Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Eleg lesz-e az ujitas?

Nem azert de aki eddig is megvette 15-ert minden evben ugyanazt a jatekot annak gondolom eleg lesz... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) KAMELOT válasza adamssss (#1) üzenetére


KAMELOT
titán

Itt már nem tudnak mit fejleszteni. Mert azelőtt jó volt. Fejlesztették, hogy a közönség nem csak festett kép volt hanem mozgó bábuk, de mostmár mit fejlesztenek. Ugyan az talán 2008 óta!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#3) helixP válasza KAMELOT (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem a legnagyobb bajom, hogy a PC-s verziók jó 3-4 éve érezhetően csak másodlagosak. Az egész játék kezd konzolra íródni.
Pl. cselezni igazán sosem lehetett hatékonyan billentyűzeten (legalábbis aki nem zongoraművész), és sajnos egyre nagyobb szerepet kap ez az elem évek folyamán.

(#4) Gstyler válasza helixP (#3) üzenetére


Gstyler
senior tag

Mondjuk évek óta lehet xbox controllerrel játszani PC-n is ...

(#5) unrealnoise válasza helixP (#3) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Másodlagosak voltak. Tudtommal tavaly és idén is egy az egyben az Xbox One-os, és PS4-es FIFA lesz elérhető PC-re is. Billel meg senki ne akarjon focizni komolyan, erre én már 12 évesen rájöttem...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#6) helixP válasza Gstyler (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

unrealnoise, Gstyler: Ezért is hagytam abba a FIFA-t képtelen vagyok a kontorllert megtanulni használni normálisan, már időm sincs rá, hajlandó se vagyok, nekem lehetetlen küldetés 20+ év AWSD gaming után kontrollerezni. :)

"Billel meg senki ne akarjon focizni komolyan"
Hát, ha a komoly foci azt jelenti, hogy az sikeres, aki a legjobb ütemben tudja tekerni és csavarni és nyomni egyszerre, akkor nem akarok "komolyan" focizni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ennek az árából inkább másik játékra nevezek be :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) AmunRa


AmunRa
aktív tag

Hibákat remélem maradnak. Mint pl amikor VB van és hirtelen megszakad, és indul a klub bajnokság.

(#9) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Kevés újítás, cserébe most 10.000 helyet 14.000 lesz - előrendelve, akciósan. Korrekt árazás amúgy.

Én annak örülnék, ha egyszer egy olyan FIFA-t adnának ki amiben nincsenek bugok/glitch-ek... Főleg ezek online módban jönnek ki, de ott nagyon idegesítőek tudnak lenni.

Meg a másik 2: Örülnék, ha visszahoznák a Training módot, ahol edzőmeccset lehett játszani, akár 11 v 1 felállásban is. Valamiért ezt a 15-ből kivették...

A másik ami idegesítő volt, hogy megszüntették az Online-előszobákat... Csak ilyen idióta Online barátságos meccseket tudunk játszani, ahol X esetén még csak büntetőket se tudunk rúgni, nem hogy hosszabbítást játszani... Vicc az egész komolyan... Remélem ezeket javítják a 16-ban.

#5: Utoljára a FIFA 2007 volt, amit lehetett billel normálisan játszani gépen. Én akkor álltam át kontrollerre. Azóta valóban lehetetlen FIFA-zni, vagy PES-ezni kontroller nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Scholes9 válasza AmunRa (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lol?:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) vegitossj7


vegitossj7
addikt

No, akkor összegezzünk:

-Lesz FUT draft.
-Lesznek tetkók.
-Egy kis karrier fejlődés, ami az előző játékokban már benne volt, csak most visszarakták.
-2 új statisztika a meccs elején.
-A Community áltál méltán hiányolt női foci, hisz ezt már évek óta véres-habos szájjal követelték az emberek, és végre megkapták.
-FUT-ban megpróbálják teljesen kiírtani a csalókat, és a p2w-re fizető mastercard-os csapatokat kiszűrni.
-Lesz Argentín bajnokság.

Aztán többet ne várjon az ember, mert azt majd jövőre megkapja, 14 ezer forintért.

