Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Vannak még rendesek Magyarországon, csak meg kell találni :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Bjørgersson válasza Fecogame (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ott van például a maciperselyem. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) sztanozs


sztanozs
veterán

Ezt szerintem akárhol megcsinálják. BB-ben pl. amikor nem ment az ATM a fióki pénzfelvételért nem számították fel a díjat. Amúgy amióta Citi 0 Ft-os csomagom van, bárhol veszek fel "ingyen" pénzt...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) Иван


Иван
őstag

Én k&h-s vagyok.

Drága, körülményes, lassú, a kártyák dizájnja gagyi. De én azért szeretem a maga bájával. :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Nekem pár éve az erste olyat csinált, hogy a kivonatra rávezetett egy délutánra vagy 10 egyenleg-ellenőrzést (akkor az még keményen fizetős játék volt), a díját meg szépen levonták a számlámról. Persze a reklamációt nem fogadták el. Nyomban felmondtam a számlát :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) Иван válasza Syl (#5) üzenetére


Иван
őstag

Új arckép. (Cpt. Obvious). Furcsa lesz megszokni. :B

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) Syl válasza Иван (#6) üzenetére


Syl
nagyúr

Majd asszimilállak és ha csatlakozol a közös tudathoz, nem lesz semmi gond :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) Иван válasza Syl (#7) üzenetére


Иван
őstag

Tudod mit? Vállalom! :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) escape válasza Иван (#4) üzenetére


escape
aktív tag

Sajna én is náluk vagyok. Szidom is minden nap a tetves Maestro kártyát... Cib cibezzre kellene váltani, de egyelőre nincs sok kedvem mindenhol átíratni a számlaszámomat.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#10) Иван válasza escape (#9) üzenetére


Иван
őstag

Én váltottam Visa Electronra. Steamen próbáltam eddig, ott elfogadják, szóval ez most tűrhető.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Most akkor a második felvételnél 20 helyett 30k-t adott ki, vagy mi van? :DDD

(#12) escape válasza Иван (#10) üzenetére


escape
aktív tag

Nekem a PayPal is elfogadja a maestrot, szóval kicsit előrébb vagyok, de Google Play-en nem tudok vásárolni. Nincs mivel. :(

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#13) Fecogame válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem. Először kiadott 2 darab 5ezrest meg 10 darab ezrest. Másodiknál adott ki 20 darab ezrest, és ez a 30 darab volt sorszám szerint egymás után. Teccikérteni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) sztanozs


sztanozs
veterán

Az ATM-ek nagy része 20 bankjegynél többet nem tud egyszerre kiadni, ezért nem adta ki egyben az egészet. A nagy címleteket már mind kiszedték belőle...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15) Thunderzolee válasza sztanozs (#14) üzenetére

A legtöbb Banknál ez már 40 darab címlet, a CIB használ még 20 darab papírpénzt kiadó automatákat, ezek szerint az Erstenek is vannak még ilyen régebbi típusú automatái.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) Eastman


Eastman
őstag

Csak negatív tapasztalatom van az erste bankkal, bocs.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Sethdobaloah válasza Fecogame (#13) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

szerk: csúnyán lemaradtam

[ Szerkesztve ]

...csak én vagyok helikopter?

(#18) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

lehet, hogy vannak még rendes bankok, de az erste nem az, függetlenül attól, hogy veled egyszer rendes volt.

én már mentem a pszáf-hez miattuk.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.