Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Azt hiszem végleges, kész. Tessék olvasgatni :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Kassadin


Kassadin
addikt

"Megtaláltam a nagy Ő-t, és meg is fogom tartani"

Kutyát szoktak tartani. 1,5 hónap semmiség szvsz.

#5: Együtt maradunk vagy valami ilyesmi barátibb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Olyan csajt válassz, aki tetszik külsőre. Ha nem így teszel, később nem fogod szeretni, hiába vannak jó belső tulajdonságai. Hogy miért? Mert meglátsz egy másik lányt, aki szebb és szingli, és rád tör az "Ezt meg kell szereznem!" érzés.

Ez hülyeség. Nem mindenki megy a farka után.

Nekem Ő az igazi... De tényleg. Megtaláltam a nagy Ő-t, és együtt is fogunk maradni!

Az elsőnél mindenki ezt hiszi.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#4) danih


danih
addikt

Azt hiszem ezt fel kell írnom! Puskázhatok belőle randin?

(#5) Fecogame válasza Kassadin (#2) üzenetére


Fecogame
veterán

Jó, akkor mi? :F

Szerk.: Javítva. :R

danih: Ha nem buksz le :D

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) Lenry


Lenry
félisten

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) koxx


koxx
MODERÁTOR

"Mert meglátsz egy másik lányt, aki szebb és szingli, és rád tör az "Ezt meg kell szereznem!" érzés" OMG, gondolom nem vagy több 16-nál

"Másfél hónapja együtt vagyunk, eddig egyetlen egy veszekedés, vagy nézeteltérés nem volt." erre térjünk vissza 1 év múlva : )

[ Szerkesztve ]

(#8) moha21 válasza Kassadin (#2) üzenetére


moha21
addikt

:>

Majd egyszer írok én is egy bejegyzést, annak az lesz a címe, hogy hogyan nem lehet csajozni.:-]

"Mert meglátsz egy másik lányt, aki szebb és szingli, és rád tör az "Ezt meg kell szereznem!" érzés"

Rám mindig rám tör ez az érzés tökmindegy singli-e a csaj.

Ismerősöm egyik csajozós sztorija : A srác nem tud szlovákul bebaszott rendesen és felszedte a csajt úgy, hogy állítólag szlovák főneveket ( sörmárkák etc.) mondogatott random.

Másik haveré egyszerűbb, odament a lányhoz és annyit mondod neki : HE! bejött :)

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9) cyanide válasza Kassadin (#2) üzenetére

A szó amit keresel a megtartani.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#10) Kassadin válasza cyanide (#9) üzenetére


Kassadin
addikt

Megtartani? Akár csak egy tárgyról lenne szó. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Lenry válasza koxx (#7) üzenetére


Lenry
félisten

"Másfél hónapja együtt vagyunk, eddig egyetlen egy veszekedés, vagy nézeteltérés nem volt." erre térjünk vissza 1 év múlva : )

4 éve együtt vagyunk a párommal és egyetlen hangos szó nem hangzott még el. nekem kellett volna ilyen bejegyzést írnom? :P

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) albert8 válasza Fecogame (#5) üzenetére


albert8
addikt

Kell kép ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13) Fecogame válasza koxx (#7) üzenetére


Fecogame
veterán

gondolom nem vagy több 16-nál

Picit alul lőttél :)

erre térjünk vissza 1 év múlva : )

Rendben :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) moha21 válasza Lenry (#11) üzenetére


moha21
addikt

Ez egy jó hír, örülj neki.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#15) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ennyi faszságot pár mondatban összehordani művészet.

(#16) Fecogame válasza EczkE (#3) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez hülyeség. Nem mindenki megy a farka után.

Ezt nem tudom. Magamból indulva írtam, amit leírtam.

Az elsőnél mindenki ezt hiszi.

Nem ő az első :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#17) zH. válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


zH.
senior tag

+1

just be

(#18) koxx válasza Lenry (#11) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Simán :)

(#19) EczkE válasza Fecogame (#16) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor hányadik? Az első meddig tartott?

Asszem mindenféleképpen!

(#20) Fecogame válasza EczkE (#19) üzenetére


Fecogame
veterán

[link]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21) FehérHolló válasza Fecogame (#13) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ember, ha tényleg elmúltál 16, és arra vagy büszke, hogy másfél hónapja még nem veszekedtetek, akkor nem volt még egy tartós (=1 évnél hosszabb) kapcsolatod sem...

