Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Dicséretes a MS ígérete, L820 tulajként remélem is, hogy sokáig fogják a régebbi telefonokat támogatni...

(#2) dinnje


dinnje
aktív tag

Lumia 635 tipikusan elsők között szerepelt a preview programban, érdekes :U

(#3) munnergep válasza joysefke (#1) üzenetére


munnergep
senior tag

Hétfőn akarok venni egy 820-at, mert elegem lett végleg a "zöldből", tiszta öröm és bódottá, hogy az is megkapja. (Bár én 8.1-en is simán el lennék vele 1 évig)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Jöjjön csak. Kivi vagyok milyen lesz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Micsurin


Micsurin
nagyúr

az 1gb-s 630-nak van esélye ? (családban van 2 is , csak azért :) )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6) Gery1987 válasza Micsurin (#5) üzenetére


Gery1987
őstag

Igen simán. Sőt! Annak a leginkább a több RAM miatt. Nekem is az van.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#7) Micsurin válasza Gery1987 (#6) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszönöm a válaszod

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8) Nojbee


Nojbee
tag

635-el másnak is akadnak olyan problémái, hogy napi 5-10 alkalommal fagy? reprodukálni nem tudom, így szervízbe gondolom felesleges bevinni. Vagy ez a természetes működése?

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem azért gyanús ez a "nyár vége előtt". Szerintem ha minden oké lenne akkor már rég lenne fix dátum. Várjuk. Így is tetszik a WP-m és a Win10-em szinkronizációja, remélem WP10-zel még jobban egybeolvad a két rendszer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Viper26


Viper26
nagyúr

Nagyon jó platform lehetne ez, ha a fejlesztők nem sz@rnák telibe ahogy van. :(

Régebben volt egy 735 nálam, mostanában egyre többet eszembe jut, függetlenül attól, hogy alkalmazások nem nagyon vannak, a telefonnal elégedett voltam.

Pixel 7 | FR955

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nagyon tartok attól, hogy az 512 Mb RAM-os telefonok lassulni fognak tőle.

(#9) .LnB: Olvasgatva néhány Win10 Mobile-os tesztelő beszámolóit azért látszik, hogy nagyon nincs minden rendben. Ezen még nagyon sokat kéne dolgozni...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#12) Gery1987 válasza Nojbee (#8) üzenetére


Gery1987
őstag

Semmi esetre sem természetes. Próbálj meg egy HR-t, ha ez sem segít akkor szervíz.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#13) Paul119 válasza Nojbee (#8) üzenetére


Paul119
addikt

Nekem a melos 520am szokta ez csinálni, random befagy ujra indul anno párszor kidobott olyan üzenetet is hogy "nem található semmilyen bootolasi opció kérjük nyomja meg bármelyik gombot a kikapcsolashoz , szervizben megoldották de a fagyás ujraindulas maradt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Amennyit késett az Insider Preview 930-ra, csodálkozom is hogy egyből megkapja majd a véglegest.
Erre nem tudtam volna fogadni. Nem baj, majd szólok a kedves kollegának, akinél a volt 930-am csücsül.

(#15) .LnB válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Win10-ről is ezt mondták az Insider-es felhasználók. :) Felőlem csúszhat, én tudok várni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) tothmaxy182 válasza .LnB (#15) üzenetére


tothmaxy182
őstag

A Win10 egy nagyon jó OP-rendszer lett, de azért szerintem azon is dolgozhattak volna még egy fél évet. Maga a rendszer szuper, de sok app nagyon félkésznek érződik. De ez már offtopik.

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#17) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ez a szalagcím nagyon meglepet..

Az 520 és a többi meg tuti hogy megkapja csak tőkétlenítve picit, mint eddig :)

Finn the human

(#18) .LnB válasza tothmaxy182 (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is nagyon tetszik. Rég volt olyan frissen megjelent win a gépemen amit ne töröltem volna 1-2óra után le rögtön. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

Elképzelhető, hogy a fél gigás készülékekre késni fog. A 4 giga flash-sel rendelkező L530 sanszos, hogy teljesen kimarad. (Tudom, ígéret ígéret hátán.)

