Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nofi


nofi
őstag

Először szoftveres forradalom kellene, mielőtt egy Steam Linket kötnék az otthoni hálózatra... Messze jobban tetszik, mint az n+1-ik cloud baromság amivel most épp az Nvidia állt elő, de nem ártana újraértelmezni, mert UI szinten a big picture is egy gőzgép szintjén mozog.
Remélem nem felejtik el, hogyha egy hardverrel összekötöm a PC-met akkor már nem csak a lagmentes játékok fognak érdekelni hanem minden tartalom amit utóbbin tárolok.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Mindenki forradalmat meg világmegváltást ígér? Gyanús! :U

De a VR lufit is szépen pumpálják felfelé.Megszaporodtak a VR -s hírek is.Mondom,nagyon gyanús. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) vhw válasza Televan74 (#2) üzenetére


vhw
addikt

Egy HL3, na az forradalom lenne, nem ezek a stream-es marhaságok... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4) Televan74 válasza vhw (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mondjuk egy HL3 VR -el megspékelve? :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A Source 2-ről nincs valami videó?

(#9) nap


nap
addikt

Ebből a vr szemüvegből lesz dioptriás is?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#10) saelin válasza nap (#9) üzenetére


saelin
veterán

Hmm, eddig eszembe sem jutott, hogy egy szemüveges ember hogy látna egy ilyenben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) Franklin válasza saelin (#10) üzenetére


Franklin
addikt

Lehet, hogy összejátszanak a kontaktlencse-gyártókkal...

(#12) macman507 válasza nap (#9) üzenetére


macman507
aktív tag

Valószínűleg van, Occulus-ba is tettek úgy tudom.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#13) SylverR válasza vhw (#3) üzenetére


SylverR
senior tag

htc, 3 betű, -> 3! HL3 bejelentve! ;]
Bocs, nem bírtam megállni.. :))
(Mondjuk ez épp nem lett olyan jó poén, de na... :U )

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#14) Angel1981


Angel1981
veterán

Vegyük sorra azon franchiseokat, amik a Valve-t legendássá ("forradalmivá") tették:

Half Life - 7 éve várunk a folytatásra - cliffanger ending volt anno
Team Fortress - 7 éve "várunk" a folytatásra
Portal - 4 éve várunk a folytatásra - cliffhanger ending volt anno
Left 4 Dead - 5 éve várunk a folytatásra

Ez már akkor is ciki, ha minden nap olyan, mint a Wall Street Farkasában - két kokaincsík, és luxusprosti között.
(A Counter Strike megfelelő ahogy van, azt nem rovom fel.)

(#15) nbg


nbg
senior tag

A Steam Link mivel tud tobbet, mint a mar most mukodo megoldas, miszerint egy halozaton belul egyik PC-rol (mondjuk "Gamer Setup" a dolgozoszobaban) a masikra (Laptop/HTPC a TV-re kotve) lehet streamelni a jatekot?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#16) Pete55555


Pete55555
addikt

Év végére ígér forradalmat a Valve

Hát, ha ez így megy tovább, év végéig, akkor lehet én is megyek tüntetni.
De a Valve-nak mi köze ehhez :F

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#17) Tesztelo.hu válasza nbg (#15) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Pontosan hogyan streamelsz egyik PC-ről egy másikra egy játékot?
Leginkább az árával tud többet, egy második PC biztosan többe kerül, mint 50 dollár (persze több mindenre is használható).