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#22) Tybee000


Tybee000
aktív tag

update: akkor nem volt még egy tartós (=1 évnél hosszabb) kapcsolatod sem...
Ez miért is baj?

[ Szerkesztve ]

(#23) Fecogame válasza FehérHolló (#21) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez igaz. És? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24) cyanide válasza Kassadin (#10) üzenetére

Nem árt, ha az elején tisztázódik, hogy hol a helye. :DDD
Adatlapokon szokták kiírni ezt a szöveget, főleg lányok.: "A külső megfog, a belső megtart."

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#25) Apollyon


Apollyon
Korrektor

"- Nekem Ő az igazi... De tényleg. Megtaláltam a nagy Ő-t, és együtt is fogunk maradni!"

ROTFL
Ezt azért átgondoltad, ugye? Mennyi idő volt a leghosszabb kapcsolatod eddig?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Jól van már most ezen fogtok ugrálni szegény gyereken aki végre szerelmes. :)) Ne legyetek már trollok

(#27) havasa válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


havasa
aktív tag

+1

fetrengős szmájli

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#28) Nyugdíjas válasza Apollyon (#25) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én egészen sokszor hittem már ezt pár hónap után :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#29) Fecogame válasza Tybee000 (#26) üzenetére


Fecogame
veterán

Épp ez az.

Még egy ilyen troll hsz, és lezáratom a topikot ( nem törlöm, hadd maradjon meg annak, aki esetleg hasznát is veszi, nem csak fikázza :U )

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#30) madgie válasza moha21 (#8) üzenetére


madgie
titán

Az még befér, hogy részegen odamegy az ember három lyányhoz, és felteszi azt a nemes kérdést, hogy hogyan kell töltött káposztát főzni? Nekem bejött anno vagy tíz éve, a legjobb káposztafőzővel másfél évet voltunk együtt :D

(#31) FehérHolló válasza Fecogame (#23) üzenetére


FehérHolló
veterán

És? Semmi, de szerintem gondolkozz el azon, hogy mennyi tapasztalat összegyűjtése után érdemes elkezdeni tanácsokat osztogatni másoknak.
(Attól teljesen függetlenül, hogy a leírtak között akadt értelmes dolog is.)

Skynet is real. It's called Google.

(#32) danih válasza Tybee000 (#26) üzenetére


danih
addikt

Thank you Captain Obvious.

(#33) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Mondjuk én sem értem az értelmetlen fikázást :F

Fecogame: remélem igazad lesz, és valóban megtaláltad az igazit :K Egy év múlva tényleg kíváncsi leszek, mi lesz a helyzet :)

FehérHolló: Ennél sokkal nagyobb baromságokat irkáltak már olyanok itt a logout hasábjain, akiknek x éves kapcsolataik voltak... uhh, de még mennyivel nagyobbakat...

[ Szerkesztve ]

(#34) Fecogame válasza Szten Márs (#33) üzenetére


Fecogame
veterán

Végre egy értelmes hsz :R

Oké, egy év múlva visszatérünk rá :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#35) Kassadin válasza cyanide (#24) üzenetére


Kassadin
addikt

"Nem árt, ha az elején tisztázódik, hogy hol a helye."

Na ezen szakadtam, köszönöm. :DDD :R

(#36) Samus


Samus
addikt

Kérek képet...(csak mert van rá lehetőség)

Egyetértek mindenben, amit leírtál, bár én anno iwiwet használtam...

Annyit még hozzáfűznék, hogy mielőtt randira hívnál valakit, azért ha van rá lehetőség, beszélgess vele valamiféle módon. Lehet akár msn, skype, de legjobb a telefon (Skype telefon is tökéletes), az élőszó mégis többet ér...

A végéhez nem írok semmit. Nekem is volt egy sztorim, sajnos csak volt. Csúnya véget ért, pedig már eljegyzés is volt.

