabb minden, de pl. azonos szinten vilagklasszis Fifa 15 vs. vilagklasszis Fifa 16, a 16 sokkal konnyebb.
15-ben ilyen 30+ meteres golt szinte soha nem lottem, itt meg most eleg sokat...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#30) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

ha már belefejlesztettek egy steadicam operatőrt aki a pálya szélén rohangál, a kapu mögötti krán-hoz miért nem raktak személyzetet? azt ki mozgatja?

:))

(#31) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre a hírdetésre csak most lettem figyelmes:

"Rendeld elő a legújabb Fifa 16-ot! ......és extra gólöröm DLC-vel!

Gólöröm DLC?! Azt a rohadt...! Már itt tartunk?
Cipőfűző DLC is van?

Ezt egy kicsit durvának érzem na...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) vegitossj7 válasza .LnB (#31) üzenetére


vegitossj7
addikt

Az a gólöröm DLC nem jelent semmit. Gólöröm, amiből már van vagy 110, nem mellesleg a játékban adott, ugyanúgy meg lehet venni értéktelen EA coinból.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#33) .LnB válasza vegitossj7 (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez az, hogy nem jelent semmit de már DLB-ben adják. Azt nem tudtam, hogy nem feltétlenül kell pénzt adni érte.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) #13110016


#13110016
törölt tag

Szerintem egy ideje már jobb a PES. pláne a 16-os. Régen a fifa volt az ász, bár más nem is nagyon volt:) :DDD

(#36) Legendd válasza ForRedGlory (#13) üzenetére


Legendd
senior tag

Idéznék a PES legvégéből :)

"A Pro Evolution Soccer 2016 elérhető PC-re, Xbox One-ra, Xbox 360-ra, PlayStation 4-re és PlayStation 3-ra, mi PlayStation 4-en teszteltük."

Egyébként nem FIFA mániás vagyok, de olyan alapelemek hiányoznak a PES-ből, ami számomra nem teszi játszhatóvá. A kommentárok rém unalmasak (ami elég gáz), a csapatok licenceit nem szerezték meg, bár ez még a játékélmény mellett elfogadható lenne, de az, hogy a tavalyi roster van, na az kemény. Drogba a Chelsea-ben és társai :)

Alea iacta est!

(#37) Assimilator válasza total90 (#29) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem inkabb jobban passzol a stilusodhoz, ezert konnyeben jatszhato szamodra. En 15-ben meccsenkent 1-2 golt vertem nagyon messzirol. Itt pedig nem. Illetve minden eddig megkerdezett haverom szerint nehezebb lett es szerintem is. :)

(#38) Viper26 válasza Assimilator (#26) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor kimarad. :(

Pixel 7 | FR955

(#40) Assimilator válasza Viper26 (#38) üzenetére


Assimilator
őstag

De ez azert egyaltalan nem jellemzo. Nem fordul elo zavaro mertekben.
Emiatt ne vegye el a kedved.
Ha itt most ez nem kerul megemlitesre, a kalapomat ra, hogy nagy valoszinuseggel eszre sem veszed.

(#41) Ranagol_5 válasza Legendd (#36) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ja, értem. Nem a játék mechanika, az AI intelligenciája vagy a mozgások a fontosak, hanem az, hogy mit biggyesztettek oda a játékos alá névnek.

Nem mintha a fifában nem ugyan azok a szövegek lennének már 10éve, ha már kommentátor kérdés, de ebben nem vagyok illetékes, mert én hang nélkül játszom zenére, meg úgy az ismerőseim nagy százaléka is, így tőlük sem tudok ezzel kapcsolatosan véleményt kérni.

A licenc-et meg felvásárolta az EA és kizárólagos szerződésük van a FIFA-val, így aztán nehéz lenne megszerezni.. Ha nézel BL meccset láthatod a bírókon az EA logót pölö.