(#18) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Micsoda forradalom.. ha nem lesz HL3 vahy HL2 EP.... akkor lesz ám nagy forradalom :D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#19) Komplikato


Komplikato
veterán

Azért valaki fejleszti a Half Life 2 VR játékot, és igen csak szépen implementálták eddig megjelent összes VR irányító kütyüt az eddig videók alapján. Minek venne részt új irányító egység fejlesztésében a Valve, ha már van egy csomó és ők eddig is támogatták azokat? Simán kinézem, hogy ezek egyikét licencelték a (Re) Vive-hez is.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#20) adblock válasza SylverR (#13) üzenetére


adblock
csendes tag

Most hogy mondod van benne valami... :U

HTC= Half Life Three Coming :C

(#21) #79621120


#79621120
törölt tag

Nálam már elásták magukat . :(((

(#22) Malachi


Malachi
addikt

ha tényleg 50 dollár lesz ez a Steam Link, akkor már csak próbából is veszek egyet. bár... miben is más ez, mintha csak egyszerűen rákötném a VGA kimenetre a tévét HDMI-n? :F

aha, semmiben nem más, csak annyiban, hogy belső hálón bárhol a lakásban rácsatlakozhatok a PC-re vele, így akár a hálószobai tévére is. a nappaliban 3 méterre van a PC és a tévé, oda gondolom felesleges lenne egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#23) kromatika válasza Malachi (#22) üzenetére


kromatika
veterán

+1 :K

Légy jó mind halálig.

(#24) Pete55555 válasza Malachi (#22) üzenetére


Pete55555
addikt

csak annyiban, hogy belső hálón bárhol a lakásban rácsatlakozhatok a PC-re vele

Persze, csak számolj még a késleltetéssel is.
Így értelme 0.

...Szeretem leracsniztatni...

(#25) zdanee


zdanee
őstag

Half Life 3 confirmed! :))

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#26) Phvhun


Phvhun
őstag

Elég sokat használtam rift DK2-t mostanában, és azt kell hogy mondjam hogy nem jó még.

A részletek elvesznek, és ennek is csak ~25%-al nagyobb a felbontása, kb nem nagyon vagyunk beljebb.

Az igazi problémát mindenesetre az jelenti, hogy sosem lesz jó ez a megoldás mert a valódi gyorsulást, amit a fülcsigák érzékelnek nem rekreálható, kivéve drága beleülős mozgolódós szimulátorokkal.

A repülőszimulátor játékok például 5 másodperc alatt olyan hányingert okoznak hogy 20 percig kell az ágyban feküdjek hogy rendbejöjjek.

Az Fps játékoknál ahol a riftes nézelődést egy kalap alá vették az egeres célzással teljesen elrontják az élményt, mert én nem nézelődve akarok célozni, és akkor "összeakad" az irányítás mert fejjel is elkezdek célozni meg egérrel is és egy nagy összevisszaság lesz az egész.

(#27) nubreed válasza Televan74 (#2) üzenetére


nubreed
veterán

Jaja. :D

Úgy látszik a 2015 -ös év a jól hangzó nagyot mondások éve eddig, amiknek nagyobb a füstje mint a lángja.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28) Gusztáv válasza Phvhun (#26) üzenetére


Gusztáv
addikt

:O, engem ez a VR dolog csak a repülő szimulátorok miatt érdekelt. Akkor marad a HoloLense :C .

Laci

(#29) GrmnShepherd


GrmnShepherd
tag

Gaben bácsi lassan tényleg bejelentő / forradalmasító emberkébe megy át, de ez a Half-Life 3 hiányát nem fogja enyhíteni a hűséges rajongók számára... :((

(#30) nbg válasza Tesztelo.hu (#17) üzenetére


nbg
senior tag

Bejelentkezel a kliensbe mindket gepen ugyanazzal a felhasznaloval, aztan hajra. Play gomb mellett legordulo menuben ott a stream opcio. Lehet, hogy tobb. mint 50 dodo, de ha mar eleve ott van mondjuk a laptop is? Akkor pont megsporolom az otvernest, ha mindenkepp szeretnem hasznalni ezt a funkciot... ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#31) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Steamen belül a Steam Controller promójánál a háttér az Attila: Total War, ez nem tudom, kinek az ötlete volt, de az a játék pont az lesz, amit senki nem fog kontrollerrel játszani.
ggwp :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32) csakdzsó


csakdzsó
tag

rohadj meg valve

köztudottan ugyebár a nácik árja atlantisziak, tehát valójában magyarok is nyilván és persze gyíkok is... Mé? Nem tuttad? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.