Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

köszi :C ez nagyon jól esett így reggel... lassan fog megint eltelni ez a péntek, de közelebb a vége... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Móci válasza mephi666 (#1) üzenetére


Móci
addikt

Örülök, hogy tetszett!
Fejben van a harmadik rész, hát, az sem lesz egyszerű. Sőt! ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) [balu]


[balu]
tag

Tetszett, épp azért annyira kár, hogy ilyen sokat kellett rá várni. :)

(#4) zolten


zolten
csendes tag

:))
marhajó :DD

(#5) Móci


Móci
addikt

A harmadik gyorsabban fog jönni! Következő hét vége felé talán megíródik, s utána majd kikerül, amikor lehet.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Ipse89


Ipse89
tag

Igaz, csak átfutottam rajta, de nemtűnik rossznak ;) :K Hazamegyek, és elolvasom az 1. részt is ;)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Ez egyszerűen remek! Javaslom hogy töltsd fel a Merengőre is, ott is nagy sikere lenne. Én is gondolkoztam már egy hasonló átiraton, mondjuk a Dragon Lance egyik könyvéből, mert azokban jó sok a szereplő. De le a kalappal, tényleg jó írás. Várjuk a folytatást. :R

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) szablya


szablya
tag

Jó, jó, szeretem! :C

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) asci


asci
tag

Nagyon ügyes vagy :C és van tehetséged, írj minél többet!

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró Zalk. Veri az asszony. :)

Nagyon jó, várom a folytatást. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) bandiras2


bandiras2
senior tag

Muhaha!
Nagyon baró! Jöhet a fojtatás!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#12) HDDave


HDDave
csendes tag

Hehe....kezd nagyon erdekes lenni!!! :DD :DD
Csak igy tovabb :R :R

"Don't party!! It's like drugs; it's addictive!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.