Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagy fasza kis cucc lesz ez, az ziher :K
Az első rész is ott volt a toppon.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Ez még mindig nem L4D... :(

(#3) Sirandrish válasza Kirrr (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hála istennek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

2 másik pályáról, komolyabb nehézségi szinten:
[link]
[link]

/s

(#5) b.


b.
félisten

Hihetetlen mit ki tudnak hozni még mindig az U. engine 3 ból. Ez garancia lehet talán arra, hogy nem kell hozzá paksi atomerőmű.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Sirandrish válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Királysáááág..
Nagyon bejön :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

5 nap tömény Bloodborne után pont egy ilyen cuccra lenne szükségem.
Eléggé várós nekem is, bár az első résztől sose voltam elájulva.

(#8) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én szerettem az 1-et,sokáig toltam...de szerintem már a KF akkoris kevés volt,a hangulata az megvolt bár,de bagóért adták,a "szegény ember L4D-je" lett 10€-ért....
De most könyörgöm,picit szebben,más környezetben mit ér már ez az egész?Látszik a videón,hogy a kasztok szereptelenek,a fegyverek egysíkúak,nincs semmi feladat,még a néger tradercsajt is egy automatára cserélték,és alig van pár féle specimen,ennyi az 1-ben is van...
Ez így kevés,de nagyon,semmi lényeges újitás,eltelt egy csomó idő,gondolom kitolják Halloween-re,és persze már ezért megpróbálnak legalább 30€-t bevasalni.
Szégyen hogy ennire volt elég csak a 6 év,akinek nem kell coop,az bőven szebbet,jobbat kap ingyen a Facebookon a Dead Trigger 2-vel is,vagy normális zombis gémnek ott a Dying light,ettől még az is fényévekre va,mert az legalább egy jól sikerült,tényleg hozzátevős Dead Island folytatás.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9) akoska07


akoska07
nagyúr

Ez elég beteg játék. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#10) bager13 válasza BandiHUN (#8) üzenetére


bager13
aktív tag

Ez érdekessen hangzik egy olyan szájából, aki az aktuális cod-ot mindig megveszi. Plusz istenití az AW-t. :D

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#11) #78687232 válasza bager13 (#10) üzenetére


#78687232
törölt tag

xD Nekem is rögtön ez jutott az eszembe.

Ha early access-ben max. 20€-ig megy az ára, biztos hogy lecsapok rá. Nagyon tetszik a fejlesztők hozzáállása. :)

(#12) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Nekem tetszik! Általában nem szeretem az egyszerű, hentelős játékokat, de ezt lehet beszerzem majd 10-15€-ért. Jó lesz meló után egy kis feszültséglevezetésnek.

(#13) Garada


Garada
őstag

Nagyon beteg egy játék, hozza az első rész szintjét az biztos. :)

(#14) bundásss válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


bundásss
tag

remélem tényleg nehéz lesz.
mert a Dying Lightba és H1Z1-be elalszok mire megmozdul a zombi.

(#15) bundásss válasza b. (#5) üzenetére


bundásss
tag

egyik legjobb engine optimalizáció terén.

(#16) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#17) BandiHUN válasza wjbhbdux (#16) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lesz ez majd 10 is Halloweenkor,annyit érni is fog... ;] Ennyi "újitással"...inkább felteszem a Left 4 dead 2-t,vagy megveszem a Dying Light-et,vagy talán végre a H1Z1 is elkészül,és a végleges ingyenes lesz.Nekem ez akkoris csak egy irtó nagy HD remake csak,a gameplay alapján abszolúte,nekem joban tetszik az első rész.
Vagy feldobom azt,millió custom map van...ez olyan semmilyen,hangulattalan.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18) bundásss válasza wjbhbdux (#16) üzenetére


bundásss
tag

nagyon jó lesz. remélem hozzáadják az SDK-t és akkor át lehet szerkeszteni az egész játékot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.