Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:DDD + ;] (ezt a két szmájlit kellene egyesíteni, tökéletes vélemény lenne)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Miért nem lehetnek egy történetnek valóságos szereplői akár még akkor is, ha fantáziáról van szó? Mondjuk lehetnének benne emberek, vagy akár állatok, de amit többnyire az olvasó is ismer. Mi az az elf, vagy mi az a "Hősünk"?

(#3) ollie válasza potyautas (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki mondta, hogy nem lehet? Viszont te bátran írhatsz olyat, és mi majd elolvassuk.

***

(#4) Lenry


Lenry
félisten

:D tetszik :R

csak jöhetnének sűrűbben az új részek :U :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) szablya válasza potyautas (#2) üzenetére


szablya
tag

"Mi az, hogy elf"!? Te ugye nem beszélsz komolyan? :Y :DDD

Ügyes vagy, Móci :))

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) potyautas válasza szablya (#5) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

elf=11? Na jó, kiszótáraztam. Valami hímnemű szellem azt hiszem.

(#7) ÖregM


ÖregM
csendes tag

Nagyon régóta olvasok már hasonló fantasykat és sci-fiket, de ez nagyon tetszik!
Nem vagyok irodalmár, így az írás művészi értéket nem itélhetem meg, de nem is érdekel.
Többnyire filmszerűen látom amit olvasok és ez nagyon képszerű. A fotókat szándékosan nem nézem meg, mert már kialakultak a figurák az agyamban és nem szeretném elveszíteni az illúziómat.
Várom a folytatást.
Gratulálok az ötlethez.

ÖregMbR nem VnMbR

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fincsi volt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) HDDave


HDDave
csendes tag

Nagyon rég vártam már!! Csúcs volt mint mindig, köszönöm :C :C :C
A "nem túl kellemes ha az ember tökei szószerint lefagynak" részen tíz percen át röhögtem minimum!!! :DDD :DDD :DDD

"Don't party!! It's like drugs; it's addictive!!!"

(#10) abridabri válasza potyautas (#6) üzenetére


abridabri
veterán

bocs ,hogy megkerdezem, de te melyik bolygorol jottel ? :))

(#11) potyautas válasza abridabri (#10) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Valami rosszat mondtam? Melyik bolygóról jöttem? Ha elolvasod amiket én írtam, rájössz. Segítek. Földnek hívják. Újkori fantasy-lényekből nem vagyok naprakész, viszont tudom miből készül a tej, vagy mitől lesz meleg a lakásban...meg ilyenek.

(#12) Szólista


Szólista
senior tag

Nagyon tetszett,korán reggel vigyorogtam mint a vadalma. :C :R :DDD

Nem vagyok normális. Na és?!

(#13) Vakegérke válasza potyautas (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne duzzogj. :N

Íme az elf.
Mutatok is párat. Tessék, tessék, tessék, parancsolj. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) abridabri válasza potyautas (#11) üzenetére


abridabri
veterán

Ha mar igy offolunk , akkor :
Ha mar van szamitogeped, akkor feltetelezem tvd is van, es biztosan lattlal mar par fantasyt, sot a Gyuruk urat pedig nincs olyan ember a Foldon aki ne latta volna. Tehat ismerned kell az elfeket... ;)

(#15) potyautas válasza abridabri (#14) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Gyűrűk ura? Na, ez az a kategória , amit ki nem állhatok. Nem baj ugye? Láttam belőle részeket, mert a családom fele szereti az ilyen mű-legendákat, de nem tudom, melyik volt az elf. Vakegérke pusszantalak:) Szimpi csaj vagy. (a többi hsz-ed ismeretében még inkább) Ja, hogy a tünde! Így már ismerős :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Vakegérke válasza potyautas (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, jó lélek... :R

Keresd meg blogomban legelső írásom, az egy fényképes bemutatkozás. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) potyautas válasza Vakegérke (#16) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Bocsika, figyelmetlen voltam. Megtévesztett a becézett név. A csaj visszavonva, de a szimpátia érvényben marad.

(#18) Móci


Móci
addikt

Köszönöm a dicséreteket, jólesik, hogy van rá igény, s tetszik Nektek. :)

potyautas: én szeretem ezeket a mű legendákat, azért is választottam ezt a témát.
Ha nem szereted, nem gond, nem vagyunk egyformák.
A hős szándékosan maradt Hős. Ne legyen már annyira 'szokványos' a történet. A többi szereplő kapott nevet azért, annyira nem voltam elvetemült. :)

Majd írok valami életszerűt, amiben benne van a realitás szaga, remélem tetszeni fog.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) Vakegérke válasza potyautas (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmi baj. A szimpátia kölcsönös. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) oxox válasza Vakegérke (#13) üzenetére


oxox
addikt

A masodik kepel vitatkoznek, hogy elf van-e rajta...siman lehet ember.
a harmadik-negyedik kepet a ceges it-nak koszonhetoen majd csak otthonrol lathatom.
ha elfek akkor Drizzt-et nem szabad kihagyni (hamar O a leghiresebb.....Bar Tolkiennek &Tyler-nek "koszonhetoen" Arwen neve is igen ismert lett :B )

Nehany fantasy-t olvastam/jatszottam mar, de valahogy a shadowrun feeling nem fogott meg eddig...lehet ezert (engem arra emlekeztetett... a motoron egy elf :) ), lehet azert mert nem olvastam a korabbi "reszeket", vagy mert nalam a fantasybe ennyi "humor" nem fer be...de nem tetszik....(es az irasmod sem jon be)...sry.

fantasy -sci-fi-vel kavarva nekem max warhammer 40k ;]

elf kerdes...ugyan nem tudom, hogy angol nyelven, hogy nevezte Tolkien az emlitett nepet/fajt, de ha utalunk a filmre/magyar nyelvu konyvre, akkor nem art hozzatenni, hogy nalunk elf mint tunde szerepelt.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21) oxox válasza oxox (#20) üzenetére


oxox
addikt

szerk...latom fentebb a tunde kiderult.
es szerk...nem hiszem, hogy jobbat tudnek irni (nem probaltam, es azt hiszem nem is fogom...tehat csak vegfelhasznalo vagyok), tehat ennek fenyeben irtam, hogy nem tetszik. :R :R

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22) Móci válasza oxox (#20) üzenetére


Móci
addikt

Én általában D&D-ben gondolkodom, ha fantasy. :) Shadowrun nem ismert nálam. :B
Köszönöm, hogy leírtad a véleményedet, az ilyen hangvételűt szívesen olvasom!
Stílus.. hmm... esetleg pillants bele pár régebbi írásomban, hátha valamelyik jobban tetszik.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) oxox válasza Móci (#22) üzenetére


oxox
addikt

:R okok otthonrol megnezem majd....regenyekben nekem is d&d i(ll ad&d) ill. WoD.

de pl. Az emlitett Drizzt kalandokat annyira nem csiptem (nekem Salvatore mar kicsit sokat lelkizett). A pokkiralynos sorozat jo volt (csipem a sotet elfeket ;] )...a vegeig.

Szerepjatekban is ez a ketto a best of nalam...de ha valasztani kene, akkor WoD: Vampire (mindegy, hogy age, van masq.) a sci-fi tulajdonkeppen nem jon be annyira (cp-t, armageddont, sw-t jatszottam)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#24) Akybron


Akybron
aktív tag

Most találtam rá, egy menetben elolvastam mindet.
Nagyon jó! :C :R
Várom a következő részt!

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.