(#20) munnergep válasza Nojbee (#8) üzenetére


munnergep
senior tag

Apám 620-a 2 éve megy megállás nélkül, csak a frissítéseknél volt reboot. Amíg volt 930-am, addig számomra ismeretlen volt a lagzás/lassulás/reboot egy telefonon. HTC 8s-el előfordult a lassulás, de reboot ott sem volt. Szerintem ott nem a rendszerrel lesz gond, hanem valami hardver gyigyi van.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#21) DJosef


DJosef
őstag

735 első hullám, 730 miért nem?

Forget about it

(#22) kolosanyi válasza munnergep (#20) üzenetére


kolosanyi
veterán

A 630-nál előfordul a fagyás meg a random reboot. Adtak már ki rá frissítést, nem tudom mennyire oldotta meg, mert azóta váltottam. A 800-am sokkal stabilabb és gyorsabb volt egyébként. Az 512 MB RAM a WP8.x-nek nagyon kevés.

[ Szerkesztve ]

(#23) BobTail válasza Nojbee (#8) üzenetére


BobTail
őstag

Egyáltalán nem normális, és mielőtt HR-eznél, leellenőrizném, hogy memóriakártya nélkül hogyan viselkedik, egyáltalán megfelelő-e a memóriakártya (class 10-es), vagy hibás SIM-kártya is tud ilyen tüneteket produkálni. Egy biztos, hogy nem ilyen a természetes működése.

(#24) Kasya


Kasya
nagyúr

L1020 is varhatja ezek szerint? Bizakodok...

(#25) BobTail válasza Kasya (#24) üzenetére


BobTail
őstag

Persze, mint ahogy írja a cikk is: A Microsoft természetesen ezúttal is kijelentette, hogy hű marad ígéretéhez, a Windows Phone 8.1 Denim operációs rendszer alatt futó Lumia készülékek egytől egyig meg fogják kapni a Windows 10-et.

(#26) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Nagyon agyalok, hogy az LG G2-esem lecserélem egy 930-asra. :)

(#27) janeszgol válasza Cingáriusz (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Minek? :)) :R (Peace!)

(#28) Kasya válasza BobTail (#25) üzenetére


Kasya
nagyúr

Persze, de amig nincs a hivatalos listaban, addig csak bizakodok ;)

(#29) BobTail válasza Kasya (#28) üzenetére


BobTail
őstag

Már most fel lehet tenni Insiderrel 1020-ra is, szóval... :U

(#30) Quqesz válasza Cingáriusz (#26) üzenetére


Quqesz
nagyúr

eladogeppc kolléga megtette anno. Visszajött aztán g2-re,de ha jól emlékszem igazából csal az aksiidő miatt.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#31) Kasya válasza BobTail (#29) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezt jo tudni. Koszi!

(#32) Cingáriusz válasza Quqesz (#30) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Igazából a windows rendszer ami vonz, letisztult, gyors, stabil.

(#33) Vassili_Zait válasza munnergep (#3) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Nem egy bölcs belépés az egyik legrégebbi modellel indítani, mert ezekkel a telefonokkal már sok gond van és nehéz jót kifogni... így lehet a telefon miatt nem fog tetszeni a rendszer... :(

(#34) BenHans


BenHans
addikt

Wp alá sem elég az 512MB, kíváncsi vagyok a W10 mennyiben lesz más egy 512MB-os és egy 1GB-os 635-ön. De annyi baj legyen, csak fejlődjön... Egyben biztos voltam eddig is, hogy aki most vásárol az 1GB-os modellt válasszon mert kelleni fog.

Itthon 735 van, az még szépen elketyeg egy darabig. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#35) stevve válasza BenHans (#34) üzenetére


stevve
nagyúr

Miért ne lenne elég az 512 MB WP alá? :F Szépen, röccenés nélkül fut a rendszer ennyi memórián is. A 10 majd kiderül.