(#12) AmunRa: Amikor a Vfl Bochummal megnyered a BL-t, és a következő évben még mindig 2 ezres stadionba játszod a BL elődöntőt, felbecsülhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12) AmunRa válasza Scholes9 (#10) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Lehetett szövetségi kapitánynak is lenni. Vitted a klub csapatot, és volt selejtező akkor a nemzetivel játszottál. Kijutott a magyar csapat a VB-re és ott ugrott pár hónapot néhány meccs után. Azt szerettem, hogy kis csapatból csinálok nagyot. Sok mérkőzés volt. Gondolhatod milyen érzés volt. Meg amikor valakit felhoz az ember premierbe 3 év után és a szponzorok nem adnak normális pénzt. Ilyenre lehetne figyelni 10 év nem volt nekik erre elég?

(#13) Scholes9 válasza AmunRa (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez azért valóban elég komoly :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) ^Boss


^Boss
őstag

nekem annyi elég lenne, ha nem csalna neten a játék egyszer nekem, egyszer az ellenfélnek, teljesen tönkretéve a játékélményt

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#15) szupermacs


szupermacs
veterán

Az utolsó FIFA amivel játszottam az a cikkben említett 96 volt, imádtam a grafikáját! :D Azóta hozzá se nyúltam focis játékhoz. Nem is fogok. :DDD

(#16) Troy89 válasza KAMELOT (#2) üzenetére


Troy89
csendes tag

Kiváncsi vagyok aki azt mondja ,hogy 5 éve ugyan az a játék az mennyit játszott az eddigiekkel mert ilyen kijelentés mellet szerintem 1 órát se.
Nem hardcore Fifa gamer vagyok de heti 5-10 órát játszok vele és a haverokkal is néha összeülünk játszani.
Aki folyamatosan évek óta játszik az érzékeli a különbséget , az nyilván nem akit nem érdekel,nem játszik vele és csak évről évre azt látja ,hogy egy újabb Fifát kiadnak.

LIve for Nothing,Or Die for Something?

(#17) szupermacs válasza Troy89 (#16) üzenetére


szupermacs
veterán

2 csapat egymás ellen, pálya, fű. az alap ugyan az 96 óta a játékban. A többi meg kit érdekel ha a régi részekben is ugyan úgy a foci a lényeg? Majd ha raknak bele űrhajókat, meg lézerfegyvereket, démonokat, lovagokat, fejtörőket, sandbox módot, akkor lesz érdemi változás. ;]

(#18) Troy89 válasza szupermacs (#17) üzenetére


Troy89
csendes tag

Na ezt te se gondoltad komolyan igaz? :D
Aki szereti a football-t és Fifát évről évre beletesz több száz órát az hidd el tudja miről beszélek.
A baráti társaságba nálunk mindenki várja, személy szerint nekem minden évben ad valami újat a játék és mivel baráti összejöveteleken is néha leülünk játszani én biztos megveszem. Nekem még ígyis jobban megéri ezért pénzt kiadni, mint egy 10 órás bugos singlis játékért. Persze az ,hogy kinek mennyit ér meg az mindenkinek saját döntése. :)

LIve for Nothing,Or Die for Something?

(#19) Gstyler válasza Troy89 (#18) üzenetére


Gstyler
senior tag

Azért össze ne vesszetek :D
Ízlések és pofonok! Én is várom, de azt is megértem, aki azt mondja, h nem sok sz*rt változik évről évre. Valóban nincsenek egetrengető változások, de aki rajta van az úgy is szeretni fogja, mert ahogy mondod barátokkal és egy tálca sörrel =tökéletes szórakozás!

...nyilván aki 20 év után nem lát változást, annak inkább a szemészetre kéne elmennie :D

[ Szerkesztve ]

(#20) szupermacs válasza Gstyler (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem nagyon tetszett a 96-ban a reajzfilmszerű pixeles grafika, azóta persze, hogy változott, de nekem a maga bugyutaságával tetszett legjobban. :D

(#21) Troy89 válasza szupermacs (#20) üzenetére


Troy89
csendes tag

Igazából talán évről évre arra mentek rá,hogy minél élethűbb legyen és itt nemcsak a grafikára gondolok , hanem a mozgásrendszer, időjárási tényezők játékra való hatása, stb...
Nálam a fifa 99 fél pályáról ollózos gól volt a favorit :DDD

LIve for Nothing,Or Die for Something?