Egy dolgot még javasolnék: soha ne kezdj olyan csajjal, aki meg akar változni. Például ha egy kis(nagy...) felesleg van rajta, amit le akar adni, kerüld messzire. Ott és akkor bárki jó lesz neki, és mire úgy igazán megszereted, nagyon megváltozik. És úgy jársz, mint a legelső tanácsban. "Ha nem tetszik eléggé, nem fogod szeretni", csak épp fordítva lesz majd, sajnos rád fog vonatkozni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#37) Gergő_


Gergő_
őstag

képet kérünk, de csak akkor hisszük el, ha ráírod a homlokára, hogy prohardver vagy csajozási tippek.

csak vicceltem. :D

Grat és őszintén remélem hogy tényleg megtaláltátok egymásban az igazit. :)

(#38) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem az én stílusom az "ember" jelzővel kezdeni a mondatot, mint FehérHolló és mivel per pill nincs nagyobb szó a nyelvemen csak annyit mondok: Kolléga úr! 6 év 1 hónap 2 hét! 20 éves, nagyon ügyes, nagyon kedves, nagy a melle és imádom! Nekem ezekből mi a lényeg? Ügyes és kedves. Neked? A melle! Az egész arra akar rávilágítani, hogy idővel változol, a nézetek meg minden.

"- Nekem Ő az igazi... De tényleg. Megtaláltam a nagy Ő-t, és együtt is fogunk maradni! :)" >> tudd megtartani!

[ Szerkesztve ]

(#39) FehérHolló válasza Szten Márs (#33) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mint írtam, ez a véleményem független attól, hogy mit írt.
Az első és második randis rész egész korrektre sikerült.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#40) Jhonny06 válasza Fecogame (#34) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szóval csak az számít értelmes hsz-nek, amiben egyetértenek veled.. érdekes..

(#41) danih


danih
addikt

Múltkor is képet kért a sok pedomaci

(#42) Vakegérke válasza Fecogame (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fölösleges duzzognod. Leírtad tanácsaidat, azt viszont nem kívánhatod el, hogy mindenki tapsikoljon. Mások véleménye is megér egy szusszantást, nem gondolod?

Tudod, idős fejjel jót lehet mosolyogni azon, ha egy ifjonc "tényeket" közöl, és azzal büszkélkedik, hogy másfél hónap alatt semmi sem rontotta el a kapcsolatot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Most komolyan erre volt az a nagy felhajtás? xDDD Nem baj, remélem valakinek hasznára válik.. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) FehérHolló válasza Kolondrum (#38) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bocs, én nem tudlak ilyen kulturáltan pofon csapni, ezért nem is próbálom meg. Különben sem érzem úgy, hogy vissza kellene vágnom. :)

14 évesen ismerted meg, és még együtt vagytok? Ráadásul a szavaidból ítélve boldogan. Mi a titok? (Azon kívül, hogy összeilletek, toleránsak vagytok és mindent megbeszéltek.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45) Fecogame válasza Jhonny06 (#40) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem. Lehet fikázni is, de csak ésszel. Nem csak annyit benyögni, hogy "szar".

Vakegérke: Nem is várom el, hogy mindenki "tapsikoljon". Nem is muszáj megfogadni, sőt!

Nem tényeket közöltem, hanem a saját tapasztalataimat. Nem kötelező megfogadni.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#46) Kolondrum


Kolondrum
félisten

FehérHolló! passz! De tény hogy azon kevés emberek egyike akit tartósan el tudok viselni úgy, hogy nem idegesít, sőt örülök ha velem van.

[ Szerkesztve ]

(#47) Apollyon válasza Kolondrum (#38) üzenetére


Apollyon
Korrektor

No offense, de látom hogy épp hogy nem számolod az órát percet, ne úgy legyen, de ha esetleg beütne mégis a gebaz, akkor nem az fog összetartani két embert hogy mennyi ideje vannak együtt... Meg az ilyen esetekben a legtöbbször a kapcs után jön a fejfájás, főleg ha rosszban váltak el, hogy "ú bazzeg, mennyi időt elbaztam erre a hülyére"
––––––––––
A Kolléga úrnak meg, csak csínyján azzal a gyűrűvel ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48) Nordic válasza moha21 (#8) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezen a "HE!"-n besz...rtam a röhögéstől...szerintem én is ki fogom próbálni:DDD.

(#49) máyköl válasza Fecogame (#45) üzenetére


máyköl
veterán

Képet rakj pls... :DDD

Kicsit tényleg erős, hogy ő az igazi tutira. Kívánom, hogy így legyen, de ahogy eddig láttam, mindenki ezt mondogatta, majd fél év múlva...

(#50) Fecogame válasza máyköl (#49) üzenetére


Fecogame
veterán

Én nem mondogatom, tudom :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.