(#36) Paul119 válasza stevve (#35) üzenetére


Paul119
addikt

"Szépen, röccenés nélkül fut a rendszer " ..hát attól messze van nagyon :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37) stevve válasza Paul119 (#36) üzenetére


stevve
nagyúr

Akkor biztosan csak az én szemem rossz. :) Nem felső kategóriás elvárásokkal kell nekiállni egy ilyennek. :)

(#38) mdraco


mdraco
őstag

Nem arról volt szó, hogy megkerülik az operátorokat? Remélem majd insiderrel fel lehet rakni a véglegest, mint azstali win esetén.

(#39) Decske válasza Paul119 (#36) üzenetére


Decske
aktív tag

A 620-am 8-al és 8.1-el igen gyors volt, csak akkor volt egy kis döcc, ha az értesítési függönyt húztam le. 10-el, jelen pillanatban középkategóriás androidot hoz. A 735 viszont simán felveszi a felsőkategóriás androidos telefonokkal a versenyt.

mdraco:
Miután kinn lesz a végleges W10M utána jövő frissítések esetében lesz az. Addig sajnos az operátorok csücsülni fognak a W10M-en. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#40) Paul119 válasza stevve (#37) üzenetére


Paul119
addikt

Nem is várok egy 10 ezer ftos keszulektol 40ks sebesseget :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41) Giovan! válasza stevve (#37) üzenetére


Giovan!
addikt

Multitaskingnál jól jön az az egy giga RAM, plusz néhány alkalmazás alapból el sem érhető a fél gigásokra.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#42) stevve válasza Paul119 (#40) üzenetére


stevve
nagyúr

és Giovan!:

Persze, jól jön az 1 GB RAM, de meglepően simán veszi a 630 is a dolgokat. Örülök, hogy az MS ilyen jól optimalizált eddig. Win 10-zel meg kiderül, az asztali verzió nagyon barátságos méretű és éhségű lett. :K

[ Szerkesztve ]

(#43) Paul119 válasza stevve (#42) üzenetére


Paul119
addikt

nyilvan meg a 4mag vs 2 sem mindegy de 10kert nem várok csodát gyárba számológépet használni néha ra csörögni karbantartokra elég aztán otthon ugyis a le dobom az asztalra :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44) Šolaire


Šolaire
veterán

Én türelmes vagyok csak legyen bugmentes😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#45) Voloka válasza dinnje (#2) üzenetére


Voloka
tag

Ugyan ezt mondom 920 tulajként! :-)

(#46) Voloka válasza Voloka (#45) üzenetére


Voloka
tag

Tizen valahány éve irogatok ide ( igaz ritkán!), miért is vagyok "újonc"?

(#47) Voloka válasza munnergep (#3) üzenetére


Voloka
tag

A 820, az nagyon jó! Nekem is volt, most akarom a 920-amat visszacserélni rá, mert unom cipelni! ( Nehéz!)
Más: Az asztali gépemen és a tabletemen ( ASUS T-100 ) már a Win 10 ketyeg! ( BIbibá!)

[ Szerkesztve ]

(#48) lampada


lampada
csendes tag

Feleségemnek 520, nekem 1520, nehéz az élet. :)

(Nem mintha nem várnék amúgy is pár hetet a visszajelzésekre telepítés előtt.)

(#49) munnergep válasza Vassili_Zait (#33) üzenetére


munnergep
senior tag

Nem ezzel indítok, 620,930, HTC8S az eddigi készülékek. 620-at apámnak adtam (ezen kívül nem tud más érintőst kezelni :) ), 930 túl nagy volt nekem, htc8s már túl kevés, a 820 most max. egy évre ideális lesz (ha bírja napi 1 feltöltéssel az akksi). A rendszert pedig szeretem, nem lesz vele gond :K

(Az ideális win telefon nekem egy htc 8s külső, de picit vékonyabb kivitelben, kisebb kávákkal, 4.3 col, 4 mag, min. 1 gb ram, jó fényképező, jó hangminőség. De ilyen most nincs a piacon :) )

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#50) musuka válasza Nojbee (#8) üzenetére


musuka
újonc

Nekem is ezt csinálja a 620-am, naponta lefagy,újraindul. Érkezett ra frissítés kb 3 hete ami elvileg ezt oldotta volna meg de a hiba maradt.elég kiábrándító sajnos

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.