(#22) vegitossj7 válasza Troy89 (#21) üzenetére


vegitossj7
addikt

Erre jött a kapus fejlesztés.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#23) marositech


marositech
senior tag

Azért pls. az Impact engiet javítsátok ki, mióta megvettem (sajnos) 15-öt, átlagosan 10 gólból 2 úgy sikerült, hogy szépen nekiment az egyik védőm a másiknak oszt fekszenek... :W
Szöglet: 10 szögletből 8 valahogy mindig ugyanúgy végződik, ha kifejelik --> mindig odapattan a labda az előretolt játékoshoz. Valahogy semmi sem véletlenszerű... :O

Kösz, hogy kivettétek a Magyar nyelvet...nehéz dolog lefordítani 1000 mondatot...kommentátort már 13 óta némítom. :W

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#24) coldfirexx

Nem lesz magyar nyelv benne?

(#25) szupermacs válasza coldfirexx (#24) üzenetére


szupermacs
veterán

Focizni bármilyen nyelven tud az ember. ;]

(#26) Carvus válasza coldfirexx (#24) üzenetére


Carvus
senior tag

15-be se volt már

(#27) sagem


sagem
addikt

Nemtom, én a 15öt megvettem, előtte csak a nagyon régiekkel játszottam de..jó-jó, de szerintem még mindig iszonyú darabosak az animációk, az AI közepesen gyenge, a kommentátor sokszor összevissza beszél, a közönség/hangulat meg még mindig kevésbé fontos. A grafika fejlődik, aláírom, bár az ismertebb játékosokon kívül eléggé baltaarcú emberek fordulnak elő, pixel hajjal. De ez csak az én véleményem..16ra reméltem, hogy faxa, pörgős, élethű foci lesz belőle, de még sok évet kell erre várni.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#28) bmakszim


bmakszim
senior tag

"...épp a címvédő Japánok hiányoznak"

Idén nyáron ismét volt női vb, ahol a döntőben USA 5-2-re nyert Japán ellen, elhódítva ezzel a címet.
Egyébként a "japánok" nem kis "j"? :P

(#29) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Jó jó de inkább NHL kéne már végre PC-re 8-9 év után annak jobban örülnék :K :K

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#30) .LnB válasza maxxenergie (#29) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézegetem én is az NHL játékokat évről-évre mert én is imádtam őket. De úgy látom az se fejlődik már szinte semmit évente. Pár éve nem játszottam vele, de mikor volt konzolom akkor minden évben. Szóval annyira nem jó már az se, persze ettől függetlenül lehetne PC-n is. Anno NHL, Madden miatt vettem konzolt, kicsit csalódtam bennük az évek alatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) szupermacs válasza .LnB (#30) üzenetére


szupermacs
veterán

Egy NHL-t én is szívesen bekóstolnék PC-n ha jönne.

(#32) interstate76 válasza KAMELOT (#2) üzenetére


interstate76
addikt

Ez így nagyon erős túlzás. Vannak évek, amikor csak toldoznak-foltoznak egy keveset (7-8 év alatt egyébként ezek összessége is sok változást hozott volna), de néha igazán odateszik magukat. Ha jól emlékszem, akkor pl. a Fifa 11 nagy előrelépést jelentett.

Az árazásról, ha valaki nem ismerné: a Fifa 15 benne van az EA Access-ben, ami Xbox One-tulajok számára elérhető és éves szinten összesen 6e Ft. Nem tudom, hogy a Fifa 16 benne lesz-e, csak azt, hogy megjelenés előtt 5 nappal hozzáférhető lesz a játék EA Access-szel.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#33) Beri78


Beri78
őstag

én a 12 után ezt most meg fogom venni :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#34) Jeanne d'Arc

En ebben az evben atpartolok szerintem a PES sotet oldalara.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#35) Charlito


Charlito
csendes tag

Én azért izgatottan várom, de szerintem minden FIFA fan várja. Szerintem minden évben van valami aprócska újítás benne.