Más:
Ami viszont baromira nem tetszik a PES-ben az az online módban a saját csapat kialakítás. Ha fizetsz, kaphatsz coinokat és lehetnek gyorsan jó játékosaid.. Sima p2w az egész. Plusz a kapusok kritikán alluliak ebben a módban.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#42) Assimilator válasza Ranagol_5 (#41) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem ezt gondold at egy picit.
Ha az EA kizarolagos szerzodest kotott, akkor a PES-ben miert van spanyol, francia, holland, olasz bajnoksag?
Vagy hogyan szerepelhet pl. a Manchester United, Porto, Munchen a jatekban, ha minden olyan kizarolagos?
Vagy pl. a nemet bajnoksagrol miert nem tudtak akar csak egy masolatot csinalni, rossz nevekkel, mint az angolrol?
A masik az EA logo a BL-ben. Ha az EA-nek kizarolagos joga van mindenre es meg a birok karjan is ott van a logoja, akkor miert van az, hogy a Bajnokok Ligaja vagy eppen Europa Liga csak a PES-ben erheto el?
Na? :D

(#43) Ranagol_5 válasza Assimilator (#42) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

FIFA-val állnak szerződésben, az hogy te meg tudsz egyezni a FA-val, a jogokról az már más kérdés. Plusz van ami a FIFA és van ami az UEFA égisze alatt fut. Túl sok gondolkodni való nincs. Azt már rádhagyom hogy kitaláld a bajnokok ligája és a európa liga kihez tartozik. :)

Plusz én azt mondtam, hogy a FIFA-val van kizárólagos szerződésük, nem azt, hogy a klubbokkal.

"Vagy pl. a nemet bajnoksagrol miert nem tudtak akar csak egy masolatot csinalni, rossz nevekkel, mint az angolrol?"

Ezt meg kérdezd szerintem tőlük, hogy miért nem sikerült megeggyezniük a DFB-vel. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#44) Assimilator válasza Ranagol_5 (#43) üzenetére


Assimilator
őstag

Humoros vagy. :D
Azt irtad le ("A licenc-et meg felvásárolta az EA és kizárólagos szerződésük van a FIFA-val, így aztán nehéz lenne megszerezni.."), hogy az EA mindet megvette es kizarolagos, ezert a licenceket nem lehet megszerezni.
Akkor most mikor beszelsz ossze-vissza? Most vagy az elobb?
Az ironiat pedig erteni kell. En tudom hol vannak, leirasod alapjan neked nincs errol fogalmad. :DDD
("Ha nézel BL meccset láthatod a bírókon az EA logót pölö.")

Na mindegy. Kerlek magyarazd meg ezt is. De vigyazz, ez mar a harmadik ellentmondas lesz! :C

(#45) Ranagol_5 válasza Assimilator (#44) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Örömteli, hogy olyan dolgokat adsz a számba, amit nem mondtam. :D
Gondolom nő vagy, azért kombinálsz ilyen ügyesen. :)
Várom a harmadik kioktató jellegü okoskodásod. ;)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#46) Faget


Faget
tag

Miért van az, hogy a tesztet el sem olvasva tudom, hogy ajnározni fogják a FIFA-t?

Minden évben, minden felületen a FIFA a király!

Józan gondolkodással igen gyanúsnak vélem, hogy egy ismétlődő dolog mindig a legjobb. Mihez képest? Peshez vagy önmagához? A foci valós világához?

Igazából semmi lényegi 18.000 Ft-ot érő dolog nem történik ezekben a játékokban. Mégis a FIFA évről évre a legjobb!

Bűzlik! :F

A másolat másolatának a másolata...

(#47) Assimilator válasza Faget (#46) üzenetére


Assimilator
őstag

Gyak. van a piacon 2 jatek. Az egyiknek hianyzik a fele. Igy nem nehez evrol evre a legjobbnak lenni. :D

(#48) Faget válasza Assimilator (#47) üzenetére


Faget
tag

Számomra ez annyit tesz, hogy az értékelőknek nincs objektív alapokon nyugvó elvárásaik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] FIFA 16 teszt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.