Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem is olyan bonyolult cuccok ezek. ;]

Én anno egy Canon A510-et szedtem szét, a hirhedt error 18 hiba miatt, aminek még külön weblapja is van. Megjavítani nem sikerült, de a vaku kondijának az ujjaimon keresztüli kisütögetése felejthetetlen élmény maradt. :DDD

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Rám is SJ4000+ feltámasztás vár, de 2db kapcsolóért nem utazok fel pestre esete áll fenn. Jól ellegóztál velük. :R

(#3) MineFox54


MineFox54
őstag

Szia!

Fujifilm S5700 gép feltámasztásához hogyan lássak hozzá?
Elemtartó rész sajna nem jó, eltörtek a rögzítői. 4 db AA elem kell bele. Mit csináljak vele?

[ Szerkesztve ]

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#4) draco31


draco31
veterán

Újra jó kis leírás. :) Az első 2 íráson felbuzdulva, én is csináltam már meg 1-2 gépet. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#5) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Profi vagy. :C :R

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#6) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Most telefonról nem tudok hosszan válaszolni, majd holnap :)

@fryskitt : Köszi, de nem :)

@SymbianOS : Kell kapcsoló? Talán van még. Meg én is ebayről rendelem :)

@MineFox : Találd ki, hogyan lehetne új füleket csinálni neki, meg pl. külső tápot. Nem nehéz, csak általában randa lesz :)
Külső akku rögzítéshez mindig jó az állványmenet... :D

@lezso6 : Az is szép :) Én 570is-hez vadászok szenzortot...

@Draco31: Megindultál a lejtőn? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) .mf


.mf
veterán

"Nem volt ez egy nagy javítás - ugyan egy akciókamerának mindennapos működése, hogy leejtik, de"

:)) A motorbalesetemben még az akciókamerában lévő microSD kártya is eltört :Y :DDD Frissen vett 64 GB-os, első útja volt, örültem ennek is, csak dagadjon tovább a kárlista :U S ha már fényképezőgép, meg Olympus: a balesetkor a tanktáskában lévő Olympus EM5 ellenben továbbra is működik

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#8) hcl válasza .mf (#7) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó, de ezzel nem baleseteztek, csak rosszul esett egy bringáról :)
Te egyben maradtál?

E-M5 rulez :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) .mf válasza hcl (#8) üzenetére


.mf
veterán

Na jó, azon is valószínű egy autó hajthatott még át, miután széttört a védőtokja. Csak a sok mindent túlélő akciókamerás felvétel után nem gondoltam volna, hogy ennyire, még a kártya is...
Én nagy szerencsével és a védőfelszerelésnek hála zúzódásokkal megúsztam, egy hétre rá már bot nélkül sántikáltam. Motor rommá tört, gtk :(
Balkanyar, szemből refivel elvakítottak, kanyar után egy alig-kivilágított mezőgazdasági lassújármű, mire megláttam, már csak pár méterre volt :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10) draco31 válasza hcl (#6) üzenetére


draco31
veterán

Már rég megindultam, több éve szerelgetek telefont laptopot pc-t, stb, a fényképezők eddig kimaradtak. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11) marositech


marositech
senior tag

Arany kezed van! Gratulálok!!! :C :R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#12) hcl válasza marositech (#11) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A fenét, mák + gányolás :D
Köszi :)

@draco31 : Szakmai ártalom... :)

@.mf : Azért ha belecsattansz valamibe, akkor nem csoda, ha baja lesz... Az Sjcam -nál is fura volt, hogy annyira azért nem masszív. Mondjuk én a bringámra Canon kompaktot tettem, az csak lekapcsolt a rázós részeknél (akku kontakt), meg a stabilizátor hiánya miatt nem sok értelme volt :)

Az azért örvendetes, hogy ekkora csatt után egyben vagy :) Kártya gondolom jól jött volna, ha kell a felvétel bizonyítéknak...

Mutogatni való hater díszpinty

(#13) flash-


flash-
veterán

Ez igen!
nem semmi az ilyen szakember!
Többet ér egy ilyen szakember, mint 10 kandón végzett villamosmérnök, akik valahogy átpuskázták a fősulit, és most exceleznek, vagy cadban kattintgatnak össze-vissza napi 8 órában havi 400E nettóért...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14) hcl válasza flash- (#13) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:D
Ez gányolás :) Nem szakemberség kérdése.
Amúgy nem villamos, de van mérnöki végzettségem :D

Aki meg excelezik, az nem is igazi villanyosmérnök :) CAD (NYÁK tervező pl.) már nem gáz.

Mutogatni való hater díszpinty

(#15) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Köszönöm a kapcsolókat! Talán felkel, más tennivaló is van vele.

[link]

(#16) hcl válasza Kolondrum (#15) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez elég biztató :) Mi még a baja?

Az E-1 meg most halt el, de úgy, hogy nem ír a kártyára, olvasni olvassa. Persze nem nálam van, az elmúlt 2 hónapban hibátlan volt, most behal, hogy kölcsönadtam.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) Kolondrum válasza hcl (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

A gomb műár jó, de maga a műanyag amit megnyomok sérült és a semmit nyomom az egyikkel. Most töltöm ki a hézagot ragasztóval.

(#18) hcl válasza Kolondrum (#17) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jájj, az de jó... Nekem pl. reszelni kellett belőle :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#19) Kolondrum válasza hcl (#18) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ebből is kell mert púpoztam. Tudod elvenni egyszerűbb mint hozzáadni. :C

(#20) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Na életre kelt, csak se akku takaró fedél se lencse köri műanyag, se vízálló tok. amúgy hibátlan. A lencse karcmentes. Mit kezdjek vele? :))

(#21) hcl válasza Kolondrum (#19) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jaj :D

Amúgy ja, hát el kell adni, vagy ebayről rendelni egy hibás, de egyben levőt, összerakni, és azt eladni :)

Ja, meg ha csak ilyen egyebek hiányoznak, azt Kínában 99% hogy utángyártják...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#22) d@vee


d@vee
őstag

:C Jó kis olvasnivaló, gratula :D
Én leragadtam a számítógép szerelésnél, ezért érdekes volt látni egy fényképező "rehabilitálását".

Ja

(#23) hcl válasza d@vee (#22) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem nehezebb ez sem, alkatrészekből van, mint midnen más... :D Amihez nem kell célcucc, az megoldható.

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.