(#36) anulu válasza .LnB (#30) üzenetére


anulu
félisten

NHL15 kimaradt, de ahogy olvasgattam, nem is jártam ezzel rosszul. előtt 08 óta PS3, 16 majd XO-ra. Madden 16 szerintem nagyon jó lett, érdemes megnézni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Teteszik vagy sem ha valaki - offline-ban az aktuális keretekkkel akar játszani - mezek stb. annak meg kell venni. Online pedig csak eredetivel.

(#38) vegitossj7 válasza Cs1csó (#37) üzenetére


vegitossj7
addikt

Vagyis vedd meg, ha offline akarod játszani, vagy online. (Amúgy nem kell, a Denuvo fel van törve.)

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#39) Cs1csó válasza vegitossj7 (#38) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen így is fogalmaztam, bár én normális törésről nem olvastam, mindegy ez még belefére a büdzsébe.

(#40) raven84


raven84
aktív tag

Soha többé nem nyúlok Fifához. Évről évre egyre rosszabb.

(#41) RECSKA válasza raven84 (#40) üzenetére


RECSKA
veterán

14 utan a 15 nagyon baba...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#42) vegitossj7 válasza RECSKA (#41) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nagyon babán néz ki, de nagyon nem baba maga a játék. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#43) Gstyler válasza RECSKA (#41) üzenetére


Gstyler
senior tag

Hát szerintem is...
Aki folyamatosan károg az szerintem évek óta nem is látta a játékot, csak mondja a magáét.

(#44) Carvus válasza szupermacs (#31) üzenetére


Carvus
senior tag

Én Maddent szeretnék már egyszer végre újra PC-n..kár hogy esélytelen sajna...

(#45) szupermacs válasza Carvus (#44) üzenetére


szupermacs
veterán

Hamarosan jön a Blood Bowl 2! :D Tudom, hogy nem ugyan az, de nekem elég. Tetszik a körökre osztott játék, csak az nem, hogy az MI mindig jobbat dob és mintha csalna (1. részre gondolok)..

[ Szerkesztve ]

(#46) Troy89 válasza Jeanne d'Arc (#34) üzenetére


Troy89
csendes tag

Sokmindenbe jobb a PES , sokban rosszabb.
Én személy szerint FIFA párti vagyok pedig több PES-t is kipróbáltam , de számomra lelketlen a játék. Nekem nem adja át azt a hangulatot mint a FIFA. Persze ez személyes vélemény, sok ember szereti. :)

LIve for Nothing,Or Die for Something?

(#47) Assimilator


Assimilator
őstag

Kedves cikkiro. 2 eszrevetelem lenne.
1. Az cikk inkabb fizetett hirdetesnek tunik, mintsem elozetesnek.
Az ujitasok negyede sincs leirva. Nem veletlen a sok "minden Fifa ugyanolyan" hozzaszolas.
2. Ha mar ilyen szepen ki lett hangsulyozva, hogy ki fejleszti, legalabb legyunk pontosak.
Az EA Sports fejleszti a jatekot ami Kanadaban van. Az EA games adja ki, ami Kaliforniaban van.

(#48) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Amíg van játékos FIFA 14 ben addig nem váltok!!

éés jelentem van még bőven

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#49) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem elég lenne egy fifa, amit normálisan összeraknak. Annyira fölöslegesnek tartom ezt az évenkénti új részt. Már azt sem tudják, h mit rakjanak bele, h érdemes legyen újként kiadni. Gondolom, hosszú hetekig vakargatják a tökeiket, h vajon mi legyen benne az újdonság?
Utoljára a 08-al játszottam. Ha focis játékkal akarok játszani, előveszem, tolom egy kicsit aztán kuka.

(#50) Assimilator válasza SkyLine3000 (#49) üzenetére


Assimilator
őstag

A Fifa 08-hoz kepest fenyevekre van. Ahhoz kepest nagyon sokat fejlodott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.